90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

walen
30. aug 2013

@peggulka našla som tu recept čo sem pridala lydka84 : Cestoviny s paradajkami
10dkg cestovin, 3 ks paradajky osupat, 1 ČL ol.oleja, 1dl vody ( ja som pouzila vyvar ), 2 cesnak. soľ , korenie, bazalka
Cesnak spolu s paradajkami opražíte na 1 ČL ol.oleja. Zalejete vodou (vyvarom)
a na miernom ohni varíte priblizne 5minút. Omáčku ešte dobre pomiesate,
Pridáte soľ , korenie a bazalku a už len nechate zovriet. Rezance uvaríte v
slanej vode a zelejete omáčkou. Nechate ich chvilu odstat, aby sa cestoviny v
omáčke dobre napili ...
Osobne som ho neskúšala , ale možno v utorok vyskúšam, to bude môj posledný uh deň v 90 dd.

angell2611
31. aug 2013

Tak obedik hotovy.dusena hovädzina na hriboch a k tomu zeleninovy salat ( kapusta.paradajka.uhorka, paprika, trochu zeleru., olivovy olej a bylinky.) ten struhany zeler tomu dal perfektnu chut.
Prajem Vam pekny pohodovy den. a vela pevnej vole.tu prajem aj sebe kedze mi chýba. 😀 😝

aduss
31. aug 2013

@zujka2 ahoj..vies co dala som sa na jillian michaels 30 days shred

walen
31. aug 2013

ahojte všetky chudnúce, dnes mám posledný 29 vodový deň a keďže je ráno odvážila som sa a odmerala a tu sú moje úbytky 🙂
hmotnosť -15 kg
pás - 10 cm
boky - 19 cm
stehno - 7cm
lýtko - 4cm
prsia - 20cm

walen
31. aug 2013

dnes vodový deň, no nejako to musím prežiť aj s tou grilovačkou 🙂 aby som vydržala na vode, ale ak som to zvládla dvakrát zvládnem to aj tretí.
Zajtra konečne niečo pod zub, ráno jabĺčka a na obed bielkoviny, zeleninka, krajec chlebíka, vývar ani neviete ako sa teším na zajtrajšok .

angell2611
31. aug 2013

@walen pani moji ty si uzasna.to je take super a take motivacne pre nas ostatne.Nemaj strach urcite to zvladnes drzim palceky.sa stebou tesim ako keby to boli moje cisla. 😀 😀 😀 😀

kattulienka
31. aug 2013

@walen ty kokso.krasne vysledky.sikulka,moc gratulujem.

angell2611
31. aug 2013

@walen kolko asi tej vody vypijes cez vodovy den?necitis ako keby si mala v bruchu akvarium?

aduss
31. aug 2013

ahojte kočky, tak cestoviny so zeleninovou omackou uz zbastene 🙂 odvazim sa po styroch dnoch ci to ide vobec dolu 🙂 a vam sa ako dari?

walen
31. aug 2013

@angell2611 ďakujem, sú to len čísla, ale najlepšie je že už je to dosť vidno že som schudla a nohavice som síce už nosila na gumičke nie zapínacie ale aj tak cítim ako na mne plantajú aj mi všetci vravia že vidno že som schudla a to ma veľmi teší 🙂

walen
31. aug 2013

@kattulienka ďakujem, keby mi niekto začiatkom júna, keď som začínala povedal, že takto schudnem tak mu neuverím a to som tiež začala len s tým túto dietu, že len vyskúšam a uvidím. Takže ani som nemala velmi na pláne že za každú cenu to vydržím do konca 🙂 , to je ironické ale nikdy nedodržím alebo dosť ťažko sa mi dodržiava to čo musím teraz som si povedala že nemusím , jednoducho chcem a ozaj asi bude platiť že ked človek chce tak to dokáže 🙂

walen
31. aug 2013

@angell2611 tie 2 litre vypijem niekedy aj viac a ešte k tomu jeden čaj bez cukru a 1 kávu bez cukru bez mlieka tak počítam že tých 2 a pol až 3 litre vypijem.
V bruchu akvárium? to ani nie skorej behám stále na wc čo vypijem to aj ide von vraj sa tým čistí ogranizmus, obličky a zrýchľuje metabolizmus. Preto je vraj pitný režim dôležitý.

