90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

katarina789
5. nov 2012

@lucky14 ja som mala rizikove tehotenstvo takze vela lezat bud doma alebo v nemocnici mne ine okrem jedenia a citania nezostavalo ;) teraz zhodime metabolizmus sa nakopne a budeme sa citit fayne ..

katarina789
5. nov 2012

@zuzu1104 presne tak tesim sa ...ze som Vas tu stretla ;)
@lucky14

zuzu1104
5. nov 2012

@katarina789 @lucky14 ja tak isto sa veľmi teším, kde vlastne bývate baby?

zuzu1104
5. nov 2012

@katarina789 @lucky14 zajtra čo budete variť na obed

katarina789
6. nov 2012

@zuzu1104 12 km od KE 🙂 Ty?

katarina789
6. nov 2012

@zuzu1104 tak dnes varim paradajkovu polievku a k tomu este netusim co,ale papat budem len ovocie takze drzte prsty nech konecne na 100% dodrzim🙂

zuzu1104
6. nov 2012

@katarina789 ja bývam 12 km od Kežmarku 🙂

zuzu1104
6. nov 2012

@katarina789 určite budem držať, budem na teba aj na Táničku silno myslieť, určite to dáte, ja mám dnes škroby a fakt sa už teším ako si navarím ryžu 🙂))

cutty
6. nov 2012

Dobre ranko, tak aj ja dnes skroby. Celkom sa tesim, ze sa najem 😀 Citim sa fajn a co ma tesi, ze cim dalej tym menej ma prepadavaju chute na sladke. Lebo ja veeeelmi lubim sladke veci. Vcera som robila buchty na pare so slivkovym lekvarom a odolala som . Tak som hrda na seba 😀 Takze DO SCHUDNUTIA !

vejvass
6. nov 2012

Ahojte tak teda dnes mam asi 23 den cize som sa sekla vodny mam 12.11. a moja vaha je prave 82 cize cca 6 kg dole za 3 tyzdne som zvedava ci ma este cosi pusti do toho vodneho dna 😉

zuzu1104
6. nov 2012

@cutty no tak to si dobrá, fakt super, že si odolala. Dnes budeš to rizotko variť, čo si včera písala?

zuzu1104
6. nov 2012

Baby takže toto je môj druhý deň, na raňajky bolo pol litra vodičky, aby som sa naštartovala, potom jeden banán s jednou kiwi a na obed som si už ukuchtila ryžu s čínskou kapustou, hráškom a brokolicou a k tomu čerstvý zeleninkový šalátik. Včera o takomto čase som už bola hladná ako vlk, ale dnes v pohodke úplne, asi som už trošku stiahla žalúdok, som fakt rada 🙂

zuzu1104
6. nov 2012

@vejvass výborný úspech, blahoželám a držím palce 🙂

cutty
6. nov 2012

@zuzu1104 Ano budem ho varit, ryza uz sa dusi 🙂 Potom este podusim zeleninu - hrasok,kukurica, mrkva a rozmyslam ze dam aj sampinony, zmiesam a hotovo 😀 Urobim si k tomu este nejky salatik zeleninovy.
Ked ja sa prave tu vodu neviem prinutit pit ☹ Vypijem polku pohara a uz nemozem viac.

zuzu1104
6. nov 2012

@cutty no ja som tiež tak chcela urobiť, ale rozhodla som sa, že si šampiónky nechám zajtra na špagety 🙂
Voda je veľmi dôležitá, aby vyplavila všetky toxíny z tela a najlepšia je prevarená. Ja si každé ráno prevarím 2 litre vody, dám do džbánu a celý deň si popíjam 🙂

vejvass
6. nov 2012

@zuzu1104 dakujem tak snazim sa neporusovat dnes som si dala rezance s makom a uz umieram pri vone pretoze muzovi peciem francuzske zemiaky 😝 musim vydrzat este aj druhy mesiac a treti to tam budem musiet trosku porusit pretoze budu sviatky a to urcite sa nebudem obmedzovat tak ale snat uz bude coto na mne vydiet uz keby mi aspon svietila prva 7 a nie 8 na vahe 😀 tak sa drzkaj a tiez uspesne zhadzovanie kileciek mne to ide mozno trosku rychlo ale to kvoli tomu ze ja mam z coho aj zhadzovat ved som mala 88kg 😖 aleeeeee uz maaaaaam 82 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉 takze dietka funguje 🙂

zuzu1104
6. nov 2012

@vejvass no to je výborné, si šikovná🙂 ja mám tiež z čoho zhadzovať, veď mám 95 kg a do Vianoc dám hádam dole aspoň 10 kg a budem sa snažiť aj cez Vianoce dodržiavať, ale či to pôjde, uvidíme.
Obdivujem ťa, že máš už toľko dní za sebou 🙂

