90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

gucz
24. jún 2008

ivulienka26 ja tiež varím zatiaľ viacmenej stále to isté dokola, skús rizoto so zeleninkou, orestované kuracie pečienky so zeleninkovým šalátom, ja som jeden škorobový papala polievku z jarnej zeleninky ale bola som dosť hladná.

Baby u nás sa parádne zamračilo, vyzerá to na poriadnu leju, ostalo chladnejšie, proste super. Aj Lauruša si to užíva, spí už hodinu a pol, ja som uplne happy. Bože chodí mi po rozume ten koláč na večeru čo mám, tak si asi spravím kafe a idem ho spapať...... no už prší 😉 . A musím na seba prezradiť, že som 3/4 hodinku driemala 😎 😔 , normálne som znovuzrodená. Možno sa ešte zastavím večer, ak ma sem MM pustí, sedí za počítačom ešte radšej ako ja. papa

aniel
24. jún 2008

čaute babenky .U nás to vyzerá na poriadnu búrku a už aj prší.Malúsa mi podarilo tiež na hodinku uspať,ale teraz sme prišli domov a tu je tak strašne teplo ,že sa tu nedá ani dýchať.
Ja už som si svoju večeru spapkala ,mala som zmrzlinku.Bola strašne sladká-fuuuuuuuuj,ale bola dobráááááááááááááá 😀 😀 😀

aniel
24. jún 2008

ivulienka ja v podstate tiež jem stále to isté,ale zatiaľ mi to chutí 😉
Baby tu však už nejaké receptíky popísali,takže ,keď máš čas prečítaj si pár strán dozadu a tam si určite vyberieš 😅

twins
24. jún 2008

😎 caute aniel uz si tam

twins
24. jún 2008

lucxy dovarila som to bez tej omacky ked nik neodpisoval vypla som pc da sa to jest nie jeto spatne ale asi by to malo byt meksie neviem lebo som to chutnala prvy krat

twins
24. jún 2008

som zvedava ci sa to zje lebo zajtra mam ovocie

ivulienka26
24. jún 2008

gucz..dakujem...to rizotko znie fajn 😵 a vôbec ma nenapadlo,že aj pečienky môžu byť..hm..tak tie ja môžem..len aby som všetko nezjedla na obedík..a večer už ani nebudem musieť 😀 papa

gucz
24. jún 2008

no pečienky som myslela na bielkovinový deň. Ja varím to čo chladnička dá. Už sa teším keď bude aj paprika aj rajčinky domáce, poprípade uhorky. Potom si dám uhorkový šalát s kyslou smotanou, alebo šunku kuraciu s rajčinkou a paprikou. Ale to sa ešte načakám...

gucz
24. jún 2008

babule spíme? však ešte niesú seriály ☹ . zasa prídete keď to tu obsadí MM. A ja potom o ničom neviem 😕

anaret
24. jún 2008

ahoj,gucz!

gucz
24. jún 2008

no huráááá je tu niekto, čo robenkáš, ako sa máš?

anaret
24. jún 2008

ja som bola včera v Nitre v divadle, na večeru sme si sadli do jedného podniku, dala som si pizzu - ale malú, no doniesli veľkú- tak čo som mala spraviť, mala som ju zahodiť- keď ja tú pizzu tak zbožňujem!!!!! ale potom sa čudujem, že tie kilá nechcú ísť dole...

čo sú pizzové štangličky? to nepoznám...ale všetko, čo vonia pizzou, zbožňujem...

anaret
24. jún 2008

malého som dala spať, lebo ráno sa mu nechce potom vstávať so škôlky, dcéra je na požiarnickom, tak som si konečne sadla k pc..
dnes mám ovocko, ale zaradila som aj zeleninu - hlavne, že sú vitamíny...

neviem, čo na zajtra, či sa rozhodnem pre mäso, alebo mliečne niečo...

