90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

jesika26
5. jún 2008

sestri - no lebo tu nik nie je 😀 😀

sestri
5. jún 2008

ja som tu...a tam.tam nikto nie je

jesika26
5. jún 2008

sestri - a ty ako pokračuješ v druhej časti???

tinaa
5. jún 2008

pozerame Ordinaciu 🙂

jesika26
5. jún 2008

už aj ja 😀

sestri
5. jún 2008

jesika...v pohode...trošku to flákam,ale musím pritvrdiť.ja to zvládnem. 🙂

jesika26
6. jún 2008

Dobré ránko chudulky, tak ako sa Vám darí????Ja mám dnes škroby a urobila som si rizoto, tak už sa aj teším 😀

aniel
6. jún 2008

ahojky babenky ,ja som to včera trošičku pokazila,ale nevadí.Dnes mám rybku na masle mňam už sa teším. 😅
myslela som ,že keď išli prvé kilečká tak rýchlo dolu, že dnes bude ďalšie,ale nič stále len dve. 😢 😢

twins
6. jún 2008

cau aniel ako dame dnes rybicku 🙂

jesika26
6. jún 2008

aniel - neváž sa každý den, stačí raz do týždna, aby ta to nedeprimovalo.Ja som tiež včera zedla asi 10 tyčiniek , taký malý prehrešok, ale bol 😖 .Ja ryby moc nemusím, iba ak pstruha, to ešte zjem a ani kuracinu na vode 😝

twins
6. jún 2008

ahojte ja som tu od dnes nova drzim 90dnovku 4den zatial to ide

twins
6. jún 2008

moje susedky schudli jedna 15kg druha17kg tak som sa dala nahovorit aj ja inak uz to drzimasi3 krat a vydrzala som to najviac 3 tyzdne

simka9122008
6. jún 2008

Ahojte tak ja mám dnes UHL asi budú cestovinky so zeleninou kilá idú dole tak som veľmi rada včera nebol žiaden prehrešok maximálne do vianoc chcem byť na 60.kilách. Tak dúfam že to víde.

tinaa
6. jún 2008

dobre ranko, vcerajsi ovocny den bol v podode, az na to ze som nestihla veceru do 20:00, tak som si dala kusok melonu asi o 22hej. No co uz, neumriem od hladu.

Aniel, dnes dame rybku na masle? Salat si robis podla receptu? No neviem, ale podla tych receptov, ked dodrziavam presnu gramaz, tak mi vela ostane aj po veceri. Dnes tam je ze cely karfiol, cela kapusta, to vsetko zjete?

Aj tu kapustovu polievku som vyhadzovala, lebo mi vela ostalo, pizza - z toho receptu mi vysli 2 velke. Tiez vam to tak vychadza, alebo ja robim nieco zle?

pekny den

aniel
6. jún 2008

ahoj twins no konečne, kde si si tolko bola?Rybka na masle.

tinaa ja to moc nedodržiavam podľa receptov, iba tam sem-tam nakuknem,ale zeleninka čo dá chladnička.Akarfiol celý určite nezjem, zo včera mi zostal uvarený ,mänšia štvrťka a k tomu si dám nejakú paradajku. 😀

twins
6. jún 2008

no upratujem aj pohyb treba

twins
6. jún 2008

dnes si idem robit rybu uz je okvapkana citronom tak uz ju len vlozit do pekaca a k tomu nejaku zeleninu

twins
6. jún 2008

ahojte aj ostatne mozem k rybe aj celozrnny rozok

sestri
6. jún 2008

vwins...môžeš. 😉

aniel
6. jún 2008

JA SOM SI NIEčO CELOZRNNé ZABUDLA KúPIť, TAK KEĎ VYNECHáM BUDE VADIť? 😲

sestri
6. jún 2008

utieklo mi písmenko 😅

jesika26
6. jún 2008

AHOJ SIMKA -to máš ešte kolko do 60tky??aj ja by som chcela tak ist, ale to musím držat 180dnovku
Twins - neboj s nami to zvládneš 😀 😀

tinaa
6. jún 2008

Ja zboznujem knackenbrot, ten si davam namiesto chleba.

jesika26
6. jún 2008

aniel - v knihe píše, že ked vynecháš chlieb, tak váha ide lahšie dole 😀 .ja som si dala možno 3 krát aj to len k jogurtu,acidku na obed

aniel
6. jún 2008

NO TO BY BOLO SUPER.Na budúcu nedelu by som potrebovala mať dole aspoň 6 kg,ale viem,že je to nemožné,ale čert nespí,možno ešte niečo zlezie dolu. 😀

xena22
6. jún 2008

Caute prvy den som prezila bez ujmy na zdravi 😀 Dnesku sa nebojim,horsie to bude zajtra,som pozvana na grilovacku a ja si na svoj UHL den mozem grilovat akurat tak spagety 😀 ,ale za to si vecer mozem dat nieco sladke 🙂

Inak mne velmi ten chlieb na obed neberie,vcera som si len tak par krat zakusla,nabuduce si ho nedam vobec.A dufam,ze mi pojdu kila dole,chcela by som dat tiez dole cca 20kg takze tiez to vidim na 180dnovku 😀 ,alebo celozivotny boj 😀

V nedelu mam ovocny,prisaham,ze nevarim,nech sa idu najest do Mc Donaldu 😀

jesika26
6. jún 2008

xena22-nie si tu sama a je doležite, že sme tu a možme sa podporovat.No tá grilovačka bude zatažkávajúca skúška, ale dá sa to vydržat 😀 😀 😀 . Ja ked zhreším tak sa mi zastaví chudnutie a kilá nejdú dole.Aj ja by som chcela dat dole ešte 20, ale to už mám len niečo vyše mesiaca do konca,takže tá 180 dnovka ma neminie 😀 😀 😀 😀 😀

xena22
6. jún 2008

Jesika26 a kolko si schudla do teraz???Poznam baby,ktore drzali tuto 90dnovku a schudli do 10kg ale to boli tie chudsie,ktore to podla mna ani nepotrebovali 😀 dufam,ze my co potrebujeme zhodit viac,ze nam to pojde rychlejsie,ale mozno sa mylim 😢

aniel
6. jún 2008

XENA A KED TO NIE JE TAJOMSTVO KOLKO MAš ,KEĎ CHCEš ZHODIť 20
jáby som potrebovala15 a viac 😕

jesika26
6. jún 2008

xena22-ked som sa vážila som bola na dákom 46 dni a mala som dole 9,5kg,no ale doteraz samé prehrešky, tak sa vážit nechcem, odvážim sa až po druhej vode, ktorú mám vo štvrtok 😝