90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lydka84
14. sep 2013

@aduss my mame zajtra krstiny a kolegyna moja pecie tortu a ja som nikdy nic lepsie nejedla takze ja to vidim najskor na utorok -stredu ze by som mohla zacat ......drzim sa na tych 88,8 co som dosiahla tymi 30 dnami pred dovcou

peggulka
14. sep 2013

@lydka84 paraaada, dakujeeem ..za tie orechy 😀 hermelin ja eeee...ale cessy ano 🙂 🙂 🙂 no este kupit steviu a mam na pondelok obed, spagety s orechami ..juuchuuuu

peggulka
14. sep 2013

@cessy ahooj, ako sa dnes dari?? ja ok, rano banan, v aute nektarinka a na obed u nasich kuracie kusky usmazene na panvici, so salatikom a rozkom 😉 vecer uz bez peciva...a ty ako?? lepsie ako vcera??

lydka84
14. sep 2013

@peggulka a ak nebude stevia bude med a mas po probleme 🙂

cessy
14. sep 2013

@peggulka ahoooj,rano banan,potom hrozno a na obed prazenicka 🙂 a k tomu cely velky krajec cereal chlebika.velmi som bola hladna.no a vecera ziadna,bola som u kamosky a mala napecene muffinky.tak som si jednu dala

cessy
14. sep 2013

@peggulka no a zajtra si spravim falosnu jaternicu.spravim aj foto 😉

walen
15. sep 2013

dnes si spravím kuracie kúsky, mnám tak dlho si na ne robím chúťky 😝 a zajtra zasa šiesty ovocný deň mám už pripravené jalbčka aj hrozno . možno ešte ovocnú šťavu k tomu si dám volakú.

lydka84
15. sep 2013

tak krstiny sme uspesne zvladli (na moje pocudovanie som zjedla len tri kolaciky, a ani kusocek torty ... inokedy by ich bolo 15, a to som uz v odbobi ked sa buria hormony a pytaju sladke ako vzuch 😖 ... nechapem ale som z toho nadsena 😉 ), 85% kolacov sme zamrazili takze pomaly ale isto sa pripravujem na novych 90 dniii a zacinam sa na to tesit ked vidim ako vam to tu ideeee .... mohli by ste popisat ako sa vam dari zvladat aby sme sa zase spolocne nastartovali 😎

lydka84
15. sep 2013

@walen a ako to ide tebe po tych 90-tich ??? papas tak ze cele dni mas bud bilkovinove, sacharidove , .... alebo len jedla a cez den zjes na obed zemiaky a na veceru masko??? a ako sa drzis ??? prajem krasny zaciatok noveho tyzdna, snad bude aspon tak slnecny ako dnes 🙂 😵

cessy
16. sep 2013

@magica78 dakujem za typ na polny salat, je vyyyyborny.

cessy
16. sep 2013

@peggulka ahoj, no ako vikend??? ja trosku horsie, ale pokracujem. sobota v pohode a v nedelu sme boli na navsteve a tam som musela ochutnat kamoskyn novy kolacik, dala som si len kusocek, ale mnam. nikomu som nepovedala ze drzim dietu, tak som si dala, aby sa zas vsetci necudovali 😕

ja5ka
16. sep 2013

Ahojte žienky ! Tento štýl stravovania som dodržiavala asi pred 2 rokmi a bol veľmi účinný, od dnes som sa rozhodla nabehnúť na 90 dní znova. Vezmete ma do partie ? 😕

walen
16. sep 2013

@ja5ka vitaj medzi nami a prajem vela úspechov 🙂

walen
16. sep 2013

@ja5ka kolko sa ti podarilo pred tými dvoma rokmi schudnúť a udržala si si váhu?

