90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

aquatinus
15. júl 2008

Dobré ránko holky, noo tak v piatok zacinam aj ja...Vo stvrtok promocie a v piatok zacinam..kamoska uz zacala a je nesmierne spokojna, ze sa neciti ani moc hladnaa a nie je tazke ukuchtit si nieco fajnove 😉 tak dufam, ze to pojde aj mne takto....Takze od piatku vas budem zasypavat otazkami 😝 Ale uz som zacala cvicit, aby som sa kusok rozbehla...tak krasny dnik vam prajem....a vela zhodených kil 😀 😀

aniel
15. júl 2008

aquqtinus-já budem mať tiež v piatok bielkovinový deň.
Dokonca aj twins,gucz ,miresta,tinaa a neviem tuším nás je viac.
budem ti držať palce 😉

gucz
15. júl 2008

twins ja som tú pochvalu myslela vážne, naozaj je to vidieť, že si schudla. Prečo mi neveríš?????? ☹

gucz
15. júl 2008

aniel my máme bielkoviny vo štvrtok, v pistok škroby a v sobotu uh. V sobotu bude torta, a mám uh, dobre som to vymyslela, nie?

gucz
15. júl 2008

v pistok 😀 😀 😀 , to malo byť v piatok. Baby aj u Vás je taká zima, boli sme ráno v obchode a veru som malej aj pančuchy a tenkú bavlnenú čiapku dala.

gucz
15. júl 2008

miresta diky za pochvalu, malá je taký drobec, ale povedala by si, že je to predčasniatko o mesiac a pol skorej narodené?

Dnes som presne rok mamou a rok mám svoje najdrahšie slniečko 🙂 🙂 🙂 .

A mám takú istú váhu ako pred otehotnením, tak sa vytešujem 😉

sestri
15. júl 2008

gucz...malej všetko najlepšie... 😉

aquatinus
15. júl 2008

aniel - hmm tak super...aspon sa budem mat na koho obratit..
gucz - blahozelam 😉

erikas
15. júl 2008

ahojte kočky,ja dnes nestíham vôbec nič v práci fičáky zjedla som zatiaľ len 1 jablko a to tu mám 2 stehná z domu,asi ich zjem asi o štvrtej keď bude trošku voľnejšie 😝

erikas
15. júl 2008

aniel nie je dokonalé a ni nebude čo už nemám 20,ale snažím sa 😎 syn ma fotil mobilom ja nie som absolútne fotogenická,ale aspoň máte predstavu o mojej podobe 😀

aniel
15. júl 2008

gucz ja ti verím.Ja som tiež malej dala dnes pančušky a čapičku a ešte bola zabalená v deke.Dnes som si s najstaršou dcérou skúšala tie isté nohavice a obom nám boli dobré ,tak ešte schudnúť v páse a bude fajn.

aniel
15. júl 2008

len ono to nejde dole tam kde by to malo 😠

aquatinus-keď budem vedieť poradím.

baby ja som úplne prejedená ,povedala som ,že dnes si dám cestovinu a zasa som si dala pizzu,lebo sme si boli sadnúť v meste s twins a kamoškou a cestovinu tam nemali 😒

erikas hlavne,že sa cítime mlado 😵

sestri ako pokračuješ aj v tejto druhej časti diety to ide dolu?Alebo je to len udržiavačka?

gucz dnes buď na Lauriku veľmi dobručká a ďakujem aj ja za gratuláciu 😵

sestri
15. júl 2008

aniel...ja to mám teraz ako udržiavačku...neskôr ešte pritvrdím...chcela by som ešte 2kg..

anaret
15. júl 2008

aniel, ty si dobrá...že obliecť rovnaké gate ako tvoja dcéra...gratulujem!!!!

baby poraďte, čo jete, keď máte ovocko? lebo ja som akási hladná...udusila som si zeleninu, ale tá ma nejak neoslovila...

anaret
15. júl 2008

sestri, preboha, videla som album- koľko si schudla za 90 dní? zdá sa mi, že veľa...

sestri
15. júl 2008

renata...iba 6kg

sestri
15. júl 2008

cez ovocko jedávam zeleninové šaláty...tie ma zasýtia...

anaret
15. júl 2008

no sestri, ale to vyzeralo podstatne viac...myslím, že máš ideálnu figúru, už chudnúť nemusíš...

gucz
15. júl 2008

čauko mňa čaká ovocný zajtra a nejak som si zabudla nakúpiť ovocko. Tak mám na zajtra hrozienko, sušené hrozienka, nájdu sa aj oriešky, nejaká mrazená zeleninka a džúsik. KEď to takto čítam tak toho mám celkom dosť. Zaujímavé je, že keď mám doma moc ovocia, tak som ani neni hladná a keď málo, tak by som jedla stále.

ďakujeme za blahoželania 🙂

aniel
15. júl 2008

anaret,ale ja chudnem tuším iba zo zadku ,dcéra má pás o 15-20cm užší ako ja a aj v ramenách je útlejšia a ja som ako rambo 😉

aniel
15. júl 2008

baby ja som si dala namiesto horkej čoko riadok forte .Čo myslíte vadí to moc? 😎

aniel
15. júl 2008

teda sestri super,to si riadne schuda

gucz
15. júl 2008

aniel to určite nevadí, ja som si zasa prezmenu tú čokoládu už asi po tretí krát zabudla dať, a teraz je už neskoro. Tak nič, dám si nabudúce ak nezabudnem. A nie si ako rambo, to kde si vzala?

gucz
15. júl 2008

No malá už spinká v postieľke, tak idem žehliť horu prádla, tak sa zatiaľ majte krásne 🙂

sestri
15. júl 2008

aniel...ďakujem...teraz sa cítim dobre...keď mám viac ako 60 už nie som vo svojej koži...

twins
15. júl 2008

ahojte gucz malinkej vsetko naj a aby ste boli zdrave a samozrejme aj vsetky ostatne deticky

twins
15. júl 2008

nooooooooo sestri to brusko ti spadlo paradne gratulujem

sestri
15. júl 2008

ďakujem... 🙂

aniel
16. júl 2008

dobré ránečko,tak dnes mám ovocko.Už sa celkom teším po včerajšej pizze.NEJAKO MI NEBOLO NEDOBRE.Našťastie som nepribrala.Dúfam,že po ovocku bude kilečko dolu.Zdá sa mi ,že nejako stojím s váhou,ale je pravda,že tam boli aj prehrešky. 😒

lucxy
16. júl 2008

ahoj aniel, ja dopijam kavu a upratujem pomaly....musim sa trosku rozhybat, aj u vas je tak skaredo? neboj nic vaha sa pohne dolu, chvilu stoji ale sa pohne 🙂