90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

aniel
17. sep 2008

čo dnes papáš

lucxy
17. sep 2008

je teda riadna zima, niako sa rychlo ozimilo, normalne nechapem, vcera som bola vonku v bunde co ju nosim v decembri hm dobre, nie? a ked som videla podaktorich v mikanach tak mi bolo zle 😕

aniel
17. sep 2008

ja tiež rozmýšla,že dnes malej oblečiem zimný overal,len neviem ,či jej bude dobrý 😒

lucxy
17. sep 2008

nastastie muz kupil malej bundu v tescu takze ma co nosit 🙂

aniel
17. sep 2008

musím sa aj ja niekde poobzerať,po niečom 😉

maryx
17. sep 2008

dobré ráno prajem všetkým,
tak ako sa dnes cítite v tretí deň. Ja som celkom happy 😀 včera som doplnila dietu aj fitnesom tak dúfam že tie kilá pôjdu rýchlejšie dole :D

twins
17. sep 2008

ahojte vsetky ..............................................................................................................................................aniel rizoto bolo super dobre som si pochutila dnes by sme mohli ist na pizzu ked pojdem Z tt.............................................................................................miresta ahoj aj ja sa k vam pridavam tie 2 kg uz mam dole co som nabrala a to stacili na to len dva dni tak ja som zacala na .........................vahe68 VYSKA168................................................................................................................................................................................................. ....rameno35 ......OH108 .......... pod 90 PAS 96 BOKY108 ..........................................STEHNO 58

twins
17. sep 2008

TINA TY NA TIE ROZMERY VOBEC NEVYPADAS SKUS SA ESTE RAZ PREMERAT TY SI OVELA CHUDSIA
ahoj gucz ako ide to ? ja by som teraz uz nechcela zhresit lebo ako raz zacnem uz budem polavovat a nestihnem do 30 otobra tych 10 aby som bola pekna

aniel
17. sep 2008

twins 68,ty máš menej ako ja?
😉

twins
17. sep 2008

oprava gucz malo to byt ako to ide

twins
17. sep 2008

pardon oprava aniel 78 😀

aniel
17. sep 2008

maryx-ja už od zajtra dúfam že budem tiež schopná cvičiť 🙂

twins
17. sep 2008

ked vsetky pisete 60ky tak som sa asi nechala uniest lepsie to znie 😀

aniel
17. sep 2008

no no už som sa zľakla,že musím začať hladovať,lebo mne to tak rýchlo dolu nejde
😀 😀 😝

aniel
17. sep 2008

idem robiť parené buchty ,tak si prídi vziať k večeri.Nemusíš vymýšlať žiadne sladkosti 🙂

twins
17. sep 2008

😀 😅 😀 😅 😀 😅 oprava este raz pre vsetky ja mam az 78 kg 😅 😀 🙂

twins
17. sep 2008

teraz uz len 76 🙂

twins
17. sep 2008

no tak ja sa s vami lucim uz musim utekat poznate to vybavovacky papa vsetky a drzte sa

simka9122008
17. sep 2008

Ahojte tak už som tu bola som odniesť malého do škôlky, vypila som kafe a zjedla banán.
Mne sa váha pekne pohýňa dole, už aj bruško mám plochšie, teraz mám 67, no podľa BMI mám mať o 10 kg menej, no mám ešte čo robiť. ☹

miresta
17. sep 2008

Ahojte kočky, tak vidím že všetky tu hádžete miery, tak aj ja dám k tej výške aj váhe, len sa musím odmerať, Ale malinká ešte spinká, tak nechcem ju zobudiť, takže neskôr.

Gucz - tak to s tým prehreškom si začala skoro, ale nie 😀 , len sa drž. Teraz nám bude treba viac zapretia, keďže sme si 2 týždne pochutnávali.

aniel - no to je pekné, že nevyzerám na tie hrozné kilá, to sa mi všetci čudujú, ja aj keď som mala veľ. 38 - 40, tak som mala vždy váhu 70 - 74 kíl, možno mám aj ťažšie kosti, mám rovnomernú postavu, široké ramená aj pás, takže sa to pekne rozloží všade a to potom tak nevidno.

tinaa - tak super, to som rada, že sa budeš zapájať do našich diskusii, lebo veľmi si nám chýbala.

twins - super, tak to si pekne zhodila a myslím, že vám zo sestričkou už veľa netreba

polarka - si super, s tebou sa bude super chudnúť

anaret - ako sa máš?

luciap - tak dávaj na seba pozor s tou alergiou a radšej skús iné ovocie

miresta
17. sep 2008

Tak už som si vypočítala aj BMI - tak podľa toho mám nadváhu 22 kg, ale ja si myslím, že by mi stačilo aj 15 kíl zhodiť. No ale rada je zhodiť 2 kg za mesiac, no tak to by mi stačilo sa normálne stravovať a nevečerať a aj tak by to šlo dole. No ale ja sa chcem takto zdravo stravovať a hlabvne chcem bojovať spoločne s vami, takže zatiAľ SA NIč MENIť NEBUDE.

Dnes mám toho trochu veľa tak neviem, či sa ešte ukážem, možno poobede, pekný deň všetkým. 🙂 😉

tinaa
17. sep 2008

caute baby,

twins, no to je sice pekne, ze na tie rozmery nevyzeram, ale realita je realita. Odmerala som sa urcite dobre. Takze sa ma uz nepytajte, preco chcem chudnut 😀 😀 😀

prave sme sa vratili z ochodu, dnes si dam urcite spagety s paradajkovou omackou, baby karotkami a olivami. No uvidime, ale spagety milujem najviac na svete, takze mne to urcite chutit bude.

miresta, my vysoke mame vyhodu, ze to na nas nieje az tak vidno, myslim, tie kila 😀

no a aby bola sranda dokonala, tak si odfotim figuru, tak ako aniel, aby ste videli ze neklamem. Mohli by sme vsetky, co vy na to????

tak idem dat malu spinkat, pekny den prajem

gucz
17. sep 2008

ahojky bambulky tak aj ja som sa sem konečne dostala. Malinká zaspala, tak mám chvíľu čas.
Pozerala som to bmi a aby som nemala nadváhu, je mi treba dať dolu ešte 7 kg.
Miresta Ty si veľká bojovníčka, som rada, že si tu s nami, a absolútne podľa fotiek nevyzeráš, že by si mala 22kg navyše. Ja naopak mám asi aj viac ako je tých 7kg. Večer poviem MM nech ma odfotí a zajtra sem dám foto.

maryx
17. sep 2008

ahojte a môže sa mak?

lucxy
17. sep 2008

maryx myslim si, ze sa moze mak 🙂

maryx
17. sep 2008

dík
😀

lucxy
17. sep 2008

scim si ho ides robit? 🙂

maryx
17. sep 2008

s bezvaječnými rezancami :D

lucxy
17. sep 2008

vidis to ma dako nikdy nenapadlo, nabuduce si to spravim aj ja 🙂 tak dobru chut,,,ja si varim spagety
baby u nas normalne poletuje trochu sneh 😕

maryx
17. sep 2008

inak lucxy ako som si všimla tiež si z Martina 😎