90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

adamko05
18. mar 2011

@virgin15 prečo na 5 den vodu???? 😕

ozujskova
18. mar 2011

@adamko05 som na 11dni...zajtra mam treti vitaminovy uz za sebou...vaha pomaly knise dolu...no som zvedava ake to bude po prvom vodovom 😀

adamko05
18. mar 2011

@zuzkakach že zjesť všetko, čo pred Tebou neujde... 😀 😀 .. to hadam nie... už budeme pekne pravidelne a zdravo papat a bude to fajn 😉

adamko05
18. mar 2011

@ozujskova aha, tak o kuštik menej, ako ja... ja presne neviem, koľky den, začala som 28.02.

ozujskova
18. mar 2011

@adamko05 a vaha ako?kolko si pustila doteraz? 😀

adamko05
18. mar 2011

@ozujskova bieda, 2 a pol, necele 3 😒

virgin15
18. mar 2011

@zuzkakach takze zajtra nemam mat vodu?Mam zacat zase bielkovinami? 😒

virgin15
18. mar 2011

@adamko05 a nema byt na piaty den voda?a potom uz len raz za mesiac? 😉

adamko05
18. mar 2011

@virgin15 no podla mna, a to mam tu knihu dobre naštudovanu, ma byt každy 29 den, to znamena, 3krát počas diety 😉

virgin15
18. mar 2011

@adamko05 dakujem za radu,zacala som len teraz tak som nevedela 😉

tinkaa23
18. mar 2011

@suezana ja nemam tych 60.-)no bodaj by som mala🙂ale aj tak dik

tinkaa23
18. mar 2011

@kubkovka mas pravdu,dam si vajicka so zeleninou a celozrrny chlieb🙂

ozujskova
18. mar 2011

dnes uuuuplne zleeee...zjedene vsetko co nezjedlo mna... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ..uz dnes nic....uz budem dobra... 😒

adamko05
18. mar 2011

@ozujskova tak dnes už len povolene veci 😉
mne práve chladne rajčinova polievočka.... a buchty som práve šupla do rury lekvarove buchty 😝 ... to bude na večeru dielama, či torta, či buchta 😝 😀 (dam kusok torty a jednu buchtul, čo vy na to? 😀 😀 😀 😀 )

perla200
18. mar 2011

@zuzkakach www.neera.sk takú sirupovú vodu a mam aj na dnes este , dnes mam bielkoviny, tak som si dala koleno a chlieb ale len kúsok a chcem ostat dnes len na zelenine este....
@virgin15 a vodný den je 29,den diéty a ty si 4 den tak nechapem 😕 ????
@mimika4408 ani nehovor - prsí, dieťa znudené, ja na nerváky - tak to u nás vyzerá ked prsí....brrr ale posledný pracovný den som na materskej....od pondelka začínam....brrr chytá ma panika

adamko05
18. mar 2011

@perla200 ideš do práce???
ja chodím od januára na 4 h., da sa to prežit

dobre som si navarila.. mnamky polievočka... ale hlad je svina, aj klince by mi asi chutili 😝
a my koleno budeme mat asi v nedeľu, MM si vybral, tak celkom dobre, to mam akurat bielkoviny

a aj moji mali dnes znudení, nič nebavilo, ale aj veľmi skoro vstali, tak ten menší už aj opišťany z toho, ale už su obaja v posteli, ja sa najem a myslím, že ich budem nasledovat 😅

suezana
18. mar 2011

Babuľky zajtra čo máte vitamíny, tak sa http://lesk.cas.sk/clanok/83621/netradicna-diet... snažte - je spln - malo by to ísť ľavou zadnou a lepšie dole 😉 normálne rozmýšľam, či sa nepridám 😒

suezana
18. mar 2011

@perla200
@adamko05 aj ja chcem ísť do práce ☹

perla200
18. mar 2011

@suezana a čo ti bráni?

adamko05
18. mar 2011

@suezana ja som až tak ani nechcela... ale vyskytlo sa.... a tie 4 h. su fajn, teda robím 5 h. a piatky voľno, ty si nezamestnana??? ale ved sa snažite o babatko, tak už asi nesiliť, či sla by si???

suezana
18. mar 2011

Na uht odporúčam z pandy - ázijské bystro, či čo to je 😉 opekané rezance čisté - sú vynikajúce a platila som aj s balením 1,19eur a dožrala som sa doma 😵 😵 😵 😵 😵

zuzkakach
18. mar 2011

@virgin15 presne tak.... zajtra mas bielkoviny a voda je az na 29 den 🙂 tak drzim palce

suezana
18. mar 2011

@adamko05 o bábo sa snažíme už roky 😝 , ja som zamestnaná, ale nedá sa mi chodiť - lebo obaja s mm odchádzame z domu pred 5.hodinou a nemáme čo urobiť s malou ☹ ja som na predĺženej rodičovskej, takže príjem mám, vďaka Bohu aspoň nejaký, hľadám aspoň nejakú predavačku...každý deň sa prechádzam po meste... je to bieda u nás s robotou 😒 ako skoro všade... navyše mm chodí domov večer, takže ďalšia nevýhoda.... keby som tak zohnala niečo na 4 hodiny k materskej - to by bolo super 😵

suezana
18. mar 2011

ja som si dnes ráno dala banán - a nič 😕 tak som si odšťavila mrkvu, petržlen, cviklu a jablká - to ma už zasýtilo... na obed som mala zemiakový paprikáš 😵 žemľu a vývar dám asi na olovrant a večer znova zemiaky - to by bol ideálny deň 😉

suezana
18. mar 2011

@tinkaa23 a čo mám ja stále s tými 60kilami? 😕 asi preto, že na fotke vyzeráš tak štíhlo 😅 prepáč.... a čo si si nakoniec dala? aj aj? 😉

adamko05
18. mar 2011

@suezana aha, tak to neni nič moc... a mala tym padom prichádza o kolektív - škôlku, či nie??
no ja som si našla takto na 4 h., od februára bud. roka (akurat by to malo byt na rok, možno iba na pol., ale o by mi neva, v lete by som užívala volno s malými, uvidíme, čas ukáže) ale pôjdem už pekne na 8 h (do svojej pôvodnej práce, ale da sa mi zariadit v pohode, deti na na pol 7mu do škôlky, druhy do školy, ja na 7mu do práce a o 15tej domov.. jasne, stíham to iba autom, ale aj tak dobre) ked vidím, ake su problemy zo zamestnaním
babičku po ruke asi nemaš žiadnu, čo?? 😒

adamko05
18. mar 2011

@suezana s tym splnom si ma povzbudila, vynecham zeleninu, budem iba na ovoci, snad prežijem, po prípade orechy 😝

adamko05
18. mar 2011

polievka ma služne zasytila.. ale ved som mala plnýýý tanier 😝
a teraz som si šupla zapiect kapustu, kedže zajtra nebude... beztak som nebola na WC (na veľkej) včera a ešte ani dnes, treba mi "prehanadlo".... 😀

tinkaa23
18. mar 2011

@suezana no to bol ten problem..pri porode mi slo dole az 18 kil a potom ma zacalo zasa zavodnovat,musela som prestat aj kojit...a nabrala som...presla som aj stitnou zlazou to je v norme,no nervy,ale dakujem.-)))noo priznam sa dve volske,dva platky syra eidam a olivy tot vse.-))ale citim na nohavickach ze mi siel zadok dole a dnes je vlastne piaty den,tak super

adamko05
18. mar 2011

s tými buchtami som si na seba uplietla riadny bič 😝 😝 ... jaaak mi vonajuuuu 🙄