90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

helkas
5. sep 2008

no ak to niekoho poteší alebo povzbudí tak ja mam za sebou 8 den ubudlo zo mna 4 kg som rada a ide sa dalej ....už teraz mam strach z tej vody ,ale či k nej dojdem uvidí sa..

gucz
6. sep 2008

baby to už sem nikto ráno nechodí?
ja papám všetko doradu a s malou dušičkou som sa dnes šla vážiť, ale nič, váha nešla dolu, čo je super, len dúfam, že po 15 pôjde ešte pekne dolu.

anaret
6. sep 2008

ahojte, ja som dnes mala tú sviečkovú s knedľou - čo je síce absolútne najnevhodnejšia kombinácia - ale tešila som sa na to celé 3 mesiace a čuduj sa svete - NIČ!!!! nenastala žiadne eufória, žiaden pocit slasti v ústach- proste nič- iba pocit sklamania... takže dnes asi tak

no ale nevadí... ideme ďalej...len som chcela skúsiť riadne zhrešiť a ani ma to neoslovilo...

twins
6. sep 2008

ahojte vsetky anaret luciap aniel gucz sestri helkas miresta tina a proste vsetky tina......teda gucz ta tvoja mamina vyzera ozaj super je mi luto babky luciap a ako vyzera ta tvoja mamina ked ma o 10 menej ved ty uz si dost chuda ako musi vyzarat ona ako manekinka? helkas neboj tu vodu zvladnes a ked sa nepodari skusis druhy raz anaret ani ja nemozem povedat ze by som nejak vinimocne hresila nejak som ostala menej pazrava tak ja idem za anielom robi tu paprikovu pomazanku tak papa

rybka08
6. sep 2008

Ahojte!
Vcera som teda mala hrozny den!!! Mala som UH, podarilo sa mi naobedovat sa az o 14tej, cele dopoludnie som sa tesila na pizzu, urobila som si perfektnu, oblozenu kolieskami paradajok a cibule, bola naozaj chutna, ale tak ma z nej rozbolel zaludok, asi som uz bola velmi hladna, zjedla som ju s chutou a nasledky boli strasne!!! Dnes som mala tym padom cvicny vodny den 🙂 , kedze som do seba este stale nemohla nic dostat...Pizzu si nedam velmi dlho...
Vaha sa mi uz tyzden nezmenila, ale asi je to normalne, ved zas chudnut az takym rychlym tempom, to by asi nebolo OK 😵
Schudnutie na mne ocividne vidiet, moj zlaty manzel na mna obdivne pozera a to ma tesi najviac 😵

maminkatn
6. sep 2008

ahojky babulky 🙂
som vas zasa dosla kuknut...drzim sa mam stale 92a a este na buduci tyz.by som xcela vydrzat na tej kavovej
ale potom uz asi koniec bo sa na mna zas lepia xoroby mam zas antib.a dr povedala ze mam oslabeny imunny system aby som si dala aspon pol roka stop ☹ ☹ ☹
ze to mam od tej diety a to mam uz 3 antib.za mesiac.... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
inak asi aj na tom bude nieco pravda bo som stale unavena a bolieva ma hlava a ete nemozem aj spavat... 😒
ale to su aj ine veci napr,stresy v praci...ako som aj tu uz pisala ..normalne uvazujem o zmene roboty 😖
ked je na figu kolektiv nepomozes si ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

gucz
7. sep 2008

maminkatn to je mi lúto, že si tak často chorá. Nech Ťa lekárka pošle k imunológovi, lebo to môže byť z diety aj nemusí. A ak vravíš, môže to byť aj z psychiky (myslím ten kolektív v práci). No nech je to akokoľvek, prajem Ti, aby si bola už len zdravá a v pohode. A to i v prípade, že zmeníš zamestnanie. Ono je najlepšie hladať si dačo iné, ak Ti to tam lezie na nervy.

luciap
7. sep 2008

Ahojte kocky, prave sa mi podarilo sem dostat. Ja som vcera ma skroby, na obed zemiaky s tekvicovym privarkom, karfiolovu polievku a upiekla som drahemu kolac, aby som mala dnes na veceru. No zacvik som si dala uz vcera a zosrotovala som asi 6 kolacov 😒 . Vcera rano som sa vazila, ubytok od vody, ziadny, skor trochu prirastok a dnes rano som s obavom stupala na vahu, po vcerajsom "vyvadzani" a cuduj sa svete, menej ako vcera. Som tesne pod 66 kg. Takze asi niekedy sa clovek fakt nastartuje takymito nepripustnymi akciami. Tesim sa, ze na veceru budem mat este ten kolac. Inac, skoro kazdy den si davam aspon trochu syra, pretoze mam hrozne abstaky (vacsie ako kvoli sladkemu). Som si povedala, ze principialne pokracujem dalej podla dni, ale zase ked dostanem na nieco chut v malinkom mnozstve si to dam.

