90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

cutty
3. mar 2013

TAk ahojte, ja som sa dnes rozhodla ze si dam day off od diety 😀 Dala som si na ranajky 2 rozky 🙂 Proste posledne dni som stale myslela na to ze mam hroznu chut na to alebo ono, a vzdy som nieco zobkala tu a tam a mala som uz zlost na seba. Tak som si povedala ze dnes si doprajem den volna od diety, dam si na co budem mat chut a od zajtra sa zatnem a nastartujem nanovo. Ukludnim svoje chutove pohariky a basta ! Zajtra rano ked vstanem tak sa odvazim, odmeram, a idem sa vrhnut na 30 DS o Jillian a som zvedava 😀

nikolka2
3. mar 2013

@dnika2 Uff ani ti nevravim ,,,hrozne mi bolo vcera 😀 ani si nevies predstavit ako sa tesim na obed 🙂 ty ako ?

nikolka2
3. mar 2013

@cutty Súhlasim s tebou 🙂 ked raz telo a mysel si ziada ,,,netreba mu to odopierat silou mocou 😉
Ja som na dietke len 5 den teraz ja to ti 3 mesiace vydrzim snad ,ale potom si urcite doprajem ,nieco co ja mam rada 😀
Inac dobru chut a pekny den prajem 🙂

cutty
3. mar 2013

@nikolka2 Neboj vydrzis 😀 Ja uz som na tejto dietke od 1.novembra 2012, samozrejme nedodrziavala som vzdy na 100% ale uz som proste citila ze potrebujem vypnut celkovo 🙂

adamko05
3. mar 2013

@dzantica vieš čo, to ťažko.. mám recept že 250 g múky, 0,2 l vody (al. mlieka), 2 PL oleja, kvasnice, troška soli, cukru... to je tak na dva plechy... teraz som z každého ubrala... ale isto to bude na plech... tak polovicu si zamrazím na inokedy... a ja som si tam teraz dala aj celozrnnu, ražnú múku a aj troška ovsených vločiek... ten pomer som dosýpala od koka 😀

ahojte
včea som to zvládla nakoniec v pohode...
dnes som ranajkovala 4 lieskovce v čokoláde 😀 ... ale nevadí...
pizza sa práve miesi, pôjdem o chvíľku robiť
ale ten segedín.. juuuj, ten tu vonia... normálne uvažujem, že si v utorok dám.. na bielkoviny... napriek tomu, že su pomiešané - mlieko a maso... no uvidím, ale teda dala by som si 😀

nikolka2
3. mar 2013

@cutty Ja uz sa tak tesim na dnesny obed ci páána , odratavam minúty 😀 😀 Ale som rada , ze to tak berem , ze uz ked som sa na to dala , ze to dokoncim ,,,co ja mam stym problem nieco dokoncit ,,,ale podporuje ma okolie aj Vy tu zienky tak to ma ženie dopredu 😉 Dakujem

adamko05
3. mar 2013

už som aj na zajtra uvarila zeleninkovu polievku
tá pizza voniaaa... no cesnak, je cesnak 😝

sisab
3. mar 2013

@lucky14 verim, ze si to v hlavke cim skor upraces, nech naskocis naspat na vlak, ved ti to tak dobre slo. nevycitaj si uz nic, proste sa rozhodni, ci pokracujes, alebo nie, drzim palce 🙂
inak, co sa tyka vahy, ja napr po skrobovom dni - 0,6 oproti poslednemu ovocnemu a po UH dni na to +1,2kg 😀 takze to je veeelmi nespolahlive cele, ide o to, ci sa citis, ze chudnes, alebo nie...
a vcera som si kupila rifle, takze zo 46 velkosti som na 42 😀, este take 2kg nech som v nich tak prijemne na volno a bojujem dalej 😀
dneska mam ovocie a som mala na ranajky 2ks jablcka a 1 pomaranc, taky malicky a som hladna zase 😀 a na obed grilujeme zeleninu, manzelovi klobasku k tomu 😀 😀

dnika2
3. mar 2013

@nikolka2 ja mam dnes uhlohydraty robim penne s paradajkami a cuketou 😀

nikolka2
3. mar 2013

@dnika2 o fajne fajne dobru chut prajem 😉
Ja som sa stym velmi neparala dnes ..vcera som robila kapustovu polievcku s masom v tom ovocnom dni som taku urobila , ze manzel povedal , ze taku este nejdol 😀
No a ja dnes mam bielkoviny ,,,,tak som vypila stavu z polievky ...a dala si pol hodku neskor kapustu maso a huby ...bez stavy ,,neviem ci tak mozem kyslu kapustu ,,ale som sama bez deti cely den a neviem kto by to dojedol a ja nerada plýtvam jedlom 😠 tak ci tak je to delene ci ???

