90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lydka84
20. aug 2013

@cessy ahoj , už nás je asi 5 čo sme na tom rovnako čo sa týka dní 🙂 ja som našla zaujímavú stránku na pár zdravých receptov jedál a mlsiek 😝 , da sa z toho niečo použiť, zajtra chcem vyskúšať tento len bez syra :

http://www.fitrecepty.com/news/celozrnne-cestov...

angell2611
21. aug 2013

@lydka84 to vyzera fakt super.
ja mam dnes tiez cestoviny s paradajkovou omackou

cessy
21. aug 2013

@lydka84 fiha to vyskusam
ahojte, tak ja mam dnes cestoviny s bylinkami. to sa len to oliv. oleja zamiesaju bylinky/petrzlen, bazalka, pazitka/ a zamiesa sa to do cestoviniek. moze sa pridat aj cesnak, ale mne tam uplne staci ta pazitka. ta uz je dost aromaticka 😒

dabon
21. aug 2013

Ahojte žienky, tak som sa rozhodla, že od dnes sa k Vám pridám a zapracujem na tom, aby som dala dolu aspon 12kg. Potrebujem to ako soľ, lebo sa cítim strašne. Malinká mi mala pred dvoma dnami rok a ja som od pôrodu nedala dolu snád ani kilo. Pred časom som poctivo cvičila a zdravo jedla, schudla som za viac ako mesiac asi tri kg, ale nejak som sa spustila a mám zas ku dnesnému dnu 74kg 😢 . Pred dvoma rokmi som túto dietu drzala a vydrzala som dokonca, schudla som nejakých 10kg a cítila som sa super (váhu som si udržiavala na 60kg - ale meriam len 160cm). No a počas tehu som pribrala 19kg, do 10teho mesiaca som malinkú kojila, no kilá vôbec nešli dolu (lekár mi vysvetlil, že počas kojenia si telo udržuje zásoby, akoby bolo stále tehotné), ale prestala som kojiť a kilá sa nikam nehli ...
Takže sa nenechám už ukecať od drahého, že nemám držať žiadne diety, že mám len jesť v menších porciách....
A ešte sa chcem spýtať - CVIČÍTE?
Dufam, že aj vdaka tejto téme a Vám vydržím a o tri mesiace budem iný spokojneší, menej nervozny človek, ktorý opäť nájde svoje stratené sebavedomie 🙂
Pekný dník prajem 🙂

angell2611
21. aug 2013

@dabon ahoj vitaj medz nami.

lydka84
21. aug 2013

ahojte no moje plany zlyhali nakolko som zabudla ze o 12-stej mam zubarku ...teraz som dosla domov a varim si spagety a na to len domaci kecup ( paradajky + jablcka) a mozno este olivy ...uz sa tesiiiim 🙂

lydka84
21. aug 2013

@dabon ahoj, vitaj medzi nami .... pekne sa tu rozrastame dufam ze spolocnymi silami to vsetky dotiahneme do uspesneho konca 🙂
... ja za seba mozem povedat z cvicit som este nezacala ale psychicky sa na to pripravujem uz 🙂 ...ale idem o tyzden na dovolenku a potom nas cakaju este krstiny takze sa teraz toho obdobia trosku bojim co pride ale snad sa to nejako utrasie cele....

cessy
21. aug 2013

Ahojte a co zajtra???
Ja mam ovocnickovy den. Uz sa tesim. Ja ovocie mozem

gabika11
22. aug 2013

ahojcek kocky, mozem sa k vam pridat? nejak s ami nedari schudnut, skusam aj Macingovu, ktorej recepty su velmi chutne a budem kombinovat aj s jej receptami.
Ja som drzala 90dnovku raz uspesne zhruba 2 mesiace, a to som bola poriadna manca. Maly mal uz tak 7-8 mesiacov, a ja osm mala bezmala 90kg, ale to len odhadom, lebo som sa neodvazovala zvazit sa. A zrazu sa mi boky vyparili, schudla som z objemu krasne a viditelne, znami mi vraveli, ze som z polovice schudla. A potom som uz nedokoncila 90dnovku a stale mam takych 10kg navyse, ktorych sa neviem zbavit 😒 .
Tak som sa rozhodla zacat znova, zatial jem len ovocie doobedu, dnes mam halusky s tvarohom, ale zajtra by som zacala bielkovinami.

cessy
22. aug 2013

Ako sa dnes drzite?? tie co mate vitaminy, ako?????

lydka84
22. aug 2013

@cessy ahoj vitaminy super ja neviem preco ale tieto dni mam najradsej .... asi tym ze netreba varit na ne 🙂

lydka84
22. aug 2013

@gabika11 vitaj 🙂 jasne ze mozes a este viac sa mi paci ze ches zacat zajtra takze uz si 7 v poradi ( aspon co o sebe dali vediet) co mame zajtra bielkoviny 🙂 .... macingovu tu kombinujem aj ja ... trosku upravenu ale super napady tam su ktore sa tu daju pekne vyuzit ....

