90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

suezana
7. feb 2011

Ja si myslím, že šiť vie každý - a keď vieš ostatné ručné práce, tak dupľom. Len to chce trochu praxe, cviku. Ja tiež kadečo poobšívam na stroji, je to super vec. Ale neviem poradiť, mne mm kúpil raz na vianoce, len taký obyčajný lacný a mám ho už 6 rokov a zatiaľ ide...kamoška si objednala tuším z quelle alebo z neckermenu - tiež taký lacnejší...

nata_
7. feb 2011

dobre ranko po vikende 🙂

@marianka0101 krasnz ubytok!pochopila som to tak, ze za mesiac, kedze si mala prvy vodny den, kraasna 🙂
@suezana drzim palce, myslim, ze sa to da vydrzat hlavne sa treba niecim zamestnat, aby si nemyslela na jedlo 😀 ja mam dnes pizzu paradajkovu s olivami a cesnakom, uz sa tesiiim 🙂

wedma
7. feb 2011

@suezana

Áno, presne tak je to... teraz je len začiatok, ale prídu aj ťažšie chvíle do SPLNU. Ale ste mladé a húževnaté, verím, že to dokážete!!!

Držím palčeky🙂

ivella
7. feb 2011

marianka,blahozelacky,,,,supeeeer ubytok,,jaj,bodaj by som ja mala takyyy 😀
sijacie stroje?my mame v rodine tri singerky a vsetci spokojni,slapu super..
vcera som robila mm slaninu s vajcom,,boze co chuti mi narobil a ja som odolala,som velmi hrda na seba,lebo ani prst som si neolizala 😀 😀
dnes uh,este netusim co bude,chcela som slivkove gule,,uvidim ako casovo..
hrdlo ma stale boli,chcem ist k dr.,este ideme po nakupoch...
ahojte zatim
suezana,myslim na teba 😉

mexx
7. feb 2011

No tak ma tu zas mate. 😎 😀
Sice mi este od predchadzajuceho kola ubehlo len par tyzdnov, a aj som planovala az neskor zacat, okolnosti ma nejak posunuli k dnesku, tak skusam zas. Kazdy ma teraz strasi, ze budem malo chudnut, lebo je to velmi skoro a ze este nikto nikdy neschudol v druhom kole viac jak v prvom, toz vyzva je predo mnou velka. 😅 Tak sa tu k vam idem ulepit, aby mi to lepsie islo. 😉
Uz som povazila-pomerala co bolo treba, teraz tu pozeram na tu bezchutovu kavu, este voda by mi bodla...a rozmyslim nejake ovocko na ranajky. A na obed kura zo vcera a zeleninu.
Boooozine, jak keby som ani minule kolo neskoncila... 😀

wedma
7. feb 2011

@suezana

Neviem v ktorom meste sa nachádzaš. Ale keď niekde v blízkosti Košíc, tak by som Ti radila, že by si nemala jesť nič v čase:

od 9:15 -do 9:34, od 10:50-do 11:09, od 12:25-do 12:44, od 14:00-do 14:19, od 15:35-do 15:54, Od 17:34-do 18:03, od 19:59-do 20:28, od 22:24-22:53. /Uvedené časové intervaly platia výlučne pre Košice a blízke okolie/.

V uvedených časových intervaloch Tvoje telo najviac viaže tuky a to, čo sa Ti podarilo schudnúť doteraz, tak to sa veľmi ľahko vráti späť☹.
Naopak, ak chceš pribrať, tak jedlo by si si mala rozložiť práve do týchto časových úsekov a určite priberieš.

wedma
7. feb 2011

@suezana

Platí to len pre dnešný deň.... zabudla som uviesť☹

kubkovka
7. feb 2011

@mexx vitaj, rada ta vidim.....a nove foto badam, tak sa tu k nam prilep 😉

kubkovka
7. feb 2011

@wedma ja by som chcela nieco take na zajtra, som Prievidza, vedela by si? prosim

mexx
7. feb 2011

@kubkovka No vitam teda, vitam. 😀 Fotky ja menim jak ponozky, to si nevsimat. 😉

Fiha, a tu sa uz fici aj na takychto vypoctoch? 😕 Som vas dozadu necitala, tak netusim. Funguje to? Zeby som si pomohla viac... 😉

kubkovka
7. feb 2011

@mexx no to je nove, ale nejako sa uz wedme nechce ☹

mexx
7. feb 2011

No, mna by to skor zaujimalo viacmenej teoreticky, pripadne prakticky zo skusenosti inych. 😅 Vesteniu a numerologii a podobnym zalezitostiam sa skor vyhybam (nehovorim, ze tomu neverim, len sa tomu vyhybam). 😉

wedma
7. feb 2011

@kubkovka

Prievidza na zajtra /8.2.2011/:

V príjme potravy yhnúť sa týmto časovým intervalom:

od: - do:

4:02 - 4:26
6:02 - 6:26
8:02 - 8:26
10:02 - 10:26
12:02 - 12:26
14:02 - 14:26
16:02 - 16:26
18:02 - 18:26
20:02 - 20:26
22:02 - 22:26
0:02 - 0:26

Prajem Ti pekný deň a veľa šťastia!

