90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

bea44
13. júl 2010

@marianca to si kludne mohla od zaciatku pisat 😉
boli tu kocky co skoncili po 2. vode, lebo im viac nebolo treba zhadzovat 😅
a su tu aj take vyžle ako ty 😀 😀 😀 a tahaju to dalej 😝

marianca
13. júl 2010

Dík bei 😉

sivocka
13. júl 2010

Ahojte, hlasim sa medzi tie skalne.. 🙂

@magimary , gratulujem...fakt pekne vysledky.... 😵 ,
magi, bei, obdivujem Vas, ze sa este dokazete ovladat a nedoplnate chute zahanane cele tri mesiace....ja teda nemam za sebou este ani druhu vodu a uz uvazujem, ze ako sa dalej budem stravovat...proste mi to nejako nejde uz....aj dnes....mala som tu k mojim chlapcom este jedneho prazdninara, tak som im narychlo urobila z tortill pizzu...ja mam dnes škroby...samozrejme tie pizze nedojedli, ja som si pre seba nestihla navarit, ale mam od nedele nove zemiaky odlozene....tak som zvazovala, co pojem...lakala ma ta ich pizza, ale odolala som a dala som si zemiaky s kyslou kapustou...ale uz ani ta kysla kapusta mi nejde...takze vlastne som obedovala len varene zemiaky, ktore uz dnes maju treti den ☹ ....no jak pre prasiatko....ale este sa dali....a zasa som si polozila asi trikrat otazku, budem este dietovat????? Chyba mi nejaky "ťahač". Chcem este zhodit minimalne kilo-dve, aby ked sa to aj vrati, som zostala na nejakej prijatelnej vahe...ale nemam šťavu....A to ma este teraz jeduje zmrzlina v mrzaku.... ☹ 😢

@yanni , ty co by si chcela mat vysledky ako magi....co sa chces vytratit z tejto planety.....sak by uz chodili len saty....aj tak uz stojis preto, ze nemas vela co chudnut a tie partie co spominas, tie stvu aj mna, ale najprv by som prisla o prsia a potom by mi schudli stehna....to poznam a ty si podla mna taka ista kostra... 😒 . Tak skor skus poprosit tu trenerku, nech sa zameriate cvicenim na tieto partie.

@marianca , po pecitani tvojho prispevku zistujem, ze sme priblizne rovnake postavy... ja mam 158 cm, vychodzia vaha bola tiez 59 kg a teraz mam nejaky 55 den diety a vaha 54 kg, ale musim priznat, ze poctivo som dodrziavala zasady diety asi tri tyzdne a odvtedy sa to somnou vali zlym smerom..... ☹ Takze ti prajem, aby si bola uspesnejsia a ako si si pecitala, su tu machrice, co zabrali a maju uzasne vysledky....ako jednotku si dovolim spomenut adrianu....ta dodrziavala dietu na 100% a pozri si fotky....uuuuuzasne

marianca
13. júl 2010

Sivocka pozerala som fotos báb a fakt super 🙂
No veď uvidíme ako to pôjde, ale aspoň tu vidím, že keď sa chce tak to fakt aj ide.....Len keby sa stále aj chcelo.. 😀
Ale aj tak je to najdlhšie čo som kedy akú diétu vydržala držať. Vačšinou som sa odhodlala držať diétu vtedy keď som bola najedená, no a keď stav najedenosti pominul bolo to v prdeli 😝 😀

