90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

jajca
4. máj 2010

ahojte,dakujem za privítanie,nejako nestíham chodit na pc,ale budem sa snažiť chodit častejšie,lebo to pomaha mojej psychike.U nás v praci nastal taký boom 90 dňovky,tak som zvedavá koľke to dotiahneme čo najďalej,dnes mam škroby,budu nejeke zemiaky,poradte prosím na zajtra niečo dobre na UH

jajca
4. máj 2010

Yanni,vitaj medzi nami 🙂

yanni
4. máj 2010

Zdenka jaj tak ty tak, ty si uz proficka. A kolko chces este hodit?
No ja som dnes na vitminkoch, mne uz normalne zle je z tolkych vitaminov 😀 Uz aby bolo zajtra.

Jajca dakujem. Joooj to mas fajn, ze tam nejakych dietarov v blizkosti. No ja ked vidim ako sa moja kolegyna oproti napchava niecim strasne smrdlavym tak mi je na.....
Ja som ani nikomu nevravela ze dietujem, Nemky su strasne blbe, tie by to nepochopili. Tu ani nemate ludi s normalnou postavou, len bud ako delo alebo vyzle 😀 😀 😀 😀 Takze ja ani nikomu nic nebudem spominat. Keby som nic nekonzumovala asi by im trklo, ale takto zujem kazdy obed nieco, tak to im ani nepride.
Takze som rada, ze sa aspon tu mozem s niekym poradit a hlavne vyrozpravat 😉

zdenka112
4. máj 2010

no zacala SOM NA 65KG,a chcem do 56 tak som zvedava ako to pojde 😀 uz mam za sebou obed idem si dat este vyvar

m.a.r.t.i.n.a
4. máj 2010

Ahojte kočky!

Všetkým držím palčeky, nech idú kilá čo najskor dole a prajem vám HLAVNE pevnú volu ! 😉

Ja som sa na túto osvedčenú dietu dala včera, takže mám dneska strukovinovo/zeleninový deň a práve sa mi varí šošovica na indický sposob.
Doobeda popíjam ovocné šťavy, ktoré som si sama odšťavila /pomaranče, grepy, citróny, jablká a mrkvička/.

Chcela som sa opýtať kočiek, ktoré sú už v tom zabehnuté, že či možem v bielkovinový deň nízkotučné jogurty a acidko a v sacharidový slíže s makom 🙂) Ďakujem za odpoveď 😉

jajca
4. máj 2010

ahoj m.a.r.t.i.n.a,myslím,že jogurty a acidko môžeš v bielkovinový deň ako jedno jedlo,aj rezance s makom,len neviem či sa môžu na obed

m.a.r.t.i.n.a
4. máj 2010

Jajca, ďakujem ale tie slíže by mali byť asi v sacharidový deň,nie?! 😖 😵

bea44
4. máj 2010

Ahojte, ja dnes nestiham 😖
dnes UH - špagety s paradakovou omačkou a večer asi to iste 😝
martina - jogurty su v pohode pri bielkovinach , ale malo by sa ja na obed aj na večeru .
a sliže s makom sme tu osuhlasili 😀 😀 , že mozes v UH.

yanni
4. máj 2010

jeeeeeeeeeeeej slize s makom, no normalne ste ma potesili.

Martinka, ja som tiez novacik, zacala som v sobotu, som zvedava kedy sa nieco zmeni. Zatial nebadam nijake zmeni, nemyslim vaha ale vobec ako sa clovek citi a tak. Hlad nemam, praveze naopak, citim sa stale syta. Dokonca dnes na vitaminovy den. Ovocie a zeleninu mam rada, takze takto by som vydrzala hadam aj tyzden. Co mi robi problem je to varenie. Ja som vzdy navarila na 2-3 dni a bol pokoj, Teraz kazdy vecer dopredu na druhy den aby som si to mohla vziat do roboty. No uvidime ako bude dalej.

magimary
4. máj 2010

ja mám dnes SD a práve si idem niečo povečerať (asi ryža... 😅 čo iné?!)...
ale toto som mala na obed...
celkom som si pochutila (zemiaky s ryžou a kukuricou, k tomu uhorkový šalát):

yanni
4. máj 2010

Zdenka takze ak som dobre pochopila ty si uz raz 90 dni drzala a schudla 12 kg. Teraz mas novych 90 dnich a chces schudnut este 9 kg. Spravne? A mala si nejaku prestavku ci si po tych prvych 90tych dnoch hned zacala?

