90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

zdenkaxyz
20. jan 2014

Ahojte. Tak som tu zase 🙂 odišla som odtialto pred deviatimi mesiacmi 😀 tato dieta by sa mala volať plodna ;-D teraz som tu zas, ale aj s tym, že kojim. Ste tu aj take?

2momo2
20. jan 2014

@1veroncek1 to poznám - je to dobrý program. Napr. aj diel o ryži bol zaujímavý - hovorili tam, že basmati je dobrá na chudnutie

evelin1986
20. jan 2014

Ahojte chudnuce, tak ja sa. dnes odvazila odvazit a hnd mi je lepsie,dietu drzim od 4.1.,zacinala som s vahou 85,7 a dnes rano 79,7🙂))))...zacinam verit,ze ciel 1. splnim...ten som si dala na 78 kg po prvom vodnom...Dnes mam bielkoviny,ale priznam sa,ze tento den nemam rada.najradsej mam skrobovy...vtedy sa najlepsie nadlabnem vzdy🙂...a este doplnim,minule sa to niekto pytal...dietu drzim uz 3x a funguje zas🙂

evelin1986
20. jan 2014

@zdenkaxyz ahoj,ja som skusala tuto dietu,aj ked som este kojila,ale nedalo sa. mlieka som mala o poznanie menej a co bolo hlavne,bolo asi malo syte,lebo moj maly bol aj po kojeni nervozny a pytal ovela castejsie.tak som sa po necelom mesiaci na dietu vyprdla...

vevericka2002
20. jan 2014

@zdenkaxyz no bodaj by si mala pravdu... 🙂 potom by sa to dalo patentovat... 🙂 blahozelam ku babatku, hlavne nech ste zdravi, kila vykojis neboj... 🙂

2momo2
20. jan 2014

Ahojte, čo je tu dnes tak ticho? My dnes máme BIELKOVINOVY deň a na obed som mala mňam file s celozrnným chlebom a kyslými uhorkami. Drahý mal grilovaného lososa so šalátom. Dala som mu aj chlieb, ale ten že dnes ani nepotreboval, čo je pokrok, tak sa teším. Ani ja som svoju porciu nevládala - už sa nám zmenšujú žalúdky 😀

gab1kaaa
20. jan 2014

Prosím poraďte. Dnes som začala s 90 dňovkou. Od rána sme s priatelom behali po meste vybavovať veci, raňajkovala som v aute narychlo jablko a hrušku, o jednej sme sa zastavili v reštike na obed, mala som kuraci vyvar bez cestoviny, šalát s kuracími prsiami ktoré boli nakrajane kocky s nejakým pikantnym korenim, no toho mäsa tam bolo dosť málo, možno tak za hrsť - nebude vadiť ak si na večeru dám rovnakú porciu ? K šalátu bol aj pizza chlebik, suchy iba s oreganom, mne to pripadalo ako arabsky chlieb, mala som dva male trojuholniky - nevadi ? Predsa len to nebolo tmave pečivo.Ďakujem

2momo2
20. jan 2014

@gab1kaaa ja si myslím, že určite nevadí, ak si dáš normálnu porciu keď pociťuješ hlad. Hlavne si nedávať nejakú "mega" porciu. Ale nebolo by dobré ani keby si hladovala, alebo išla spať hladná. Len večera by mala byť bez chleba.

gab1kaaa
20. jan 2014

@2momo2 Ďakujem, obavala som sa len , že či ten obed nebol zly. Samozrejme na večeru len kus kuracieho + šalat a dosť 🙂

evelin1986
20. jan 2014

@2momo2 jeej, aj som dnes mala file...ugrilovane na panvici a k tomu pyre z mrazenej zeleniny - brokolica, mrkva, karfiol, hrasok + cesnak...tiez som si posmakla🙂 Zajtra vyskusam asi tie placky a k tomu nieco este vymyslim. Inak priznam sa, pred casom som tu pisala, ze ako ma nebavi si vymyslatvarene jedla a dokola jem to iste - vacsinou studene..tak nakoniec som to prehodnotila a ked pozerala vsetky tie recepty, tak som si povedala, ze ved teraz nepracujem, som na RD, tak snad tolko casu na VARENIE mam..a zatial sa to vyplaca...teda aspon zaludok sa tvari spokojne 🙂

miskakyska
20. jan 2014

ahojte bojovníčky......ako sa Vám daríí? ♥♥♥♥

gab1kaaa
20. jan 2014

@evelin1986 Prosím, kde nájdem recepty určené na 90 dňovu dietu?

