90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

zoya1
4. máj 2012

@sajmonkaf
@ketrinn
@miskakyska Kočky tak môžem k tým špagetám Morcadellu alebo nieeeeee??????

sajmonkaf
4. máj 2012

@zoya1 neviem moja ☹

miskakyska
4. máj 2012

@zoya1 ja si myslím,že áno..však tam nič nie je také..sem tam tam človek natrafí na soju,ale šak tu vypľuješ 😀

zoya1
4. máj 2012

@miskakyska Tak som to zjedla - mňam celkom dobré to bolo. A už teraz sa teším na večeru - tvarohový koláč mňam mňam mňam 😀 😀 😀 A zajtra vitamínkový deň na Ukrajine - dúfam že sa v autobude nepogrcám (z toho ovocia myslím 😉 😉 😉 )

miskakyska
4. máj 2012

@ddanuskaa prídi medzi nás,keď budeš mať krízu,my ju zaženieme,nemaj ty boja! :o)

sajmonkaf
4. máj 2012

@zoya1 potom daj vediet ako bolo,my sme tiež niekedy chodili do Užhorodu a do Slamencov 😀 😀 😀 A super ti vyšlo aj ovocie,nemusis varene,tam by mi velmi nechutilo 😝

sajmonkaf
4. máj 2012

Baby,aj vy už obchádzate bez problemov regale so sladkostami??So mnou ani nemykne,až dnes som si to uvedomila.Už len kde aka je zeleninka,ovocie,korenie....Som si myslela,že tak týžden vydržím.Super že ste tu 😉
Asi ste zase všetky niekde v záhradke,ja som si povedala,že na balkon nedam kvietky ale si spravim bylinkovu zahradku,zatial mi vyklíčil petržlen,lebo vnat milujem,asi dam rozmarím,matu,medovku,majorán....čo ešte poradte?? 😎 😎 😎

zoya1
4. máj 2012

@sajmonkaf Ja idem do Užhorodu. Syn ide na školský výlet do Španielska, tak mu chcem pokúpiť nejaké bermudy, a hlavne tepláky. Od nás z mesta ide autobus - priama linka na hranici sa čaká max 10 min. O 6,00 vyrážame a o 14,00 som už doma.

miskakyska
4. máj 2012

@sajmonkaf sranda s tými sladkosťami,ja som tiež o tom už dumala..davala som si tiež tak 3týždne,že vydržím..a bylinky napr.pažítku,žeruchu,kôpor do drezingov :o)

miskakyska
4. máj 2012

Baby kukajte aká bola včera u nas dopravna nehoda.

miskakyska
4. máj 2012

..na fotky som zabudla,debil..tak tú su.

mijadave
4. máj 2012

ahojte kocky, ako sa mi mate? ja nejak nestiham 😉 a co sa na seba hnevam, uz som uplne stratila sebadisciplinu a hrozne vela porusujem... bude to asi tym, ze som v praci dlhsie, potom deti maju toho teraz viac v skole a pridala sa zahradka a tak nestiham si varit, tak jem, co je... 😒 no musim sa polepsit 😉

lubinka26
4. máj 2012

Ahojte. Tak ja sa ako-tak drzim, len dnes som to pokakala. mam UHL. a na veceru som si dala 4-5 krajcov chleba so vselicim moznym, co na mna kukalo z chladnicky posledne tyzdne.ale asi lepsie teraz ako pokazit ine dni, ci? ani slaninke som sa nevyhla. normalne sa tesim na zajtrajsi vitaminovy den a obavam sa pondelkoveho vazenia 😅

@miskakyska dobreee. a co niesol ten kamion? to si ty cvakla?