yanni
13. júl 2010

sivocka no fakt to tak vyzera ze mame rovnake postavy. Mne to tiez ide najskor hore dolu a az potom, ak vobec, stehna. To je to posledne. Este skor zadok a boky. Zadku uz nemam, na cecky si musim dat push-up. No z bokov by mohlo este nieco ist dole a stehna uz fakt len vyudit 😀 😀
Len ja som o 10 cm vyssia, mam teraz tak 58-59 kg (radsej sa do vody ani nejdem vazit), chcela som na 55 ale uspokojim sa s este 1-2 kg a koniec. Ale pravdu povediac, magine cisla by som brala. kg ani nie ale tie cm 😉
Ale ako som uz pisala, idem zase vylucit chlieb a na UH kolacik. Dam si radsej vyzivu, to je tiez sladke. A mozno je to aj tym, ze ja pomiesam bielkoviny a obcas si dam to cappu rano o 5tej aj ked nemozem 😠 Mozno ze sa este zatnem a dam to do konca mesiaca alebo aspon do dalsej vody (na dalsi spln) na 100%. Len to asi nebude, ja to tie ovocne ranajky nejak nemusim. To radsej nejem nic. ale to tiez nie je dobre. No co ja viem. Uvidim o dva tyzdne po vode, hodim este tie 4 dni a potom sa uvidi. Ale tiez mam strach z uja joja, ten strasne rad chodi na navstevy 😠 No som ale zvedava ako bude s braskom, ak sa na to fakt da, tak mu nechcem velmi vyzierat popod nos, solidarita musi byt.

sivocka
13. júl 2010

@yanni , ty si uz aspon jednou nohou v cieli...tak to uz vydrz, horsie je to uz somnou, ja som v polovici a dochadza mi dych...asi do ciela nedojdem.... ☹ .....ale aspon nieco spolocne so zdravou stravou sa na mna nalepilo a ja teda nemam problem s tymi ovocnymi ranajkami...tie sa pokusim potiahnut co najdlhsie uvladzem...mne strasne chyba to masktenie..... 😢 , ja som vzdy k poobednajsej kavicke zbodla nejaku sladkost..... 😖

@marianca , no ja ked som uz mala za sebou prvy tyzden som si vzdy hovorila, ze nemozem teraz prestat, to by som potom zacinala odznova a to by bola aka skoda tych aj niekolko dni.....tak skus si na mna spomenut, ked ta bude nejaka dobrota lakat.... 😉

sivocka
13. júl 2010

dievcata, teraz uplne od veci....nieste niektora detska psyhologicka? Magi, tebe preslo rukami uz niekolko deti....nemozem ta pootravovat?????
ospravedlnujem sa adminom....ale mam uz v tieto dievcata nejaku dôveru a nenasla som temu, kde by som si dokazala pomoct......ak niekto ste, prosim cez IP...dakujem

sivocka
13. júl 2010

kam ste sa podeli???, som Vas vyplasila???? 😕

magimary
13. júl 2010

ahojte 🙂 😵 !
ďakujem vám zo srdca za gratulky 😵 😵 😵
ako som už spomínala neraz-bez vás by som to takto nezvládla 😉 🙂
vzájomná podpora a prijatie a spoločná "práca" ma priviedli až sem...
nikdy by som neverila, že 90 dní môže takto ubehnúť 😅 😵 😉
ešte raz teda: 😵 ĎAKUJEM VÁM!!! 😵

a, sivi, ak máš nejaký problém-hoď do pľacu 😉 ,
ja síce nie som priamo psychológ, ale mám desať semestrov psychologie
v rámci môjho VŠ štúdia na liečebnej pedagogike 🙂
som terapeut, poradca-o.i.,
tak ak niečo potrebuješ, pomôžem, ak budem vedieť 😉 🙂
detí mi prešlo rukami už nesčíselné množstvo (robila som v poradni s deťmi s poruchami správania 😉 )...

sivocka
13. júl 2010

@magimary , idem nato cez IP... 😉

yanni
13. júl 2010

@sivocka no ja som po druhej vode bola cela happy, ze este daco islo dole, ale asi tak po niekolkych dnoch, tyzdni som mla krizu ktora pretrvava dodnes. Uz ma to nebavi, stale jem dookola to iste, lebo sa neda velmi kombinovat, ovocko a zelenina uz eee, teraz ma drzi este pri zivote melon, ale ten ma zase vela cukru takze kazdy den to nie, keby nebolo orieskov a detskej vyzivy tak by som asi bola uz davno mrtva. JA v kuse len rozmyslat co varit na zajtra, nakoniec nevarim nic a hodim si len salat ktory uz tie nemozem ani vydiet. Mne strasne chybaju mliecne vyrobky. Tak by som sa z chuti napila studeneho mlieka, alebo si dala harulu (samozrejme utretu od oleja) so zakysankou. V delenej strave n sa to mohlo, lebo zakysanka je neutralna, ale teraz to nemozes. A tie sulance, uz asi fakt nevydrzim. Jem ich tak 1-2 do roka a mam dost. Ale teraz ich nikde nemozem uzakomponovat. No o drzku.

