90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

zuzanaca
1. mar 2010

yanna20, je potrebné aj cvičiť brušáky 😉

lucijja
1. mar 2010

olianko - z brucha islo 2cm. Inde neviem, lebo som sa tam nemerala a ja sa akosi ani neviem merat - vzdy dam ten meter inde. 😒 Takto sa zmeram cez brucho tam kde som najsirsia a hotovo! 😀

adrina
1. mar 2010

ci páána....ale som hladná..pijem jak besnááá...ale ako som nervnááá...uff..musím prežiť asi tie prvé kritické dni 😔 😔 😔 😔 😔

mima
1. mar 2010

ahojte, dnes som sa konecne odhodlala na 90-dnovku, nasla som toto forum, tak sa pridam ak mozem 😉

tuto dietu som uz drzala, bolo to v 2007, v pohode som vydrzala, schudla som krasnych 14 kil, asi rok potom som sa este drzala co sa tyka jedenia, teda nie celkom dieta, ale zdravo, no a v 2009 sa pomaly moja vaha dostavala na povodnu pred dietou, u mna je vsak skor problem, ze ja mam akysi spomaleny metabolizmus, jem len kuracie maso a ryby, milujem zeleninu a ovocie, netvrdim obcas aj vysmazany reznik a daka sladkost, ale nie pravidelne, myslim, ze na 80% je to tak ako to ma byt, pri diete vsak u mna do toho musim rozhodne zapojit aj cvicenie aspon 3x do tyzdna a verte mam to vyskusane, pretoze po tom uspechu som to zacala s dietou este 2x, ale bez cvicenia, kedze to nemalo efekt tak som to do mesiaca stopla, lebo ja musim mat zretelny vysledok hned, inak ma to nenastartuje....

takze dnes 1.den diety a vecer podho do fitka 😀 ak nebudem mat do 2 tyzdnov povzbudzujuce vysledky tak urcite opat skoncim, a este jeden problem - recepty, keby mi to mal kto pripravovat, to by som brala...

adamko05
1. mar 2010

olianko.. diky, myslela som, len som si chcela upresnit... tak akože cez skroby sa najeeeeem... len musim kupit sojové kocky 😝 😝

mima.. tak sa drž, neboj vysledky budu.... a mna zasa veeeľmi baví pripravovat si jedlo, už 3-4 dni uvažujem dopredu, čo mnamky si urobím 😵

adrina... vydddrrržžž... ak si veeeeľmo hladná, daj si kusok ovocia, banán bude najlepši...polovicu ? 🙂

mima
1. mar 2010

adamko vdaka, no tak rozmyslaj nahlas a podel sa s nami, to by si mohla zostavit aj tyzdenne menu 😀 a nevies mozem spolu soj.maso s ryzou al. so zemiakmi ?

adamko05
1. mar 2010

no hej, práve som zistila, že soj. kocky s ryžou su super kompletny obed 🙂.... alebo zemiakmi...

napr. zajtra maso z mrazáka 😀 😀 .... na škroby uvažujem o hráškovej polievke... a na UHL na obed asi langoše 😝 😝 😝

mima
1. mar 2010

no ja mam zajtra skroby, dam si ryzu s dusenou zeleninkou, to milujem, jedavam to casto aj bezne mimo diety, pochuti si aj moj mladsi syn Alex, ten je po mne, ma rad take zdrave dobroty a tomu starsiemu cosi vymyslim, tenby jedol stale len rezne, ach boze 😒 😉

yanna20
1. mar 2010

no supeer, takze uz viem co si dam na najbližsie UHL.. sojove masko s ryzou

yanna20
1. mar 2010

opravujem na škrobový den

babula.hrubalova
1. mar 2010

Ahojte

Tak od dnešného dňa sa k Vám pridávam aj ja........dnes bol šalátik s riccotou......len mám dilemu čo zajtra......nemáte nejaký supiš receptík na škrobový deň?? 😀 😀

zuzulikz
1. mar 2010

AHojte, jaj , super ako nas je vela zaciatocnikov dneska, tesim sa 🙂 Aj ja som dneska zacala, takze... Babula.hrubalova vitaj 🙂 Ja si idem zajtra dat zemiaciky s cviklou, cviklu priam milujem 🙂 Ak nemas rada zemiaciky, tak si daj zeleninove rizoto, alebo ryzu so sojovymi kockami ako to tu uz bolo spomenute , Drzim Ti palce

mima
1. mar 2010

al. si daj karfiol ci brokolicu s pec.zemiakmi, to je tiez fajn, nie ? 😉

adamko05
1. mar 2010

no, hrášková polieka, fazulová, šošovicová.... alebo cesnaková polievka so zemiakmi...

