90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

asitka
19. júl 2008

asi to tu píšem odveci...ale nemohol by mi niekto poslať tú 90dňovú diétu na mail??? prosíííííííííííííííííííííííííííííííííím...ak áno...tak na asitka@azet.sk.....vďaka.... 🙂

gucz
19. júl 2008

ahojte bambulky, som tu len na skok. Tak švagrova oslava sa nekonala, až o týždeň. I tak som si však dnešok užila. Do albumu som hodila pár fotiek z našej minyrodinnej oslavičky, tak kuk 😉 . Nakúknem až zajtra, papa a dobru nocku

tinaa
19. júl 2008

cauko kocky, ja tiez iba na skok, dnes sme mali velkuuuu navstevu zo zahranicia a na tyzden tu mam aj svokru.

gucz, krasna oslava, malinka je pri torticke strasne zlata 🙂

aniel, uz som to myslim pisala, na rocnej prehliadke mala Sarinka 9900g a 80cm (ja meriam 176cm a manzel 190cm, takze Sarinka ani nemôze byt stuplik.

sestri
19. júl 2008

asitka...poslala som ti to

aniel
20. júl 2008

Gucz pekná tortička a už je krás ne vidieť ako si schudla aj MIlka mi hovorila,že vyzeráš super 😵

gucz
20. júl 2008

diky 🙂

asitka
20. júl 2008

sestri...zatiaľ som nič nedostala...ale vďaka za ochotu...

gucz
20. júl 2008

maš to poslané

aniel
20. júl 2008

já mám dnes ovocko,ale asi si dám na obed zeleninovú polievočku,lebo ma nejak bolí hlava ☹

lucxy
20. júl 2008

ahojte chudulky,,,,aniel takze mas dneska ovocie? no polievocku si daj to ti neuskodi....ja som uz aj obedovala, a teraz pijem sojove mlieko,doobeda sme sa boli byciklovat a ked sa mala zobudi chceme ist do bojnic
ozaj baby pekne fotky, musim uz aj ja dake pridat 🙂

asitka ak mas plnu schranku tak preto ti to neprislo, ja som mala ten isty problem 🙂 ides aj ty zacat? 😉

aniel
20. júl 2008

už som naobedovaná.Dnes si už dám len mrkvovú šťavu,tak dúfam,že to vydržím.Ale dzobla som si aj troška zemiakov so zeleninovým šalátom,ale len trošku.Deti mi narobili také chúťky,ale aspoň ,že som si nenaložila plný tanier.Aspoň som sa naučila aspoň trocha obmedzovať 🙂

twins
20. júl 2008

ahoj te uz sa mi do albumu podarili dat 3 fotky ked si vas vsetky precitam potom este napisem ja som este nejedla mozno si dam polievku gucz torta bola pekna

lucxy
20. júl 2008

baby nezabudajte nato ze by sa malo jest kazde 3az 4 hodiny lebo ked nejete tak sa to uklada vo forme tuku 🙂 aniel daj si pekne aspon zeleninu..... 🙂 aby ta potom nejedeni nechytili chute na vsetko ☹
twins kukla som album a ty si mas kde fotku ha? 🙂

twins
20. júl 2008

luxy 😀 este som taku nenasla ktoru by som tam mohla

alka875
20. júl 2008

gucz •vieš chcela som niečo zhodiť rýchlejšie pred dovolenkou,asi preto tabletky,len neviem,či sú účinné

aniel
20. júl 2008

alka odpíš naIP

asitka
20. júl 2008

sestri aj gucz...........ďakujem...už mi to došlo..... 😉

lucxy....veru idem už aj ja začať....tak dúfam, že to zvládnem.... 😒

gucz
20. júl 2008

čaute všetky, kde ste? ja som si dnes dopriala slaninu s cibulou a chlebíkom, keďže od zajtra držím zasa na tvrdo. Tak som zvedavá čo tá torta a ostatné nezdravé potraviny so mnou porobili, zajtra ráno sa odvážim odvážiť.

