90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

bea44
7. máj 2010

zuuzi - dik 😵

nooo to bude u mna asi vekom ☹ . uz to nejde tak lahko ako po 30 tke 😀
a kazdy prehrešok cítim 😖

ved aj vás to čakáá 😀 😀 😝 😝

lubikaf
7. máj 2010

ahojte, tak ja prave veceriam. tie polomacane susienky. a zapijam kavou. mnamko 😉 len dufam, ze nebudem za chvilu moc hladna, lebo predsa len mat na veceru iba susienky... 😝 ale budem musiet vydrzat 😝

magi super ubytok vahy 😉

gudulo
7. máj 2010

ahojte, mozem sa pridat, aj ja som sa dala na 90dnovku, lebo uz som sa nemohla na seba pozerat 😖 , dnes som 16ty den a zatial celkom drzim - aj na moje vlastne pocudovanie 😀 iba jeden prehresok 🤐

julca23
8. máj 2010

ahoj.....kočky ako tu čítam,tak vám vážne tie kilečká ubúdajú...... 😅 😅 😅
no ja som sa včera zase vážila ale tá vaha mi už dosť lezie na nervy....asi je pokazená,lebo diétu dodržiavam a furt niečo iné ukazuje ☹ ☹
tak najprv som dala dole 4 kilá,a teraz potýždni mám zase 2 naviac ☹ ☹ ☹
ale asi sa budem vážiť na inej váhe......no s tým že si to okolie všimne celkom súhlasím, mna sa tiež kamošky pýtali, že čo mi je,lebo na tvári som dosť VRAJ schudla 😀 😀
dnes škrobový deň, tak som si uvarila kyslú kapustu a do toho som dala zemiačiky, niečo ako kapustnica, len bez mäsa 😀

misinn
8. máj 2010

ahojte dievcata 🙂 tak ja sa k vam opat pridavam, s babatkom nam to zas nevyslo....ale narozdiel od toho co sa nam stalo ked zomrel nas Timko je kyret nic, tak to neberieme tak tragicky.. 😒 aj sme si s muzom povedali ze na tento rok to nechame tak, ideme sa totiz stahovat a prerabat dom, predpokladame ze koncom roka by sme uz mohli byvat v novom domceku, tak mame teraz inu starost comu sa mozme venovat 🙂 ale este raz hovorim neberieme to tak tragicky...
tak som si teda povedala ze sa idem na plno pustit do chudnutia, budem aj cvicit nech sa dam aspon do nejakej formy.
tak sa oficialne opat pridavam k vam 🙂 🙂 dufam ze si ma este pamatate 🙂

lubikaf
8. máj 2010

missin - to mi je teda luto, co sa stalo, si pamatam, ako si tu oznamila, ze si tehotna....mozno to bude najlepsie, sustredit sa na nieco ine a nemysliet na dieta. a neboj, vies ako sa hovori, do tretice vsetko dobre 😉
tak vitaj opat medzi nami 😉

m.a.r.t.i.n.a
8. máj 2010

AHOJ KOČKY,

ja dneska zatiaľ len ovocný fresh džúik, odšťavila som i liter a popíjam celé doobedie a už a mi varia zemiačiky a špenátik cesnakom a trošku posolené.Taaak strašne sa teším, jak keby to bola štedrovečerná večera 😀
Včera som 45minút behala na bežiacom páse, vypotila som snaď aj dušu ale ten super pocit PO stál za to... 😎
Dneska mám 6deň čo som začala a cítim sa super, som síce trošku malátna a niekedy ako mechom praštená, ale vidím na nohaviciach, že to funguje...
Takže treba vydržať.

m.a.r.t.i.n.a
8. máj 2010

...nejak mi vynecháva S 😀

misinn
8. máj 2010

lubikaf, dakujem, presne toto povedal moj muz, treba to uplne vypustit z hlavy a budeme sa zaoberat niecim inym 🙂

claudee
8. máj 2010

ahoj, ako sa dnes darí? nejak sa pomenej dnes ozývate 😕 ja sa držím pekne, už tretí deň absolútne žiadny prehrešok, kupodivu ani chuť na sladké.. a to máme napečený fantastický perník 🤐 ale nejdem robiť chúťky 😀
straaašne rada by som si nacvičila, ale keď mňa nebavia brušáky, a také podobné 😒 už sa neviem dočkať, keď budem mať doma eliptical..

