90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

zdenka112
5. máj 2010

a ja som sa dnes vazila a po 9 dnoch 3,5 kila dole 🙂 asi by to tak neslo dole keby sa nehybem

bea44
5. máj 2010

tak tu šošovicu vyskušam aj ja. 😉 . pre zmenu 🙂 . ale mati čo si k nej davaš ? 😕 chlebik, rožok, zemiaky ? či ????
asi taku samu e.e.e. 😖
ja som si na obed dala 2 dc. 100% multivitamin 😎.akosi nie som hladna 😀. zelenina sa posuva 😝

lubi, normalne sa hanbim 😔 . ja mam pod blokom kulturne stredisko , a kazdy den sa tam cvici niečo ine ☹ . staci zliezt vytahom. ani sa prezliekat nemusim 😒 . len prezut 😠 . a ja mam stale nejaku vyhovorku 😖 .

m.a.r.t.i.n.a
5. máj 2010

Bea, jedla som ju takú samotnú,ale ty si daj kludne čo chceš, teda čo sa može 🙂

Ja chodím 2x do týždňa makať na bežiaci pás a orbitrek do fitka,ale vždy tam idem dušu vypluť 😝 😵 😀

Zdeni SUPER !

Ja už papám penne s pesom a rajčinkami dusenými a je to mňáááám.
Už sa mi točila hlava, najvyšší čas do niečo zahryznúť 😖 Uvidím ako zajtra zvládnem ten ovocný....

m.a.r.t.i.n.a
5. máj 2010

YANNI, ja som ešte pred začatím tejto 90DD asi tri týždne dala taký šetrný režim v stravovaní, takže som dala dole už 3kilá pred dietou a asi mám už nastavené telo na chudnutie... A mám malého 1 a pol ročného čertíka,takže som stále v pohybe 😀

Ja keď chudnem,tak to hneď cítim na stehnáchh a páse,na rifliach... Ale čo ma štve,že mi ide aj s ceci dole ☹(
A verím, že aj samotné kuriatko je lahodka teraz...Ja som si tiež vravela že jak nejem všeliaké hovadiny,tak si viem vychutnať aj obyčajnú potravinu 😀

m.a.r.t.i.n.a
5. máj 2010

...a ešte som vám kočky chcela napísať, že je to super, že si tu takto navzájom "pomáhame" zvládnuť to. Ja sa normálne teším, že vám tu napíšem, čo som kedy jedla, čo som cvičila a tak, šak veď kto iný by ma počúval 😀 😎
Strašne mi to pomáha, keď viem, že nie som sama !

magimary
5. máj 2010

ja som práve dopapala pizzku 😅 😵 ,
mňam! a večer dobrotka-už je vytiahnutá z mrazničky 😉 😉
a ten recept skúsim aj ja

zdenka112
5. máj 2010

aj mne to pomaha ked mozem si sniekym o dietke popisat,a hlavne podporovat sa...ja som tiez na rodic.dovolenke predlzenej viktorka uz mala tri roky a tiez dava niekedy zabrat...

yanni
5. máj 2010

Martinka no ved to. Zrazu chutia aj obycajne zemiaky ako keby to bolo neviem co.
Jaaaj no tak ty sa nabehas za drobcom. No to ja zase cely den len v kancli sedim. chcem ist dnes na plavaren, uvidim ci stihnem, dnes maju len do 7 otvorene a este neviem kolko roboty pride, Boze uz ma to stve, lebo minuly tyzden som tiez nestihla. Dnes by mal byt pilates ale odpadol, stahujeme fitko do novych priestorov tak je trenerka v strese. Takze namiesto toho som chcela ist plavat. Väcsinou chodievam v utorok, lebo vecer je aj Aqua Fitness ale vcera som mala udrzbara objednaneho tak som musela aj skor z roboty oddist. No a mne trva az hodinu pokym sa domov dotrepem, takze stale musim vsetko planovat a plany obcas aj nevyjdu ☹
A ja tiez tak, ceci a plecia a tak. Ale rit a stehna ostanu. TAkze sunky asi len odrezat 😀

yanni
5. máj 2010

baby aj ja som rada ze som vas tu nasla. ja som zacala googlovat ked som sa o tejto diete dopocula a pristala som na nanicmama ci ako sa ta stranka presne vola, trochu som tam citala ale mne sa to tam zda strasne neprehladne co sa dizajnu stranky tyka. A tu na konovi frcim uz dlho tak som trochu kukala a co nevidim, aj tu sa dietuje. Nielen dookola o kojeni a kakani a prdeni a tak, aj ked o je tiez dolezite, samozrejme. Ale clovek by si mal aj pre seba najst chvilku, zivot nie je len o detoch, ci sa mylim????