gucz
24. jún 2008

no ono sú to také palice z pizzového cesta, obvykle len solené. A kto nedrží dietku si to namáča do rôznych omáčok, napr americká (tatarkaa kečup), alebo cesnaková.... Predávajú to normálne v pizzérke. No neviem či v každej

lucxy
24. jún 2008

ahoj gucz, aj ja som tu akurat som osprchovala malu a teraz mi tu strajkuje ze ona nejde a nechce spat, a zacina mi nosit babiky a to nehovorim o tom, ze moj muz uz pochodil vsade bosi, dnes pojdem zehlit ked pojde serial, 🙂

gucz
24. jún 2008

ja mám ovocko zajtra, ale nič doma nemám, akurát jabĺčka 😝 a konzervu ananásu (kocky). Dúfam že to dajako prežijem, naposledy som si v ovocný deň spravila na obed dusenú zeleninovú zmes, potrebovala som dačo teplé

gucz
24. jún 2008

ahoj lucxy, my sme mali sprchovanie poobede, bo malá sa hrozne pokakčila, tak som ju rovno šupla do vane. teraz mi tu vykrikuje za chrbtom aby som si ju všimla ako žužle šnúrku na teniske

anaret
24. jún 2008

ženy, nesťažujte sa na tie svoje bábätká - užívajte si to...aj keď je to niekedy ťažké...ale ako sa hovorí - malé deti malé starosti, veľké deti - veľké starosti...verte mi, viem o čom hovorím - mám doma už puberťáčku a veru to sú zas iné problémy...

gucz
24. jún 2008

veď ja sa nesťažujem, do 6 mesiacov sme mali problémy s kakaním, tak som rada aj za to h.... v plienke. Dačo by som zjedla, asi si pôjdem spraviť teplý čajík.

anaret
24. jún 2008

ozaj, ktoré sledujete seriály - chcela som Vám povedať, že okrem Dóczyho a Pavlíkovej včera v hlavných úlohách vystupovali aj "Daniela " a "vozíčkár"/nepríde mi rýchlo na myseľ meno/ z ordinácie...

miresta
24. jún 2008

Ahojte kočk,

- ďakujem všetkým ktoré ste ma pochválili že dobré vyzerám, teší ma to veľmi, 😀 😀 len môj manžel je z toho veľmi smutný, ☹ lebo či mám niejakého nového priateľa, lebo že jemu sa páčim aj taká, no tak som povedala, že mám manžela ktorý sa mi mení každý deň, lebo stále ma niečim prekvapí. A mám krásnu princezničku, 🙂 ktorej sa chcem venovať naplno a chcem byť pre ňu pekná a nie tlstá a nevládna už len tým že budem ju učiť chodiť.
No on to pochopí, trocha mu to bude trvať, 😕 😨 ale potom bude určite šťastný.
A ja som zase šťastná, že papa to čo ja a nemusím variť 2 jedlá, aj keď on si v práci dá aj normálny obed, ale aj tak je to dobré.

Recepty na lasagne pošlem, ale až neskôr, teraz len tak rýchlo som prešla, že čo ste popísali a trochu odpoviem.

A pobavila ma aj tá podlaha a upratovanie, 😀 😀 😀 akurát odo mňa odišla sestra, ktorá má 2ročného chlapčeka a ten tu urobil hotovú pohromu a 😲 to príde manžel z práce a urobí ho znovu. ☹ 😠 A na tu podlahu ani nehovorím, veď je stavebný technik, viete ako mu vyzerajú topánky? 🙄 😲 ☹

anaret
24. jún 2008

ahojky, miresta, neboj sa, keď malá podrastie, bude Vám pomáhať v domácnosti a hneď bude lepšie.... 😉

miresta
24. jún 2008

ivulienka - ahoj, chcem sa ťa opýtať koľko si zhodila keď si držala diétu prvykrát, koľkosi pribrala keď si prestala držať diétu a koľko chceš teraz zhodiť.
A ináč na tie recepty ja stále niečo napíšem a keď sa pozrieš na stránky dopredu, tak tam nájdeš dosť receptov.

Zatiaľ paapapa ...................neskôr dojdem.

Mám hrozne náročné posledné dni, stále niekde som, alebo mám návštevy a tak!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😝 😝

anaret
24. jún 2008

ahojky, idem dať sprchu...

miresta
24. jún 2008

babenky.............pozeráte telku? Tie seriály, čO???????????????????????? 😀

miresta
24. jún 2008

To bola sila, čo ta Agáta sa ale zľakla. 😀 😀 😀

gucz
24. jún 2008

čauko bambulky dnes už nikto nepríde?

gucz
24. jún 2008

no vidím že tu nikoho niet, tak idem hajať, aby som bola ráno svieža a nachystaná na to ovocíčko. Všetkým dobrú nocku 😔

gucz
25. jún 2008

kuk?

aniel
25. jún 2008

kukuk 😉