bea44
8. máj 2010

ahoje, 😵
misi - ja si ta tiez pamatam 😉 bohuzial, ne vsetko je tak ako by sme chceli. treba na to prestat mysliet / pokial to ide/ a ked to ma prist, tak to pride same. hovori sa ze do noveho domu ........ 😉 praca a starosti je najlepsi liek na zabudnutie 😉
ja som dnes poprehadzovala celu skrinu / letne dole a zimusne hore/ cele doobeda sam mala čo robit. a skusala som popri tom do ktorych veci sa zmestim 😀 😀. je to dobreeeee. 😝 😝 huráááá

ja dnes škroby - obed opecene zemiaciky a kapusta / zabudla som kupit špenat /
večera - zvysok od obeda 😉 a mame za sebou dalsi den

gudulo - vitaj a pis ... pis ... pis . lahsie to potom ide 😵
julca- ak ti mozem poradit, nestavaj sa na vahu často, je to demotivujuce.... staci raz za dva tyzdne 😎
ja sa vazim len po vode 😀 😀 staci mi ked to citim na obleceni. vaha nie je dolezita
lubi - tie susienky vcera stacili ??? 😠

m.a.r.t.i.n.a
8. máj 2010

KoČKY AHOJ 😒 😒 😒

Ja om dneka zhrešiláááááá 😠 😠 😠 😠 prvý krát za 6dní a dom trašne naštvaná 😠 😠 😠

Na obed som mala ten špenát, stačilo mi to,ale potom prišla neuveriteľná, ale fakt neuveriteľná chuť na sladké, ktorej som asi hodinu odolávala,ale bola som taká nervózna a protivná, že som tomu podlahla...Zožrala som a to doslova takú švajčiarsku čokoládu a baby vynadajte mi riadne, potom som si dala treščiu pečeň....

lubikaf
8. máj 2010

bei no stacili ako stacili...nebola som hladna, ale vecer som dostala strasnu chut na slane tycinky. mali sme otvoreny balik, bolo ich tam zopar, tak som ich zjedla 😠 ale keby mam pevnu volu, tak by stacili aj tie susienky.

mati, ja tiez stale nejake prehresky, takze ja ti nadavat nemozem 😖 to skor mne by sa zislo dohovorit 😲

gudulo
8. máj 2010

bea vdaka, budem pisat a dufat, ze to pojde lahko
my sme dnes boli v meste, bola Mila pre mamu, tak sme boli trosku vonku, no ale tie vone - sama klobaska, parky, ale drazdil ma langos 😝 , ale odolala som a doma som si dala salat s maskom - co ostalo od obeda

julca23
8. máj 2010

čaute kočky.........bei dík...asi to tak budem robiť, a váhu až po dvoch týždňoch pozriem...
no tak dnes obed tak ako som písala,polievka kapustová so zemiakmi, a večera to isté.....zajtra chcem cestovinky,mám kúpenú brokolicu,len neviem ako ju spraviť....možno trošku zhreším a dám do nej trošku kyslej smotanky,ako na zahustenie 😒 😒 ,večeru ešte neviem,mama mala robiť štrúdle,tak asi pôjdem na kontrolu či ich aj spravila 😀 😀 😀

gudulo
8. máj 2010

no ja sa vazim kazde rano 😝, uz par rokov... teraz kym vidim, ze to ide dole, tak ma to nedepce
jaaaaj, tazke to bude aj zajtra, mam jednu stretavku a dufam, ze vydzim pri kave 😵

natsa
8. máj 2010

Ahojte.Tak ja na ranajky dzus a na obed tarhonove rizoto.Večera zmzzka a trocha slaných tyčiniek.Aj u nás bola mila pre mamu tak sme šlapali.
Martinka ja tiež nemám pravo ti nadat pretože ja hreším každu chvýlu.Cez den som poriadna no a večer hruza,ale dnes som odolala večer lebo som si hovorila že takto neschudnem a odvyknem si večer nejest.