lubikaf
4. máj 2010

ahojte stare aj nove tvare 😉

tak ja som vodu zvladla celkom v pohode, az na to, ze som nepila len vodu, ale mala som aj pomarancovy dzus a zakysane mlieko. no cisto na vode by som asi ozaj neprezila 😝 a teraz som aj tak taka hladna, ze by som aj klince zjedla. a to sa ani zajtra rano nenajem, lebo idem s malym plavat, a jak sa poznam, nebudem nic stihat, nie este aby som aj jedla. takze sa najem az asi okolo desiatej. dufam ze dovtedy neodkvecnem 😀

m.a.r.t.i.n.a ta sosovica na indicky sposob znie velmi dobre. mozes dat na nu recept prosim? alebo je v knihe?

zdenka112
4. máj 2010

ja ked som prvy krat drzala 90 dnovu dietu,tak som ju drzala 1 a pol mesiaca a za vtedy som dala dole 1`2kil,potom som prestala.teraz drzim asi po roku a pol znova 90...som 9 den a ide tu celkom super,dns bola u nas zumba tak som sa riadne vypotila

yanni
5. máj 2010

Zdenka za 1,5 mesiaca 12 kg??? Woooow to je super 😉 No ja som dnes 5 den, mam mäsko, tak aspon hladna nebudem ale ci to ide dobre neviem. Vazit sa chcem az po mesiaci, popripade ak to nevydrzim tak po dvoch tyzdnoch. Ale zatial nebadam nic. Len mam pocit, ze uz vobec nemam chut na sladke. Ja sice nie som sladka ale tak raz za mesiac, hlavne pred kramamy, mi pride chut na nejaku sladkost. Kolace a tak vobec nie, zmrzlinu tiez nie ale taky sojovy sulok ci pernik zo Slovenska to je fakt luxus. To si ja ked som na SK nakupim a potom setrim 😀 Takze mozno ma ta zmena stravy nieco do seba, lebo zajtra by mali kramy prist a mna ani nenapadne ze by som nieco sladke.

Inak kocky, odkial ste zo vselikadial? Je tu niektora z BB alebo okolia?

yanni
5. máj 2010

Juj zabudla som, prajem prijemny bezstresovy chudnuci den. Idem ja nieco popracovat a dat si jablcko na ranajky 😉

julca23
5. máj 2010

čavte kočky.....tak ja dnes uh deň.....pomaly si začínam zvykať...... 😎 len chyba je v tom,že pred touto diétou som držala týždeň tú dvojtýždňovku a pri nej som schudla, síce neviem koľko len podľa oblečenia,lebo som sa zabudla povážiť a ked som začala držať túto diétu tak po týždni tak som sa zvážila a šup 4 kila plus ☹ ☹ ☹ ☹
to je asi preto, že pri tamtej diéte sa skoro nič neje a tu sa je........................no a včera - t.j dva týždne čo držím túto sa vážim a tie 4 kilá dole... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
som šťastná....asi som konečne pochopila o čo v tej diéte ide 😝
tak dnes cestovinky s paradajkovou omáčkou a večer asi niečo sladké....v mrazáku je ruská zmrzlina,alebo ked sa zvyšia cestovinky tak tie.......
prajem pekný deň a príjemné chudnutie

lubikaf
5. máj 2010

julca to myslis tu dietu, kde sa rano pije cierna kava a sem tam k nej rozok? a na obed nejake kuracie maso so zeleninou a podobne veci, a v sobotu ci kedy mozes jest co chces a kolko chces? tu myslis?
moja sestra ju drzala, a po tyzdni a pol isla okolo McDonalda a uz bola z tej diety taka hotova, ze isla na poriadny Big Mac 😀 a bolo po diete 😀 😀

ja mam zatial v sebe banan, som myslela, ze po vcerajsku si dam poriadne ranajky, ale zatial sa drzim. pijem kavu, tak to asi preto. a netusim, co si dam na obed. nemam vobec ziadne maso vybrate z mrazaka, tak si asi spravim len nejaku omeletu, ze vajicka s pazitkou a k tomu nakrajam rajciny.

lubikaf
5. máj 2010

inak zdeni ja keby schudnem za 1,5 mesiaca 12kg tak by som bola chudsia, ako kedykolvek predtym 😀
ja mam zatial nejake 3 kila dole a este potrebujem 7kg. potom budem maximalne spokojna, lebo sa dostanem na moju predtehotensku vahu. tot moj ciel 😀

zdenka112
5. máj 2010

ahojte ja tiez mam za sebou tiez baban a kavu a pojdem si orobit ryzu a k tomu zeleninku...no ja potrebu 😀 i nedodivala ordinaciu a isla somspat bola som hladna a este ma zmohla ta zumba

zdenka112
5. máj 2010

nejaku kravinu som napisala...ja tiez potrebujem dat 7 kil dole a budem rada....dnes mam bicykel ...baby a vy aj niektora cvicite?

