90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lucxy
12. jún 2008

ahoj sunny odporucam ti popri cviceni pilatesu vykonavat aerobnu cinnost bud bicykel alebo orbitrek tak schudnes viacej...to je iba moja rada 🙂

sunny88
12. jún 2008

lucxy - ahojky, dakujem vyskusam...bicykel by som mohla every day a keby som behala?

jesika26
12. jún 2008

sunny88 - ja si myslím, že začni zajtra a do dvoch týždnov niečo pochudneš, stiahne sa ti žalúdok a hlavne na chate to neprehánaj ani s alkoholom a ani s jedením.A doležitá vec nezabudni sa zajtra odvážit a odmerat(prsia,pás,boky,stehná)aby si si to mohla aj kontrolovat.A ako luccxy poradila samozrejme aeróbnu činnost - aerobic, spinning....Ja takto necvičím, iba som mávala tréningy voleybalové a s mužom beháme po kopcoch a tam sa riadne nafučím 😝 😝 😝 .A samozrejme nezúfam, že máš tolko kíl,doležité je ži si sa rozhodla niečo s tým robit 😀 😀

sunny88
12. jún 2008

jesika26 - este sa poradim s kamoskami, ci zacat od zajtra alebo az po tej chate (potom uz ziadne taketo cinnosti na plane nemam) a uvidim. Kazdopadne to chcem skusit...Urcite s tym chcem nieco robit a dufam, ze to pojde...mam kila rovnomerne rozlozene, takze potrebujem dat dolu vsetko, nie len brucho alebo tak, snad budem uspesna 🙂 ak by ma napadali nejake otazky napisem 🙂 a dakujem

anaret
12. jún 2008

kitaka, aj ty máš ovocný deň? ja dnes prvý, pomyly to zvládam, ale na obed som si urobila ovocný šalát - banán, broskyne a hrozienka, no neviem, akosi mi zaťažil žalúdok...

jesika26
12. jún 2008

sunny88 - kludne napíš a je to na tebe kedy sa rozhodneš začat s nami bojovat s kilečkami 😀 😀 😀

miresta
12. jún 2008

Ahojky kočky, som rad ,žE SI TAK DOBRE RADíTE.

Sunny - teba vítam medzi nami a aj ja mám dosť nadváhu, takže budeme dve, ktoré sa pokúšajú zhodiť viac
Sestra mi má ešte väčšiu, ale ona je taká silná asi 10 rokov, skúšala rôzne diéty ale do 2 týždňov schudla, a o mesiac mala naspäť aj s prídavkom, teraz mala po 29 dňoch prvú vodu a schudla 10 kg a cíti sa úžasne, tu neide ani o diétu, ale spôsob zmeny potravy, čím ti žalúdok lepšie pracuje a hmotnosť sa redukuje.

aniel- ďakujem, ja mám výšku, takže nevyzerám zase veľmi silno, a aj keď som bola chudá a mála váhu 67kg, tak sa mi zdalo že váha ukazuje veľa, lebo vtedy som vyzerala naozaj chudo, ale asi mám aj ťažké kosti, ako sa hovorí

sunny88
12. jún 2008

jesika26 - jasne 🙂 dakujem, zatial sa majte, idem so psom na prechadzku 🙂

miresta
12. jún 2008

anaret - ten banán je dosť ťažký ja som si ho dala len dnes prvý raz na raňajky, lebo som mala hroznú chuť na sladké, a bolí ma dnes hlava z toho počasia, a pomohlo

miresta
12. jún 2008

viete čo baby, ešte som sa chcela opýtať, nemáte problém s tým, že ste nafuknúté, ja sa cítim skvelo na siedmy deň, ale keď niečo zjem hneď mi naduje žalúdok

miresta
12. jún 2008

anaret - ináč ide ti to asi skvelo, mňa zajtra čaká druhý ovocný, ale ten prvý mi dal zabrať, stále som bola hladná, vypila som v ten deň na litre vody a šťavy