walen
22. aug 2013

@cessy výborne

walen
22. aug 2013

@lydka84 no to je fakt že v ovocný deň netreba variť ,sice som varila dnes pre chlapov špenát , ale ja špenát velmi nemusím a tak mi je to jedno, je to rýchle a jednoduché jedlo ktoré ma ani trochu neláka takže pohodička 🙂

cessy
22. aug 2013

@walen no tak snazim Sa 😉

cessy
22. aug 2013

Dievcata kuraciu pecienku mozem ked mam bielkoviny, pravda...
@walen
@lydka84

cessy
22. aug 2013

Hallo 😕 😕 😕

lydka84
22. aug 2013

@cessy podla mna ano, ja by som to zaradila do bielkovin urcite 🙂

lydka84
22. aug 2013

tak na zajtra som si pripravila salat z uhoriek cherry paradajok zelenych oliv a ladoveho salatu a k tomu grilovane kuracie prsicka v pace ..... tak mi rozvoniava byt ze sa musim drzat stola aby som to nezjedla hned ..... 😝 davam recept ak by niekto chcem vyskusat .... ja od kedy som to vyskusala nic ine nechcem je to uzastneeeeee,,,,,,, takze kuracie prsia nakrajame na mensie rezne alebo rovno na male kusky .... v miske zmiesane olivovy olej, grilovacie korenie, sojovu omacku a worchestrovu omacku, dame do toho masko a nechame aspon 5 hodin postat ...potom pecieme na grilovacej panvici (moze byt aj obycajna) na tom oleji v com sa to pacovalo ... 😝 .... ja najprv opeciem vacsie kusky maska a potom pred koncom to narezem na male a dopeciem a je to skveleeeeeee 😝 😝 😝

kajkastrelka81
22. aug 2013

ahoj baby, tak ja som včera mala mať UH s vami ale som to vynechala a dala som si vitamínový den, kvôli tomu, aby mi na sobotu vyšiel UH kvoli oslave dufam to nevadí 😒 a dnes som teda mala bielkoviny tak som si uvarila mrkvičku s kalerábom a dala zapiecť s narajbaným syrom no úžasné, len večer som nestíhala tak som len zhltla zvyšok syra s paradajkou. U nás tie večere sú fofry nestíham jesť, a práve preto som nevedela schudnúť lebo som jedávala väčšinou po 20-21 hod. keď už bol kľud v dome a teraz to musím stíhať. ked nie mám smolu 😉 😀 😉 . Zajtra si dám zasa nejaké zemiačiky na nejaký spôsob, to by som mohla aj každý deň

walen
23. aug 2013

@cessy no neviem ja som pečienky celkovo vylúčila počas tejto dietky, podla mňa sa pečienka neradí medzi mäso ale skôr vnútornosti a keď som sa tak pozrela na výživovú hodnotu, tak som zistila že pomer živín má skoro rovnaký ako mäso, ale obsah cholesterolu je tam pomerne vysoký oproti mäsu. Ja s cholesterolom problém nemám, ale aj tak som pečienky všeobecne zo svojho jedálnička počas tejto diéty vylúčila.

walen
23. aug 2013

ja sa na dnes chystám si upiecť kuracie stehienka a k tomu zeleninový šalát.

angell2611
23. aug 2013

Ahojte koceny.tak po vcerajsom druhom vitaminovom dni mam uz dole tri kilecky 🙂 🙂 .este som sa neme rala tak neviem kolko cm.skusala som vsak nohavive co mi boli dost tesne a teraz uz v pohode obleciem.
Na dnes som si pripravila rozne syry a zeleninku.
Prajem vam pekny dnik a vela pevnej vole. 😀 😀 😀 😀

cessy
23. aug 2013

@lydka84
@kajkastrelka81
@walen
@angell2611
AHOJTE

tak ja budem mat dnes na obed asi len salat, pecienky si nebudem stihat spravit. 😠 , ale na buduce si ich urcite spravim, lebo uz dlhsie mam na ne chut 🙂

gabika11
23. aug 2013

@lydka84 trosku som si to upravila, zacinam v pondelok 26teho, aby mi vysli B na piatok, robime party, tak aby som mohla masko zjest 😉 a k tomu salatik nejaky, ale musim tvrdo na to, lebo u mna to ide raz hore, raz dole, ale skor to priberanie mi ide lahsie...

gabika11
23. aug 2013

kocky, a na vitaminy si nemozem udusit zeleninku na obed, lebo mna len to ovocie vystruha, a v knihe s apise, ze sa moze aj zelenina?

petagalbova
23. aug 2013

Tak som teda zacala, sice trosku svindlujem, ale aj tak chudnem, zacinam si na to delenie zvykat a stale sa zlepsujem 🙂

angell2611
23. aug 2013

@cessy Tiez som si robila v prvy B den pecienky. Brat mi hned povedal ,ze tolko bielkovin naraz?ale ked bielkoviny tak bielkoviny. no nie? 😀 😀 a je pravda ,ze maju aj vela kalorii tak si ich urobim len sem tam.

angell2611
23. aug 2013

@gabika11 ahojky ja si dvam 😉 aj zeleninku ,ved pisu vitaminovy den nie ovocny. takze si myslim ,ze mozme.

angell2611
23. aug 2013

@petagalbova 😀 😀 😀 ako zvindlujes??? a este aj chudnes?!?! to aj ja chcem.ja som stale hladna.kebyze svindlujem tak urcite nic neschudnem.joj mam strasny metabolizmus.Inak aj ja som si uz zvykla na to delenie. a nepotrebujem ani recepty,len tak pre inspiraciu.