zdenkaxyz
20. jan 2014

@evelin1986
@vevericka2002
ďakujem za rady, tak asi počkam 🙂 a vam, nech idu kila čo najľahšie dole 🙂

evelin1986
20. jan 2014

@gab1kaaa ahoj,v tejto diskusii je na str.1560 taky dlh prispevok od Lydky,su tam linky aj na knihu,aj na skupinu,najdes tam vsetky potrebne info..ja nejdem podla konkretnych receptov z knihy..stac si zapamatat rozdelenie potravin na konkretne dni a potom uz kombinujes podla chuti.Drzim palce🙂

majkapetrisova
20. jan 2014

noo dnes som mala len vitamínový deň...samozrejme ovocný šalát :D resp. zmes nakrájaného ovocia...a na obed som si dala aj nesolené arašidy :D a na zajtra budem mať grécky šalát s feta 🙂 na raňajky si chystám nastrúhanú mrkvu+jablká+škorica+vlašské orechy 🙂 medík nemám pri ruke, tak nedávam 🙂 😀

gab1kaaa
20. jan 2014

@evelin1986 ďakujem, potrebujem nejaku inšipraciu 🙂

evelin1986
20. jan 2014

@zdenkaxyz jasne,babo je prednejsie nez figura😉

ketrinn
20. jan 2014

ahojky nemala som sa čas vam venovat 🙂 mala som doma mužička a dnes odyšiel do prace tak tu budem častejšie 😉 😎 dojedam zatial namrazene 🙂 na 9 den som sa važila 4kg ale to bolo rano a ten den som mala bielkoviny takže som mala kačicu a na vahu nestanem až po vodovom tak som sa rozhodla dnes som v pohode zvladla na obed bagetku z florou a cibulou čerstvou ,celkom to bolo fajn a na večer buchty na pare z cokoladou poliate 🙂 este mam urobeny čajik a zajtra vitaminy tie mam najradšej nemusim varit xixixi a zasobu ovocia a zeleniny mam dost tak dufam že dako tie kalorie z kačice zmiznu xixixi

gab1kaaa
20. jan 2014

Rozmyšlam čo na zajtra. Napadol mi kuskus , no neviem či v škrobový alebo v deň uhľohydratov ??

andrea1516
20. jan 2014

ahojte takze ja citam co ste si pisali a večeriam pšeno s makom 🙂mnnamka dneska prve teple ledlo ...mala som aj cokoladu co uz slaba vola na sladke ...okolo 19idem na pas :D...pšeno je super minule ma tak krasne vycistil ze ja si ho budem davat miesto kolacikov🙂ja mam z vas najmenej kg dole dost je to depkajuce :((((ma to štve a dost...aj ked ma na okoli kazdy chvali ze som schudla aj tak malinko:(

2momo2
20. jan 2014

@andrea1516 tak ale ako čítam, ty máš asi jedny z najhorších podmienok, čo sa týka práce - že nemôžeš pravidelne jesť. to sa na tom asi odráža 😒 len musíš vydržať ďalej, kvôli tým tvojim podmienkam to možno pôjde pomalšie, ale určite to pôjde 😉

andrea1516
20. jan 2014

@2momo2 dakujem krasne ono je pravdaz ze nestiham jest pravidelne som rada ked je praca v kaderku a neda sa aj jest aj robit ale myslim ze y to robja aj imunosupresiva co mam na pecen ale idem dalej som rada ze to aspon pomali ide aj ked ako tu citam ako to vam ide krasne fnukam ale tesi ma aj toto malo a chvalabohu aj pecen bere tuto dietu lebo nemam horsie vysledky ...a bavi ma to stale vymislat a spekulovat aj ked priznam dneska som jedla dve mandarinky tri hrahamovoe rozky male a teraz to pšeno ale hladna nie som 🙂jaj a kusok cokolady.tebe to ide ako?co si dneska mala?

lydka84
20. jan 2014

@gab1kaaa
kuskus je UH 😉

gab1kaaa
20. jan 2014

@lydka84 dakujeem

2momo2
20. jan 2014

@andrea1516 no vidíš, tak máš ďalšiu nevýhodu, kedže berieš lieky. Je teda logické, že ti to nejde tak rýchlo. Ale treba sa držať a snažiť - lepšie ako nič a ďalej naberať, no nie? My sme dnes mali rybu - ja filé s celozrnným chlebom a priateľ lososa so šalátom. A ani sme všetko nevládali zjesť, tak som rada, že sa nám asi zmenšujú už žalúdky. Priateľ bol zvyknutý aj olovrantovať a teraz už nepotrebuje, tak som rada aj za neho

lydka84
20. jan 2014

@andrea1516
adi, dolezite ze to ideee a ked to vidi aj okolie tak je to super, hlavu hore 😉

andrea1516
20. jan 2014

@2momo2 predim velky klobuk dole chlapi neradi dietuju ale uzasne ako sa drzi a baby dakujem snazim sa a dufam ze sa to casom viac rozbehne

2momo2
20. jan 2014

@andrea1516 u toho môjho je výhoda, že zje všetko, takže pre neho sa mi varí lahšie než pre seba -ja všetko rada nemám. A on je veľmi na sladké, toho sa aj bál - že nevydrží, ale kedže každý štvrtý deň má sladkosť, tak mu to úplne stačí. To ja som práveže skôr na slané a to teda vôbec nemám. Ale nevadí, držím sa tiež. A hlavne, keď varím pre oboch viac-menej to isté, je to oveľa lahšie aj pre mna. Tie čo varia manželom alebo deťom zvlášť, tak to majú určite ťažšie.

zuzka3
20. jan 2014

@andrea1516 ja ta uplne obdivujem, ze si sa dala na dietu, aj ked mas lieky na tu pecen a si po transplantacii. takze neboj sa, urcite sa to pohne poriadne aj tebe a potom to uz len pojdeeee 🙂 ja si idem spravit kuskus so zeleninou na zajtra a napit sa vody :D na stole ma priatel cipsy otvorene, ale tvarim sa, ze tam nie su...