miresta
12. jún 2008

no ja neviem či ma nemáte rady, ale stále keď prídem si pokecať, všetky odídete. ☹ No uvidím ešte neskôr. pa

lucxy
12. jún 2008

ahoj miresta, banan je dost tazky a este ktomu obsahuje najviac kalorii zo vsetkeho ovocia, mne chuti najviac hrozno, dyna natom vydrzim cely den ked mam ovocny
s tym nafuknutym bruchom ten problem som mala aj ja ale dako to teraz preslo, skus si kupit probiotika v lekarni 🙂

kitaka
12. jún 2008

anaret...ano aj ja mám dnes prvý ovocný deň,zatial v pohode uvidíme ,ked príde večer........................lucxy....tú dynu ješ akú,surovú alebo ju nejako spracuješ?..............................miresta...ja ta mám rada nebooooooooooooooooj 😀

miresta
12. jún 2008

kitaka - tak to ti ďakujem, melón môžem aj ja jesť celý deň a surový

lucxy - diki za radu, a aspoň viem, že nie som sama, a ten banán ja viem, že ma najviac kalórii, ale keď mám nedostatok sladkého tak som musela aspoň banan 😝

miresta
12. jún 2008

lucxy - a keď som mala včera škrobový deň a večer som už nechcela to čo na obed mňžem si dať napríklad to čo na raňajky?

miresta
12. jún 2008

zobudila sa mi malinká, tak neskôr baby, papa

twins
12. jún 2008

😎 ahojte

twins
12. jún 2008

ahoj gucz no vidis ako ti to pekne ide dolu

twins
12. jún 2008

ahoj aniel uz si doma co mas k veceri?

twins
12. jún 2008

miresta ako malinka dlho som tu nabola uz je jej lepsie

tinaa
12. jún 2008

servuste kocky, fiha, ale tu toho pribudlo, citala som vsetko, ale uz ani neviem o com vsetkom ste sa bavili.

V prvom rade dakujem babam za opytanie, moja mala je uz v poriadku, dnes sme boli na kontrole a chvala bohu sa vsetko zlepsilo a sme vsetci spolu doma 🙂

Dnes som si urobila spenatove cestoviny ale nejako mi to nechutilo, nabuduce skusim tie spagety s paradajkovou omackou, ak mate este nejake ine omacky, sme s nimi 😉

tinaa
12. jún 2008

nie sme s nimi ale sem s nimi, samozrejme

tinaa
12. jún 2008

z pizze som sa vzdy viac najedla, velmi mi chuti, len tak s kecupom a olivami a zeleninovym salatom. Cestoviny milujem, ale bez syra a smotanovej omacky, to nieje ono.

tinaa
12. jún 2008

miresta, tiez som dost vysoka 176cm, je zaujimave, ze vysoke zeny pocas tehotenstva najviac priberaju. Hmmm, ja som tiez pribrala 28kg, ked som isla rodit som mala 88kg, no jedna gula 😀
Ake mala Esterka miery? Bude tiez vysoka po mamke? Moja Sarinka bude modelka hehe

tinaa
12. jún 2008

haloooo tu orol, tu orol

tinaa
12. jún 2008

skuska mikrofonu

tinaa
12. jún 2008

hmmm tak nemam stastie na vas, pridem neskôr papa

kitaka
12. jún 2008

tinaa.....ja mám nejaké tie recepty na špagety z oddelenej stravy keby si chcela,napr.so studenou pikantnou rajčiakovou omáčkou,,,,s paprkovo-hubovou omáčkou,,,s cesnakovo-smotanovou omáčkou,,so zeleninovou omáčkou,,,,špagety na zelenine

lucxy
12. jún 2008

ahoj miresta, no na ranajky sa vzdy moze len ovocie, ja pijem kavu s mliekom aj s cukrom toho jedineho som sa nevzdala zatial pa idem osprchovat malu 🙂