90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

luciap
9. sep 2008

Gucz - ano, sojove mlieko normalne zarobim v pohari a pouzijem ako klasicke. Chutovo nie je az taky velky rozdiel. Akurat ja som predtym bola zvyknuta pouzivat smotanu, takze predsa oproti tomu rozdiel je, ale inac v pohode. Mne to nevadi. Dedo nechcel ochutnat tekvicovy privarok, ked v nom nebola smotana, ja ho jem uz 3. den a stale mi chuti.

Erikas - prave pre pripadnu rezervu na pribratie potrebujem dat este par kil dole, lebo ja sa poznam, ze sa na vahe neudrzim, tak nech sa aj po pribrati zmestim do 65 kg.

Ostatne kocky, odkedy tu nie ste, je to tu nejake smutne.

anaret
9. sep 2008

aj mne chýba stará partia- asi si dali pauzu aj na nete... ja som si dnes dala v jedálni na obed prírodný rezeň s celozrnným pečivom a šalátom a zeleninový vývar... zajtra som sa rozhodla, že bude ryža - teda mäso vyhodím... dnes som mala na večeru praženicu - viem, nie moc diétne, ale deti chceli, tak som si aj ja dala... nemala som celozrnné pečivo - tak bol chlieb obyčajný po 3 mesiacoch... viem, nemala som...

na štvrtok som sa rozhodla zaradiť ovocný deň, no neviem, ako to dopadne, lebo mám dosť fofry a nemám čas robiť si niečo ovocno-zeleninové...

helkas
9. sep 2008

ahojte no tak ako rychlo som začala tak rychlo sa to zastavilo ,ale robím to dalej ako by sa nič nestalo uvidíme kto bude silnejší .... hádam len za 3 mesiace sa mi podarí aspon 10 kg a ak nie tak ....nič sa nestane ....držím palce dajte sa do toho potom to už ide samo....

anaret
9. sep 2008

helka, neviem akú máš hmotnosť, ale tých 10 to bude určite ak ak nie viac...neboj držím palce..

aniel
10. sep 2008

anaret kľudne prispievaj, aj ja som skončila,ale už sa teším,že opäť začnem ,lebo takto som nedisciplinovaná a jem piate cez deviate 😝 😀

luciap- vyzeráš dobre,tak sa s tým zbytočne nezaťažuj,niekedy sú dni ,že sa nedá a keď sa nedá ,tak sa nedá 😨

alka875-pozri IP 😉

lucxy
10. sep 2008

aaaahhhoj aniel

aniel
10. sep 2008

jesika-SKúS TO DODRžIAVAť PORIADNE,VEĎ TY SI MA TIEž NA ZAčIATKU PODPOROVALA A šLO TO,tak dúfam,že keď ti to nevíde tento týžden vhupneš do to ho,ale poriadne s nami 🤐

lenka0005-ty si to už tuším raz držala,koľko si dala dolu? 🙂

gucz-tu som len nestíham.Včera sme vybavovali prestup na druhú školu ,potom sme boli so Sofi v Piešťanoch na kontrole,dopadlo to OK,len mám kojiť aspoň do dvoch rokov ,keď to bude možné.Mliečne výrobky nemáme dávať vôbec,že pre jej črivko je to veľmi náročné.

aniel
10. sep 2008

luciap- polepšíme sa.Aj ja sa posnažím aspoň na 65 aj keď by som chcela aspoň 60,tak určite túto tému len tak neopustím,len teraz mám nejaké starosti a najprv tie musím vyriešiť.

anaret-super,že to takto dodržiavaš aj po skončení,ja si robím zásoby a chcem všetko ochutnať a je to aj vidieť na váhe ,už je kilečko hore a neviem či nebudú aj dve.

helkas- mne sa podarilo dať dolu 8kg,ale do 15.9. to bude asi len 6kg,tak sa drž.

lucxy- ahojky,ako to ide?Je už nejaký ubytok alebo sa nevážiš.Ja by som v druhom pokuse chcela vydržať bez váženia aspoň po prvú vodu,ale vieš aká som závislačka na váhe,tak neviem,neviem 😀

veronkaj
10. sep 2008

erikas - a držíš dietu teda zhruba princíp aj ďalej??

