90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

skusihu
5. nov 2015

stále 68 kíl. Už dva týždne sa to nepohlo, ale je to asi tým, že ani ja nedodržiavam presne tú diétu. A vy ako?

jajuska1411
21. nov 2015

Baby chcem sa spýtať je tu aj nejaká co chcela alebo dala dolu pomocou dieti tak 8 kíl?lebo mne každý vraví ze vyzerám dobre len ja sa dobre necítim no viem ze je tažšie zhodiť z 58 kíl ako z väčšej váhy.preto sa pýtam ci sa mi oplatí sa pustiť do toho naplno

kiwinetta
23. nov 2015

Jasné že sa ti oplatí ja som dala dole 6 to mi stačí pôvodná váha bola 59 vždy mi to zabralo... mnoho zdaru

michaela2012
26. nov 2015

Ahojte dievčatá , tak sa hlásim po dlhej odmlke 🙂 moja váha je neuveriteľných 80,9 kg 😒 dnes opäť začinam s diétkou 🙂 na raňajky som si dala mandarínku a na obed zeleninkou s grilovaním enciánom 🙂 dúfam, že to konečne dám a na vianoce si budem môcť kúpiť niečo menšie a budem sa cítiť krajšie 😉 veľa zdaru 🙂

skusihu
26. nov 2015

@michaela2012 ja som vydržala viac ako dva mesiace a dala som dole 8 kíl. Ešte by sa mi ďalšie zišli, ale teraz cez sviatky sa moc neoplatí držať dieta. Budem rada, ak si udržím terajšiu váhu. A tebe držím palce 🙂

schiantii
4. dec 2015

Ahojte pridavam sa k vam, znovu 🙂 Stravovala som sa podla 90DD cca pred 3rokmi, kila isli krasne dole, vydrzala som tusim 3x3mesiace, celkovo ubytok 22kg, alebo tak nejak. Asi 1.5 roka mi to vydrzalo, potom som zacala zrat a bojujem s jojo efektom, teda zacala som bojovat prave dnes 🙂
Uvidim, ako mi to pojde, mozno pred sviatkami nie celkom dobry napad, ale nejak to dam. Tak dufam, ze to tu ozije 😉
Dnesny obed, salat s kuracim masom a na veceru bude zapekany tvaroh 😀

schiantii
4. dec 2015

este upresnim, ze jojo efekt mam len ciastocny a poctivo vyzraty 😀

michaela2012
4. dec 2015

@schiantii ahoj ja začínam opäť od pondelka , pretože som brala veľmi silne antibiotika a musela som sa normálne najesť. K chorobe som ešte aj chodila do práce ťahala som 11 hodinové smeny ale od pondelka budem už doma nastálo a tak môžem začať chudnúť stravou ale podporím to aj cvičením s jill . V pondelok budeš mať, ktorý deň ?

schiantii
4. dec 2015

@michaela2012 v pondelok budem mat vitaminy 🙂

michaela2012
9. dec 2015

Ahojte idem sa pochváliť, že zatiaľ sa držím ale zajtra mam mať ovocný deň a neviem či to budem zvládať... a tak som rozmýšľala , že si dam rovno bielkovinovy deň, čo vy nato ? 😉

eririka
16. dec 2015

Babenky ako sa dá zvládať 90 dieta 🙂 🙂

michaela2012
16. dec 2015

@eririka ahoj, ja zajtra budem mať ovocný deň 🙂 schudla som už niečo ale môj najväčší problém je , že nemám pevnú vôľu ☹ schudnem 2,5 kg a teším sa a veď trošku sa odmením a už sa neviem zastaviť. Stále začínam odznova a odznova ale vidím, že to funguje a môžem jesť aj mäso, zemiaky aj ryžu či buchty na pare , ktoré milujem :-P dá sa schudnúť môžeš aj jesť ale potrebuješ pevnú vôľu . Prajem ti veľa zdaru pri chudnutí 😉

dzaneta
31. dec 2015

Čaute baby, ja zajtra začínam znovu. Ako od leta chudnem a výsledok +4,5kg. Momentálna váha 78,6kg. No hruza. Ale už som nastavená že zajtra začínam,dufam ze sa niekto pridá. 🙂 inak pekného Silvestra

skusihu
31. dec 2015

@dzaneta ja sa určite pridám, ale asi až 2.1. 🙂 Idem na konci januára na ples, takže mám motiváciu.

