90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

erikas
19. jún 2008

gucz ja sa tiež snažím,niekedy mám dni,že môžu pri mne stolovať z dobrotami ani ma to nehne,inokedy mám obdobia,že by som aj nohy od stola ohrýzla 😀 najradšej by som mala tri dni bielkoviny a štvrtý ovocný,len to by nebolo zdravé,čo už,všetko čo je nezdravé mi chutí a z ovocia mám už "koprivku",teraz si dávam melón,dobručký je veru 😝

gucz
19. jún 2008

nápodobne s tým ovocím, pri pohľade na jabĺčka ma striasa. Mne sa páči uh, pizzu, osúch a podobne by som mohla stále, a pritom taká z pizzérie mi nechutí bohvieako. aj mäskový deň je ok. Akurát teraz som si bola zaliať čajík a už som aj rozmýšľala, čo by som si zobla, nie neboj, nedám si nič, tak som si spravila aj kafe. Mám na niečo chuť, len neviem na čo....

erikas
19. jún 2008

gucz xixi jablká mám ešte 4 na dnes,ale radšej asi budem len o tom melóne a vode,na zobnutie tu mám študen. zmes,orechy sa dnes môžu,ale ešte nemám krízový stav,tak som ich schovala do skrinky 😀

miresta
19. jún 2008

Ahojte kočky, dnes sme výpadok mali viaceré ja som si nevedela koníka otvoriť do 11. hodiny, potom som šla do mesta, vrátila som sa o šiestej, čo som sa už len doplazila a tak píšem až teraz. Na obed som mala nakoniec čínu a to ryžu a čínsku zeleninku na budhistický spôsob, neviem prečo taký názov, ale bolo to super.

neviem či nekončím aj teraz, mala si vyžaduje pozornosť, asi dojdem až po osmej

gucz
19. jún 2008

čauko chuduľky je len osem hodín, malá už spí a na mňa ide taká únava.... neviem však z čoho, dnes som nič také nerobila, len som mala 2 návštevy. Ale očakávané a bola som rada, že mám s kým pokecať. Možno sa zastavím až by som sa prebrala.papa

aniel
19. jún 2008

ahojky babenky ,ja som mala tiež pred chvíľou melón,ale potom som neodolala, dcérenke som robila vajcove slíže a neodolala som zdzobla som dobré dve lyžice.Mňam.

zajtra by som ich mohla?Samozrejme bez vajca.Čo myslíte?

aniel
19. jún 2008

gucz -ja som už druhý deň grogy.Neviem čo mi je.Dnes som ani necvičila.Nestíhala som ,ale ani by som nevládala. 😖

anaret
19. jún 2008

ahojky, tak ja som sa dne napráskala tými špagetami - ala MIRESTA a skoro som praskla!!!! na večeru croisanty a ešte zmrzka, no tú som už nevládala a tá čokoláda mi vôbec nejde na chuť, tak čo, musím ju, či nemusím????

aniel
19. jún 2008

vidím,že ty to berieš pekne poctivo.Nie,že keď sa stretneme ´ťa ani nespoznám.Nie,že by som ti to nepriala,ale budema mrzieť ,keď mne bude trčať pneumatika z gatí a ty si prídeš v sexi tričku 😀 😀 😀

gucz
19. jún 2008

anaret ja som na ňu minule zabudla 😔 , a prežila som to aj bez nej. som rada, že ste sa tu zjavili, lebo inak mi nezostáva nič iné ako zaspať pri telke na gauči.... 😖

aniel
19. jún 2008

ja si dám asi zajtra zmrzku a čo hovoríte natie slíže? 😒

aniel
19. jún 2008

idem na seriálik 😉

gucz
19. jún 2008

aniel to si myslela mňa v tom sexi tričku, lebo ak ano tak 😀 😀 😀 😀 😀 😀 , slížiky myslím že budú fain, mne odpadlo zajtra varenie, mama mi priniesla pizzu hríbikovú, je tam aj trocha syru, ale čo ju vyhodím? Sa pre trochu syru nezabijem, no nie? Dúfam, že mi ju MM nespapá

anaret
19. jún 2008

aniel - tie slíže to je fajn predstava - mňam....ja myslím, že by mohli byť...

gucz
19. jún 2008

idem buvať, papa

miresta
19. jún 2008

gucz - dobrú nocku

miresta
19. jún 2008

aniel - mslím, že tie slíže sú naozaj dobrý nápad, chcela si ten recept od manžela, teraz ho napíšem, cez deň som nemohla a mala mi dúfam zaspala, poobede bolo strašné, prenosila som ju na rukác, moje zaplakané dievčatko

miresta
19. jún 2008

MEGALO KACAROLA
- je to grécke jedlo, ktoré si gréci varia vždy keď nevedia čo. V preklade znamená plný alebo veľký hrniec, môj manžel tam žil niekoľko rokov, takže niejaké špecialitky, mi stále ukuchtí.

