90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

twins
19. sep 2008

polarka daj tam tvoje foto aby sme vedeli s kym piseme lebo si vas nove neviem zapametat

polarka
19. sep 2008

http://www.chudnutie-ako.sk/forum/viewtopic.php...

po tehotenstve som nemala strie vobec,ale to je i typom koze - zase po znamienkach mam keloidne hrube skarede jazvy 😒

ja som mazala od uplneho zaciatku brucho a stehna tym kremoom s morskymi riasami z californie fitnes 980gr .

gucz
19. sep 2008

ja si tiež myslím, že je to typom kože, aj ja mám striu (prasknutú kožu) po vybraní znamienka. Najprv bola jazva a potom ešte k tomu stria. Ale za to sa nezabijem, ono je to ako s celulitídou, aj tak ju má každá, aj moja 45 kilová sestra sa sťažuje že má celulitídu 😀 😀 😀 , to sú somariny, sú podstatnejšie veci v živote napr. zdravie, láska, deti...

ahoj twins, si super, že si bez prehreškov, ja mám pri tej mrche asi aj žravú nemoc, snažím sa ovládať, ale je to ťažké

twins
19. sep 2008

ale tak od dnes zaciname druhe kola zacni bez prehreskov

twins
19. sep 2008

kde ste si ratali to kolko mate vazit?

tinaa
19. sep 2008

baby, dufam, ze pomôze :

http://chudnime.kiga.sk/viewforum.php?f=21

su to recepty k 90dnovke

idem sa venovat malej. prajem vam pekny den.

Inak vcerajsi den v pohode, ale teraz som priserne hladna.

twins
19. sep 2008

no tak ja som to nasla a a mala by som schudnut 12 az16 kg dakujem pekne to mam teda co robit ja v zivote nebudem mat59 kg alebo 60kg

twins
19. sep 2008

aniel spis

gucz
19. sep 2008

twins koľko meriaš na výšku? ja 155, a vrchná hranica normálu je 60 kg pre mňa. No nič idem s malou do obchodu, tak sa zatiaľ majte.pa

twins
19. sep 2008

ja meriam 168 ale vazim 76kg

twins
19. sep 2008

ja nemam 60kg ako vy vsetky ja chudnem opravnene

twins
19. sep 2008

ja ked sa dostanem pod sedemdesiatku ja sa budem tak strasne tesit ze od radosti priberem asi 5 kg 🙂

polarka
19. sep 2008

bmi kalkulacka
http://www.chudnutie-ako.sk/bmi/

z 90kg na 60kg - moj plan do roka (zatial za 3 tyzdne - 3,5kg (86,5kg

aniel
19. sep 2008

gucz,ja sa radšej nevážim,aby ma to neodradilo 🙂

aniel
19. sep 2008

TINAA-si hovorila,že pridáš foto 🙂

aniel
19. sep 2008

polarka,to máš pekný cieľ .Držím palce,aj ja by som chcela aspoň 10 kg

nika07
19. sep 2008

polarka pozrela som bmi kalkulačku, no hruza, 😝
musim začať niečo zo sebou robiť 😔

tinaa
19. sep 2008

aniel, tak fotky su na svete. Ale ked ma v tom nechate samu, ktora si tu vystavuje speky, tak ich vymazem. Podme vsetky 🙂

kuk album 90dnovka

tinaa
19. sep 2008

no moje BMI je 20,66 ale pise mi ze obvod pasa mam na hranici obezity. No takze uz ziadne poznamky, ze z coho chcem chudnut. he

Dnes si robim sojove mäsko. Nemate nejaky dobry receptik?

aniel
19. sep 2008

tinaa pozri moje a nebudeš hovoriť o špekoch

aniel
19. sep 2008

sójové mäsko robím tak,že ho zalejem vriacou vodou a pridám do toho bujón ,horčicu ,trocha kečupu,všeliaké korenie ,čo ma napadne a potom to dám variť ako guláš alebo podusím na cibuľke a ešte pridám cesnak 😀

tinaa
19. sep 2008

aha horcica a kecup by ma nenapadlo, lebo ho uz dusim so sampionmi a porikom. Mnam, tak dakujem za tip.
tak ahojte, idem pozehlit, mala spinka na balkone.