adamko05
3. mar 2013

@nikolka2 kapustu kyslu, aj hlávkovu môžeš každý deň... nebyť kapusty, a by som už umrela 😀

idem zmyť hlavu a pôjdeme sa prejsť, dnes krpec vyzerá byť už OK... nechápem ten včerajšok

a tá pizza sa mi vydariláááááááááá 😝

zuzanat
3. mar 2013

@adamko05 my mame dnes tiez segedin, teda chlapi maju, som si z neho trochu odlozila, kym tam nebola smotana. ale ako teraz pozeram recepty k 90DD tak tam sa miesaju napr.strukoviny a zemiaky, tak mozno by som si aj ja dala ten segedin s pecivom ... inak ja som kapustu este nemala, ale zase ja lubim klasicke zelen.salaty, aj na veceru si dam namiesto ovocia.

ja tiez rozmyslam, kam pojdeme, lebo sak samozrejme moj hnily muz by len doma na gauci lezal 🤐

adamko05
3. mar 2013

@zuzanat ja som si chcela odobrať, ale akosi som pozabudla.. uvidím, ako sa vyspím do utorka... bud si urobím maso s kapustou alebo zoberiem z tohoto... bude záležať od "mentálneho" a momentálneho 😀 rozpoloženia...
ja nie som šalátova, šak to vieš.. teda nejem rajčiny a uhorky a to ide do každého šalátu.. ale možno sa časom naučím 😀
ideme iba smerom k Váhu... zoberieme buchty do rupsaku a tam to spráskame (teda ja asi nie, ostatní 😀 )

no idem čosi so sebou urobiť, nech sa za mna nehanbia tí moji, keby nebodaj dáku živu osobu stretneme 😀

adamko05
3. mar 2013

@zuzanat a škroby sa podľa mna môžu miešať... to som už aj pred tým, ked som dááávno držala robila, že zemiaky a šošovica... iba tie bielkoviny by sa nemali... teda ja to tak chápem a osobne si myslím,ž e je aj podľa pravidiel delenej sa občas môže zmiešať aj bielkovina 😉

nikolka2
3. mar 2013

Myslis svoj vcerajsok ? 😕
No to je potom super , ze mozem jest kyslu kapustu ...to moj muz mi dnes hovoril kym neodisiel ,,,,ze jasne , ze mozes jest kapustu ..No je to zelenina sa ma pyta ? a ja , ze hej ...a on ,,no tak potom co riesis 😀
Som rada , ze syncekovi je uz lepsie 🙂 ja som tiez vzdy hotova z toho ked mam chore deti ...
Ja uz mam asi Halucinacie 😀 normalne sa mi zda opticky , ze sa mi zmensili stehna a brucho mi nejak splaslo 😀
ja nemam doma vahu 😀 a moj muz mi hovori ty uz prestan sa tolko pozorovat nechaj tomu volny priebeh 😀 😀 😀
Ja idem si nalakovat nechty ...poupratovat troska ,,a vyvesit pradlo dnes je u nas v Ke krasne slnecne pocasie 😉
Boze inac tu pizzu ti ticho závidim 😅 😅 Pekny den prajem
Som ta zabudla oznacit sakra adamko05 😀

zuzanat
3. mar 2013

@adamko05 no uvidim ako mi bude chutit bez smotany, snad aj to prezijem 😀 Viem viem, to ja zase rajciny mozem, aj ked teraz v zime nie su nic moc, ale v podstate ich mam denne. Ja premyslam, ze si na skroby urobim fazulovy salat, len neviem, aky nalev mam spravit???
my sme zatial doma, zacal Spiderman,tak mam smolu, ale dufam, ze pojdeme von, je tam celkom fajn, aj ked fuka ...
peknu nedelu 😉

zuzanat
3. mar 2013

@nikolka2 sa asi moc pozorujes, ako aj ja 😀 Ale dnes som mala take kratase co som v nich bola natrepana a dost som vytekala a dnes uplne v pohode som ich zapla, aj ked teda vaha neklesa 😅

@adamko05 ja zase nelubim karfiol, brokolicu a pod zalezitosti, ale kupila som po dlhej dobe spenat, len neviem ako ho pripravit, kedze som ho robila so smotanou???

nikolka2
3. mar 2013

@zuzanat idem aj ja si daco vyskusat 😀 😀 😀 hahaha ale nie ja som len 5 den ..to by este skoro bolo 😀
Inac ja mam asi najvacsi problem vypit denne tolko vody ☹ Ja som predtym vypila za cely den 3 pohariky vody a stacilo ...teraz nic nerobim len trepem na silu tu vodu do seba a viac som na zachode ako v kuchyni 😅

adamko05
3. mar 2013

a sme doma... 😵 ... to slnko zuzbatéééé... a ked zašlo, nebolo teplo... ale aspon sme rýchlejšie šlapali... beztak nám to trvalo cez dve hodiny 😝
sme si urobili kafe a ja som k tomu zjedla Linu 😠 😒 (už asi 3 týždne som jej odolávala... dnes už to nešlo)... tak neviem, že by som to už mala večeru?? ... asi si dám ešte jednu buchtu ale okolo 19tej s čajom.... čo už... so mnou.. zajtra dám 100% vit. deň...

