90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

sajmonkaf
12. apr 2012

@viera22 ja tiež v sobotu,som sama zvedava,ako sa budemdržat.potrebujem dat dole minimalne 20kg,a najradšej 30 kg,to by som bola šťastná.

miskakyska
12. apr 2012

@viera22 Vierka nie za jeden den..za mesiac!!..musíš začínať BIELKOVINAMI a dni sa NESMU MIEŠAŤ!!..to je zaklad tejto diety :o)

miskakyska
12. apr 2012

@sajmonkaf no super,vitaj..dnes k nám pribudli 2 babenky..bude sa nám lepšie chudnuť..ty si úplne ako ja..pevná voľa 0 bodov a PAŽRAVÁ!!..neverila som,ze vydržím..a vydržala som!..VĎAKA BABENKAM ODTIAĽTO!!!

sajmonkaf
12. apr 2012

@miskakyska sama som zvedava,ako to dopadne,ešte k tomu som aj leniva,vobec nešportujem.super kombinácia.chcem sa spýtat,či sa smie sladit kava sladidlom a mäsko,či možem grilovat na troške oleja na gril.panvici.

sajmonkaf
12. apr 2012

@sajmonkaf ešte sa chcem spýtat,kolko sa podarilo tebe zhodit za aky čas.

sajmonkaf
12. apr 2012

@miskakyska ešte sa chcem spýtat,kolko sa podarilo tebe zhodit za aky čas..

miskakyska
12. apr 2012

@sajmonkaf ja osobne tiež necvičím..lenivec tiež..ale trebalo by sa trochu ponatriasať jasnačka..na mäsko môžeš použiť že vraj lyžicku oleja..ale baby ja som tu len mesiac tak prr s otazkami,. :o)

sajmonkaf
12. apr 2012

@mijadave ahoj,možem sa pridat do tabulky??

miskakyska
12. apr 2012

..babky zajtra sa ozvem..ale kuknite na predchadzajuce príspevky a tam sa dozviete možno čo chcete..dobrú noc!

barracudablur
12. apr 2012

Ahojte baby, povinne si prosim vsetky precitajte tento web - http://www.topdieta.sk - su tam kvalitnejsie informacie. Na tomto fore je bohuzial dost polopravd, takze je dobre mat overene fakty.

viera22
13. apr 2012

@sajmonkaf ahoj tak to sme na tom rovnako mne tiež treba toľko veľa zhodiť......tak sme na tom rovnako

viera22
13. apr 2012

dobré ránko všetkým ...... tak dnes konečne po dlhej dobe môžem na ráno ovocie lebo pri dukan diéte sa nesmelo a ráno si vstanem že si dám a čo vidím no nič lebo manželik si zobral posledné tri jabĺčka......no nič pôjde sa na nákup.....no ja sa vám ozvem asi až v nedeľu lebo idem dnes k rodičom a zajtra k sestre na oslavu tak som zvedavá či zvládnem odolať všetkým dobrotám tak mi držte palce papa.....pekný predvíkendový deň vám prajem.... 😉

mijadave
13. apr 2012

@viera22
@sajmonkaf ahojte kocky, vitajte, jasne, ze sa mozete pridat do tabulky, udaje si tam mozete napisat same 😉 tu je na nu odkaz 😉 https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...

1lubika
13. apr 2012

dobré ránko. Aj ja vítam nové bojovníčky s nadbytoč. kilečkami. 🙂 🙂 Ja som síce veľa neschudla - za 90 dní len 7 kg ale išlo mi to hlavne zo stehien a zadku - a to som predtým mohla robiť čo chcela, tam sa mi to vždy držalo. Nebojte, pomaly sa to zvláda - ja som síce až tak detailne diétu nedržala, boli rôzne prehrešky. ☹ ☹ Medzitým rôzne oslavy atď. ale na nich som už taknejedla, lebo mi už tak nechutilo jesť. 😀 A pokašlala som to cez veľkú noc. Ale ako trest mi bolo zle a nemohla som kľudne spať. Teraz po tejto diete sa cítim lepšie, nie som unavená. 😀 😀 Takže rezeň a zemiak.šalát u mňa už nemôže ísť dokopy - len rezeň a zeleninka. 😝 😝 Babenky, nebojte sa, pôjde to a hlavne nedojedať po deťoch a nebáť sa zlikvidovať potraviny, ktoré nám nerobia dobre. Ja som to riešila tým, že keď som niečo ten deň nemohla - odložila som si do mrazničky a mala vtedy, keď som to podľa diety mohla jesť. 😝 😝 Pá

