90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

melj
16. jan 2013

@xaga skús vydržať aspoň týždeň-potom to určite poteší viac,ten úbytok 😉

xaga
16. jan 2013

@lucky14 ja sa skor bojim zajtrajska,dufam ze vydrzim 🙂 ,som slaboch 😉

xaga
16. jan 2013

@melj dufam ze po tom tyzdne to ozaj motivuje 😉

lucky14
16. jan 2013

@xaga ale nie si. Vitaminky su skvely den. Mozes jest 5x za den. Takze si len treba premysliet na co mas chut. 🙂 Po kazdom 100%tne dodrzanom dni sa budes citit lepsie a silnejsie. 😀

lucky14
16. jan 2013

@melj ved to. Vydrzat. 😒

domyyy
16. jan 2013

ahojte kočky, tak ja sa dnes nemám čím chváliť 😒 chytila ma žravá nemoc do toho depky a prejedanie bolo na svete... a vyzeral to byť tak fajn deň ☹ uplne som dnes zlyhala a zajtra tiež neviem čoo budem robiť ked budem predávať a tam nemám šancu kúpiť si niečo, sakra 😒

zuzka3
16. jan 2013

Ja si vo vitaminovy den robievam zeleninovu polievku, bez zemiakov samozrejme. Mrkvicka, brokolica, kalerab, karfiol si uvarim a mam lepsi pocit ako ked si davam iba ovocie.

melj
16. jan 2013

@zuzka3 ďalší super nápad na zajtrajší obed...juuuj,už nech je zajtra,lebo som hladnáááááá ☹

zuzka3
16. jan 2013

@melj tak sup sup uvarit si nejaky caj a bude po hlade 😉 ja mam zajtra skroby, uz sa tesim 🙂

katulka74
16. jan 2013

@katka26021974 uz to drzim od pondelka,dnes treti den 🙂

katulka74
16. jan 2013

@lucky14 mnam,zacinam sa tesit na zajtrajsi vitaminova den a to som sa ho bala 🙂

lucky14
16. jan 2013

@katulka74 ja mam velmi rada vitaminovy den. Citim sa tak super lahucko vzdy vecer a vobec nie hladna. Uvidis zvladnes to skvele! 😀

katulka74
16. jan 2013

@lucky14 dakujem 🙂,tato tema je super,posuva to cloveka v pred 🙂

cutty
16. jan 2013

Ahojte chudulky, krasny vecer zelam 🙂 Ja som dnes mala mat vitaminy ale nevyslo 😀 Mam dnes narodeniny a manzel na pozval na veceru a to sa nedalo odmietnut a bola uuuuuzasna 😀 Nic si nevycitam a vitaminy budu zajtra ! Tak chudnutiu zdar !

xaga
16. jan 2013

@lucky14 to mas pravdu, aj ked je den tazsi tak dalsie rano prinasa pocit spokojnosti

xaga
16. jan 2013

@katulka74 aj ja od pondelka ,teda treti den a tesim sa na vahu po "snad dodrzanom "tyzdni 🙂

lucky14
16. jan 2013

@cutty Jej moja zlata. Vsetko najlepsie!!! 😀 Takze zajtra vitaminkujeme spolu!!! 😀

zuzx
16. jan 2013

Ahojte zeny, UH den uspesne za mnou, ziaden ulet. Len teda takmer ziaden pitny rezim dnes, ak som dala liter, tak neviem ci to aj moc nie je. Nedalo sa, behala som. A zajtra to nebude o moc lepsie, mam skusky vo vyrobe, takze nebudem stihat. Tesim sa na ovocie, mam banany a pomarance a kupila som si 100% dzus z cerveneho hrozna, tak na to sa tesim velmi.

zuzu1104
16. jan 2013

@cutty moja, všetko naj prajem🙂 aj môj manžel má dnes narodky, sranda nie?🙂

katka26021974
16. jan 2013

@lucky14 Si Lucka? A čo budeš papkať ked máš vitamínový deň? Ja som ich moc rada nemala, aj ma zo začiatku s prepáčením nadúvalo z toho ovocia.

katka26021974
16. jan 2013

@katulka74 No tak držím palce. Ja si to musím dať poriadne do hlavy.

katulka74
16. jan 2013

@katka26021974 mne to trvalo 6 mes,kym som si to urovnala v hlavicke a zacala 🙂

katka26021974
16. jan 2013

Ja by som aj začala skôr, ale trošku sa bojím o mliečko, lebo ešte kojím. Iba v tom je ten problém. A som pozerala tvoj profil, sme rovnako staré a máme tri detičky, len ja mám samých chlapcov 🙂

cutty
16. jan 2013

@lucky14
@zuzu1104 Dakujeeeem 🙂 Zajtra sa mi uz dufam podari naplno nakopnut 😀

zuzx
17. jan 2013

Krasne dobre rano kocky, zelam dalsi uspesny chudnuci den 🙂 Vela z nas ma dnes ovocie, tak prajem vela sily. Ja uz mam ranajky za sebou - dva pomarance a banan, dopijam kavu.

xaga
17. jan 2013

pekne ranko...aj ja mam dnes vitaminy ,ale ranajky budu az teraz ...tak nam drzim palce nech je uspesne chudnuci 😉

cutty
17. jan 2013

Ahojte 🙂 Takze dnes vitaminy presunute zo vcerajska 🙂 Musim ist na nakup, lebo sa mi minulo ovocie, aby som dnes mala co jest 😀 Ja sa asi nepostavim na vahu aspon 2 tyzdne aby ma neporazilo, po tom uplynulom vikende a vcerajsku nemam odvahu sa na nu postavit skôr 😠

nitrankanr
17. jan 2013

Prosim vas, kolko zjete ovocia, vypijete stiav a vody cez vitaminovy den? Dakujem

xaga
17. jan 2013

@nitrankanr ja som kedysi skusala drzat tuto dietu ,ale prilis to neslo prave kvoli tomu ze som malo pila....dnes viem ze voda napomaha chudnutiu asi najviac,nielen ze naplni zaludok a teda necitis tak hlad ale napomaha aj k latkovej vymene ... 🙂

speddy
17. jan 2013

Ahojte, chcela by som začať s dietou od zajtra nie je tu niekto kto by začal so mnou? vo dvojici to ide ľahšie. Ja som ju držala pre 6 rokmi po prvom tehotenstve a pekne som schudla, lenže po druhom dieťati som sa k tomu nemohla dokopať. Ručička na váhe ukazuje také číslo, ktoré som tam ešte za 32 rokov nevidela, takže som dnes vybrala knihy a začala študovať, čo môžem jesť a kedy. Budem rada ak sa ku mne niekto pridá.