90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

miresta
16. okt 2008

no baby, tak tu fakt už skoro nik nechodí,

polarka- a ty si kde, veď si stále písala čo v daný deň uvariť a tak

alka - vždy to na druhykrát ide horšie , potom už treba zapojiť telesnú námahu, takže cvičiť, cvičiť

luciap - ako ti to dnes išlo?

aniel
16. okt 2008

ja som sa sem mrkla,ale tu je celý deň mrtvo. 😉

miresta
16. okt 2008

aniel - že? to nie ako za našich čias?!

aniel
16. okt 2008

veru veru 😒

anaret
16. okt 2008

"naše časy" boli super, len tak sa mi podarilo diétku zvládnuť...vďaka Vám..

miresta
17. okt 2008

No aj mne asi vďaka všetkým nám, len škoda, že tie ktoré ešte držíte už nemáte takú podporu, ale sme všetky na Po 9é dňovke, tak môžeš hlabne ty LUCIAP kecať s nami tam a mi ťa ja povzbudíme aj poradíme
🙂

luciap
17. okt 2008

Miresta - dakujem 🙂 . Ja som dnes mala skroby, dala som si halusky (ved su zo zemiakov), ale ten detail, co som mala na tom (syr, slaninka) a k tomu acidko, to uz asi do diety velmi nepatrilo 😖 . Rano som mala jablko, ale napriek tomu som nevydrzala a zosrotovala sacok suseneho ovocia. Prisla som vsak, ze ani nemam hlad, ale zase sa mi vratili chute. Prave sa mi dopiekol chlebik, takze sa obavam, ze aspon z neho ochutnam. Vecer vsak idem na tanecnu, tak snad tam nieco spalim.

aniel
17. okt 2008

No držím palce,nech už to máš čím skôr za sebou .A kedy vlastne končíš?Potom napíš koľko šlo dolu 🙂

alka875
18. okt 2008

ahojte,dnes som mala v autoškole kurz prvej pomoci a písali sme hned aj test,trvalo to 8 hodín a ja som bola z toho nervozna,ako to dopadne tak som potom jedla všetko čo mi prišlo pod ruku ,takže prehrešok a poriadny,ale doktor bol super a poradil,ked sme niečo nevedeli ,takže to dopadlo ok

aniel
19. okt 2008

alka ,tak držím palčeky ,aby si ju zvládla.Ešte teraz sa mi vybavuje ten stres ,keď som si robila vodičák ja 🙂

aniel
20. okt 2008

luciap-už si skončila?

veronkaj
20. okt 2008

dobré ráno snažilky o chudnutie

tak ja držím ako držím znovu dietu lebo chcem ešte dať dolu 5-6 kíl len nie vždy sa to dá dodržiavať

alka - vodičák je super hlavne aby bolo aj auto potom

zatial pa

aniel
20. okt 2008

veronkaj-držím palce 😉

alka875
20. okt 2008

vdaka ,za povzbudenie,ste super a ako sa vám darí v chudutí???

aniel
20. okt 2008

alka-celkom to ide.Teraz držím mliečnu dietu 🙂

aniel
20. okt 2008

😀 😵 🙂 😉

luciap
20. okt 2008

Ahojte, tak ja som mala vikend uplne naruby. V sobotu som mala mat UH a kedze sme boli na vylete a skoncili vecer v salasi, tak som mala na ranajky chlieb a na obedoveceru halusky a pirohy a vecer este tekutu horku cokoladu. Vcera som mala mat ovocny den a urobila som si pizzovy. Dnes som sa snazila trochu spacifikovat, jedla som maso na obed aj na veceru, ale dorazila som to kolacom. Este vsak pokracujem v "diete", v piatok budem mat vodu, snad sa na nu odhodlam.

aniel
21. okt 2008

luciap-budem ti držať palce.Aako to pokračuje s novou prácou?Už máš za seba náhradu? 😉

miresta
21. okt 2008

ahojte kočky

luciap - tak to mi je ľúto, že máš také chute, lebo už nezhodíš toľko koľko by si mohla keby si vydržala normálne podľa dietky, no ale telo si niekedy vyžaduje, a netreba ho týrať. Tak držím palce aby sa ti darilo aspoň, tak ako to zvládaš. Mala si asi pekný víkend, tiško ti závidím. 😀

aniel - ty si super, že sa tak snažíš, 🙂

veronkaj - držím palce, nech zhodíš čím viac a nech ti plán zhodiť vyjde. Ja držím teraz len to že sa stravujem oddelenou stravou a pomáha mi to nie len na kilečká ale aj na môj chorý žalúdok

luciap
21. okt 2008

Miresta - uz fakt nezhadzujem, skor sa udrziavam. Cez vikend som mala 65,5 kg, takze mam este o pol kila viac, ale co uz. Nemala som ja vtedy pocuvnut priatela, ze stacilo a mala som este aspon ten druhy mesiac potiahnut tak ako sa malo. Na druhej strane som aj tak rada, predsa mam vahu podstatne nizsiu ako v lete. Je viac ako mozne, ze pri takejto strave ostanem. Raz za cas si "vyhodim z kopytka", ale cez tyzden sa budem snazit dodrziavat oddelenu stravu. Rano asi prejdem na nejake musli s jogurtom. Celkom sa tesim.

Aniel - ako vyzera tvoja mliecna dieta? S pracou este neviem nic nove. Este stale mozes drzat palce 😀 .

aniel
21. okt 2008

zhodila som 4 kilá,ale tento týždeň klazím 🙂

jesika26
21. okt 2008

ahoj aniel-to si tie 4 kilá dala dole tou mliečnou diétou???? 😨 😨

lindda
21. okt 2008

Cafte ja uz som ju raz s vami drzala a opat prisiel cas ju drzat 😀 ale mam prepalovany softwer na PC poslete mi niekto jedalnicek dik mail lindda@chello.sk dakuuuuujem 😉 😉 😉

luciap
21. okt 2008

Lindda - poslala som ti to.

Anaret, miresta - praca vysla, dnes mi volali 😵 .

anaret
21. okt 2008

luci - super, srdečne blahoželááááám...a kedy nastupuješ...a to budeš chodiť do Blavy, či kam? a ak to nie je tajomstvo, čo budeš robiť...terajší zamestnávateľ ťa pustí bez problémov???,

aniel
21. okt 2008

jesika-áno za prvý týždeň.Tento ju nedržím,ale od budúceho začnem znova 🙂

luciap-super,želám ti to a nech ti je tam lepšie ako v predošlej 😉

luciap
21. okt 2008

Aniel - mne v tejto robote nebolo zle, mala som okolo seba fajn ludi, ale ma nebavila. Dufam, ze nova ma chyti viac. Blahozelam ku schudnutym kilam, aj ja by som brala este o 4 kg menej.

Anaret - dakujem. Do BA budem chodit max. na porady, raz za cas. Uvidime zajtra co povie riaditelka.

aniel
22. okt 2008

luciap-veď v každej práci sú ľudia,určite zapadneš aj v novej práci a nájdeš si veľa nových priatelov 😉

aniel
22. okt 2008

😉 😉 😉 😵

anaret
22. okt 2008

luci, chcela som Ti napísať už 2x IP, ale nikdy mi to neodoslalo...takže držím palce, aby to dopadlo podľa Tvojich želaní...