alka875 možno by si s nimi schudla rýchlejšie, teda asi určite, ale stojí to za to? ja som po tabletkách po ich vysadení nabrala 2x viac, tak som si povedala, že už nikdy v živote. Radšej byť macatá

twins
20. júl 2008

ja som to po tych tabletkach udrzala zhruba rok

lucxy
20. júl 2008

ake tabletky? 🙂 pridala som fotky 🙂

twins
20. júl 2008

ale kaslite uz na ne volaju sa reductil ale lucxy ty ich urcite nepotrebujes videla som tvoje foto ty si dobra

lucxy
20. júl 2008

twins vsak sa odfot do mobilu a je to vybavene 😀

lucxy
20. júl 2008

no az taka dobra nie som 🙂

twins
20. júl 2008

no keby som bola taka aspon ako ty ja sa vobec netrapim pridala som jednu foto kde som ja ale je hrozna dnes som sa snazila odfotit z boku aby ste videli aka som ale nebolo to dobre tak to nepridam

twins
20. júl 2008

gucz aj ja som dnes pojedla vsetko mozne ale aj tak sa cudujem ze kilecka idu dole az dobre vazi vaha ale zajtra robim tak dufamze uz to budem drzat opat presne

twins
20. júl 2008

aniel ty si kde

lucxy
20. júl 2008

twins mne najviac vadi brucho a toho sa asi nezbavim 😉

anaret
20. júl 2008

lucxy, ani nemôžeš čakať, že brucho bude ako keď si mala 19...veď tehotenstvo zanechá stopy na každej postave- koža je predsa len vyťahaná a nemá takú elastcitu ako voľakedy...tak sa s tým toľko netráp...

ja som mala dnes tú kapustičku, dobre som si pochunala, aj keď ma hneď "prečistila", ale neva...

boli sme s malým na kolotočoch, mal radosti, to Vám poviem...

anaret
20. júl 2008

potrebujem poradiť:

viem, že alkohol sa v tejto diéte nemá, nie že by som bola nejaký noťas, ale ide mi o to, že koncom týždňa ideme na dovolenku mimo SR a ako prevenciu sme si vždy brali nejaký alkohol akože na žalúdok pred jedlom / len raz som to vynechala a mala som také žalúdočné problémy, že by som to nerada zopakovala.../. je pravda, že si väčšinou budeme variť sami, ale jeden nikdy nevie...

čo mi poradíte, ako by ste to riešili Vy - dať si ten pohárik alebo nedať a riskovať žalúdočné trable????

prosím, čo najviac odpovedí...ďakujem...

gucz
20. júl 2008

anaret nuž alkohol sú prázdne kalórie, ale zasa však na tej dovolenke nebudeš rok, ale asi týždeň, nie? Ja som si na dovolenkách nikdy nedávala nič tvrdé akože na žalúdok a problémy som nemala (bulharsko, chorvátsko, slovensko). Ale napríklad moja segra bola v egypte, a môžeš si aj tvrdé dať a aj tak máš na 90% istotu, že Ťa chytí hnačka, aj keď nebudeš piť ich vodu. Oni všetky potraviny, z ktorých varia, umývajú v ich vode, aj ľad z nej robia...., aj šalát zo zeleniny je od vody, proste všetko. Skôr by som si asi dala vopred nejaké probiotiká na črevá a žalúdok. A ak si aj dáš nejaké tvrdé na červíka, tak si z toho nič nerob, veď dovolenka je len raz za rok, teda u väčšiny slovákov.

lucxy, je vidno že si zchudla, na tej fotečke s malinkou by som Ti hádala tak 18 rokov, si kočka 🙂

aniel spíme dnes, či čo?

twins, prečo sa tak podceňuješ, veď si normálna ženská. A keďže tvoje krásne deti zdedili povilovicu génov po tebe a sú pekné tie detičky, tak nemôžeš byť škaredá, či ako si to tam napísala k tej fotke. Musím kuknúť