Zdenka jaaaj tak ty uuz mas velku slecnu doma 😉 Uz ti aj odvrava? *hihi*

zdenka112
5. máj 2010

no uz velku babu mam doma,a odvravanie to musi byt....ked sa nechce hrat pekne mi povie aby som ju nechala na pokoji 😀

jajca
5. máj 2010

ahojte,no tak som zase tu
Yanni,ja somz BB
mam dnes nejaku krízu,rano v robote vraveli,e po tejto diete su lčníkové problemy,tak ma veru nepotešili.Okrem toho som vstala teraz po nočnej,mam UH den,neviem čo idem jest a ešte musím aj pre rodinu navarit,no neviem či sa mi to chce

zdenka112
5. máj 2010

jajca myslis zlcnikove problemy?ja mam vlastne uz 3 roky vybraty cely zlcnik tak nepocitujem nejake bolesti,akurat na vecer ma pobolieva brucho co som hladna ale dam si vodu a prejde to

yanni
5. máj 2010

Zdeni no to musi byt s tym odvravanim, mne mama aj teraz obcas povie aby som nepapulovala 😀 😀 😀 😀 😀 No baby sa nezapru...

Jajca jeeeeej aj ja som povodne z BB. A odkial presne? Ja z foncordy. Uz tak na konci, nemame daleko suchy vrch 😉
Uvidis zvladnes to, drz sa. Mna dnes strasne hlava boli. myslela som ze od hladu ale uz som aj kura zbastila a hlava ide uz prasknut. No asi zase nic nebude z plavania ako do vecera neprejde. Boze ma porazi. Juj nocna je je bohvie co. A kde robis? Ja sice nocne nemam ale zato vstava kazde rano o 4:30. Takze to tiez nie je bohvie co. ale aspon uz mas väcsie deti, netreba za nimi tak behat, ci hej?

Zlcnikove kamen???? Ani mi nevravte. To je nejaka blbost, ci naozaj? Ved toto je ako ta normalna delena strava, len tam si mohla hociktory den hocijako jest, tu sa to obmiena kazde 4 a ja som volakedy na delenej strave od summovej frcala. Nie preto ze by som chcela chudnut ale len tak. A nic som nemala. Ved mi sa teraz vlastne velmi zdravo stravujeme. Potom taki prisny vegetariani-vegani, co fakt len korienky obzuvaju, ti potom asi vsetko musia dostat nie len zlcnikove kamene. No neviem, mne sa to nezda.

Jajca ako dlho uz drzis?

jajca
5. máj 2010

ano myslím žlčnikove,kolegyna má znamu,ktora to držala a vraj teraz musí každy večer brat tbl,možno je to náhoda,možno daň,za peknu postavu,ale m sme zdravotníčky a možno sme na take veci zatažene

jajca
5. máj 2010

Yanni,aj ja som z fončordy,tiež nemam na suchač daleko,byvame na Tulskej

jajca
5. máj 2010

Yanni,robim v Rooseweltke,Držim 2 tyždne,aj ked deti su velke,ale zase stale nejake kružky a na aktivity a okrem toho mame aj havka,tak aj s ním treba ist von.A robim A predchvílou mi manžel priniesol pizzu a 3 druhy kolačov,aby som mala čo jest

yanni
5. máj 2010

jajca som si aj myslela ze zdravotacka ken na smeny.

No ja som z Moskovskej. Obcas sa tam aj ukazem, ked som na Sk, tak si vyvalujem sunky u nasich 😉)))

No havo nie je zle, len mne by asi zomrel doma cele dni sam ☹ Takze ja nemam ziadne zvery. Len v chladnicke a mraznicke 😀 😀 😀 😀

Kolaciky? A ake prezrad 😉

jajca
5. máj 2010

Poradte,ako vydržat v nočnej?robite niektora aj nočné?zatial som mala asi 3 nočne a celkom sa darilo

zdenka112
5. máj 2010

jajca ja som este nerobila v noci no neviem ako by som zvladala,drz sa

jajca
5. máj 2010

🙂 robim na smeny aj manžel,takže sa striedame pri detoch,lebo v BB nemame nikoho
kolačiky -veterniky,ovocne žele a punčove
takze byvame blizko seba,lebo my sme na tej zakrute,kde začina moskovska

yanni
5. máj 2010

joj no s nocnou ani ja nemam skusenosti 😢

Oh veterniky, to je fajnotka 😉

Aha takze na kopci a ja zace pod kopcom 😀 😀

jajca
5. máj 2010

no dala som si pizzu,celkom sa dalo,ale tešim sa a večer 😅

bea44
5. máj 2010

no ... kocice, ale ste toho popisali 😵 . to sa nikomu nechce robit ? 😠

teraz som dojedla ten zeleninovy akože salat. 😉 . a na večeru si asi dam dusenu zeleninku, aby som zajtra mala vydrz. 😎
na tu vodu myslim 😀 😀 😀 .