lucky14
6. nov 2012

@zuzu1104 Ahoj. Skvele Ti to ide. Tesim sa. 😀 No to je jedine s cim ja problem nemam - voda - denne vypijem aj 3litre bez problemov ale veru neprevaram pijem taku len z vodovodu. 🙂
@vejvass Super sa drzis...len tak dalej...tato dietka naozaj na Teba funguje jedna radost!!! 😀 Uz onedlho uvidis na zaciatku 7micku! 😀
@cutty jeeej tak uz nemas chut na sladke??? To je uzasne. U mna zase prevladaju chute na slane....uvidim ako s tym dokazem bojovat. 😉

cutty
6. nov 2012

@lucky14 No tak dnes som troska zhresila sa priznam 😢 Dojedla som za malym pribinacika a zjedla par slanych tyciniek. Ale nerobim si z toho tazku hlavu. Idem dalej a hotovo

lucky14
6. nov 2012

@cutty tak to je najlepsie. ved cas sa vratit neda....musim sa pozerat vpred. 😀

zuzu1104
6. nov 2012

@lucky14 AJ ja sa teším, aj keď som teraz veľmi hladná, ale od kuchyne sa musím držať ďalej. Dnes som Samkovi varila hráškovo-mrkvovú polievočku a musela som ochutnať či ju netreba prisoliť, ale odolala som a nenaložila som si na tanier .) Už sa nemôžem dočkať, keď bude 5 hodín a ja si dám večeru 🙂 Ryžu s hráškom a brokolicou a k tomu zeleninový šalát, mňamka 🙂
Zajtra mám mať UH a rozmýšľam aký koláčik si na večeru upečiem 🙂 Máš nejaký tip?
Táni, skús si vodu prevárať, naozaj sa oveľa ľahšie konzumuje, mám to overené. 🙂

vejvass
6. nov 2012

@zuzu1104 ahoj neboj aj ty budes mat uz tolko pomalicky akurat vravim muzovi ze ved teraz som ju zacala a uz mam skoro vodny den fakt mi to rychlo ubehlo dufam ze aj dalsi mesiac pojde takto no dnes som skoro uz podlahla uz uz som si isla dat francuzaky a nakoniec som si ich nedala lebo by som mala zrejme vycitky uz to vydrzim od zajtra zacinam pracovat tak mi to zbehne rychlejsie lebo tento tyzden sa mi vliekol mala som dovolenku tak predsa som castejsie myslela na jedlo ako ked som cely den v praci 😉

zuzu1104
6. nov 2012

@vejvass no hádam máš pravdu a dúfam, že len tieto prvé dni sú také ťažké a potom si už žalúdok zvykne a nebude si pýtať viac jedla 🙂
Si dobrá, že si odolala, ja tiež odolávam ako sa dá, najradšej by som celý deň spala, aby som nemyslela na jedlo 😀
Ako hovoríš, keď budeš pracovať nebudeš mať čas myslieť na to, že si hladná 🙂

lucky14
6. nov 2012

@zuzu1104 ahoj Zuzi. No ja si vzdy radsej dam horalku ci dve a kakavko ..... nepeciem lebo viem ze by bolo tazke si dat len kusok. Alebo si kup 2 zakusky ktore mas najradsej a nemusis nic vypekat. Inak dobry typ je upiect co naozaj mas rada a polovicu dat do mraznicky. Budes mat na inokedy....ja moc nevypekam ale ked mi niekto donesie zakusky tak ich odkladam do mraznicky. 😉 O chvilku mas za sebou uz druhy den. Jupi!!!

zuzu1104
6. nov 2012

@lucky14 ahoj moja, našla som si nakoniec jeden fajny koláčik kokosovo-čokoládový, tak ho napečiem a dúfam, že spapám len jeden kúsok, musím odolať, až zajtra sa ukáže akú mám vôľu 🙂 Mám veľkú chuť na veterník, ale u nás v dedine nepredávajú a do mesta sa mi kvôli koláču nechce ísť 🙂, takže radšej napečiem 🙂
Ty si mala aký deň?Ako dopadol? Určite si ho zvládla super

katarina789
6. nov 2012

@zuzu1104 Ahooj ,ako si zvladla dnesny den? Nemam cas citat a mozno si to aj pisala....

zuzu1104
6. nov 2012

@katarina789 ahoj Katka, zvládla som ho bez prehreškov, ale bola som hladná ako vlk, ale po večernom cvičení sa cítim fajne, vôbec nie som hladná. A ty ako? Čo si dnes jedla?

katarina789
6. nov 2012

🙂 tak vy vsetky cvicite len ja sa neviem dokopat ...uz od PO som mala zacat a stale nic ake cviky alebo na nete podla niekoho...?Ja dnes celkom pekne az na 4 lupienky neodolala som chipsom :/? No inak som mala banan,mandarinku,zelenin.polievku ,vodu a 1x kavu s mlieckom ...

katarina789
6. nov 2012

@cutty jasne ideme dalej...🙂 zajtra mas aky den ?

katarina789
6. nov 2012

@zuzu1104 sranda obe 12 km od mesta K 🙂)