90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

gucz
2. okt 2008

ahoj aniel, malá mi akurát zaspala cvičíš? prišli Ti tie fotky? Som strašne zmordovaná, zasa sme mali veselú noc, malá často plakala, zväčša zo spánku a ráno už po šiestej bola vyspaná. Idem raňajkovať banán, možno mi dodá energie. 🙂

ostatné kočky, ako? ide to?

janetka
2. okt 2008

ahojte, tak sa drzim prvy den 😉 robim si kuracinku zapekanu so zeleninou.. na ranajky kava, hruska 😉

gucz
2. okt 2008

no káva a hruška je dosť nebezpečná kombinácia tak bacha 😀

zaklinka
2. okt 2008

čaukko kočky dakujem za privítanie.
Janetka tak ideme na to?ja vážim presne podla mojej váhy 75,8 😝 🙄 no hruza.zatial som mala nktarinku a kávu na obed ešte uvidím čo si dam v reštike na obede

alka875
2. okt 2008

ide to celkom v pohode.lepšie ako som myslela,len keby aj tie kilá lepšie ubúdali ,ale niekedy je kríza

aniel
2. okt 2008

gucz -prišli,sú super

janetka ,zaklinka,tak nech vám to dobre ubúda

alka- koľko máš dole?a ,čO TABLETKY ?V POHODE?

luciap
2. okt 2008

Ahojte, tak ja som dnes mala UH, ked neratam, ze som zosrtovala skoro 2 sacky suseneho ovocia s orieskami, tak som nezhresila 😀 . Na obed som mala fliacky s kapustou a na veceru som strudlu so 70 % horkou cokoladou.

Anaret - aj ja mam rada strudlu a uz niekolko tyzdnov som mala na nu chut 🙂 .

Prave som dovarila puding, kombinaciu bieleho s tmavym a medzitym zlepene piskoty. Nebude to vsak pre mna, pretoze ja nejako puding nemusim, ale moj drahy ano a kedze zajtra mame vyrocie, tak som sa rozhodla mu spravit radost.

twins
2. okt 2008

ahojte vsetky trosku si vas precitam a potom nieco popisem ked stihnem

aniel inak predstav si ja normalne obleciem tie saty co sme mali bobovi na svatbe a nie su mi ani tesne normalne som tomu neverila ale nohy nemam take ako vtedy mam tucne stehna do nich

gucz
2. okt 2008

twins ty sa nám o chvíľu stratíš tým chudnutím....... 🙂 , ale nie , super, že Ti to tak pekne ide dolu, len tak ďalej

alka875
2. okt 2008

sú to stále 4 kilá ,nechce to ísť viac dole a inak v pohode nemám zatiaľ žiadne nežiadúce účinky aspoň myslím a ako je to u teba? koľko išlo dole?

anaret
2. okt 2008

AHOJTE CHUDUľKY - DNES SOM NA SEBA PYšNá - ráno som sa rozhodla pre tekutý deň - ak chcete teda vodový, no nebol celkom vodový, lebo som mala aj čaj, kávu a džús- ale :úspech - žiadne jedlo!!!!!!!!!
celý deň bolo v poho, len poobede okolo pol štvrtej prišla kríza - ešteže som išla na rodičko.....tak som to zvládla...

luciap
2. okt 2008

Anaret - klobuk dolu, ze si sa aj do vodoveho dna pustila. Blahozelam 🙂 .

Twins - o chvilu ma dobehnes. Ty to tusim teraz beries asi najpoctivejsie 😉 .

aniel
3. okt 2008

twins- za chvíľu ma predbehneš.Asi aj ja by som potrebovala ísť na svatbu,ale mne už asi ani to nepomôže.Od pondelka,chcem začať opäť cvičiť.To by mohlo zabrať.

alka-ja som sa vrátila k 68-68.5kg,ale ďalej dolu nejde,lebo ako pečieme k hodom,tak každý deň jem sladké.Našťastie to nejde hore.

gucz-ste zdravé?My teraz v pohode.Ty ako ,stojíš na mieste alebo to ide dolu?