yanni
5. máj 2010

Beus ved ja robim ako diva 😀 Prehadzujem akty z prava do lava a spät 😀 😀 😀

Boze ty mas zajtra vodu?`??? Mariska no tak ti drzim palce. Dufam ze ta nevykydne. Len na vode, no ja to asi neprezijem. Ak sa vobec k tej vode dopracujem 😀

yanni
5. máj 2010

akty=spisy, nieze to tu niekto inak pochopi 😀 😀 😀 Sorrac, az teraz ma napadlo ze je na to aj slovensky vyraz 😀 😀

zdenka112
5. máj 2010

tak ja som vypila kurat cajik ...u nas je teda hnusno,nepsi ale blizi sa k tomu...ja mam zajtra spegety so zelen.omackou tak sa tesim...

yanni
5. máj 2010

zdenka no ja sa nadajam vodou. Este stale ma boli hlava, asi si ju dam odrezat. No ja este ani neviem co budem zajtra jest. To je teraz hroza, to uz nemozem povedt, "jaj to je jedno, co chladnicka da" 😠

zdenka112
5. máj 2010

ja tiez len tu vodu,tak som zmenila za caj...pojdem vecerat 😉

dali4
5. máj 2010

Ahojte dievčatá. Neskúšala ste niektorá túto dietu 😕 ? Mléčná dieta - neboli redukční dieta Rajka Dolečka

Jídla jsou po 3 hodinách – takže v 7.00, 10.00, 13.00, 16.00, 19.00

Mléčná dieta – neboli redukční dieta Rajka Dolečka

Jídla jsou po 3 hodinách – takže v 7.00, 10.00, 13.00, 16.00, 19.00

Jídelníček:
den – 250 ml mléka, 250 ml mléka, 250 ml mléka, 250 ml mléka, 250 ml mléka
den – bílý jogurt, 150 g tvarohu, 150 g vař. masa, 250 g tvarohu, 2 vejce a čaj
den – 100 g ovoce, 100 g zeleniny, 100 g salámu, 250 ml mléka, 150 g vařeného masa
den – bílý jogurt, 250 ml mléka, 100 g zeleniny, 100 g zeleniny, 100 g salámu a čaj
den – 100 g zeleniny + 2 vejce, 100 g ovoce, 100 g tvarohu, 100 g ovoce, 100 g zeleniny + kyselé mléko,
den – 100 g šunky, 100 g ovoce, 100 g tvarohu, 100 g vařeného masa, 250 ml kyselého mléka,
den – 2 vejce, 100 g ovoce, 100 g tvarohu, 100 g vařeného masa, 250 ml mléka
den – 200 g ovoce, 200 g zeleniny, 200 g ovoce, 200 g zeleniny, 200 g ovoce,
den – 250 ml mléka, 250 ml mléka, 250 ml mléka, 250 ml mléka, 250 ml mléka
den – bílý jogurt, 150 g tvarohu, 100 g salámu, 250 ml mléka, 150 g vařeného masa,
den – 100 g ovoce, 100 g zeleniny, 100 g salámu, 250 ml mléka, 150 g vařeného masa
den – bílý jogurt, 250 ml mléka, 100 g zeleniny, 100 g zeleniny, 100 g salámu a čaj,
den – 100 g zeleniny + 2 vejce, 100 g ovoce, 100 g tvarohu, 100 g ovoce, 100 g zeleniny + kyselé mléko

Denně je nutno vypít alespoň 2 litry tekutin (čistá voda, minerálka bez bublinek) – lze dochutit citrónem

Černá káva pouze v hodině, kdy se pije mléko

Při vaření masa se může vypít při hladu vývar (pozor – pečené, smažené pokrmy – NE)

Zelenina – syrová nebo vařená Maso – solit minimálně Tvaroh – netučný v kelímku Jogurt – s živou kulturou

hubnese 7 až 8 kilo!!!!!!!!!!!!!!!!!

jajca
5. máj 2010

moja byvala kolegyna ju držala a bola spokojna