misinn
9. máj 2010

ahojte, ale to tu nejak stoji, nikto nic nehovori...co mate dnes na obed?

zuuzka
9. máj 2010

Ahojte 🙂 Ja dnes obed cestoviny so spenatom a cesnakom a na veceru sa rozhodujem medzi zmrzkou alebo kolacikom alebo keksikom 🙂 A este ma napadaju aj palacinky, mnam....no uvidim vecer. A co vy kocky? Ako to ide? Ja mam zhruba dole 5,5 kg a este by sa mi takych 10 zislo 😖

claudee
9. máj 2010

ja som mala kuracie soté so zeleninkou..teraz sa práve chystám na taký malý chill out pred telkou 🙂
prší sem-tam, von sa nedá ísť, tak to treba riešiť inak 🙂

bea44
9. máj 2010

ahojte,
tak ani ja stom to včera večer nevydržala ☹ schrumla so jedenu sojovu tycinku 😖 , / mala so škroby, takze tam aj pasovala/ 😀 😀 😀 .
dnes, zatial v pohode. obed paradakove špagety, a večeru este neviem ale asi niečo sladke, už ma to dost dlho pokuša 😠

aj u nas je pod mrakom a sem tam kvapka 😠 😠 . urobila som si kavu, lebo ma berie na spanok a mam chut k nej niečo zakusnut 😲 . predtym ku káve stale niečo sladke ☹ ale musim odolat 🙄 nic nebude ! az vecer 😵

zdenka112
9. máj 2010

ahojte tak ja som dnes mala ryzu so zelen.omackou a na veceru [olov.porcia...ja 14 dni a ubytok 4,5kg...bez prehresku zatial...vecer sa ide aj na zumbu tak sa tesim...

m.a.r.t.i.n.a
9. máj 2010

AHOJTE KOČKY !

Tak ja po včerajšom prvom zhrešení som za trest makala 45minút na bežiacom páse a dala som si dneska bielkovinový deň...Mala som grilované kuracie kúsky a zeleninový šalátik. MŃááám. 🤐 😵

Bea, to je nič jedna sójová tyčinka oproti mojej čoko a treščej pečeni 😉 😀
Zuzka, Zdenkai: super,baby, len tak ďalej ! 😉

Teším sa na UH deň, budem si robiť podľa receptu z netu také palacinky z celozrnnej múky s dusenými žampiónmi, dneska som si už aj nakúpila 😵

Poraďte baby niečo dobré na zajtra, ale špenát a zemiaky som už mala....

zuuzka
9. máj 2010

Tak ja nakoniec cokoladovy croissant a capuccino 😀
Martinka na zemiaky neviem, ja si vacsinou davam s dusenou zeleninou, alebo kyslou uhorkou alebo cviklou, podla toho na co mam chut...a skoro vzdy pecene

yanni
9. máj 2010

Ahojte kocky,

no ale ste toho popisali 😉

Prepacte ze som sa neozvala ale mam nervy na dranc. V robote to vrie, vlastne vo stvrtok to uz vykypelo a ja som sa ako tak musela dat do poriadku. Uz som si myslela ze si aj coko hodim na nervy ale baby ja som vydrzalaaaaaaaaaaaaaa. A som tomu strasne rada 😉 Inak mam dnes 9. den a 1,15 kg a 0,8 % tuku dole. Nie je to vela ale co uz, hadam bude lepsie. A pomaly dalej zajdes 😉)) Inak mam este tie jahodkove dni, takze mozno aj preto ide to chudnutie pomalsie. Prehresky som nemala, len ja som vo stvrtok takmer nic nejedla, v piatok som do cestovin len tak dobla vydlickou a takmer nic nezjedla a aj som mala chut na zakusok ale aj ked bolo povolene, nedala som si. Inak dieta mi nerobi nejaky problem, mali ste pravdu, clovek si na to zvykne. Dnes su bielkoviny. Na obed som si dala prazenicu so zeleninou a veceru jogurt. Len jediny problem mam, kava bez mlieka je hrozny hnus. Sorry ale mna fakt uz svihne. Ja to len tak dvakrat cucnem aby bol daky kofein, ale este sa mi nepodarilo celu salku vypit. No ak toto vsetko ja prezijem, tak fakt budem robit velku party 😉