@zuzanat ja ten špenát robím tak, že cibulka, poprášim ju potom ražnou mukou, na to šupnem špenát (ten dám pred tým na sítko na misku, aby otiekol)... do tej jemnej zásmašky dám ešte troška roztlačeného cesnaku, šupnem špenát a bud dolejem tu otečenú vodu, alebo normálne čistu, aby bol akurát hustý... a ešte korerenie sol a zasa cesnak... robila som tak už aj pre rodinku a nikto nezistil, že tam nie je smotana ani klasika zásmaška z hl. múky... a ja si ho dávam k volskému oku, potom k zemiakom a na UH k vrtulkám... mnááám... myslím, že si zajtra kupim, nech mám v zásobe 😉

klemberka
3. mar 2013

ahojte... tak som rada, že som sa zase "dala dokopy", že som znova v starých koľajách 😀
dnešné UH dodržané na 100% - raňajky banán, obed cestoviny s brokolicovo-rajčinovou omáčkou, večera 1 kúsok torty 🙂
zajtra vitamíny, som si povedala, že si budem dávať na obed a večeru nejakú zeleninovú polievku, tak musím niečo vymyslieť... alebo skončím len pri nejakom šaláte alebo tak...
pekný zvyšok nedeľného večera 😉

sisab
3. mar 2013

@klemberka ja dnes na vitaminy som mala grilovany baklazan, mne chyba teple jedlo aspon raz denne apredtymzase brokolicovy krem;

dnika2
3. mar 2013

@nikolka2 mozes kapustu jasne kazdy den aj huby ja mam zajtra ovocnikov 🙄

klemberka
4. mar 2013

@sisab jooj, keď mne ten grilovaný baklažán vôbec nechutil 😖 ale musím fakt vymyslieť nejaké to teplé jedlo, aspoň teda na ten obed, aby bolo raz denne, žalúdok nebude toľko štrajkovať... 😉 ale ďakujem za nápad, brokolicový krém si spravím nabudúce, keďže som včera mala omáčku na cestoviny z brokolice 🙂

klemberka
4. mar 2013

Krásne slnečné ráno, dnes ma čakajú teda vitamíny, práve raňajkujem zopár jahôd s kivi... Na obed si spravím niečo teplé, nejaká zeleninka a večera netuším 😀 Asi jabĺčko... 🙂 A ešte budem dobíjať energiu na slniečku 😉

cutty
4. mar 2013

Ahojte, dobre ranko 🙂 Tak vcera som si dopriala a dnes idem odznova. Takze zacinam bielkoviny 😀 Na ranajky som mala jablko a pomaranc a na obed uz som si vybrala kuracie prisa asi si ich urobim len tak na pare, okorenim a nejaka zeleninka k tomu. Vyvar mam kuraci od vcera 😉 Zachvilku si idem zacvicit Jillian 🙂

nikolka2
4. mar 2013

Aj Vám kocky prajem krásne rano a pekny den 😉 ja som uz spucila jeden grep ..zvykla som si na neho asi najviac mi na rano chutí ...na obed si dam dnes mladu zelenu fazulku so zemiakmi a porom 😀 Inac som dnes rano sledovala telerano a hviezdy praju ludom co chudnu 😀 😀 😀 tak smelo do toho zienky 😉

vierrra
4. mar 2013

Dobry den zienky kto mi moze poslat plan tej diety ako a co sa je a spolu moze konbinovat tiez by somto skusila.pekny slnecny den vsetkym prajem

sisab
4. mar 2013

@klemberka no to je tak, niekto baklazan lubi, niekto nie, este som robila pecenu cviklu ala Jamie Olivier, tak dam vediet poobede, ci to bolo jedle 😀 a este ma napada pecena tekvica 😀
ale dneska bielkoviny, taku omeletu sampinovonu, so sunkou a posypanu syrom som si spravila a tesim sa, jak mala.
idem dat nejake ranajky, dnes som hore uz od 3, tak som hladna uz 😨

sisab
4. mar 2013

@klemberka ale najhnusnejsie co som doteraz jedla bol kelovy privarok z ruzickoveho kelu, 🙄

nikolka2
4. mar 2013

@dnika2 fuuuu ovocny den 😒 ja ti budem drzat palce ,,,hadam ty uz mam v tom prax tak to zvladnes urcite 🙂
Inac som sa ta chcela opytat ,,,ci cviklu mozem ,,vies , ale taku co predavaju normalne v obchode v skle 😀 😀 😀
Tá sa radí medzi zeleninu normalne ? 😀