luciap-štrúdlu mám rada aj ja

anaret-to bol predsa vodový alebo aj tekutý deň .To je v podstate jedno.Dnes máš určite kilečko dolu 😉

aniel
3. okt 2008

twins-dnes robíme lokše

lucxy
3. okt 2008

lokse som vzivote nerobila 🙂

aniel
3. okt 2008

nieje to ťažké,len pri tom je lepšie ,keď nás je viac.Ide to rýchlejšie 🙂

simka9122008
3. okt 2008

Ahojte chuduľky Tak teraz mám trochu čas sem napísať, priebežne si vás prečítam, lebo malú mám strašne chorú, nespala som už poriadne ani nepamätám som úplne vyčerpaná a na jedlo ani nemám času myslieť takže jem vtedy keď mám fakt čas, ale ináč ju dodržiavam, zatiaľ sa váha drží na 66 😉

twins
3. okt 2008

aniel luciap gucz nebojte nedobehnem vaha stoji ale som sa merala a na niektorych miestach mam tusim zasa o centak menej musim potom skontrolovat podla merania teraz nemam cas musim utekat na kataster a potom sup na tie lokse a dnes to na 100pro porusim mala by som mat cestoviny ale kaslat na ne ked su lokse ani sebaprisnejsia dieta ma asi neodradi 😝 tak ja utekam papa mozno vecer ked stihnem 😉

miresta
3. okt 2008

Ahojte chuduľky, tak vidím, že sa vám darí celkom dobre, aj keď z malými prehreškami, ale to patrí asi k životu.
Ďakujem za pochvaly že sme pekné. A maličká je naozaj celý tatino, aj keď niekedy si poviem, že už aj na mňa sa trochu začína podobať.
A teraz aby ste vedeli ako na tom som:
- tak nezistili mi dokopy nič, len to ako som písala už, e mám prebytok žaludočnej šťavy, ktorá sa mi vracia do žalúdka a tým robí šarapatu. Potom, že mám mierne narušenú pečeň, ale výsledky na helikobakter a pankreas a žlčník sú vraj v poriadku. Robil mi aj vyšetrenie, čriev ale len koniec, to celkové čo treba vypiť tri litre šaratice, som si nedala robiť. Mňa totiž nikdy žalúdok nebolel a teraz ma bolí neskutočne a aj ho mám akokeby som pribrala 10 kíl, čo nie. Po každom jedla sa mi nafúkne dvojnásobným objemom. a to beriem 5 liekov, neviem ani na čo. A tie bolesti chrbta, či čo to vlastne je, proste hore nad pásom a hlavne pravý bok, mám neustále a predtým to bolo len v noci a nadránom sa stupňovalo a teraz je to už aj cez deň. Tak mi odporúčil, aby ma dala ešte vyšetriť na ortopédiu, tak som zvedavá čo mi nájdu tam.
Inač sa mám celkom fajn, aj malinká nemáme žiadnu chrípku, ani nachladenie, tak som rada, ale ešte ani zúbky.

anaret - na tú úpravu, snažím sa stále keď idem mimo domu upraviť, ja si na to potrpím a veľmi ma to baví - vizážistika a celkova úprava zovňajšku, aj keď lepšie to vyzeralo keď som mala 75kg, no ale nevadí hlavna vec že sa manželovi páčim aj tak. A stiham to tak, že ked malinká spinká a viem, že niekam pojdem, tak sa vtedy už upravím.

aniel - maličkej narástli vlásky tak naraz, predtým tiež nemala nič moc. Myslela som že bude po manželovi, lebo on má riedšie, ale asi bude mať po mne, ja mám veľmi jemné ale za to husté a pevné,.