lubikaf
5. máj 2010

zdeni ja cvicim len doma nejake cviky na brucho, co si pamatam z aerobiku. ale chcela by som znova zacat chodit na zumbu alebo na aerobic, to je jedno, hlavne nech mam pohyb. len mam problem s malym, muz robi na striedacku dlhy kratky tyzden, a ked je doma, tak chodi este po vselijakych inych robotach, takze nemam maleho komu nechat ☹

yanni
5. máj 2010

Baby no co som vravela, nepocitujem hlad???? No tak dnes sa to zmenilo, som hladnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 🙄 Tak by som nieco ZOZRALA az to pekne nie je. Uz aby bolo 12 hodin, dam si to kuriatko zohriat.

Baby a vy ste vsetky na materskej ci ako? U mna je to pomaly ale isto uz len o vareni. Kazdy vecer na den dopredu varit, no svihne ma. Ale zatial sa drzim 😉

Lubka, Zdenka, no ja keby som zhodila 12 kg tak zo mna ostane len tien 😀 Nie vazne ja by som tak 7 kg bola rada, ale ak nie tak aspon 5, to uz by bolo super. Ja sa snazim tych par kil zhodit uz dva roky ale nejako sa nedari. Ale pravdu povediac dietu som este ziadnu nedrzala, len menej jedla a ca. pred rokom som zacala naozaj intenzivne cvicit.

Takze Zdeni tu aj odpoved odomna, ja chodim raz do tyzdna na pilates, raz na Six-Pack (to je take na brusne svaly) a minimalne raz tyzdenne 1 hodinu v kuse plavat a potom este pol hodinu Aqua Fitness. No a bicykel ale cez zimu nebolo nic, kosa ako v zadku a snehu, takze len auto a uz sa dva tyzdne chystam, ze konecne budem na bicykli chodit ale stale prsi uz mi to ide na nervy. Uz bolo ca. 2 dni celkom pekne aj letne teploty ale teraz zase prsi. No horsie ako v Londyne.

yanni
5. máj 2010

Lubi a neexistuje u vas take nieco ako matka-dieta-cvicenie? Tu je to dost rozsirene, sice to nie je namahave a zapotit sa tam clovek asi nezapoti ale aspon trocha pohybu. No ja nemam sajnu co na SK teraz fici, ved aj o tejto diete som sa dozvedela len nahodou, ale pogoogli nieco. Mozno take daco existuje. A baby co je to ta zumba? Co sa tam cvici?

bea44
5. máj 2010

cawte 😵
lubi- dobre si to zvladla s tou vodou 😉 mna čaka zajtra 🙄

cvičenie -- že UF,... UF.... odhodlavam sa od januára ☹ , ale ja sa dokopem, a potom...... 😀 😀 😀 😀

dnes. vitamíny - rano : klasika banan a susene marhule. potom káva. a teraz si na obed urobím zeleninku. cinska kapusta, uhorka, paradajka. bude musiet stačit, nič ine tu nemam. 😖 nesihla som rano obchod 😠
magi - to sa moze spolu zemiaky aj ryza ??? . ja mam zafixovane ze bud to alebo to a k tomu zelenina.

bea44
5. máj 2010

yani - ja tiez kazdy den vecer varim na druhy den. aby som si mala co zobrat do roboty. takze ta viem pochopit 😔
ale ja este k tomu vari aj pre mojho m. zvlast. a to ti poviem to su ine lakadla. 😠 😠 .
ale ako sa hovorí: pevna vola, vsetko zdolá 😀 😀 😀 . zvyknes si 😉 😉

yanni
5. máj 2010

Juj Bei no ved tak, ta pevna vola. Inak ja som si vzdy bravala do kanclu jest, len teraz je to hrozna zmena, ze kazdy den nieco ine. Pred dietou som navarila na 2-3 dni a bol pokoj. No a teraz, boooooze dala by som si to kuras so zemiakovou kasou *mnaaaam* No zial nic nebude, len kura, Normalne sa tesim, este 10 min a pojdem zohriat. No dnes mam nenormalny hlad. Bola som od 9tej na pojednavani ale len tak mi skvrkalo v bruchu, no hanba 😠

m.a.r.t.i.n.a
5. máj 2010

AHOJTE KOČKY !

