90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

aniel
30. júl 2008

ahoj luciap ja tiež zbožňujem pirohy.Ja som si ich dala ,keď sa jedia zemiaky ,ale iba trochu lebo bryndza je mliečne jedlo,ale neuškodili mi.

gucz ja tiež nemusím piť,hneď to mám v hlave

ozaj babenky po včerajšku mám 1,5 kg dolu.Od dnes idem naplno.

miresta pekný dníček a uži si ho.Sofi je už v pohode.

luciap hoď nejaké foto do albumu aj detičky a koľko majú rokov?

luciap
30. júl 2008

Aniel, dala som pár fotiek do albumu. Alex má 6,5 roka - od septembra ide do 1. triedy a Lea má 4 roky.
Gratulujem k ďalším kg. Koľko si spolu zhodila a za koľko dní? Obdivujem ťa, že zvládaš 4 deti. Moja najlepšia kolegyňa tiež o chvíľu porodí 4. dieťa. Ja si neviem rady ani s dvomi 🙂 . Už teraz sa vyhovárajú stále jeden na druhého a keby ich bolo viac... to by bolo variácií kto to mohol urobiť 😀 .
Mám za sebou prvý diétny obed - kuracie mäsko so zelenou fazuľkou a šalátom, za tým kúsok vývaru. Nemôžem povedať, že som hladná, aj keď po večeri ktovie, či nebudem, ale stráááášne mi chýba sladké. Ja som bola naučená nielen doobedu niečo pchať do seba, ale hlavne po obede. Už teraz sa teším na piatok - na obed pizza a na večeru zmrzlina a čokoláda. Dá sa večera aj skombinovať, keby som nechcela až 3 kopčeky zmrzliny ale len jeden alebo dva a jeden-dva kúsky koláča?

lucxy
30. júl 2008

ahoj luciap, ste zlati na fotkach, a kolko chces schudnut? robila som tu kuracinku je to dobre a mohla som dat viacej jablk, tak nabuduce 🙂 inak ja som po 90tke, ale pisem tu, len aby si bola v obraze 🙂

luciap
30. júl 2008

Lucxy - dnes mám 71 kg/170 cm a chcela by som sa dostať k 60 kg, príp. kúsok pod, ale myslím, že aj 65 kg už bude lepších. Tebe sa koľko podarilo schudnúť? A teraz sa udržiavaš ďalšou 90-tkou?

lucxy
30. júl 2008

luciap ja som schudla zo 70 na 60 takze som tvoj pripad,,,podarilo sa ale som aj cvicila a aj teraz cvicim,

mandarinka05
30. júl 2008

čauko kočky ja som sa rozhodla že od zajtra by som išla na to.Čítam aké máte skvelé výsledky pri tejto zmene stravovania (lebo to ani dieta nie je).Ste tu skvelý kolektív a strašie skusenejšie dievčatá poradia začiatočníčkam.Ja mám 42 rokov 160/76 kg tak by somvelmi rada išla na 60kg.Poradte mi prosím Vás ako to robíte,že máte takú pevnu vôlu a držíte sa?

lucxy
30. júl 2008

ahoj mandarinka, no ked chces schudnut tak schudnes a budes mat pevnu volu tak to dokazes 🙂

twins
30. júl 2008

luciap aj ja som dnes bola cely den v praci no hrozne to horko bolo strasne inak aj moj syn sa cely potatil a ked bol malicky a prirovname foto neda sa skoro rozoznat mala je vraj tiez po mne ale niektory hovoria ze je po tatovi myslim ze ma iba oci po mne ked sa smeje

luciap
30. júl 2008

Lucxy - krásne si schudla, na fotkách si kočka 😉 . Ja som dnes strávila 10 min. na stacionárnom bicykli a potom som šla aj s deťmi do wellnes - takže chvíľka v suchej saune, parnej saune, tepidáriu a vírivke. Unavená som ako kôň. Teraz som zjedla kúsok mäsa z obeda, s fazuľkou a paradajkovým šalátom. Hladná naozaj nie som, ale keď som videla jesť dcéru rohlík, tak som mala čo robiť, aby som jej z neho neodhryzla a keď predo mnou jedla keks, tak som sa radšej otočila, aby som to nevidela. Keby neboli tie hrozné chute... ☹ .
Mandarinka pridaj sa, aspoň tu nebudem sama začiatočníčka. 🙂

twins
30. júl 2008

ahoj miresta ako bolo u nas teraz prsi ale cez den bolo strasne horko aspon sa slanina topila a ani mi nechutilo moc jest ja som dnes mala leco inak bolo fantasticke na veceru som mala v plane rybicku ale ked som ju otvorila myslim konzervu tak ma hned presla chut takze baby ak budete kupovat v lidli mega velke sardinky za pajsku tak ich tam nechajte radsej pre niekoho ineho maju v sebe milionkosticiek ako pavucinky este ze snimi nepohrdol moj syn inak by som ich musela vyhodit

twins
30. júl 2008

darinka mandarinka kludne sa pridaj je to celkom v pohode ja uz som tuto dietu zacinala 4alebo5 krat ale az teraz som to dotiahla po druhu vodu aj to z dost velkymi vysledkami aj ked tie kila nevyzeraju na to ze som tolko schudla a mozno som ani tolko neschudla ktovie lebo mne vaha vazi ako sa jej chce musim pockat na malu az sa vrati od aniela podla nej vystelujem vazila sa ked bola v nemocnici tak podla nej vzdy nadstavujeme vahu