dzaneta
1. jan 2016

@skusihu tak drzim palce,my ideme na ples už 16teho, tak dúfam že dam dolu aspoň 2-3kg

camie
5. jan 2016

Ahojte ženy pridávam sa k vám, potrebujem schudnúť 10 kg, moja váha 66-67 kg terajšia ☹, cca 4 roky do zadu sa mi podarilo pekne schudnúť.... Aj mi to vybojovalo
Chcem sa spýtať skúsenejších či v uhlohydratovom dní možnm na večeru keď sú povolené zákusky, sladké dať napr.proreteinovu tyčinku...plus ako povolené horká čokoláda

skusihu
5. jan 2016

@camie určite si môžeš dať hocičo sladké 🙂 ja som sa vždy tešila na Milu s kávou.

vandijan
7. jan 2016

ahojte krásky dnes mám 3 den a celkom fajn sa cítim, čo si dávate ako sladké obyčajne na večeru?

kiwinetta
7. jan 2016

Ja som sladké nikdy nejedla prednosť dostávalo aj tak slané.....

vandijan
8. jan 2016

@kiwinetta nakoniec som si dala miňonky, 1 balenie a horkú čokoládu (linajku) ku káve a som si to ozaj vychutnávala.....lebo to bola večera, a dnes som na ovocí, netuším koľko som vážila na začiatku ale podla nohavíc odhadujem že okolo 76 kg, lebo som pribrala cez sviatky a keďže mi manžel našťastie nekúpil baterky do váhy aspoň nie som v strese, chcela by som mať do leta 62 kg tak uvidím... a hlavne no stress 😀
do leta máme 6 mesiacov, ale brucho mi spadlo hneď 🙂

kiwinetta
8. jan 2016

tak ti držím palce, presne kto chce sladké nech si dá len mňa to neuspokojuje ja radšej šalát alebo to isté čo bolo na obed aj tak išli kg dole

vandijan
10. jan 2016

@kiwinetta tak potom super.. No mam za sebou 5 dni a som ba siestom....chcem to dat velmi....ale ovocny bol kruty ..

pehoska
11. jan 2016

ahojte, tak som sa odhodlala aj ja, zatial sa drzim, bez porusenia, dnes koncim 8.den

vandijan
12. jan 2016

@pehoska AHOJ JA SOM NA 8. DNI 😀 akurát som si pridala 30 days shared s Jillian, aby som si spevnila telo

kiwinetta
12. jan 2016

@vandijan ,pre mňa je ovocný v pohode preto že to robím nasledovne.... ráno banán či jablko na obed tiež nejaký ovocný šalát so semienkami ale kritické miesto čo mi robilo veľké problémy je večera. To som vyriešila tak že jedávam zeleninový šalát - a funguje to aj tak. Ovocie večer neviem zvládnuť ani mi to nechutí. Odjakživa mám radšej zeleninu. Na raňajky sa to ešte dá aj do obeda ale večeri nie.

vandijan
12. jan 2016

@kiwinetta aha. tak to skúsim aj ja tak, večer som tiež moc hladná, dnes sa mnou dve jablká a mám tu ešte mandarinky a grep a hrušku na neskôr

pehoska
12. jan 2016

@vandijan a ako sa ti zatial dari? uz si sa vazila?

vandijan
12. jan 2016

@pehoska dnes rano som a važila... 76 kg presne a k tomu brutálna svalovka lebo som si pridala dva dni cvičenie, ale ku podivu mi začali byť rifle volné, ovocie dnes v pohode a začínam mať menší hlad... tak som rada 😀 ale aj som sa zmerala nech viem..... výsledky doložím, momentálne sú to velké čísla

pehoska
12. jan 2016

aj u mna, za prvých 8 dni - 3 kg, ale tak zacinala som na 93 🙂

vandijan
13. jan 2016

@pehoska super si šikulka