ketrinn
13. apr 2012

@viera22 ahojky vitaj medzi nami ,nesmies si vymienat a striedat dni to je zaklad aby si organizmus zvykol a potom vie uz co ma ma vziat ak vymenis dostane sok a bude ukladat viem o com hovorim ja prvy mesiac ok potom som zacala saskovat a stale stojim na vahe v utorok voda a ja stale 77-78 kg ,ak chces schudnut tak sa snaz poctivo ja som dala 8kg dole prvy mesiac.este si riadne vsetko nastuduj ak nieco len sa opytaj niektorej z nas poradime ,ozaj aj ranajky ovocičko je podstata a obed az po 12.00
@sajmonkaf vitaj medzi nami to iste co som pisala vierke plati 😀 😀

miskakyska
13. apr 2012

@barracudablur ahoj a díky..nepotrebujeme si nič overovať,lebo držíme sa podla KNIHY a kila idú dole, a ak si prišla do nás špárať si na zlej adrese! :o)

ketrinn
13. apr 2012

ozaj babenky vedeli ste ze prve kila co date dolu je nadbytocna voda cca v priebehu 2-5 tyzdna a potom sa odburava tu? vcera som to kukala v telke 😀

ketrinn
13. apr 2012

dalsia zaujimavist biologicke hodiny cloveka stoji za precitanie dátum pridania: 13.09.10-15:01

Budíte sa pravidelne v noci v určitú hodinu? Môže to znamenať, že nemáte v poriadku niektorý orgán.
1.00 - 3.00
Aktivuje sa pečeň. V tej dobe nastáva útlm (najnižšie okysličenie mozgu), preto je treba zvýšiť pozornosť, napríklad pri cestovaní. V túto dobu sa budia žlčníkári, pretože pečeň a žlčník sú párové orgány. Nedoporučuje sa piť alkohol, fajčiť, jesť tuky a piť kávu.

3.00 – 5.00
V činnosti sú pľúca, preto sa v túto dobu budia fajčiari, astmatici, chorí na priedušky, s nádchou a so zápalom dýchacích ciest. V tejto dobe človek pociťuje najväčší strach a úzkosť. Každá maličkosť dostáva obrovské rozmery, budíme sa a akákoľvek denná povinnosť, ktorú zvládame, má podobu neprekonateľnej prekážky.
 
5.00 – 7.00
V najväčšej činnosti je hrubé črevo. Doporučujeme navyknúť si v túto dobu na vyprázdňovanie, vyhýbať sa stresu a zhonu. Prebúdzať sa je treba postupne, lebo chorí ľudia sa práve v túto dobu cítia veľmi zle. Je vhodné piť veľa čaju.
 
7.00 – 9.00
Do činnosti sa dostáva žalúdok. Veľmi dôležité je v túto dobu konzumovať vitamíny. Telo potrebuje byť v teple, preto nie je vhodná studená sprcha alebo kúpeľ.
 
9.00 – 11.00
V činnosti je slinivka brušná a slezina, nedoporučuje sa požívať alkohol!!! Vhodné je ovocie, med (je to jediná denná doba, kedy je telo schopné stráviť sladkosti). Vyhýbať by sme sa mali veľkej fyzickej činnosti, avšak môžeme podávať vysoké duševné výkony. Okolo 11. hodiny nastáva dopoludňajší výkonnostný vrchol.
 
11.00 – 13.00
Doba aktívnej činnosti srdca. Nie je dobré ho zaťažovať veľkým množstvom potravy. Nastáva mierny útlm, pozor na úrazy!!! Vhodná je prechádzka alebo krátky spánok.
 
13.00 – 15.00
V najväčšej činnosti je tenké črevo. V tejto dobe sa znižuje citlivosť zubov (vhodná doba k návšteve zubára). Začína sa zvyšovať fyzická aktivita.
 
15.00 – 17.00
Najviac pracuje močový mechúr. Dobré je piť bylinkové čaje, športovať. Tráviaci systém je schopný prijímať výdatné jedlo, aktivita stúpa a dosahuje druhý výkonnostný stupeň.
 
17.00 – 19.00
V činnosti sú obličky. Veľmi potrebné je vyhýbať sa všetkému čo im škodí – tukom, cukru, soli, limonádam, chemikáliam, káve, alkoholu, chladu, stresu.
 
19.00 – 21.00
Do činnosti sa dostáva obal srdca, krv. V tejto dobe človek veľmi dobre vníma. Je to čas vhodný na počúvanie hudby a divadelných hier, ale takisto najúčinnejší pre pôsobenie antibiotík, alebo pre aplikáciu krému na bolestivé miesta.
 
21.00 – 23.00
Telo sa pripravuje na spánok, preto by sme nemali robiť nič pre jeho aktivitu. Nefajčíme a vynechávame jedlo.
 