Tak dneska 3 deň a zatiaľ ťuk ťuk ale pohodička. Mám v sebe jahody, hrozno a hrušku a asi liter bylinkového čaju,takže hladná nie som. Na obed si idem urobiť cestovinky s dusenými rajčinkami a pesto /bazalka+oliv.olej/ a na večeru moje obľúbené makové slížiky,na to sa už strááášne teším. Oželiem aj zákusok. 😉 A tú várovú čokoládu si nedám. Inak aký to má význam,že je to povinné?! 😒

Niekto sa tu pýtal na receptík na ŠOŠOVICU PO INDICKY v 2deň DD,tak píšem:
Na oliv.oleji sa osmáhne cibuľka, na plátky nakrájaný cesnak a potom sa tam pridá deˇvopred namočená a scedená šošovica. Musí sa to restovať 10minút bez podlievania vodou, stále miešajte aby neprihorelo. Potom sa prisipe mletá rasca, soľ a kari korenie, všetko podľa chuti,ja dávam kari dosť. prileje sa voda a dusí sa cca 30-40minút,kým to neni makkučké,ale stále podlievajte. Je to fakt zdravé a chutné ...a hlavne nízkokalorické 🙂

Ja som inak na MD, takže v pohode zvládam vyvávať každý deň,pretože malý mi spinká zrovna v čase obeda tak priemerne 2-2,5hoďky. Včera dokonca šošovicu papal so mňou a chutila mu 😎

Nevydržala som a dneska ráno som sa odvážila. Po 2 dňoch mi váha ukázala -0,7kg. Ale to som sa možno len riadne .... 😀 Chcem dať dole tak cca 8kg, čo mi ešte stále zostali po porode.
Tak kočky držte sa a píšte, nech v tom nie som sama....

lubikaf
5. máj 2010

mati dik za ten recept, ja som sa pytala. najblizsie skroby si to urcite urobim. ale este nie zajtra, lebo to chcem dojest polievku co mam este z minula.

yanni v tomto mini meste kde ja byvam nic take ako cvicenie pre mamy s detmi urcite neexistuje, teda aspon som o nicom nepocula. je tu len cvicenie na fit loptach, lenze to je pre deti, takze tam by som akurat maleho pridrziavala na lopte 😀
no skusim nieco vymysliet, este tu mam svagrinu, ale ta robi kazdy druhy tyzden poobede...no mne to tak vychadza, ze by som teoreticky mohla chodit cvicit, len by to bolo strasne nepravidelne 😖
a ta zumba to je nejaky novy tanecny fitnes styl, alebo take nieco. ja si to predstavujem na sposob aerobicu, len tam sa tancuju latino tance, aspon tu v banovciach, co som videla na plagatoch.

yanni
5. máj 2010

Martinka no ja som 5. den a do vcera to islo super, no dnes som uz strasne hladna. Ale uz som si zozriala to kuriatko, no ani by clovek neveril ake moze byt obycajne kura bez vsetkeho fajnove 😀

Juj fajnovy recept. Skusim ale asi tiez az nabuduce, mohla by som zajtra ale ked sa to musi mocit tak nic nebude. Musim uz dnes varit. Poradte nieco zo zemiakmi. Nieco rychle. Minule som mala pecene zemiaky a salat. No ja ma strasne rada zemiaky, radsej ako ryzu, takze asi budem 3 mesiace grule obzuvat 😀 😀 😀

No Lubi to je fakt blbe s tym cvicenim. No skoda. A babysitter asi na SK velmi nefrci vsak? No ja robim pilates uz rok pravidelne a teraz som si kupila aj dvdcko tak sa posnazim aj doma trochu. Nie tak prisne ako na treningu ale aby aspon trochu bol pohyb.
Takze ty si z Banoviec? Juuuuj dalekooooo...

Martinka este som zabudla. To fakt po 2 dnoch takmer kilecko dole? No ja som sa este nevazila, bojim sa aby som nebola sklamana.
Baby kedy clovek na obleceni zacina badat ze schudol? Kolko kg musi ist dole? No 1-2 kg asi este nie vsak? To je vsetko len voda co sa vyplavila.

No zumba som este nikdy nepocula. Musim pogooglit ci to aj tu v Mnichove nahodou nie je.

zdenka112
5. máj 2010

tak ja som uz po obede.....lubikaf aj tam tancujes ale aj nejake cviki aerobicu...ja uz chodim na zumbu 4 mesiac a je tam fakt super...mozem len odporucit...tu sosovicku si aj ja urcite spravim,vypada to celkom dobre