mhas
13. júl 2010

@yanni ved si sprav trebars každý druhý bielkovinový den mliečny. ja si raz spravím mäsový a potom další mliekový. vtedy si doprajem mlieko, jogurty, syry... aj to človek potrebuje, takže sa to nemôže úplne vynechať.

marianca
13. júl 2010

Yani, ty už asi fakt nemáš z čoho chudnúť 😉 Veď 58 kg a 1,70 m je myslím si že super 😉 Telo už asi nemá čo dávať dolu tak rezignuje a nejde to......

yanni
13. júl 2010

@mhas no ved to ja viem, ale kazdy druhy bielkovinovy je raz za 8 dni jogurt ci mlieko. Syr mi az tak nechyba, ale jogurt a mlieko a raz za 8 dni je vemi malo, kedze ja som na mliecne vyrobky naucena takmer kazdy den. Ked uz nie jogurt tak aspon pohar mlieka. Mnohi ludia nechapu ze ja surove mlieko len tak vypijem ako vodu. No ja som naucena, a ked nemam tak mi to chyba. ja som vyrastala na nepasterizuovanom kravskom a kozacom mlieku od babky a ostalo mi to do teraz. ked som u nasich tak idem k tete na druzstvo (je tam zastupkyna riaditela) a dam si nacapovat take priamo co ide od kravy. Mnaaaaaaaaaaam. ono to chuti samozrejme inak ako 1,5 % krabicove co pijem bezne. Ma to hadam aj 6 % tuku ale kedze ho pijem len raz za cas tak neva. Inak v BB su automaty na mlieko (neviem ci ste uz poculi) a na nacapuju priamo z cisterny take este nie az tak spracvovane ako v obchode dostat. To je tiez z tetinho druzstva a to mlieko ide na drazku. Tukovost super, na druhy den uz zbieras smotanku ale zdravsie ako to vodove z obchodu. A to mne chyba. Ta chut. Ja ani jogurty light alebo so znizenou tukovostou nekupujem. Ja potrebujem mat chut. Radsej si kupim mensi teglik, ale lepsiu chut. No ved uvidime. ja este tych par dni vydrzim,

yanni
13. júl 2010

@sivocka jaj zabudla som, ja som jurist zial ziadny psycholog. A uz vobec nie detsky. Ja mam deti najradsej ked ich mozem vratit rodicom alebo ked pekne potichucky spinkaju. Na to bol for. Je to az take zle ze potrebujes "klampiara na duse"?

yanni
13. júl 2010

Baby este otazocka. Tak som kukla, tak mam ten polystyren ryzovy. Len je zlozenie 99,2% celozrnnej ryze a 0,8% sezamu, vsetko bio.Nevadi ten sezam? Kde vlastne patri? tiez do skrobov? No idem si to hodit do tasky, budem mat zajtra obed a na ranajky si pripravim melon.

mhas
13. júl 2010

@yanni a tak skús, čo by to spravilo, keby si si dala každý den pohár mlieka, bez ohľadu na to, aký deň diéty máš. či by ti to veľmi "uškodilo", tvojmu snaženiu sa schudnúť. napríklad ja si každý den dávam do kávy trochu mlieka aj cukru, hoci sa to nemôže, ale nemá to asi žiadny vplyv na chudnutie.

yanni
13. júl 2010

@mhas no ja si davam cappucino s mliekom takmer kazde rano. Tiez som nejak nezistila ze by to malo vplyv.Ale co ma vplyv je asi chlieb a pecivo. Ja som vobec toto nejedla, len v poslednej dobe mi prislo na chut, tak som si dala celozrnnu zemlu na bielkovinovy den.