alebo len pečené zemiaky, mám rada.... alebo ryžu a stavu z maska z dna pred tym... to tiež môžem, pečené zemiaky s kyslou kapustou.... už teraz ma nič nenapadá na škroby 😝

babula.hrubalova
1. mar 2010

Nooooooo.....baby tak a už naviem čo si mám vybrať ale asi dám tie zemiačiky s karfiolom alebo........no idem teda niečo vymyslieť...... 🙂

Chcem sa ešte opýtať......roky som zvyknutá na raňajky jesť cereálie s mliekom ( 1 šálka)....myslite že to musím zrušiť a venovať sa len ovociu alebo môžem na preskačku...jeden den ovocie a druhý cereálie?? 😖

mima
1. mar 2010

ja neviem, tiez by ma zaujimalo v ktory den mozem cerealie s mliekom ? poradte pls... 😲

ejbyk
1. mar 2010

vitajte novacikova...cerealie s mliekom by som si dala v bielkovinový den na obed a trebars aj na veceru. babula v tvojom pripade je asi teda potrebne vzdat sa takych ranajok a stravovat sa podla dietky...teda na rano len ovocko 2 ks mozno aj viac 🙂

mima
1. mar 2010

a co mi poradite ked nemam rada ovocne dni, mam ho dost na ranajky, brrrr, dnes som sice este len zacala, ale ked si predstavim tu furu ovocia, bleeee, aj 1x som s tym mala problem ☹

babula.hrubalova
1. mar 2010

No Babulky........neteší ma to....ale musím ich obetovať.....a začať ich papávať len na Bielkovinový deň.... 😎

ejbyk
1. mar 2010

mima..v ovocni si mozes dat aj zeleninu!

mima
1. mar 2010

myslis, ze dusena zeleninka ak tomu jeden celozrnny chlebik al. pecivo by bol velky hriech ? 😅

mima
1. mar 2010

baby a co keby sme dali taku rekapitulaciu, ze ktora sme kolky den a kolko kil islo dole, alebo, ze kedy to nebodaj vzdame, tak ako to funguje na inych forach, ak ste to tu uz nemali, lebo som tu nova dnes, tak neviem, skusim a kto chcete sa pridajte, mozeme aktualizovat vzdy v pondelok, vzdy to co je pred vami len skopirujte a seba dajte vzdy naspodok dole, tak idem na to a dalsi pondelok si kazda opravime aktualne ten svoj riadok

mima,34r,1d,74kg

a pekne podo mna sa dopiste, skopirujte atd. 😀 😲

peterb
1. mar 2010

mima, 34r, 1d, 74kg
peterb, 33r, 54d, -11kg, (94-83)

🙂

mima
1. mar 2010

gratulujem peterb, aj ja som 1x zhodila 14kg, len sa modlim aby aj teraz to tak islo, nejdem do toho tak pozitivne ako 1x, teraz viem co je uz za tym, chapes... 😒

peterb
1. mar 2010

mima: ved to, preto som zacal cvicit a chcem si aj po diete upravit stravu, lebo ako som pisal vyssie, toto je len oklamanie tela, ked sa nic nebude robit, tie kila pridu velmi rychlo naspat. Ale ide leto, pohybu bude dost a ked sa vypustia vecerne prezieracky, tak to snad pojde 🙂

mima
1. mar 2010

no ja si dovolim tvrdit, ze sa neprezieram, ale aj tak sa to pomaly vratilo spat, ale to som na 2 roky prestala cvicit, dovtedy som aktivne cvicila aj 5x do tyzdna, tak asi preto, letim domov, zajtra v praci docitam, doma pri detoch nestiham a vecer padim na spinning do fitka... 😅 po 2 mesiacoch, lebo min.rok v novembri som opat zacala

saraja
1. mar 2010

mima, 34r, 1d, 74kg
peterb, 33r, 54d, -11kg, (94-83)
saraja, 1d, 70kg,

saraja
1. mar 2010

zuzulik chcela by som schudnut tak 10 kg 😒
lucija pozrela som tvoje fotky, gratulujem ti k takemu perfektnemu vysledku, super 😵 bolo to tazke?

adamko05
1. mar 2010

mima, 34r, 1d, 74kg
peterb, 33r, 54d, -11kg, (94-83)
saraja, 1d, 70kg,
adamko, 29r, 2d, 65,2 kg (-1 kg 😀 )

ejbyk
1. mar 2010

mima, 34r, 1d, 74kg
peterb, 33r, 54d, -11kg, (94-83)
saraja, 1d, 70kg,
adamko, 29r, 2d, 65,2 kg (-1 kg )
ejbyk 25r, 49d, 56 kg, - 4 kg