walen
16. sep 2013

@lydka84 po tých 90 dňoch som sa síce chcela tak stravovať, že napríklad mäso na obed a zemiaky na večeru, ale nejako sa mi to nedarí zvládať udržať sa na uzde, tak si dám mäsko ale dám si k nemu aj zemiačky ale tých zemiačkov máličko,a zeleninu k tomu. Váha sa mi zatiaľ drží taká akú som mala po skončení diéty ,tak dúfam že aj tak ostane poprípade to kilo za mesiac pôjde dole ako má ísť počas týchto ďalších 90 dní. Ale ovocné dni dodržiavam veď jeden z nich mám aj dnes a 25 deň budem mať vodový , ten budem mať 29. septembra 🙂
Aj ja prajem krásny slnečný deň, tu u nás zatiaľ je 🙂

cessy
16. sep 2013

ahojte,
rano banan
potom hrozno
na obed makove kolienka, /boli by lepsie slize, ale zo vcera zostali kolena 😅 /

peggulka
16. sep 2013

@cessy ahoooj, no ja teda u nasich..sobota aj nedela ok, ale vcera piekla mamina nutelove a tvarohove buchty, tam som vecer zobla...no a dnes rano banan, potom 2 pagaciky, a teraz som uz zas z tych buchiet spapala..ale uz nic nejem, takze do zajtra rano som uz len na vode...ako aj zhresim, ale stale sa drzim...u mamy sa neda uplne drzat, ved to urcite poznas..heh...no budem sa snazit, a uz mi povedali ze na mne vidno ze som schudla...vazit sa budem asi az doma 🙂 aaa dnes som si spravila wellnes dnik, som bola u kadernicky a dala si spravit ombre..tak sa vytesujem, idem troska pomenit vizaz, ked uz budem taka stihla 😀 😀 😀 😀 😀

aduss
16. sep 2013

@lydka84 ahoj moja..zacala si uz dneska? alebo az zajtra? 🙂 rada by som sa k niekomu pripojila, az mame rovnake dni 🙂

lydka84
16. sep 2013

@aduss ahoj este nie, kedze v chladnicke je len kopa tort a zakuskov 😝 ... ale zatial sa drzim rano som sa vazila, vaha stoji 17 den a cm stale rovnako takze super ... mam pocite ze metabolizmus sa zmenil .. 😵 😵 😵 . ja zacnem do piatku urcite ale este neviem fakt ktory den...zajtra idem este oslavovat narodeniny s kamoskami takze zajtra nejaky salatik alebo pizza urcite budu ... ale delim jedla aj teraz dnes som na ielkovinach an obed osm nmala fazuove struky so syrom a zajtra ich dojem kedze ich bolo vela ......

aduss
16. sep 2013

@lydka84 super..ale aj tak budeme podobne 🙂 ja tiez neviem este ktory den sa nakopnem..vzdy si rano zacnem a poobede to dokazim :/

lydka84
16. sep 2013

tak ja od dovolenky ranajkujem ovocie ale teraz jej viac bielkovym som pred kramamy a nejako mi ide maso na chut ... ale snazim sa drzat pravidiel delenia ... len tie kolace su tam navyse zatial 😝 .....ale uz sa chystam najnesko 25.9 aby do vianoc sme mali o 20 kil menej 😵 😵 😵

zujka2
16. sep 2013

ahojte dievčatá, ja som minulý týždeň viac menej pokazila. ale od dnes idem opäť. 😎

zujka2
16. sep 2013

@aduss ja zajtra bielkoviny, ideš so mnou? 🙂

lydka84
16. sep 2013

@zujka2 a co si pokazila??? nestaci pokracvat dalej???

zujka2
16. sep 2013

@lydka84 v podstate budem pokračovať ďalej ale dala som si taký predskok ovocným dňom. no v nedeľu sme boli na kriváni a to som vôbec nedržala a potom ani stredu a víkend som úplne teraz vypustila. takže hrôza!! ale nevadí. aj to musí byť. dnes som dala ten ovocný reštart. ale neviem sa teda rozhodnúť či začať nanovo alebo...

aduss
16. sep 2013

@zujka2 páči sa mi tento nápad 🙂 zrejme ano, ale neslubujem nic naisto, uvidim po zajtrajsku, lebo ako som uz pisala, vzdy si to rano zacnem a poobede pokazim :/ ..ty zacinas prvym dnom? na akej vahe?

zujka2
16. sep 2013

@aduss váhu neviem presne, nad 71 kg

aduss
16. sep 2013

@zujka2 juuj tak to ti zavidim..bodaj by som aj ja tolko mala 🙂 mam nieco menej ako 83

zujka2
16. sep 2013

@aduss neboj, budeš. šak ja som predtým začala 87.7. 🙂

angelika23
17. sep 2013

ahojte bola som tu medzi vami pred pol rokom som v tom znovu :D bavi ma to len sa bojim že druhy pokus nebude taký super ako prvý ale snaha sa cení :D