Twins, pohladam fotku a hodim do albumu aj mamkinu.

Anaret - niekedy sa clovek viacej tesi na to, ze uz moze a nakoniec taka ulava aku ocakava, ked vlozi oblubene jedlo do ust nepride, skor ako keby nadalej vycitky svedomia.

Zdravim aj vsetky ostatne, hlavne tie, ktore maju teraz pauzu. Ako sa vam dari? Jete normalne, ci nie?

aniel
7. sep 2008

lucxy-jem všetko na čo mám chuť,síce kilo behá hore ,dolu,ale nevadí

helkas -to je úplne super.

rybka aj ty si super,keď už to manžel vidí.Môjmu to trvalo dosť dlho ,než to zbadal

maminkatn-no radšej sa daj dokopy

luciap-aj ja by som už chcela mať toľko ako ty,no uvidíme ako to pôjde od 15.9.dolu.

anaret
7. sep 2008

ahojte, ja som síce mala ešte od včera tú sviečkovú, ale keďže ma neoslovila, dala som si radšej varené zemiaky s kečupom a zeleninový šalát... ale teraz si dám kafčo a k tomu mám chuť na zákusok...
takže pozývam aj Vás, chuduľky...

inak teda neviem, či tu ešte môžem prispievať, keď som momentálne nie 90-dňovka...

maminkatn
7. sep 2008

ahojky 😉
som tu...gucz aj anjel diky ze na mna myslite.... 🙂
hadam uz bude lepsie....
dnes tu boli moje dve lasly dcera a aj vnucenka tak som prisla trocku na ine myslienky..ale ako sa blizi rano normalne mam uz nervy z tej sprostej roboty,,zavidim kamoske a aj kolegyni v jednom ze si nasla pracu v blave a uz k nam ani nenastupi...aj jej sa stalo to co mne stale ju ohovarali...viem to bo som to pocula na vlastne usi,,takze ju vlastne vystvali ..ako sa to stane mozno aj mne.....neviem dokedy to takto vydrzim.... ☹ ☹ ☹
inak dnes som si posmakla mala som kuriako a salatik a na veceru karfiol.rajc.salatik a hrozno 😉 😉
a zajtra nanovo...
ved uvidim ..este tento tyzden..
a tia antib. asi zaberaju bo je mi uz trosku lepsie,,ale to spanie,,,zasa vcera o 1 v noci...
takze pa pa zatial a ja sa este ozvem..... 😉 😉 😉 😉

gucz
7. sep 2008

aj ja sa hlásim, dorazila som domov, bola som u mamy zavárať. Robili sme pikantnú nátierku z dvojitej dávky a aj cukinovú výživu. Taká som unavená ako kôň. Ja jem normálne (nie podľa 90tky) zatiaľ, dnes som mala k obedu rezeň, ryžu a čalamádu. Viem nieje to bohvie aká kombinácia, ale celkom som si pochutila. Večerať som tuším ani nevečerala, ani hladná som neni. Letím do sprchy a do postele. Pozriem Vás až zajtra.papa

veronkaj
8. sep 2008

ahojte chudulky ako sa vám darilo počas víkendu?? ešte som nestihla prečítať

ja som raz zhrešil ale len trochu a musela som kvôli mame aby bol aspon trochu klud vymeniť dni

- babulky mne asi šibe slušne povedané normálne mám z niečoho depku či ako sa to povie a neviem čo stým aj ked si veci vysvetlím racionálne s rozumom akosi to nepomáha

-

jesika26
8. sep 2008

ahojte, tak dnes som zase na prvom dni, dúfam, že to neposerkám a neskončím dnešným dnom 😖
Ako vám to ide?????Kde ste všetky?????????

gucz
8. sep 2008

jesika26 my všetky začíname až 15,9, mohla si do toho ísť s nami 😉

jesika26
8. sep 2008

ahoj gucz - boha to sa nemožem další týžden prežierat, musím to vyydržať už dnes. Prečo až 15teho

gucz
8. sep 2008

no nejak sme sa tak dohodli, a všetkým to vyhovovalo. U nás v Trnave je teraz jarmok takže si ho chceme užiť (ja určite, aniel, twins asi tiež pôjdu na jarmok, aspoň myslím). Ja som navrhla tento dátum a baby súhlasili. A prežierať sa nemusíš, však to je už za týždeň. Ja jem všetko na kopu, ale s mierou.