twins
30. júl 2008

pardon prehreskami velkymi boze uz neviem co pisem

twins
30. júl 2008

luxi ani som nevedela ze si uz aj ty skoncila no ja ked budem mat taku vahu ako ty tak zatial prejdu este tri roky

twins
30. júl 2008

teraz som sa dozvedela ze v oktobri mame ist na svatbu tak dotial tuto dietku budem drzat dufam ze dotial dam dole este aspon desinu ved takato bomba nemozem ist na svatbu

twins
30. júl 2008

gucz a ty si odkial ja som myslela ze ta si s trnavy a ako nezmokli ste na prechadzke?

twins
30. júl 2008

aniel kde sa pohybujes ako to ze si tu neni to si budem ozaj pisat sama zo sebou alebo co? a ta moja bambulka uz nieco zjedla uz netrucuje? 😖 co varis zajtra ja neviem co si mam vziat do roboty k obedu v piatok by si my mohla objednat pizza stangle a mohli by ste mi ich doniest

twins
30. júl 2008

erikas aty stale pokracujes dalej alebo si si dala pauzu a teraz uz pomalicky jes vsetko?

twins
30. júl 2008

ahoj bubka a ty ako pokracujes?

twins
30. júl 2008

iwis ani ty si sa tu uz dlho neukazala co je svami babenky aj ostatne co som nespomenula

twins
30. júl 2008

aquatinus a ty to vlastne kolky den drzis tiez si tu uz dlho nebola

lucxy
30. júl 2008

twins si sa riadne rozpisala, no jo ja uz som skoncila dietku,,,,hm ked ja budem po dvoch detoch tak to som zvedava ako budem vyzerat 😀

twins
30. júl 2008

tak nic idem dorobit svieckovu a potom este mozno nakuknem aniel opytaj sa karin ci jej mam zajtra s tej svieckovej doniest ci aspon to bude jest ok? papa vsetky

twins
30. júl 2008

no ked tu nik nie je tak si pisem sama so sebou

twins
30. júl 2008

lucxy a ty kedy planujes druhe dieta?ak sa mozem opytat

lucxy
30. júl 2008

jaj no to neviem ked to pride tak dam vediet,,,no byvame v 1izb byte takze neviem ako by sme sa pomestili 😀

gucz
30. júl 2008

twins ja som pôvodom z Trnavy, ale teraz bývam v Šelpiciach.

tinaa
30. júl 2008

caute kocky, ja viem, dlho som tu nebola, mali sme navstevu tyzden a nejako sa mi uz vecer nechce ani notebook zapinat.
Ale myslim na vas stale. Vitam aj nove clenky a prajem vela pevnej vôle.
Ked o tej vôli pisem, ja som ju uz uplne stratila. Do slakaaaaaaaaaaa. Tyzden som tu mala svokru, a musim povedat, ze je najlepsia kucharka na svete. Furt nieco fajne uvarila, no proste sa nedalo. Som slaboch. Nieze by som porusila uplne dietu, ale stale si dam aj nieco medzi. Ja som uz zufala, uz vôbec nevladzem. Musim stale nieco chrumat. Mam dole 6kg ale este aspon 4kg by som chcela. Ale uz nemam sil. Kazdy ma chvali aka som stihla, ale ja sa este necitim dobre, pneumatiky na bruchu mi nedaju spavat.
Dnes som mala ovocny den, ale vcera som robila bublaninu, no co myslite, kolko kuskov som dnes spraskala?????? No 10 minimalne za cely den a okrem toho iba zeleninu. No som hrozna.
Baby potrebujem nejaku inspiraciu. Vaha mi stoji a to ma odradza.

twins
30. júl 2008

ahojte no lucxy ajmy sme bavali v malom byte ale bol predsa 2izbovy ale neskor sme z miestnosti co bolA pri nasom byte spravili tretiu izbu sice mame malinky bitik ale zatial sa da a verim ti ze sa musite trosku tlacit no kym je mala malinka neskor ked povarastie budete potrebovat vecsi byt ako sol ja som mala druhe az po 7 rokoch

gucz
30. júl 2008

Nezmokli sme, u nás nejak extra nepršalo, len sa mračilo, takže pohoda.
Lucxy bývate vo svojom alebo v podnájme? My máme trojizbový minibytík, ale nieje náš, ale obecný, nájomný.
Ja som si dnes spravila zemiaky so špenátom, ten som nezahustila, len som ho trošku dlhšie varila (na cibuľke s cesnakom). Zajtra budem po strašne dlhej dobe robiť asi cestoviny, zabudla som kúpiť kvasnice, ale nevadí, aspoň budem mať zmenu.
Aniel, miresta, ostatné kočky kde ste?

twins
30. júl 2008

ahoj tina no konecne ze si sa ukazala ja som tiez cely mesiac kazila ale v pondelok som mala ovocie v utorok vodu dnes maso a zatial sa dtzim bez prehreskov a uz by som to chcela vadrzat lebo tento mesiac myslim nebol moc uspesny