90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

mimika4408
23. feb 2011

@suezana 😉 ja vahu doma nemam tak ma to ani nedrazdi,...ked pridem k rodicom tak sa odvazim ale to je tak 1x do tyzdna a zatial som sa veru vzdy len vytesovala 🙂

ingridka22
23. feb 2011

@mimika4408, asi aj ja vyhodím váhu 😠 lietajú mi na nej kilá hore-dole 😖 asi ju fakt hodím do pivnice, lebo v kúpeľni ma provokuje... a keď na ňu vyskočím, výsledok ma akurát tak nas... 😠 @suezana, jáj, 8 kíl, krása, to už musí na tebe vidieť ohromnú zmenu 😵 ja mám za sebou hodinové žehlenie (snáď som spálila aspoň 10 kalórií 😉 ) a idem si pomaličky uvariť cestoviny 🙂 @veronikale, to pôjde, veď všetkým to tu ide, hlavu hore 😵 síce iba mne sa to vlečie, ale to asi preto, že mám takmer raz tak rokov ako ty 😀 😀 😀 neboj, spaľovať začneš, len vydrž 😵

perla200
23. feb 2011

čaute kočeny.... ja asi tiež vyhodím váhu....tiež ma neuveritelne serie🙂))))))))))))))

akurát tlačím pizzu mozarellu...mnam a zeleninový salat.... 🙂

ingridka22
23. feb 2011

@perla200, ja si obed práve robím, slinky mi už tečú 😵 počúvaj, pizza so syrom sa môže? 😕 lebo dievčatá tu väčšinou jedia len také zeleninové 😨 ja mám takmer vždy cestoviny, pizzu nie, ale takú z pizzerie by som si hneď dala 😉

perla200
23. feb 2011

@ingridka22 nemôže ale ja som si kúpila mrazenú a toho syra je tam asi tak ako zrnko maku takže mi určite neublíži....

ingridka22
23. feb 2011

@perla200, aha, tak to je iba akože mozarellová pizza 😀 😀 😀 aj ja som už po obede, cestoviny som nezjedla, ale zožrala 😔 a na večeru mám v mrazničke schovaný čokoládový muffin, teda dva, pre istotu dva 😎 😀

veronikale
23. feb 2011

Vvyhodiť ju nemôžem to je bratova... 😉 inak baby, bracho prave prišiel z lidlu, a hadajte čo doniesol?
PAS!!!
tak cela rodina skušame, čakam kedy príde rad aj na mňa 😎
aspon som ušetrila 22 ečiek 😀 dobru chuť vám prajem!!!

veronikale
23. feb 2011

skoro by som zabudla...
@perla200 , @ingridka22 @mimika4408 - dakujem za podporu 😝

veronikale
23. feb 2011

@suezana aj tebe :D

mimika4408
23. feb 2011

@veronikale ved preto sa tu stretavame 😉

mimika4408
23. feb 2011

@veronikale :D velmi dobra investicia

mimika4408
23. feb 2011

@perla200 bez mozzareli!!! 😲

ingridka22
23. feb 2011

@veronikale, že ja nemám brata 😀 😀 😀

shakes
23. feb 2011

ahojte baby ja mám tiež podobný problém neviem odolať odvážiť sa aj 3 x za den. Normálne mi šibe. A včera som sa vážila a mala som plus 1,5 a nechápem prečo . Som z toho úplne hotová lebo som nič nejedla také. Stále na tým uvažujem ale asi bude najlepšie ked sa už vážiť nebudem, ved takto ma len porazí za chvíľku.

perla200
23. feb 2011

@mimika4408 neskoro!!!!!!!! 😲

perla200
23. feb 2011

@shakes kasli na váhu....ale chapem ta...váž sa len po vitamínaku.....aj ja neviem niekedy odolat a potom to tak vyzerá som bez motivácie....

shakes
23. feb 2011

perla 200- presne tak ani ja neviem odolať ale budeme musieť.Aj ja mám potom také zmýšľanie že schudnem aspoň nie je to zbytočné? Ale od dnes sa vážiť len po ovocí

suezana
23. feb 2011

@ingridka22 ďakujem 😵 je to poriadne vidieť 😵 6cm na každom stehne dole, 6na páse, aj bokoch a mm sa vytešuje, povzbudzuje ma 😅 práve mu robím rezeň so šalátom 😀
ja som mala osúch na obed s cesnakom a olivami a kečupom (ale normálny osúch, klasický) a teraz som si zahryzla do makového závinu (tri som zjedla 😅 ) dúfam, že odolám šalátiku ☹

mimika4408
23. feb 2011

@suezana kraaaaasa, sikulka si 😉

ingridka22
23. feb 2011

dievčatá, idem pozrieť do toho lidlu, či tam pre mňa zostal ten pás, lebo keď si vidím tú roztrasenú slaninu na bruchu, musím ju dať zo seba preč 😠 😝 a ak ho už nebudú mať, mám smolu, budem musieť cvičiť sama... @suezana, také mínusové centimetre by aj mňa potešili, paráda 😵

mimika4408
23. feb 2011

@ingridka22 aj my budeme mat take minusove cm , neboj!!!! nam to len dlhsie trva , ved sme "postarsie" 😀 😀

dietgirl
23. feb 2011

Ahojte,

som tu nebola asi 10 dni...Len som Vam chcela oznamit , ze v piatok po vodovom prvom dni som mala 5 kg dole 🙂 Konecne aj sportujem.
Chodim hravat squash 3 krat do tyzdna a zacinam chodit aj plavat. Tak som rada, ze som sa nakopla...

dietgirl
23. feb 2011

Jooj a vidim, ze kazdy tu pise o vahe. Ja som to vyriesila tak , ze priatel mi ju skryl a da mi ju iba kazdy pondelok sa odvazit, lebo som sa tiez vazila kazdy den a trapila. Takto je to fakt super 😉

luciaanna
23. feb 2011

@kubkovka , ahoj, chcela som sa opýtať, čo je s borabora 66, už som ju tu dlhšie nevidela ,aj keď je pravda, že tu veľmi nechodím, nestíham, ale snažím sa občas čítať, čo máte nové....No a ty a borabora ste boli pre mňa také dve opory a vzory.... 😉
Ja sa ešte držím, diétujem, teraz mám zhruba 4,5 kg dole a potichučky dúfam, že po dnešnom ovocnom dni to bude -5kg.
Tak sa držte a nech tie kilečká rýchlo miznú 😉 😵 . Ja sa občas zastavím a omrknem, ako sa máte 😉.

katulik22
23. feb 2011

ahojte koceny.....hlasim,ze sa mi to pohlo smerom nadol......treti den a mam o 800g menej 🙂))))))))

katulik22
23. feb 2011

nasla som doma knizku Mala kucharka oddelenej stravy....ak tam najdem dake recepty na uhlohydratovy den napisem ich sem....idem ju prestudovat :D

kubkovka
23. feb 2011

@cumelila tabulku s mierami mozem kludne urobit, ked mi date udaje.........

kubkovka
23. feb 2011

@luciaanna no veru, dlho tu nebola.........ma navstevu taku dlhsiu

katulik22
23. feb 2011

@kubkovka ahoj 🙂 aky si mala den?usiel?ja som dnes mala pizzu s paradajkami a sampionmi 🙂 fajna bola

kubkovka
23. feb 2011

@katulik22 dnes behacky s malym po doktoroch, nasa doktorka nas poslala na nejake vysetrenia pre istotu, ale vsetko je dobre, je zdravy ako buk.......a den? bol fajn, nalada nic moc teraz vecer a jedlo uplne o nicom........krasne si sa inak drzala