90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

simka9122008
5. jún 2008

Ahoj Miresta malej Ester prajem všetko naj k 5 mesiacom ona je o mesiac mladšia od mojej.

xena22
5. jún 2008

Som ochotna ozeliet cukor v kave 😀 ,ale bez mlieka e e e.... ale dnes mam bielkovinovy den,tak by som aj mohla 🙂 ale skusim vydrzat bez...

lucxy
5. jún 2008

ahojky, xena 22 kludne si daj kavu s mlieckom aj s cukrom mne to nerobilo nic a schudla som 9 kg, 😉

tinaa
5. jún 2008

miresta recepty som ti poslala na mailovu adresu, ktory si pisala vyssie. Je to wordovy subor.

blumchen
5. jún 2008

jesika - zatial mi to ide dobre, dnes som 13-den na diete, 5kg je dole, citim sa fajn.
Miresta - tu knihu ti odporucam kupit aj ked ti pridu recepty mailom🙂). Je dobra.

jesika26
5. jún 2008

blumchen-tak to si dala pekne dole, gratulujem.Ale ved čo máme v elektronickej pobode, tak to je to isté čo kniha, nie???????je zbytočné to kupovat

blumchen
5. jún 2008

dakujem, dufam ze to este pojde pekne dole. A ty si ako na tom?
Ja som tu elektronicku podobu nevidela - ak je to presne to iste co kniha, tak jasne🙂)) Su tam aj tie rady, rozdelenia, cykly stravovania v tej elektronickej? V knihe to vsetko je.

lucxy
5. jún 2008

jesika 26 odkial si z martina 🙂

sestri
5. jún 2008

blumchen...je tam všetko,čo píšeš aj z receptami na každý deň.

jesika26
5. jún 2008

blumchen - áno je to všetko čo v knihe, aj popis o dnoch a aj recepty.
ja som asi na 50 dni a mám dole 9kg, ale vo štvrtok mám vodu, tak sa odvážim až potom, lebo sa bojím 😖
Áno, pracujem a žijem v Martine, ale pochádzam z Brezna a ty???

lucxy
5. jún 2008

ja som zmartina-byvam vpriekope, 🙂

jesika26
5. jún 2008

ja som v centre zatial pri priore, ale kúpila som byt v Záturčí 😉

aniel
5. jún 2008

ahojte babenky, já som zhrešila dala som si kúsok toho vysmážaného karfiolu,ale poviem vám,že som strašne hladná. Ráno ste mineodpovedali či si môžem dať aj zaváraninu, tak som si ju dala atrošku ma zasítila, ale len na chvíľu. 😲 😅

aniel
5. jún 2008

já mám za 4 dni dole 2 kilečka a cítim sa lepšie aj keď mi to stále niekde prečnieva.Dcéra sa mi smeje, že schudla 2 kg a už si myslí,že je chudá. 😠

tinaa
5. jún 2008

aniel tak si si predsa dala ten karfiol? Ja dnes niesom hladna, ovocny den mi vyhovuje, mnam. Ale uz sa tesim na zajtrajsie file.

aniel
5. jún 2008

aj ja si dám zajtra filé na masle mňam.Vidíš ja
M slabú vôlu,ale nevadí zajtra pokračujeme. 😀 😝 😵

tinaa
5. jún 2008

jasne, ved male prehresky musia byt 😉
Ak by ste niektora mala nejake tipy na omacky na cestoviny, ktore sa môzu v ramci tejto diety, tak budem rada, ked mi ich napisete, okrem teda tej paradajkovej.

aniel
5. jún 2008

to budem rada aj ja lebo cestovinu zbožňujem.

miresta
5. jún 2008

Ahojte všetky, ďakujem za rady a som na vas hrdá, dúfam, že to pôjde aj mne tak dobre. 🙂 A viete mi poradiť, či na raňajky môžem aj ovocie miešať? Napr.: jablko a jahody, alebo nektarinku a jablko a tak...

aniel
5. jún 2008

miresta ja to miešam. 😅

miresta
5. jún 2008

tinaa- chcem sa ešte opýtať, keď mám škrobový deň a mám napríklad šošovicu alebi fazuľu, tak môžem na spôsob prívarku, ale nezahusťovať mliekom?

miresta
5. jún 2008

simka- ďakujem, aj tvojej veľa zdravia, už vám rastú asi aj zúbky. A tebe sa ako darí? Na ktorom si dní?

miresta
5. jún 2008

zatiaľ ahojte, idem sa postarať o malú a manžela, ešte neskôr skočím čo nové. pa 🙂 🙂 🙂

xena22
5. jún 2008

No prvy den mam skoro za sebou,este som nevecerala,ale ani nemam velmi chut,co by som si naozaj dala,je riadna porcia zmrzky,alebo cokosku 😒 Dnes som nemala tu kavu a poobede som normalne zalomila a dve hodiny nevedela o svete,tak zajtra ma caka druhy den,este neviem co budem jest,budem pred spanim citat recepty... 😀 Snad nezleziem do kuchyne 😀

K tej kave...mozem si ju dat hned rano a potom ale za hodinku dve ovocko??Potrebujem nejako nastartovat den 😉
Ja ovocko miesam,dnes som mala broskynu a kiwi,lebo som nemala dva kusy rovnakeho,len dve jablcka,bleee ja jablcka nemusim....

Musim spravit nakup,mam plny dom nevhodnych potravin ☹

simka9122008
5. jún 2008

Miresta ja som dnes na 41 dni a mám dole 7,5 kila. 😉

jesika26
5. jún 2008

miresta-to ovocie na ranajky by si miešat nemala 😀 , ale mylsím, že to až tak nezaváži.Jasne, ten prívarok bez mlieka, lebo to je už bielkovina 😀
xena22 - daj si radšej najskor to ovocie a až potom kávičku, lebo z mojej skusenosti, mám teraz žalúdok citlivejší a ked si dám kávu na prázdny žalúdok, tak ma potom hrozne bolí
no a tie cestoviny si ja robievam napr,na oleji popražím cibulku, potom cesnak a dám špenát alebo rozmixujem zeleninu roznu a nechám ju prevriet a dochutím.Moc tam toho na výber nemáme, ale myslím, že sa dá. 😀 😀
Joooj keby ste vedeli aká som hladná, chodím po kuchyni a sliedim čo je tam dobréééééé 😝 😝 😝

aniel
5. jún 2008

xena držím palce. Na kuchyňu daj zámok.Ja musím dnes tiež kuchyňu obísť,ale v tomto 3 izbovom byte je to skoro nemožné.Ja keby som vošla do kuchyne, tak muž nemá večeru.Ten karfiolik je neodolatelný 😀

sestri
5. jún 2008

xena...tak ako hovorí jesika...najprv ovocie a až potom káva.s tým žalúdkom to môžem z vlastnej skúsenosti len potvrdiť.

jesika26
5. jún 2008

Dnes sa tu nechudne??????????????????????? 😖

sestri
5. jún 2008

prečo?