yanni
13. júl 2010

@mhas a ty ako dlho uz chudnes? nejak mi tvoj nik nic nehovori. Alebo zase moja gebula derava.

mhas
13. júl 2010

@yanni ja sem veľmi nechodievam, ak, tak len čítať 🙂 vieš čo, ja chudnem už asi tri mesiace, ale s tým, že ovocný den si dávam raz za dva týždne a vodný vôbec, to by som proste nezvládla. k tomu hodinka cvičenia denne /joga, kalanetika, stacio.bicykel/ a vyjde mi to na 0,5-1 kg týždenne. nič moc, ale lepšie ako nič. 🙂

lubikaf
13. júl 2010

ahojte babule, dlhsie som tu nebola, ale nedalo sa, nic nestiham, tyzden a pol do svadby, to su len same stresy a nahanacky. teda u mna len nahanacky, zatial nestresujem, som nastastie dost flegmatickej povahy 😀

s dietou som prestala, lebo neni kedy varit, ale snazim sa jest podla delenej stravy, dnes som napr mala rano iba rozok grahamovy s kavou, na obed masko kuracie s cukinou a rajcinou a na veceru jogurt. a este medzitym puding, ten som si sice mohla odpustit, no ale co uz 😉

babule asi sa tu dlhsie neukazem, sice ked mam trochu casu, tak vas citam, ale nestiham pisat, ale ked uz bude po vsetkom, tak sa sem urcite vratim. dufam, ze vy skalne babulky, co vas poznam, tu budete dovtedy, a s vami novymi kockami sa rada spoznam 😉

papa zatial 😉

lubikaf
13. júl 2010

inak este som chcela - magi, si uzasna 😉 krasne vysledky 😉

yanni, my mame tiez automat na to mlieko, ale este som tam nebola. ja mlieko moc nemusim. mam radsej mliecne vyrobky, najviac mi chuti asi Acidko a termix 😉 a este syry, jooj tie zboznujem. vsetky druhy 😉

no idem spravit zopar brusakov, zajtra idem na skusku siat, tak nech mam trochu vysportovane brucho 😀 😀 😀 😀 (to bol pokus o vtip 😀 😀 )

magimary
13. júl 2010

sivočka, máš IP 😉

yanni, ja tiež potrebujem mliečne výrobky (aj keď mlieko teda nie), takže ja na 95% fungujem na mliečnych bielkovinách-čiže vlastne každý 4-tý deň mám mliečne výrobky (výnimočne, keď BIELK.DEŇ vyjde na nedeľu a varíme nedeľný obed, tak si dám mäso, ale to je ozaj len občas 😉 , takže ani nemám až taký pocit, že by mi to mliečne nejako chýbalo 🙂

lubi, sršíš vtipom 😀 , prajem Ti nech ti všetko najlepšie dopadne 😵
a vďaka! 🙂

vejula
13. júl 2010

baby tak ja som si pozrela tu dietu a teda fuuuu, klobuk dole že to zvladate, ja neviem či to niekedy dokažem. PRe obdobie kojenia som sa rozhodla že to nejdem riskovať už len kvôli tomu že ešte ešte vela veci nemožem jesť takže by som tie dni nemohla dodržiavať. A to som sachcela spytať to musite každy den presne to čo je v tej knihe? Nemožete si zameniť ked mate napr sacharidovy den že si date iny obed ako je v knihe na ten den aj ked je sacharidovy? A ako to riešite ked ste napr pozvane ku svokre na obed? To potom vlastne nemožete nikde takto chodiť lebo čo jej poviete že no ja dnes nemožem kurča lebo mam vitaminovy den? A ešte sa chcem spytať že to už nikdy si nedam napr zemiaky alebo ryžu s masom? LEbo tam je napisane e tie kombinacie už nikdy nemam porušiť, ja si to ale neviem predstaviť.... Vy to v pohode zvladate presne podla knihy?