23.00 – 1.00
Začína pracovať žlčník. Tí, ktorí majú s týmto orgánom problémy, sa obvykle v túto dobu budia alebo nemôžu zaspať.

miskakyska
13. apr 2012

@ketrinn ahoj..som si myslela :o) pána to sme boli riadne zavodnené..dneska čo dobrého varíš? ..ja dneska soja,zemky mňam,konečne niečo s prílohou..a ranajky jak kojenec..banan pomaranč hodeny do mixera..hehe..

ketrinn
13. apr 2012

@miskakyska ja zemiakovu kasu rano som dala mandarinku ale prehnalo ma,neviem ci by som nemala nasadit suchare a len caj

lucka011
13. apr 2012

Ahojte. Moc sem nechodím, či skôr vôbec? 😝 Ale chcela by som sa opýtať. Keď končím 90DD, tak mám hneď prejsť na tých ďalších 90dní, či si mám nehať pauzu? Mne to nerobí problém, tak som si zvykla, že by som brala aj celý rok sa takto stravovať, len aby som vedela. Som totižto včera zistila., ze dnes mám posledný vit. deň a zajtra vodový a mám fajront. Tým čo začali prajem pevnú vôľu, nech vydržia, určite budú úspechom nadšené.. Pekný deň

miskakyska
13. apr 2012

@lucka011 ahoj a ďakujeme!...tu som čítala tuším od mijadave,kt.tiež končí,že by sa patrilo nechať menšiu pauzu,až potom začať s pokračovaciou.

1lubika
13. apr 2012

@lucka011 ja už som tiež skončila, síce bez 3. vodového, ale už mám po 90. dňovke. Neviem, či robím dobre, ale stravujem sa ďalej takto - len nedodržiavam presne tie 4 dni. Doobeda ovocie a na obed, na čo mám chuť. Napr. dnes zelen. rizoto s čer.repou a na večeru to isté. 😝 😝 Naďalej nemiešam potraviny, ale sa držím rozdelovať ich na dni - ked zemiaky - tak bez mäsa so zelen., alebo zas mäso so zelen. 😝 😝 A vynechávam sladkosti a veľa pijem - voda, čaje. 🙂 Ale musím sa priznať, aj dnes som dostala od klienta kompliment, že ako som dobre schudla - i ked je to iba 7 kg. Aj jedna známa, čo som ju nevidela 2 mes. mi dnes povedala to isté. 😵 😵 🙂 🙂 Ak niečo robím zle - tak mi odpíšte ...
@ketrinn toto som si s radosťou prečítala - aspoň viem, ako to všetko vo mne pracuje. ☹ Som rada, že sa tu dozviem veľa zaujímavých a poučných vecí. Som rada, že ste tu a v takej dobrej zostave. Teším sa. 🙂 🙂

ketrinn
13. apr 2012

@1lubika dakujem aj ja som rada ze sme tu vsetky a este k nam aj bribuda v poslednom case 😀 len chudnime budeme krasne a stihle 😵 😀

majakuca
13. apr 2012

Ahoj, tak konečne som aj ja začala 🙂 Veď už aj bolo na čase. Dnes mám štvrtý deň, takže len ovocie. No zatiaľ sa mi to páči. Musím schudnúť minimálne 18kg. 😖 Už som ju raz držala, po prvom synovi, to som schudla 12kg 😵 , ale nevydržala som až 90 dní. Teraz musím, aj keby žaby padali 😀 😀 😀

ketrinn
13. apr 2012

@majakuca tak vitaj medzi nami 🙂 zapis sa do tabulky co zostavilamyjadave tu je https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al.....
😎

ketrinn
13. apr 2012

ženicky od zajtra zacina ubudat z mesiaca ,rychlejsie zacina pracovat metabolizmus ,nepribereme lepsie trávi 🙂 😵 ale neznamena to ze nedietujeme 😀

majakuca
13. apr 2012

@ketrinn ahoj, tu tabuľku mi neide otvoriť

ketrinn
13. apr 2012

@majakuca tak na tejto strane pozeraj mijadave ju dala je asi z vrchu pridatych trinasta ,ani mne sa neda otvorit ale jej mi ide

mijadave
13. apr 2012

ahojte dievcata 😉 ‎....tak a je tu super sprava, nas Danko sa umiestnil na 1.mieste Hviezdoslavovho Kubina a postupuje na celoslovenske koloooooo.... tesiiiiiiime sa ;) je to nasa sikulka ♥ a tu je odkaz na tabulecku, ono ked ju skopirujete zo spravy, tak to neotvori, lebo je skratena, treba na neho kliknut a potom z hornej listy ked tak kopirovat 😉 https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...