tak pekný deň všetkým, papa 🙂 😀 🙂

luciap
3. okt 2008

Ahojte, tak zase ovocie. Mam pocit, ze ho mam stale. Na ranajky nastruhane jablko (zostalo zo strudle) a na obed by som mala mat brokolicu. Este aj ten suseny Mis-mas mi vypredali (alebo som vsetko vykupila 😀 ), takze mam "abstak". Esteze dnes budem mat aspon trochu pohybu - tanecny.
Dnes mam nejaky divny den, nic sa mi nechce, od rana som vystresovana. Moj milovany syn (prvak) mi rano 5 min. pred odchodom z domu zahlasil, ze mal si dorobit ulohu v slabikari, pretoze nemal den predtym v skole slabikar (na co mi tvrdil, ze som mu ho ja kazala nebrat 😠 ). Takze este na rychlo dokresloval, co mal, do toho sa mi rozrevala dcera, pretoze si chcela zobrat do skolky synov casopis a on jej ho nechcel dat. Prisla som do roboty a uz tu na mna cakali traja ludia a jeden telefon. No vyzera to na "uzasny" den. Snad sa zlepsi, pretoze dnes mame s priatelom prve vyrocie zoznamenia.

Miresta - na jednej strane dobre, ze ti nic nezistili, ale zase na druhej, mat bolesti a nemoct s tym vela robit, nie je nic moc ☹ . Aj tak tie bolesti, co popisujes, chrbat a pravy bok mi pripominaju bolesti pri zlcniku (ja som to tiez mala).

Twins - ale ved na vahe v podstate nezalezi. Centimetre su dolezitejsie. Takze je dobre, ze ti ubudaju hlavne tie 😉 .

Aniel - ako robis lokse? Neviem, ci som to niekedy robila, asi skor nie, ale pritom ich mam rada.

veronkaj
3. okt 2008

ahojte

vidím že vám to ide,

ja mám akoby začarovanú hranicu 70 kg, stále sa mi to tam drží ale je pravde že poslednú dobu aj zhrešujema ale toto je nejaká magická čiara alebo čo.

už sa teším ked sa konečne moja váha bude začínať číslom 6 nejako sa to hádam podarí.

moja dcéra je chorá - prechladnutie a toto počasie ma ubíja, inak nebojte občas si vás prečítam ale blbne mi net a moju schránku som si už neprečítala skoro dva týždne musím to dať opraviť

ahojte a príjemný víkend

alka875
3. okt 2008

no máte pravdu,kilá sa niekedy zastavia,ale idú dole centimetre a to cítiť na oblečení a ešte lepšie je ked vám niekto povie,že sta schudli aj ked vám sa to nezdá

aniel
3. okt 2008

miresta-mňa tam bolí keď ma bolí žlčník a nemôžem ani dýchať

luciap-na kilo zemiakov 30dkg múky posoliť.Zemiaky uvariť deň dopredu v šupke.Vychladnuté ošúpať a pomlieť,vypracovať cesto.Spraviť valček asi o priemere6-7 cm a pokrájať na šírku 1cm.Vyvaľkať na 1-2mm do guľata .Robíme to na teflonovej panvici

veronkaj aj ja stojím

aôlka-len tak ďalej

aniel
3. okt 2008

alka-to malo byť 😀

twins
3. okt 2008

ahoj alka a co ten reduktil ako sa citis po nom zabera?

twins
3. okt 2008

aniel mne je tak zle ze sa asi pogrciam bolo mi treba lokse 😝

maminkatn
3. okt 2008

ahojky....babulky 😉
somtu dlho nebola...ale sledujem vas z povzdialia.....
ako sa mi mate,,,,,,
zdravim....aniel ....simka...miresta...gutz ....luciap....
😀

aniel
3. okt 2008

zatiaľ moc nenapredujem,slabá motivácia 😎

anaret
3. okt 2008

ahojte, dík za pochvalu za "tekutý-ovocný deň", no nič moc. keď som to robila ako satisfakciu za prehrešky... lebo so dala 1 kilo hore, tak som to chcela zhodiť...

niekedy pochybujem, či toto všetko má zmysel, nechcem Vás odradiť - diéta je fajn, schudnete, ale čo potom?????????????? či sa budete takto stravovať a obmedzovať celý život alebo to naberieme späť a budeme opäť TLSTÉ?????????

lebo ja som na udržiavačke a keď trošku poľavím - priberiem...

simka9122008
4. okt 2008

Ahojte to tu dnes ešte nikto nie je čo sa deje dnes mám ovocie no nejako my je na 😝 , dnes došla mrcha tak ani nemám chuť na jedlo, ale zato mám ďalšie kilečko dolu