90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

viera22
19. apr 2012

a kde ste všetky nebodaj farmu pozeráte.....nič tak ja asi tiež idem telku pozeráť čo mi iné ostáva ..... 😉

miskakyska
19. apr 2012

@viera22 ..Viera jedna jakási,ja Ti nestačím :o))

majakuca
19. apr 2012

Ahojte, syn mi zjedol večeru. Fajnu ryžu so zeleninou. Svoju nechcel, zlakomil sa na môj tanier a ja jeho nemôžem, som mu tam zamiešala nakrájanú teľacinku 🙂 Tak teraz rýchlo niečo vymyslieť. V knihe píšu, že v škrobový deň môžem rôzne kaše, ale akú? Kukuričná? To je bielkovina a je z mlieka. Ovsená? To sú uhlohydráty a tiež ju robím s mliekom. Krupicová? s mliekom. Tak akú? A s vodou si to neviem ani predstaviť. Idem asi rýchlo uvariť dva zemiaky 😀

1lubika
20. apr 2012

@lubinka26 dobré ránko. Ja ked som bola na nejakom takom obede, tak som jednoducho nechala na tanieri prílohu a že mi nechutí 😠 a ďalej som to neriešila a ani nik naokolo. Skús to takto zahrať.
Dievčatá ani sa nenazdáte a ste na str. 1100. My ked sme prekonali 1000 - to bolo? Sme sa tešili. Že kolko románov sme tu popísali!! 😖 A posťažovali sa na celý svet ☹ ☹ Ale aj povzbudili a to je pre nás všetky veľmi dobréééé. 😀 😀 😀 😀 Ešteže to je tu vymyslené. Tak do chudnutia. 😵 😵

sajmonkaf
20. apr 2012

@miskakyska je to ako rucola,fakt su "jedle".Sama som si nevedela predstavit že to zjem,ale normalne sa pridaju do salatu,a su dobre s medovo-citronovou zalievkou.

sajmonkaf
20. apr 2012

@ketrinn ja si davam do salatu...ladovy salat,paradajky,uhorky,olivy+ tie listy.zalievka med+citron,ale daju sa papat len tak ciste s tou zalievkou.mas to ako rukolu,len zadarmo.dokonca ja stonky kvetu pupavy sa daju žuť teraz na jar dobre na detox.moja mamina to robi.

sajmonkaf
20. apr 2012

dobre ranko,včera som sa sem ani nedostala,zaspala som so synom,tak zase mam čo čitat.Dneska mam UH,tak budem baštit,ovšem ked budem mat na to chut,lebo minule som moc nemala.včera som mala na večeru len čisto salatik,zemiaky od obeda mi nezostali a vobec som nemala hlad.aj teraz je to ok.

sajmonkaf
20. apr 2012

@lubinka26 inak ja tiež som nikde nevravela,že držim dietu,len mame a sestre,tie reči si viem predstavit...

sajmonkaf
20. apr 2012

....už zo mňa aj ubudlo,síce som sa nevážila a som sa odmerala,v páse -2cm a boky a prsia po -3 cm.tak sa teším 🙂 🙂 🙂 🙂 cítila som na rifliach,že lepšie sedia,dobrý pocit,aj vďaka Vám baby! 😉 😉 😉 😉

sajmonkaf
20. apr 2012

@lubinka26 super 🙂 🙂 🙂

denisa87
20. apr 2012

prvy ovocny den zamnou,prežila som, :D Dnes mam bielkoviny,uz sa pecie slnecnicovy chlebik,k tomu bude čína z kuracieho maska.+zeleninka 🙂 baby na UH mozem aj slovensku ryžu so zeleninou?

miskakyska
20. apr 2012

@denisa87 ahoj..ja si myslím,že hej..

zoya1
20. apr 2012

Ahojte kočky!!! Tak aj ja sa teším, že má vitamínový deň za sebou 😀 Tak málo ako včera som nejedla už asi roky. No proste nemohla som to ovocie do žalúdka pretlačiť. Najhoršie je že som včera ani nejak veľa nepila 😠 ale dnes sa teším na diétnu salámku, kapustový šalátik a 1 celozrnný rožtek - bože to pečivo mi tak strašne chýba 😒 A zajtra asi bude kaša zo suchého hrachu - drahý to veľmi nemusí ale čo už ked sa dal na boj s nami tak musí vydržať - he he he

denisa87
20. apr 2012

žienky jogurtík sa papat asi nesmie,však?otvorím chladničku a len tak žmurká na mna 😉

lubinka26
20. apr 2012

ahojte kocky. takze dnes bielkoviny. ranajky 2 hrusky + kava s mliekom (dobre ma potom 2x prehnalo 😀 )
obed prazenica z 2 vajec + ladovy salat so zalievkou a dala som si tentokrat aj jeden krajec chleba, aby zas telo nebolo bez peciva a ked s tymto skoncim, nech to nie je sok. vecera bude tiez prazenica + salat.
zajtra ideme na obed svokre, co som spominala... mam skroby, tak zjem len zemiaky, popripade ryzu a vypytam si zeleninu z polievky. nebude to vadit, ked sa varila s masom? a kysle uhorky by sa mohli? vecer si spravim ryzu s fazulkami v rajcinovej omacke. strasne mi to naposledy chutilo 🙂

inak moja mala dietuje so mnou 😀 dnes rano banan, na obed prazenica a na veceru jej dam to co vzdy, ale ako ju poznam, bude chciet moje 😀 samozrejme papala okrem toho MM a nejake ovocie. len sa smejem, ze dietuje so mnou 😀