perla200
7. feb 2011

@mexx a kedy si skončila prvé kolo a kolko si za ten čas schudla? inšpiruj ma 😝

mexx
7. feb 2011

@perla200 Tesne pred Vianocami (drzali sme to tu tak hromadne od 27. septembra tusim), a zhodila som cca 15 - ale to hned priznavam, ze "len", vdaka mojej lenivosti. Za prvy mesiac som zhodila 12, a zvysne dva som to flakala a tak mi vaha behala hore dole a chudla som uz len minimalne. 😅 Keby som to drzala poctivo ako prvy mesiac cely cas, tak musim dat aspon 20.

nata_
7. feb 2011

@mexx kraasne si schudla, aj si popritom cvicila?

mexx
7. feb 2011

@nata_ Nie, na to som ja leniva. 😅 😀 Ale zislo by sa mi, takze v tomto kole by som mala pridat aj nejaky pohyb... 😝

perla200
7. feb 2011

@mexx jeho oči to je fantastické.... fakt si ma motivovala.... super

nata_
7. feb 2011

@mexx ty si musela komplet cely satnik novy kupovat urcite 😀 😀 😀 ja mam doma veci od c 38 po 44...

kubkovka
7. feb 2011

@wedma jej, dakujem pekne........

mexx
7. feb 2011

Aaale kdeze, baby. Teda kupovat som musela, ale cely nie, stale je milion veci, do ktorych sa zmestim, a este stale aj take, co su mi furt male. Ja mam tych kil na sebe tolko, ze mozem zhadzovat donemoty, furt bude dost. 😀

kubkovka
7. feb 2011

@mexx no ja som vtedy zhodila 10, potom cez vianoce pribrala naspat 5 a teraz som schudla min. 6,5 kg, presnejsie neviem, lebo mam uz treti tyzden menzes, takze som nafuknuta ako vzducholod

suezana
7. feb 2011

Ahojte 😉 už sme doma,...zatiaľ sa držím 😅
@mexx ahoj aj ja som neodolala, keď som videla/čítala o vás s magimary 😉

kubkovka
7. feb 2011

@suezana no tak super a co mala?

suezana
7. feb 2011

@wedma ďakujem, ja som ZM, mám v pase uvedené....kdeže Košice 😀 Prievidzu mám bližšie, ale neviem do akého okruhu sa to ráta.... a ako sa to vlastne ráta?ˇAký je princíp? 😕 Lebo to neviem pochopiť, ako to môže fungovať....Ale s tým mesiacom si ma potešila, lebo s tým budem rátať 😒

suezana
7. feb 2011

@kubkovka tak hneď ako ju počula zakašlať, tak povedala, že to je minimálne zápal priedušiek...ale potom jej robila CRP a mala len 2 hodnotu, takže zápal to neni, len je zahlienená a nejde to von, tak jej dala Erdomed a Spiropent - to je na priedušky, tak uvidíme. Som veľmi rada, že nie ATB.

kubkovka
7. feb 2011

@suezana tak aspon ze tak, snad sa jejh ulavi

wedma
7. feb 2011

pre: @suezana

Je mi ľúto, ale Prievidza sa potom neráta, keď sa nachádzaš v ZM☹

Ja som Ti nenapísala, že máš napísať miesto, ktoré máš uvedené v pase, ale kde sa konkrétne nachádzaš. Výpočet je na dané miesto, kde sa momentálne zdržuješ /bývaš/.

Pripravujem o tom knihu, aj program. Tam budú aj podrobnejšie informácie. Niekedy koncom roka, alebo začiatkom budúceho roka by mohla byť v predaji. Je to moje know-how, ku ktorému som sa dopracovala počas dlhého obdobia-niekoľko rokov a preto až dovolíš, prezrádzať ho nebudem.

Pokiaľ však máš záujem o ďalší výpočet /potrebujem na to čas/, napíš mi do emailu, ktorý mám uvedený v profile. Výpočet zasielam dobierkou na obdobie 30 dní, na adresu, ktorú mi uvedieš do emailu.

Aktivačný poplatok stojí 8 Eur+ poštovné. Je to suma za aktivačný výpočet na jeden mesiac.
Ďalšie obdobie je už zadarmo a posielam ho potom výlučne do emailu, ktorý mi uvedieš.
Ďakujem za porozumenie🙂

Prajem Ti pekný zvyšok dňa🙂 😎

luciaanna
7. feb 2011

Ahojte baby 🙂 . Ešte stále som s vami, aj keď už veľmi nepíšem (ale vás priebežne čítam), akosi nestíham....
Mám za sebou tri týždne a zhruba 4kg dole. Som vééľmi spokojná, len nech to tak ide ďalej.
Držím všetkým palce 😉 .

wedma
7. feb 2011

@suezana

Teraz som si všimla, že tú Prievidzu som napísala inej kočke, ktorá ma o ňu aj požiadala.
Takže moju odpoveď čo sa týka Prievidze, nemusíš brať do úvahy. Ospravedlňujem sa, že som to poplietla🙂.
Ale to tak býva vždy, keď človek robí viac vecí naraz☹

Ako moje ospravedlnenie Ti napíšem časový rozvrh -kedy zajtra nejesť- pre ZM.
🙂