luciap, miresta...... a ostatné nestíham vás teraz mám veľa práce a navyše v noci zle spávam ale slubujem cez víkend pôjdem na koníka - teda modrého

aniel - aj ja by som sa rada dostala tak na 62-65 ale to bude asi zázrak ale na to že som mala na 81 a teraz mám 71 sa vytešujem aj teraz a po skončení diety pokračujem aj ked občas zhreším

musím ísť pa 🙂

aniel
10. sep 2008

veronkaj však to sme skoro narovnako

lenka0005
10. sep 2008

aniel...dobre si pamätáš držala som to už raz,ale ked som začala jesť normálne,tak som pribrala naspäť.Tak idem odznovu.Vtedy som dala dole 7kilov. 🙂 😉 🙂

luciap
10. sep 2008

Aniel - cloveka uspokoja vysledky a potom obcas zacne blbnut. Od vcera sa viac-menej zase snazim byt v norme, aj ked porcie boli asi kusok vacsie. Prave idem na obed, budem mat leco so zemiakmi.

gucz
10. sep 2008

čauko babulky
ja si stále pripadám, že som od skončenia diety strašne pribrala a pritom mám len o pol kilo viac. Božinku dúfam len že nájdem svoju statené sebaovládanie, včera som MM zjedla čipsy, a vlastne nebolo dňa, kedy by som nezjedla nejakú hovadinu

evuliena
10. sep 2008

Ahojte kočky,
ja sa Vám tu tak trošku primiešam. Potrebujem od Vás radu. Začala som s dietou tento pondelok, takže som práve tretí deň... A chcem sa opýtať, či jete tak ako je napísané iba raňajky, obed a večera. Nič pomedzi to. Občas som dosť hladná a ani neviem čo si môžem dať... a ešte jedna otázočka. Deň UH - neviem čo tam vlastne môžem jesť - keď sa mi nechce variť pizzu alebo palacinky.. dnes som jedla cestoviny so zeleninou. ale okrem toho neviem...
Baby, dík za rady...dúfam, že sa mi to podarí vydržať. Je to dosť náročné. Prvý deň som bola straaašne hladná.

aniel
10. sep 2008

evuliena-ja ti moc neporadím,lebo ja som v podstate striedala pizzu s cestovinami.Ja to zbožňujem

gucz- ja to s jedením asi aj preháňam,žiadne sebazapieranie.Tiež si pripadám ako by som pribrala,ale zatial behajú hore kilo dve a to tiež záleží od WC s prepáčením.

luciap- už si sa normalizovala?

polarka
10. sep 2008

Ahojte,mozem sa nieco spytat?

ako sa berie acidofilne mlieko - moze sa pit vecer?ci radsej nie?
mam nakrajany ananas a zapijam ho acidofilnym - vraj ma 240kj 50kcal

dakujem 😉 za 11 dni mam -2kg tak snad Vas o pol roka dohonim.

pekny vecer 😉

luciap
10. sep 2008

Aniel - no myslela som si, ze som sa dnes znormalizovala, na obed som mala leco so zemiakmi, strasne stipalo, tak som zjedla cely grahomovy rohlik a kusok cierneho chleba. Ked som prisla do roboty zacala som vyjedat suseny ananas a horku cokoladu. Na veceru som si dala zase leco a po detoch som dojedla asi jednu slivkovu gulku. Uz vsak zase citim ako keby som bola prepchata. Mozno neviem v sebe najst mieru aj kvoli tomu, ze buduci tyzden mam dostat menzes. Zajtra sa tesim, lebo na obed mam slivkove gulky a na veceru kolac, co nasi upecu pri prilezitosti babinych a mamkinych narodenin (dnes, zajtra).

Gucz - nedivim sa, ze telo si pyta vsetko, co mu bolo odoprete pocas diety, akurat to je sposob ako zase nabrat a preto mam cim dalej tym vacsi strach, ze si vahu nedokazem udrzat.

Evuliena - mozes aj nejake posuchy, ale ja tiez zijem na pizzi a cestovinach (raz spagety, raz zapecene kolienka), resp. uz druhykrat si davam slivkove (marhulove) gulky.

Polarka - no acidofilne mlieko by asi malo patrit len medzi bielkoviny, neviem o tom, ze by sa mohlo byt na veceru v iny den. Aj ked bolo by to fajn, pretoze mne velmi mliecne vyrobky chybaju.

ka4
10. sep 2008

chystá sa niekto začať s dietou.nech sa pridá začínam zajtra.dík!