@denisa87 v bielkovinom dni cisty biely by sa podla mna mohol 🙂

miskakyska
20. apr 2012

@lubinka26 ahoj..tá ryža s fazuľu v parad.omáčke sa ako robí?

lubinka26
20. apr 2012

@miskakyska fazulu som kupila v konzerve v lidl. uz je zarobena s omackou 🙂 a ryzu si len k tomu uvarim. minule som to jedla so zemiakmi, pretlacila som si do fazulky este cesnak a bolo to mnam 🙂

miskakyska
20. apr 2012

@lubinka26 díky

ketrinn
20. apr 2012

ahojky babulky ja len na skok som unavena ako kon ,upratovali sme cely den z manzelom kolo novostavby 🙂 vsetko ma boli ☹ ,uz ani pisat nevladzem 😖 ,budem teraz pomenej muzicka mam doma tak musime porobit co najviac ,drzkyjte sa dietkujte a kilečka nech miznu! pap zatial zajtra sa ozvem ale neviem kedy ak budem vladat ,ale mozno doobeda ,lebo mm ide k svojim rodicom doobeda robit dvere a poobede budeme zarivat doma xixi takze doobeda som tu 🙂

lubinka26
20. apr 2012

@ketrinn jasne, porobte si poriadky 🙂 vsak my tu budeme stale 😀

ja som to dnes vecer asi prehnala. miesto prazenice som si dala sunku, teda dost a doooost velky kus syra a strasne vela salatu. aj vodu z neho som vypila a totalne ma pali zaludok od octu. teraz mam vycitky, ze som toho strasne vela zozrala 😠 ☹

miskakyska
20. apr 2012

@lubinka26 no to poznáme!...ja som sa nejeden raz dodlávela...a syr ani nevravím....

sajmonkaf
21. apr 2012

Ahojte,dnes mam viaminky,aj som rada,nejde nam dnes tepla voda,ani nevarim 🙂 🙂 🙂 ,chystam sa dnes do lesa na medvedí cesnak,tak budem mat do šalatika,urobim si tinkturu a aj olej.
@lubinka26 čiže syr sa so čukou papt može?lebo tiež mam rada syry....a jedavas len tvrdy?alebo može byt tak mäkky,napr.balkansky,mozarella a pod???

lubinka26
21. apr 2012

@sajmonkaf neviem, ci sa mozu, ale vsak su to bielkoviny. mozno baby poradia... v kazdom pripade je to uz jedno.

baby, dnes rano som sa zobudila, dala si tabletky (nemala by som hodinu jest ani pit) isla na wcko a ze si idem lahnut a preckat tu hodinu. zacala som sa normalne triast, akoby som mala nizky cukor. skoro som odpadla. dala som si pohar vody, nepomohlo. tak som si dala 2 hrusky a stale nepomohlo. teraz lezim, o chvilku musim ist svokre. bojim sa aj vstat ☹

miskakyska
21. apr 2012

@lubinka26 už je lepšie??...aké tabletky uživaš?...ja mam z mojim malym euthyrox nalačno minimalne pol hodinu nato nesmieme jesť,niekedy keď ráno frčíme do školky sa napapa aj skôr,ale potom,nemá žiadny účinok že vraj tá tabletka.

miskakyska
21. apr 2012

@lubinka26 a hlavne sa riadne najedz!!..to pomôže!..ja som mavala take stavy tiež na začiatku..ak to ovšem nesuvisi s nejakymi inymi zdrav.problemamy.

sotia
21. apr 2012

@sajmonkaf ahoj, syry a mäsko by sa spolu nemali, aspoň tak je v tej knihe napísané, tak neviem

miskakyska
21. apr 2012

@ketrinn už toľko neupratuj... :o))

ketrinn
21. apr 2012

@miskakyska ,no uz som tu 🙂 nachvilu dnes u nas prsi prsi ,chce sa mi normalne spat xixi ,pankrac povolil ale preslo to na zaludok xixi nemala som dat pred dvoma dnami ten grep ,vtedy ma to lapol ten zaludok asi zapal takze ak nie jedno tak druhe ,no co uz aspon viem ked ma nieco boli ze zijem 😀 😀 dietku drzim ale nie nasu a neviem ani kedy zacnem kym nebudem moct ovocie tak to nema cenu lebo tie ran su podstatne ☹ takze tak a co ti pokracujes ci uz tiez nie?

miskakyska
21. apr 2012

@ketrinn ja sa snažím..cez tyždeň sa dá,ale víkend je zabijak...syrom to vždy poruším..pre mňa by bola dobrá nejaká syrova dieta,ale takú ešte nevymysleli,iba mliečnu a mlieko zas nemusím..ale kym idu kg a cm dolu je to o.k..

ketrinn
21. apr 2012

@miskakyska tak to je super ,ja sa uz ani nevazim xixi,ide na mna spanok ,idem asi podriemat 😉