90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

sestri
16. jún 2008

nemala by si čokoládový jogurt...ale,je to lepšie ako miešať dve na tri...myslím,že sa ti nič nestane,keď si ho dáš.

aniel
16. jún 2008

miresta-ja super mala som pizzu aj na veceru som prejedena no uvidime zajtra co da ovocie.odvazim sa az v stredu,ale asi nic nejde dolu lebo som dva krat riadne zhresila 😀

anaret
16. jún 2008

sestri, tak radšej ovocný jogurt?

sestri
16. jún 2008

ja by som si dala activiu,alebo acidko...acidko kľudne aj z rožkom.určite ti to neuškodí...dokonca je dobré na črevá...viem to z vlastnej skúsenosti.

anaret
16. jún 2008

dík, uvidím, ako sa zajtra zobudím.dobrú noc...

sestri
16. jún 2008

dobrú... 😔 😔 😔

aniel
17. jún 2008

dobré ránečko, tak dnes ovocný deň ,to bude fuška. 😎

aniel
17. jún 2008

hej babenky ,spíte? Ja som už s malou od 4.30 hore.Napapali sme sa jabľčka s banánikom, mne sa síce moc neušlo, lebo malá to zbožňuje, ale nevadí .Aspoň si myslím, že už som raňajkovala. 😀 😝

aniel
17. jún 2008

neodolala som a postavila som sa na váhu a nie je dole ani deko.Som sklamaná.Aj keď som to porušila,ale mohlo ísť aspoň pol kila.Uvidím ešte zajtra po ovocnom dni, či sa to pohne ☹ Som z toho smutná 😔

aniel
17. jún 2008

ešte spíte?Ja som teraz dala variť,ešte ošúpem zemiačky do gulášu a malej do polievky a idem cvičiť,keď som nič nedala dolu.Musím sa potrestať 😠

erikas
17. jún 2008

dobré ránko! ja som dnes sacaridová,tak som si do práce doniesla nové zemiačky uvarené z petr. vňaťkou mňam a teraz sa napchávam čerešňami od kolegyne,na tú rannú kávu.....no dúfam,že mi to nezrýchli krok 😅 aniel ja sa budem vážiť až budúci týždeň budem mať druhú vodu a prehrešky robíme všetky sem tam z toho si nerob ťažkú hlavu 😀

kitaka
17. jún 2008

ahoj.......no ja som teraz odviezla deti do školy,najmladšia ešte spí a ude spať do 11-11,30,,,tiež idem šúpať zemiaky na polievku,dať si úžasné ranajky 😝 a cvičiť? no to sa ešte uvidí.......inak mne sa po tom mojom prehrešku vrátilo kilo späť a teraz stojím,,,ani hore ani dole ☹ 😠

aniel
17. jún 2008

no práve sa chystám cvičiť, dúfam,že malá ešte bude spať 😉

gucz
17. jún 2008

čauko bambulky tak ja som dnes raňajkovala banán, malá mi ho závidela, prišla, smutné oči ako psík, potom začala mlaskať, no nepodelíte sa? 🙂 🙂 🙂 , ja dnes nevarím, akurát malej zeleninku s mäskom, MM má poobednú, pred robotkou sa len naraňajkuje a neskorý obed má v práci. Tak som rada, bo ja som dnes ovocná.
Aniel aký robíš guláš? zemiakový, alebo aj s mäskom?

aniel
17. jún 2008

taký,že bravčové,hovädzie ,srnčie a trocu zemiakov 😀

twins
17. jún 2008

ahojte babenky ja som vcera znovu zhresila ale dnes uz iderm naozaj na ten ovocny den lebo potychto dvoch dnoch mam riadne vycitky a na vahu sa radsej nepostavim aniel a ty uz chod cvicit a nesed tu

twins
17. jún 2008

ahoj gucz a ty ako drzis sa tak dnes budeme mat viacere ovocny aspon nebudem sama