aniel
11. sep 2008

ka4- nechceš začať s nami od 15.9.?b

veronkaj
11. sep 2008

aniel - snáď aj spolu schudneme ešte nejaké to kilečko

luciap - ja som nikdy nevázila porcie podla tej knihy, proste dám si a hotovo ale postupom času zisťujem že aj tak veľa nezjem

gucz - tak aj mňa občas chytí chuť a niečo zjem a tiež ked robím napr. zapekané cestoviny pre dcéru, dnes mám aj ja cestoviny tak to urobím naraz, trochu syra nezaškodí a dám si k tomu čerstvú zeleninu a tak,

evuliena - ja som si občas kúpila napr. cesnakový veľký praclík a dala k tomu zeleninu, a zo začiatku tak prvý týžden som aj ja bývala hladná ale potom si telo zvyklo

evuliena
11. sep 2008

ďakujem baby... dnes mám prvý ovocný deň, tak som zvedavá aká budem hladná... 😒

lenka0005
11. sep 2008

polarka...ja mám za 9 dní dole tiež 2 kilá.To acidko si daj len v bielkovinový deň,ale nie moc neskoro večer,podľa mňa. 🙂 😉 🙂

twins
11. sep 2008

ahoj gucz patranie ukonci 😀

tinaa
11. sep 2008

ahojte kocky, ja viem som vajco neporiadne, straaaaasne dlho som tu nebola. Ale urcite chcem s vami pokracovat od 15teho, lebo som sa zase rozjedla a uz mam z toho depresie.
Pocas prvych 3 mesiacov som schudla 6kg a to som uz posledny mesiac velmi flakala.

Aniel dakujem za IP, ze si na mna nezabudla.

zdravim staru particku miresta, gucz, lucxy, anaret, veronkaj a vsetky ostatne na ktore som zabudla

😉

lucxy
11. sep 2008

no tinaa ze sa aj ukazes,,,,ahoj twins 🙂 a vsetky ostatne chudulky

gucz
11. sep 2008

ahojte kočky, taká som rada že sa to tu opäť zlieza, že sa na tú dietu aj teším. Ja viem, znie to neuveriteľne... 😀 , ale je to tak.
twins ako žiješ? čo si stále v robotke keď sa ani neobjavíš?
tinaa ako sa s malinkou máte? Nepribrala si od konca dietky? či v pohodičke?
ešte by sa mohla zjaviť miresta 🙂
veronkaj ja si teraz dávam všetky veci čo som mala zakázané, ale neplánovala som to nejak. Proste si dám to, čo mi ide na chuť. Robila som si asi po 100rokoch topeničky s cesnakom, chlebík vo vajíčku, chlebík s obyčajným máslom a s kopou zeleninky, i omastený chlebík s cibuľkou. Ja som nenáročná, tak málo mi stačí ku šťastiu. A ešte si užívam mlieko, rozhodla som sa, že si ho cez dietu nebudem dávať do kávy. Teda ak sa to bude dať vydržať. Ale jogurt som ešte ani nejedla, nejak mi to nechýba. Cez tehu som zjedla aj tri denne, hlavne pri konci

tinaa
11. sep 2008

gucz hello, nie nepribrala, a to fakt jem vsetko. Nedosiahla som pocas tych 3 mesiacov vahu aku som chcela, neviem, ci sa chudne aj pocas tej udrziavacej diety alebo si radsej zopakujem tu prvu.

luciap
11. sep 2008

Ahojte kocky, tiez som rada, ze sa tu uz ukazete, aj ked mate pauzu.

Gucz - na vsetko to, co si spomenula mam chut. Chyba mi pecivo so syrom, maslom, aj s mastou a cibulou by som si dala, ale mne chybaju aj jogurty a ine mliecne vyrobky. A ked uz mam abstak ako dnes, tak som si na veceru otvorila jeden trojuholnik syra. Pritom mam UH - na obed som mala slivkove gulky a na veceru kolac. Zajtra ma caka ovocie, ale asi to bude skor zelenina. Rano si dam ananasovy kompot a na obed budem mat cuketovy gulas. Nieco podobne aj na veceru.

Veronkaj - ja som tiez nikdy nevazila porcie, ale kusok som ich od zaciatku diety znizila. Teraz si dam kolko do mna vlezie (bohuzial hodne), aj ked sa utesujem, ze ak je to leco, je to vlastne zelenina, ak tekvicovy privarok, detto. Asi su to jedla, kde sa z malych porcii ani nasytit neda.

Twins - no vitaj, uz davno si sa neukazala.

Zdravim aj vsetky ostatne.

helkas
11. sep 2008

aniel moja vaha na začiatku bola 86,90 no a po dvoch týždnoch som na 82,40 nebolo to ľahke ale teraz je to v pohode no dufam do tych 10 kg sa za tri mesiace dopracujem ...začína ma to baviť a hlavne ked to ubúda no par dní som stala na váhe ,ale žienky v robote ma podržali a nech sa neopovážim prestať tak mám aspoň fann club ....držím palce začínajúcím ...hlavné je vydržať a aké budete pyšné ak si to aj niekto všimne....

gucz
11. sep 2008

helkas super Ti to ide, neboj tých 10 bude. Mne šlo prvý mesiac dolu 8 kg, ale to som držala fest poctivo. Druhý mesiac 2 kg a tretí kilo. ale to kilo tak behalo hore-dole.