90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lydka84
7. jan 2014

😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝
ahojte tam my sme vacsina uz zacali , je nás cez 35 co drziiime

kto sa chce pridať je samozrejme vítaní , samozrejme aj so zapisanim sa do tabuliek aspon s vasimi menami a datumom zaciatku....

posielam linky kde sa kniha da stiahnúť v slovencine alebo link na www stranku kde je vysvetleni princip + 90 receptov, kniha je prehladnejsia co sa tyka informacii a link je lepsi na recepty odporucam prestudovat a nemusite kupovat knihu, usetrene peniazky pouzijeme na nakup noveho mensieho oblecenia

http://www.nova-90-dnova-rozlisovacia-dieta.php...

http://www.ulozto.sk/x7KtQW2G/90-dnova-rozlisov...

a teraz dve tabulky zapíšte sa , jedna je o vahe aby sme videli ubytky

https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Ar...

a druha ubytky v cm ... tam ma kazda viac riadkov aby sa dopisali vzdy po vodovom dni ubytky ...

https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Ar...

a este ak to nechcete zverejniť tak sa aspoň zapíšte - mená aby sme vedeli koľko nas je a koľké ideme za svojimi cielmi ale doma sa na zaciatku odvazte a odmerajte, aspon hrudnik, pas, boky, obvod stehna a zapiste si to ....bude to pre vas skvelou inspiraciou ...... niekedy totiž vaha stoji a ubudaju cm, to prevazne vtedy ak pridate aj pohyb takze urcite sa pomerajte

chcem vas len poprosit aby ste to nahodou niekto nevymazali lebo to neviem zablokovat aby sme potom neprisli o vsetky udaje.....takze nikomu nic neprepisovat , editovat len svoj riadok ďakujem

emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
a ešte , urobila som skupinu, ktorá bude fungovať ako naša KUCHARSKA KNIHA tak sup sup pridavat recepty kľudne aj s fotkami na inspiraciu vsetky povinne aspon po jednom 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 :-

https://www.modrykonik.sk/group/5470/

prosim pridavat len recepty !!!!!! aby sme sa inspirovali navzajom popripade pod #90dd si budeme odkonzultuvavat kam ktoru potravinu zaradit, ine komentare budu mazane, ma nam to pomoct pri vareni v napadoch alebo v tom ako sa co pripravuje a nie na ine debaty...tie budeme nadalej viest tu na tomto fore

https://www.modrykonik.sk/forum/chcem-schudnut/90-dnova-dieta-ii-pokracujeme/
😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

klobucik
7. jan 2014

@lydka84 hrasok s kukuricou urcite mozem ? nepatria medzi skroby ? ja sa tesim zajtra na veceruuuu :D kolacik a cokoladka 🙂

lydka84
7. jan 2014

@walen no hej malo ktopra zalievka sa podari a su starsne kaloricke vacsina to je na tom to blbeeeee

lydka84
7. jan 2014

@klobucik hrasok je zelenina ale suseny hrach lupany ten zlty je skrob
a kukurica je tiez dovolena. podla mna ved mas ju v kazdej druhe zelninovej zmesy...tam by som si skor davala pozor na to kde je pomleta a nieco z kukurice vyrobene, ako napriklad polystyrenove chlebiky alebo polenta toto je uz UH ....

lydka84
7. jan 2014

@klobucik ja sa tesim na veternicky 😝 😝 😝 😝 horku cokoladu moc nemusim 😒

klobucik
7. jan 2014

@lydka84 super tak to sa uz na zajtra tesim 🙂 a k tej muke ? ktora je teda lepsia ? spaldova alebo obycajna ?

walen
7. jan 2014

@andrea1516 ahoj, no to aj ja som v tej tabulke pozerala že veru ja mám z vás asi najviac kíl, ale nič si z toho nerobím. Ja som tu bola už jún, júl, august, vtedy som schudla 16 kíl, no po diete som chvílku odolávala ale potom som skončila s delením a s tých 16 kíl schudnutých je 12 kíl naspäť. a hlavne po sviatkoch ked ja som ten hlavný dojedávač doma. Ale od januára som sa chystala zasa pokračovať v 90 dd, tak som tu , ved s lydkou84 sa už poznáme od leta. Dnes mám pomaly za sebou prvý deň a ešte 89 pred sebou 😀 ale ved čo už som to raz absolvovala a viem čo to je dá sa prežiť, len dúfam že budem dôslednejšia viacej ako pri tej prvej 🙂

lydka84
7. jan 2014

@klobucik ako urcite je lepsia spradlova ale ten kusok co si das aj obycajnej nic sa nedeje...ja nemam doma a ani v umysle kupovat inu ako polohrubu co mam doma 😉

andrea1516
7. jan 2014

@walen ja som ju 5rokov dozadu drzala ale prerusila po arodkach teraz zase bojujem ale ano je to dieta pri ktorej s vratis k starym navikom aj kila su hore ale ak ho dodrzis priblizne tak nepriberes ...ja vahovo nemam od teba daleko a pred transplataciou som mala cca 130kg sice dene 4kila hore ale clovek ak chce da sa aj ked opcas sa tie prehresky stanu ale co uz cert nykdi nespi🙂prajem ty vela sil do boja a super vysledky

walen
7. jan 2014

@lydka84 keď už by som si mohla na to dať a to viem na isto že nemôžem , tak by som si spravila na to diabolskú omáčku, mám od kamaráta recept no jedna báseň mňam, ale je dosť kalorická a založená na báze majonézy, takže tá do diéty určite nepatrí. 🙂