walen
31. aug 2013

@aduss ja dnes iba vodičku moja, ale na zajtra sa teším na dobrú papu 🙂

angell2611
31. aug 2013

@walen to akvarium som myslela tak ci nezahanas hlad vodou . bol to len for 😀 😀 😀

angell2611
31. aug 2013

co myslite mozem si dat miesto salatu lečo??? je to tiez len zelenina aj ked dusena.

zujka2
31. aug 2013

@aduss jaj, tú som kedysi skúšala. tak super cm šli dole. len som nejak nestíhala každý deň.

ninimini
31. aug 2013

@walen náááádhera gratulujem ti si šikovná a tlieskam na všetky strany ....myslím že ty mi dodáš odhodlanie :D gratuuuuulujem velmi moc :D nádherné ubytky aj v kg aj v cm 😀

walen
1. sep 2013

@angell2611 myslím že to lečo v pohode môžeš, dá sa aj v bielkovinový deň s vajíčkami kto ho tak má rád 🙂

walen
1. sep 2013

@ninimini ďakujem 🙂

walen
1. sep 2013

včera som celé poobede zavárala štipľavé lečo, a tak ma strašne začal bolieť žalúdok, neviem prečo ešte som taký problém počas diéty nemala a to som prežila v pohode dva vodové dni v diéte. Večer keď som skončila a trochu som si sadla že si konečne oddýchnem som strašné kŕče na žalúdok dostala no katastrofa , tak som mu musela hodiť záchranné koleso, kúsok chlebíka som zjedla, lebo ozaj to bolo kritické ☹
Aj to som ešte rozmýšľala či ja vôbec na nejakú grilovačku pôjdem. Ale potom to už bolo lepšie a išla som a dala som si len čajík uvarený .
Klobásky , špekáčiky a slaninka vyzerali a voňali skvelo ale odolala som 🙂

aduss
1. sep 2013

@walen z toho si nic nerob, ze si si dala chlebik..ved predsa neumres od krcov..aj tak mas skvele vysledky a obdivujem ta 🙂

walen
1. sep 2013

dnes bielkovinový deň, teším sa že sa najem . Dám si jabĺčka a váham nad obedom vývar , krajec chleba a zeleninový šalát bude, ale váham či si dám syr alebo tuniaka vo vlastnej šťave. Skôr toho tuniaka aj keď syr by bol fantastický zamiešať do toho šalátu , ale tuniaka ani žiadnu rybu som počas celej diéty ešte nemala a keďže sa pomaly končí patrilo by sa aj rybku si dať aspoň konzervovanú a aspoň raz.

walen
1. sep 2013

@aduss netrápi ma ten chlebík , ja som nezlyhala zjedla som ho ako prvú pomoc, nie preto že by som neodolala 🙂

aduss
1. sep 2013

@walen ved ja viem 🙂 preto som napisala, ze vobec ta to nemusi trapit..mas moj velky obdiv, lebo dietu drzis uz tri mesiace..ja som dneska neodolala a odvazila sa po troch dnoch..mam dolu 2,7 kg..a pekne idu cm dolu..ale ako som uz spominala, tak dneska mam 20ty den, co cvicim

walen
1. sep 2013

@aduss to je super , krásny úbytok máš, držím palčeky aby sa aj naďalej tak darilo

zujka2
1. sep 2013

@walen úžasné výsledky. aj si cvičila? lebo tie cm úbytky sú fantastické!

walen
1. sep 2013

@zujka2 nie necvičila som ale ja sa zato dosť vela nachodím pešo, keby som k tomu ešte cvičila ten úbytok by bol možno ešte viac.

peggulka
1. sep 2013

@walen dakujem, tak taku paradajkovu omacku robievam aj ja bezne aj pre mojich stravnikov 🙂 ale vcera som si kupila omacku na cestoviny napoletana od Panzani, vyborna bola, spagety len tak padli do mna 🙂)) dnes mam ovocny den, zatial sa da, chrumkam broskynu, potom si dam melon, banan...dufam ze vydrzim do zajtra 🙂))

walen
1. sep 2013

@peggulka neboj vydržíš, zvládneš to jeden deň , aspoň ovocie môžeš to je dôležité a ak ti už nebude ovocie chutiť aj zeleninku môžeš 🙂

angell2611
1. sep 2013

Dnes skrobovy den. Ryža s hraskom,salat a zeleninovy vyvar.som sa dojedla na obed este teraz niesom hladna.idem sa trochu prejst s malou a zajtra cestovina s kapustou.to mam rada. 😀