jesika26
17. jún 2008

ahojte kočky, ja mám dnes ovocie a už teraz viem, že ho poruším, lebo ideme si s kalogami sadnut a tam si dám určite nejaký ten alkohol 😀 .
Víkend radšej ani nespomínaj, lebo to bola hruza, pokazila som všetko čo sa dalo, ale najhoršie je na tom to, že to vobec nelutujem.Zajtra pritvrdím, ved do konca mám závaazok dal dole ešte 5 kíl, no takýmto tempom, tažko.
Aniel, kitaka - nezúfajte, každá tu zhreší a potom pokračuje 😀 😀

erikas
17. jún 2008

jesika26 ja som včerajší bielkoviňák zakončila pivom 😉 a strašne dobre mi padlo,bolo mi ťažko od žalúdka,dnes budem dúfam bezprehrešková,do večera som v práci,ovocie a zemiaky mám zo sebou 😝

gucz
17. jún 2008

twins čo za ovocíčko máš na dnešnom menu? ja mám jabĺčka, broskine, banány a slivky. Na oriešky som zabudla, nekúpila som, tak nebudem zobkať.

gucz
17. jún 2008

ozaj baby čo si dávate na prebratie? ja som včera do jedenástej žehlila, vstávali sme pred šiestou, dala som si už kafe, ale aj tak sa mi oči samovoľne privierajú 😔 , neviem sa prebrať. Aj by som povysávala, ale MM ešte spí

miresta
17. jún 2008

Ahojte chuduľky - tak ako vidím darí sa nám ako tak, raz hore, raz dole, no ja som zatiať prehrešok nemala, ale po tej včerajšej pizzi mi je ešte stále ťažko, som rada že dnes je ovocný deň, a taktiež som rada, že dnes nás je na ten ovocný tak veľa.

Aniel - ale taký gulášik, ten by som si dala.

anaret - som na teba hrdá aj ja, ak nám to pôjde takto, tak to bude super

gucz - ja som včera nemala žiadnu prechádzku musela som byť doma, strážila som totiž sestrine 2 detičky - 2,5 ročnú a 3 mesačnú a k tomu ešte moja, to by som vonku nezvládla. Ale pohybu som mala aj tak dosť. Ale dnes už som si dala bicykel, aj keď len 15 minút, lebo mala začala zlostiť, a teraz spinká, tak keď sa zobiudí dám si ešte niekoľko minút.

erikas
17. jún 2008

gucz na prebratie u mňa funguje Red bull aleeeee to teraz nesmieme 😉 takže tiež len kávička a nejaká práca

gucz
17. jún 2008

no red bull by som nepila ani kebyže nedietujem, je tam stráááááášne moc prázdnych kalórií a preberie ma len na chvíľku. Asi si zalejem ešte jedno kafe

miresta
17. jún 2008

erikas - to pivko som si mohla dať aj ja za tou pizzou, ale aspoň som nezhrešila

gucz - mne ako preberák stačí mala, prebúdzala ma od pol siedmej, a to stále cumel, trochu spinkala, plač - cumel, trochu pohrá a tak až do pol osmej, a o osmej papala a hneď zalomila, a tak ona si krásne spinká a ja už spať neidem, aj keby som tak rada si ešte pospala, ale idem asi tiež žehliť. A dnes musím ešte niečo uvariť manželovi.

gucz
17. jún 2008

baby idem dačo teda robiť, stavím sa neskôr. papa

miresta
17. jún 2008

erikas, gucz - tak ja som red bull ochutnala raz a odvtedy ho ani nemusím, hrozne mi nechutí............tiež asi najlepší preberák je prácička

miresta
17. jún 2008

gucz - idem aj ja, pekný deň - do zchudnutia, papa 🙂

twins
17. jún 2008

gucz ja mam banany ananas jablka pomarance a citron aniel chce aby som isla kupit este melon ale asi nestiham

gucz
17. jún 2008

hmmmmm dala by som si ananás 😝 🙂 , mne nešla spustiť táto stránka, malá mi spí, upratala som komplet kuchyňu a nakoniec ma prebrala sprcha