Potrebujeme: 8 hroznových veľkých listov, 150g ryže, 4 paradajky, 8 - 10 PL olivového oleja, 2 malé cuketky, 4 väčšie zemiaky, soľ, bazalka,tymián, čierne korenie
Postup:
Listy si umyjeme, zemiaky očistíme, cuketku umyjeme aj paradajky. Zoberieme hlboký hrniec, na dno hrnca poukladáme zemiaky, ktoré sme narezali na štvrťky, posolíme na ne poukladáme cuketu ktorú sme tiež rozrezali na štvrťky, posolíme, posypeme tymián, a pokvapkáme olivovým olejom. Paradajky postrúhame na jemnom strúhadle aj so šupkou, z dvoch paradajok zmes vylejeme na cukety. Do zbytku nastrúhaných paradajok nasypeme ryžu, osolíme, pridáme olivový olej, čierne korenie, bazalku, a môžeme aj trochu sušeného cesnaku. Premiešame. Zoberieme si hroznové listy a na každý dáme menšiu polievkovú lyžicu zmesi, ktorá má byť vodnatá. List zvinieme tak aby nevytekala zmes, a takto zvinuté listy poukladáme na cukety. Zalejeme vodou po okraj kým začína cuketa, zmes nemiešame, len hrniec počas varenia točíme, aby sa zmes pohla. Varíme asi 15 minút, ale skontrolujeme či je to uvarené. Podávame z každého trochu a k tomu bagetku. Na tanieri môžeme ešte prisoliť. - Kali orexi - (dobrú chuť)

miresta
19. jún 2008

Nie ste tu nikto?

aniel
19. jún 2008

no miresta super ,pripomína mi to sarmu.Neviem či to poznáš 😕 ?

tinaa
19. jún 2008

no baby tak ja som sa dnes drzala uplne super. Na obed som si urobila zemiaky v rure a k tomu kyslu kapustu. Mala som v plane tie zemiaky s horcicou ale este som chcela spotrebovat kapustu. Bolo to mnam mnam. Na veceru som mala tiez zemiaky ale uz len s paradajkou a uhorkou. No ale môj muz si robil parky a jedol ich pod mojim nosom, no a ja hlupana som zmäkla a zjedla som 3 😠 😠 😠

to je co????????? Som fakt truba.

twins
19. jún 2008

ahojte konecne som sa sem pretlacila teraz som bola dva dni v praci az do vecera takze som nemala cas pisat vidim ze sa vsetky snazite aj ja som sa uz dala do poriadku po tej oslave co sme mali ale este som sa neodvazila postavit na vahu

twins
19. jún 2008

zajtra teda vlastne uz dnes by som mala mat spagetky mohla by som ich aj s kyslou smotanou

twins
19. jún 2008

ak niektora by vedela prosim poradte mi staci az ked sa vyspinkate 😎 aj ja uz o chvilku utekam len som si chcela precita co mate nove aniel ty co zajtra papas ?

twins
19. jún 2008

tak dobru noc bambulky 😉 🙂

twins
19. jún 2008

caute stale nikto tak teraz uz naozaj papa 😠

lucxy
20. jún 2008

ahojte zienky prajem vam krasny den, twins tie spagetky by nemali byt so smotanou lebo smotana patri do bielkovin 🙂

aniel
20. jún 2008

ahojky-lucxy ty si tu každé ráno asi prvá.To už si v práci alebo doma? 🙂

lucxy
20. jún 2008

ahoj aniel, nie ja som doma s malou kukni album, a moja mala je take ranne vtaca, akurat pijem kavu a idem upratovat 🙂

aniel
20. jún 2008

twins ešte spíš?Ja budem mať na obed slíže ,včera som si spravila ak chceš prídi .Podelím sa,ale budú len suché s nejakou zeleninkou.Ešte neviem s akou,lebo čo som včera kúpila všetko zjedli. 😉