lydka84
7. jan 2014

@walen sak toto, toto ze ja ked som do KUCHARSKEJ KNIHY davala recepty kazdy druhy som musela preskocit lebo obsahoval nieco co do 90DD nijak nezapada 😒

maricenka1
7. jan 2014

Ako zvladate dietu hlavte ti ktori ju uz maju po druhy raz? Ja na podiv celkom dobre. Na zajtra sa tesim aj ja vegetarianska pizza 😎 a 2 veternicky+cokolada mnam mnam

lydka84
7. jan 2014

@maricenka1 aj aj sa tesim na zajtrajsie veternicky .... ja ju drzim uz ani neviem kolky krat da sa povedat ze za posledny polrok druhy krat a dobreeeeeeee, nie som hladna, bolest hlavy presla po dvoch dnoch nemusim odolavat lebo chute nema ....podla mna robi vela psychyka ze viem ze je nas tu viac a ze sa podrziiiime 😀 😀 😀 😀
a tebe to ako ideee????

walen
7. jan 2014

@andrea1516 ja som ju držala prvýkrát tiež dobrých pár rokov dozadu vtedy som vydržala asi mesiac a pol a schudla som nejakých 10 alebo 12 kíl je to už dosť dávno , no vlani som pekne vydržala až do konca sice s prehreškami ale zvládla som, prvý mesiac som všetko striktne dodržiavala a potom som už začala polavovať a prišli aj prehrešky, ale tak aj tak si myslím že schudnúť za 3 mesiace 16 kíl je celkom pekné, no len škoda že sa to takto vráti naspäť keď to nedodržiavaš aj naďalej. 😒
Aj ja ti želám len všetko dobré a veľa veľa pevnej vôle a odhodlania 🙂

lydka84
7. jan 2014

@andrea1516 krasne ten cicerovy salatik vyzera, prosim napis tam aj recept pod fotku co na neho treba a ako si to robila aby sme mohli aj my vyskusat
dakujem

andrea1516
7. jan 2014

@walen aj ja si myslim ze je to pekny vysledok a este sa tu uvidime ...piseme si baby pribeze kto ako sa ma a ako sa mu dari a a co jedol....tak sa tu este stretneme🙂

andrea1516
7. jan 2014

@lydka84 ok dam recept aj ked ja som vynechala papriku lebo mne je zle na zaludok od nej ale dam recept s paprikamy

maricenka1
7. jan 2014

@lydka84 Mne zatial celkom dobre, tiez bolest hlavy ustupila .Fakt je to o psychyke, kazdy to ma v hlave o tom som sa presvedcila ked som ju drzala po prvy raz. Tato dieta mi vyhovuje.

walen
7. jan 2014

@andrea1516 problémy s bolesťou hlavy ja nezvyknem mávať u mňa to prebieha v pohode. 🙂

lydka84
7. jan 2014

@andrea1516
dakujem a ako to chutilo? bola si spokojna zopakujes niekedy?

lydka84
7. jan 2014

@maricenka1 aj mne preto som sa po rokoch k nej vratila...rozmyslala som aj teraz medzi a macingovou (par krat som ju drzala) a touto ale nakoniec som si povedala ze je urcite jednoduchsie jest vsetko a hlavne co ma clovek rad ako predpisane recepty a po druhe je jednoduchisie bez sladkeho vydrzat 3 dni ako 90 😀 😀 😀 😀

andrea1516
7. jan 2014

@lydka84 velmy je to fajnove bala som sa toho ale je to mnamka a spravim aj salat aj hummus skusim na veceru som si dala cicer samoty z jednym zemiakom a s paradajkou a uprimne som velmi najedena az plna

maricenka1
7. jan 2014

@lydka84 mne toto vyhovuje aj kvoli praci( dorucujem) cize fakt priprave mojich jedal mi vobec netva dlho.

lydka84
7. jan 2014

@andrea1516 tak to je super, urcite vyskusam aj ja len ho musim kupit...
a ako to ide s medom??? ja som dne svynechala obednu kavu miesto totho som si zaliala zeleny caj ....tak snad sa mi to podari takto aj dalsie dni 😉

andrea1516
7. jan 2014

@walen juj dobre ty je na este aj teraz bolieva a zaciam byt nervozna lebo som na uh vynechala sladke a mam mat menštruacii takze tot obdobie nelubim :(

lydka84
7. jan 2014

@maricenka1 ani tych mojich ... averu v praci si skoro nik ani nevsimne ze sa drzi dietka 😉

andrea1516
7. jan 2014

@lydka84 ja mam kavu len rano z medom citala som v knihe ze sa odporuca rano med ocot a voda takze med mam 🙂a do caju si davam opcas medik a pocas seviu takze sa drzim

lydka84
7. jan 2014

@andrea1516 ja som prave dnes pozerala v praci tioez na steviu ,....mas tekutu ci vo forme tabletiek ????

andrea1516
7. jan 2014

@lydka84 aj tabletky aj tekutu ale mam racej tekutu formu a aj tu pouzivam do caju tabletky su najprv velmi sladke napr v kave a potom horke :(

lydka84
7. jan 2014

@andrea1516 hmm si ma nepotesila potom j eich zbytocne kupovat kedze moc sladke nemusim ahorke uz vobec nieeeeee :(