90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

miskakyska
14. apr 2012

@sajmonkaf no vidíš,nie je to také hrozné ako to vyzeralo,však?...BABY,BOŽE VYHODTE MA UŽ ODTIAĽTO!! Furt tu drkocem..zajtra si musím dať pauzu :o)

viera22
14. apr 2012

@miskakyska heh .... ja som mala pauzu včera a nevedela som sa dočítať .... heh...... riadne sa to tu rozbehlo....... 🙂

jujha
14. apr 2012

@viera22 ja si robim vyvar ako kedy, ale snazim sa klasicky ako z bujonu....

viera22
14. apr 2012

@jujha som si aj myslela lebo klasika je klasika ale keď mne sa ani moc nechce robiť vývar ale nechýbal mi zatiaľ tak uvidím no

miskakyska
14. apr 2012

@viera22 Vierka hrozne čo?..dočitala si? :o) som jak zavislak..mam net v mobile a už som ho raz zavarila..hehe pred mesiacom mi vymenili,ževraj spaleny softwér..TAK KEBY SOM SA ODMLČALA,mám fon v prdeli zas..lebo mi akosi hapruje :o)

jujha
14. apr 2012

@viera22 tak ja urobim zeleninovu polievku, cize sa to za 2 dni zje......a ked nemam vyvar tak si ho radsej ani nedam z bujonu...

viera22
14. apr 2012

nič babulky lúčim sa pre dnešný dník .... dobrú nôcku.......... 🙂

viera22
14. apr 2012

@miskakyska heh ta ty si expert......tak aspoň vieme že čo je s tebou.... 😉

viera22
14. apr 2012

@jujha no veď hej len u mňa by sa to nepojedlo.......... 😒

jujha
14. apr 2012

@viera22 dobru noc 🙂

sajmonkaf
14. apr 2012

@viera22 ja som obedovala o 12 tej a večeru som mala o 17 tej.potom som len pila.Ale ani necitim hlad ani nejak chut do jedla.zatial sa citim dobre,bola som dnes cely den doma,tak som lenošila,chcelo by to nejaky pohyb,ale vonku pršalo a drobec mi ochorel.Byvame v bytovke bez vytahu na 4 poschodi,tak rozmyslam,ze sa sem tam prejdem.

sajmonkaf
14. apr 2012

@miskakyska kam by si prosim ta chodila?

sajmonkaf
14. apr 2012

@ketrinn aj ja som mala dost,ani ten vyvar by som nemusela...je povinný?alebo ho nemusim?

sajmonkaf
14. apr 2012

No nič,ide sa spať,aj spánok prospieva chudnutiu....tak dobru noc 😉

zoya1
14. apr 2012

Kočky tá dieta sa mi začína fakt páčiť - že perník mňam. Potom mi tu hodte receptík ak by bolo možné 😀 A v ktorý deň sa to môže???? Na večeru???? Ešte sa v tom fakt nevyznám ☹

majakuca
14. apr 2012

Ja som tiež bez pečiva, zatiaľ v pohode. Zajtra sa teším na Basmati ryžu natural so zeleninou. 😀

majakuca
14. apr 2012

@sajmonkaf tak mne ten spánok veľa nepomôže pri chudnutí, ja chodím neskoro spať, väčšinou okolo druhej. Žeby som dnes išla ešte pred dvanástou? Možno do rána zhodím ešte nejaký ten gram 😀

viera22
15. apr 2012

@sajmonkaf no ja zas pohyb mám dvakrát do týždňa budem chodiť na zumbu zatiaľ som bola raz ale cvičila som doma na stroji....a kúpila som si korčule že budem chodiť len som zistila domka že neviem ani na nich stáť

viera22
15. apr 2012

@zoya1 sladké sa môže v uhľohyd.deň na večeru .......... 😉

ketrinn
15. apr 2012

@viera22 ked mam bielkovinovy dam polievku co v nej varim mesko ako vyvar a po osttne dni zeleninovy vyvar,ten je povoleny stale aj do jedal

ketrinn
15. apr 2012

@sajmonkaf myslim ze povinny neni ja som ho tiez mala len v bielkovinovy den potom uz nie ale citala som ze je to taka zachrana ked si strasne hladna urobis zelen vyvar a on ti zazenie hlad tak ako kavička len neprezen daj len pol bujonu do 3-4 deci pohara ,ked to das do 2dl je to hrozne slane 😝

ketrinn
15. apr 2012

@viera22 ano moze sa na veceru v uhloh sladke to je povinne aby telu nechybali cukry 😀 kazdy den dobijas nieco ine a telo si zvykne nesmu sa zamienat dni nezabudni🙂

ketrinn
15. apr 2012

@zoya1 poslala som ti ho ip🙂

sajmonkaf
15. apr 2012

@ketrinn aj mne prosim by si mohla 😉

sajmonkaf
15. apr 2012

baby,zvyknente masko alebo zeleninku grilovat nasucho na panvici?

ketrinn
15. apr 2012

@sajmonkaf ok poslem ti ho 🙂 mesko ja davam do rury na vlastnej stave zabalim do alobalu 🙂 potom ked je hotove otvorim alobal nech sa pripecie alebo dusim na zel bujone 🙂

ketrinn
15. apr 2012

@sajmonkaf napis ci ti prisiel recept ,lebo mi to nechcelo odoslat🙂 alebo pouzivaju kocky 2 lyzice oleja pri peceni ,je na tebe ja som prvy mesiac len dusila na bujone az potom po vodnom som zacala pouzivat olej .

ketrinn
15. apr 2012

@miskakyska ahojky telfon funguje xixi 😲

miskakyska
15. apr 2012

..ahojte...vitaminové,čo ste dneska ukuchtili na obed..pochvalte sa!

miskakyska
15. apr 2012