luciap
8. sep 2008

Ahojte dievcata, tak nieco sa so mnou deje. Nevydrzim ani jeden den normalne. Zobnem aspon nieco, co nemam (vacsinou syr), dnes mam ovocko a prave som zosrotovala cerealnu zemlu so syrom. Nie som v psychickej pohode, tak som si povedala, ze sa mozem na vsetko vy... a aspon raz zjest to, na co mam chut. Uz to o chvilu budu 2 tyzdne, co som mala vodu a odvtedy som sa s vahou velmi nepohla, ale viac-menej mi to az tak nevadi, aj ked este aspon to kilo by mohlo zliest, hlavne nech nenaberiem spat. Zatial sa snazim davat aj tak pozor, ale neviem, ci vydrzim 90 dni. Priatel povedal, ze uz stacilo, ze mam zacat jest "normalne", ale s mierou. Takze asi pojdem tym smerom. Este skusim aspon po 2. vodu vydrzat pri zabehnutom systeme, uvidime, co to urobi.

alka875
8. sep 2008

ahoj luciap to by som ti veľmi neodporúčala jesť všetko ,lebo aj ja so mto skúsila a kilá idú späť a teraz už nemám takú pevnú vôľu ako prvý krát,neviem prečo

jesika26
8. sep 2008

alk875- moja pevná vola si asi zobrala dovolenku, nie je žiadna.Ked som držala prvý krát, tak to bola pohodička a teraz sa do toho neviem dostat

luciap
8. sep 2008

Alka875, ked to prave nechcem, nerada by som sa vratit tam, kde som bola a prip. mam este nieco navyse. Tiez mam pocit, ze prvy mesiac bola vola podstatne lepsia, teraz ako pise jesika26 si asi zobrala dovolenku. Ako preklenut taketo sialene obdobie?

gucz
8. sep 2008

luciap len vydrž, po čase pôjdú kilá opäť dolu a to Ťa naštartuje.

anaret
8. sep 2008

ahojte babeny, nevzdávajte to!!!!je super, ak sa dokážete premôcť a zvládnete to.... viete, aké budete na seba pyšnéééé????????? je to úžas - povedať si, že ja som to dokázala!!!! viem, prídu aj horšie dni, krízy atď, ale musíte sa naštartovať a ísť ďalej!!

nevzdávajte to, držím Vám palčeky!!!!

gucz
8. sep 2008

tak tak 🙂 😉 🙂

anaret
8. sep 2008

vyhlasuje pátranie po mireste- tá keď mám pauzu, tak sa tu ani len nezastaví???

luciap
8. sep 2008

Gucz, anaret - dakujem za povzbudenie, niekedy to clovek potrebuje. Skusim sa zajtra trochu spacifikovat. Mozno keby sa tie nestastne kila este pohli, ze by ma to fakt nastartovalo. Na obed som mala tekvicovy privarok, dala som si 2 porcie. V sobotu som ho jedla so zemiakmi. Urobila som ho dietny, len so sojovym mliekom, ale chutil aj priatelovi. Dokonca povedal, ze je lepsi ako od jeho mamky 🙂 , to je od chlapa fakt kompliment a podobny som dostala za karfiolovu polievku. Zajtra ma cakaju bielkoviny, takze asi nejake maso.

alka875
9. sep 2008

jesika26 ,koľko sa ti podarilo schudnúť ?

lenka0005
9. sep 2008

ahojte,ja mám po prvom týždni dole 1,2kila čo ma veľmi teší a nakopuje pokračovať 🙂 😉 🙂

gucz
9. sep 2008

čaute aj ja sa prihlasujem do pátrania po mireste, ale aj po anielovi a twins, baby kde ste?

ešte stále mi nestúpla váha, taká som rada. Myslela som, že hneď ako skončím, začnem priberať, ale v pohode. A to jem všetko do radu.

luciap sojové mlieko to v prášku dávaš do varenia. Najprv ho zarobíš a potom použiješ ako normálne? A nemá inú chuť? či ani nie?

erikas
9. sep 2008

ahjte chuduľky 😉 ja som 2 mesiace po 90ke a pribrala som 2kg to viete dovolenka,maškrtenie a tak... 😀 no ale už sa snažím dať sa do normálu a stravovať sa podľa delenej stravy

držím Vám všetkým palce,nech sa kilečká strácajú aj keď váha stagnuje dlhší čas,ona sa znova naštaruje 😎