papa

gucz
19. sep 2008

čaute kočky,
twins ja nemám 60!!!!, ale rada by som.
tinaa mať také špeky ako ty je môj cieľ 😉
Odfotím sa až po mrche, bo som naliata ako balón, by sa moja fotka nevošla na obrazovku 😀 😀 😀
Ja si pečiem kuracie stehná, k tomu si spravím rajčinovo cibuľkový šalát.

gucz
19. sep 2008

A moje bmi je 28 = špekoun
aniel čo dnes obeduješ?

soja nieje na škroby ale na mäso? soja nieje strukovina? mám v tom teraz hokej?
ja som myslela že si spravím sojový guláš na škrobový deň..... Napíšte mi niekto.... prosím
tie papiere od dietky som požičala

miresta
19. sep 2008

Ahojte kočky, tak to som mala čo robiť, kým som vás prečítala.

Ja sa mám celkom dobre, zatiaľ bez prehreškov. Ja dnes varím Pastiersku kapsu, manžel si to poprosil, tak mu vyhoviem, včera mi kúpil peknú poličku s koreničkami, takže sa mu odmením aspoň obedom.

tinaa - ja robím sóju podobne ako aniel, tiež pridávam horčicu a kečup, ale nechám to odstáť v chladničke, pokrájem na tenké rezanc, pridám ešte k tomu cesnak, cibuľu, worcesterovú omáčku, trochu sojovej, kmín, anýz a tymián. Po 2 hodinkách opečiem na panvičke pridám kyslé uhorky a trochu podlejem, kým nezmäkne. Podobne ako stroganov. A potom popraším hladkou múkou.
No ja som si sóju ešte oočas diety nerobila.

anaret - mám mamku pri sebe, býva o poschodie nižšie, ale nie ona stráži moju malú, ale skôr ja ju. Ja mám mamku veľmi chorú, a najhoršie je že nám končí prenájom a sťahujeme sa na Ťahanovce, to je dosť od ruky, keďže teraz bývame v meste.

gucz - tak si si vybrala dobrý obedík, ja milujem kuracie stehna, asi najviac zo všetkého mäska (okrem dobrej rybky)

miresta
19. sep 2008

ste tu niekto?

miresta
19. sep 2008

alka - na ten problém s tvárou, že sa ti objavili vrásky, tak aj ja som schudla aj s tváre, ale nie je to tak zlé, že by sa mi robili vrásky. Ja mám veľmi citlivú pokožku, skoro každý krém ma neznesiteľne štípe, a tie ktoré sú určené na citlivú a suchu pleť ešte viac, ako naposledy som si kupila "Garnier" na citlivú pleť a nevedela som vydržať ako ma štípal. No ale aby som sa dostala k jadru veci, mne sa osvedčila kozmetika z oriflamu "giordani gold" - hlavne krém. A potom kozmetika La Roche -Posay krém Anthelios XL, je to telový krém, ale je dosť hustý, takže ho skôr používam na tvár, dekolt a ruky. Je táto kozmetika drahšia, ale ja s ňou mám veľmi dobré skúsenosti a je veľmi príjemná, má aj jemný lesk, takže po lete, čo mám hnedastú pleť je to pekné.

miresta
19. sep 2008

tak idem dovariť, a a malinká mi vstala, neskôr papa 🙂

maminkatn
19. sep 2008

ahojky..miresta...
ja som tu..uz som tu davno nepsala..ja nemam xvalabohu taky problem,,,aj ked som tolko sxudla...takmnemam vrasky....akurat mimicke,,ale to som mala aj pred tym...bo ja mam masnejsiu pokozku..a ta starne pomalsie...este ze na nieco je to dobre,,,,ze je masnejsia 😉 a na telo nepouzivam ziadny krem a ni na tvar,,,,vadi mi to ked mam na sebe nejake kremiky....
akurat mam na rukax a na nohax oxabnutejsiu kozu,,,,ide zima tak to nebude vidiet....
vie zislo by sa cvicit,,,ale ja xodim do roboty....to mam na miesto cvicenia,,,,, 😖 😖 😖 😖 😖

tinaa
19. sep 2008

gucz, sojove mäso je bielkovina, je to napisane aj v zlozeni.

bolo to vyborne, nieco ako stroganov, s paradajkovym salatom a rohlikom. mnam

ahojte zatial