monikabr
13. júl 2010

ahojky, no ja tu dietu drzim uz 2x. prvy som schudla 10 kg za mesiac a pol ale potom som otehotnela a bolo dodietovane. A teraz som zacala drzat zasa lebo vyzeram hrozne pri konci tehotenstva som velmy nabrala a neviem sa toho dako strAst ba dokonca ked som kojila som si dopriala viacej a kila stupali.a teraz malu este stale kojim ale uz drzim 8 den.
vejula - ja sa vobec nedrzim knihou ale jem len to co v ten dany den mozem jest, a kombinacia maso a ryza alebo zemiaky proste si to clovek musi odtrhnut od ust :(
ja tiez chodim ku svokre na obed a tiez jej poviem co mozem a co nie a mala aj dake pripomienky ale bohuzial zasada je nekombinovat.

magimary
13. júl 2010

hej, veji, aj my všetky tu tak ako monika 😉
určite nejeme to, čo je v knihe v ten-ktorý deň,
jeme, čo máme, čo príde, ale dodržiavame pri tom tie zásady nekombinovania, či ako to oni volajú "rozlišovania"
a ak si pozrieš ďalej, tak bežne fungujeme na oslavách, návštevách a pod. 😉
Ja som bola dokonca počas 90-ky aj v nemocke, aj na služobke-po každé niekoľko dní , včera, či predvčerom sme sa vrátili z megaoslavy 60-tky a tak...
ale všade sa dá vybrať len to, čo môžeš zjesť 😉 🙂 (dokonca aj v nemocničnej strave 😝 😅 )

vejula
13. júl 2010

@monikabr
@magimary no len ja mam pocit že potom si ludia budu ťukať na hlavu ked pojdem niekde a budem tam vyberať že ja nemožem toto lebo je to zla kombinacia... Vam to ludia v pohode toleruju napr. na tych oslavach a podobnych akciach?

magimary
13. júl 2010

tolerujú, netolerujú... 😝 😅
to je jedno...
tí, na ktorých mi záleží-tolerujú (a tým to aj vysvetľujem) a tí, ktorí nechcú tolerovať, na tých mi ani nemusí záležať (a ani sa nenamáham s dlhými vysvetľovaniami)...
no, na druhej strane-ja som sa s ozaj negatívnymi poznámkami ani nejako nestretla... skôr s obdivnými 😅 😉
zväčša som ľuďom len objasnila, že držím diétu, kde niečo môžem a niečo nie a preto si na oslave vyberiem len niečo... a viac neriešili 🙂

celestina
13. júl 2010

@vejula no mne sa ešte nestalo, aby sa ma niekto pýtal prečo som to alebo ono nechala na tanieri. A na tom tanieri sa vždy nájde voľačo čo môžeš. 😉

bea44
14. júl 2010

ahojte , no tak mne 2 x na oslavach vysli ovocničkovia 😅 a samozrejme ze sa nedalo , tak som si prisposobila , co bolo: napr. zemiaky a zeleninu alebo masko a zeleninu / bez prilohy 🤐 a na druhy den som pokracovala ako keby nič.
noo ale to potom nejde dole 16 kg ale len 6 kg 😀 😀 😀 😀
ale ja som to vo všeobecnosti nedodrziavala na 1000% ale len na 75% 😝 zatial stači. vojdem do všetkych gati, do ktorych som teraz chcela 😀 😀 a dufam ze v oktobr to uz dokopem na tu100% 😨

včera večer som sa zastavila v takej malej pekarničke, že kupim mm dačo do roboty na desiatu . mali škvarkove pagače tak som zobrala a aj škvarkove šatočky, / že ochutnam čo to je/ a baby tie šatočky boli plnené - slivkovým lekvárom 😕 , tak som potom doma na nich pozerala a rozmyšlala kde by som ich tak asi zaradila . a či sa vobec daju zaradit do delenej stravy / to čo za kombinácie sme schopný vydumat, aby sa to predalo/ 😠 , tak som len ochutnala že čo to je ale poviem vám chutili 🤐 , mnam este ze som zobrala len 2 ks 😀 😀 😀
noo a bolo po večeri 😲
ja so si na dne urobia cestoviny s paradajkovou omačkou 😅 už som ich nemala 3 tyzdne, a akosi som uz na ne mala chut 😎