mijadave
4. máj 2012

@lubinka26 Ty si to pototo na UHT, no ja dnes na vitaminy 😒 no nic, ide sa dalej, musim sa uz dat dokopy a znova nabrat silu a hlavne vydrz... 😉

lubinka26
4. máj 2012

@mijadave drzim palce. urcite to zvladnes/me 🙂

mijadave
4. máj 2012

@lubinka26 dakujem, aj ja Tebe 😉 nic ine neostava, ak chceme este dat nejake kg dole, tak treba vydrzat 😉

sajmonkaf
4. máj 2012

@miskakyska no vyzera to strasne,ty si to odfotila??

sajmonkaf
4. máj 2012

@miskakyska super,aj kopor lubim.

sajmonkaf
4. máj 2012

@zoya1 tak to je super,my sme chodili autom a to sme čakali riadne dlho.ešte sa to tam oplatí?

sajmonkaf
4. máj 2012

na najbližši uh den asi upečiem marlenku,ešte som nepiekla,tak uvidim,ako sa podarí 🙂 🙂 🙂 a krásny víkend všetkym,aj ked ma pršat,tak nebudete tolko pracovat vonku a snad aj tu pridete 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

miskakyska
5. máj 2012

No peeekne,ešteže môžem takto písať,lebo nedá sa mi písať do ip,ani označiť,ani nič..doparoooma SIMI zmenila fotoo :-O u nás je krásne,horúco..zatiaľ!..fotky som necvakla ja...Ahojteee...tak večer! :o)

viera22
5. máj 2012

@miskakyska ahoj ahoj.....no na svadbe bolo suprovo .... zábava bola riadna čo som spapala navyše to som aj riadne vyskákala heh zumba sa môže skryť ........ a foto no to by som aj ja rada mala došli sme na svadbu a ako na truc baterky vybyté čakám že nevesta mi nejaké foto dá tak si musíme počkať heh......joooj až dnes som sa na net dostala tak si vás idem prečítať .....🙂

sajmonkaf
5. máj 2012

@viera22 no tak to mas co robit,všetko prečitat,tak sa tešim na nejake foto.A vela si porušila s jedlom?ja idem na svadbu,ale až v septembri.to by som už mala byt na pokračovacej,hehe 😀 😀

sajmonkaf
5. máj 2012

@miskakyska tak som sa trošku nudila,normalne som zistila,ze ani nemam fotky,kde som ja.Som ako slon,tak sa ani moc nefotim,ale všetko ostatne fotim rada.Na tej fotke mam cca 70 kg,to som bola v 3-4 mesiaci...Aspon na tolko sa musim dostat,ale verim ze pojde dole viac 😝

lubinka26
5. máj 2012

baby, ja som takaaaa hladnaaa 😠 😖 😢 😢 😢
tesim sa na zajtrajsi bielkovinovy den. budem piect kacku a robit kapustu. mnaaaaaaaaam, normalne mi tecu sliny, ked na to myslim 😅

sajmonkaf
5. máj 2012

@lubinka26 no taku kacku by som si dala,aj mam v mrazaku...a das si aj knedlu?? 😀 😀

lubinka26
5. máj 2012

@sajmonkaf nedam, ale bude to tazky boj 😀 😀 😀
kokso, ja mam take krce, uz nechcem jablka ani vidiet. idem spat radsej. dobru noc kocky a do schudnutia 😝 🙂

sajmonkaf
6. máj 2012

dobré ránko baby,dnes je "deň bez diét",ale nás sa to myslím netýka,že?tak sa držte 😉 😉 😉 😉

zoya1
6. máj 2012

Ahojte, tak nejak som tú ukrajinu zvládla na ovocí - ale bol to boj. Cestovať s prázdnym bruchom 😀 😀 😀
@sajmonkaf Ani sa to tam už moc neoplatí - veci sa mi zdali dosť drahé - teda oblečenie.
Dnes máme bielkovinový deň tak si ideme ugrilovať mäsko na dvor plus veeeeľa zeleninky. Už sa tešíííím. U nás krásne svieti slniečko, len trošičku začalo fúkať.

sotia
6. máj 2012

Kočky moje, v ten vodový deň sa nesmie ani káva?Jaj veď zachvíľu je tu bojím, bojím, bojím....