Zuzka, Zdenka, vy ste ale sefky 😉)) Tolko schudnut, to ste fakt frajerky, Drzim pevne palceky aby vam to aj nadalej takto fajne islo. Aspon vam, ked sa u mna nic nedeje 😢

Bei aka bola voda? 😕

bea44
9. máj 2010

tak ja nakoniec na veceru sladke: škoricovník a čokolada 😵 nie uplne tak ako ma byt, ale na 75% 😀 😀

mati . ty si si porehadzovala dni? prečo mas dnes bielkoviny ??? . nemala si mat ako ja UH ???. 😕 😕 ak kvoli tomu, ze si zhrešila včera, tak to nevadi .... vtedy treba zatnut zuby a poktacovat normalne dalej . 😉 . a ked mas zajtra šroby, tak skus zeleninove ryzoto, alebo fazulova polievka na kyslo / mlieko sa nahradza sojovym/. 😉 .

Yani - nič nie je take hrozne, ako sa na prvy pohlad ukazuje 😉 . alebo : kazde čudo trva tri dni. neboj to prejde 😵
a ze si odolala coko ... super, 😵
voda nakoniec na 75 %. večer som si dala este kavu . a čaj ☹

ja som akosi cela na 75 % 😀 😀 😀 😀 😀

yanni
9. máj 2010

Bei ze vraj 75percentna 😀 Ale to s tou vodou je predsa super. Ja asi tiez na 100% len an vode nevydrzim. Ved uvidime. A pamätaj, kava je tiez len voda, len je spinava 😀

Bei no hej tri dni, uz som sa trocha ukludnila ale este nie 100%. Asi tak na 75% 😀 Mam taku mladu kolegynu, strasne rozdrapena svina (sorry za vyraz), prisla k nam v decembri a sprava sa ako 50rocna s 30 rocnymi pracovnymi skusenostami. Tak si to vies predstavit. A ta zla som ja. Hlavna vec ze vo stvrtok na mna tak navrieskala ze som 2 dni nebola schopna hovorit, so som bola soknuta. Ale co uz, od zajtra som v inom kancli, "stahujem" sa k takemu chlapikovi, no som zvedava ako nam to bude klapat. Je celkom fesny 😀 😀 😀 😀 😀 😀
No a idem pisat ziadost na prelozenie do ineho oddelenia, ja nemienim zo seba robit somara. Tak som zvedava ako to dlho potom s tym prelozenim bude trvat. No tak taketo problemy to ja mam. No na psychike to neprida. A ked clovek dietuje, musie dodrziavat urcite pravidla a obmedzovat sa, tak to tiez nie je bohvie co. A este ked som sa dnes odvazila (ziel som to tie 2 tyzdne nevydrzala 🙄 ) tak mi to tiez nepridalo, ze len tak malo dole. Ale verim ,ze bude lepsie. Po kazdej stranke.

yanni
9. máj 2010

jaaaj a este som zabudla. Tak na zajtra na obed uz mam pripravene pecene zemiaciky a taky mix salat. No veceru bud to iste alebo len salat, uvidum ako mi bude chutit.

zuuzka
9. máj 2010

yanni neboj, to sa rozbehne, ale podla mna je aj celkom dolezite papat....netrapit sa hladom, aj ked tomu sa v tejto diete tiez niekedy neda vyhnut...no a mne to islo najskor tiez pomalicky a teraz je to o nieco lepsie....a hej no dietovat a este sa kazdodenne stretavat s nejakym blbcom ziadna slava ....ale to zvladnes, neboj, drzim palce, nech je uz prijemnejsia pracovna atmosfera 😉

julca23
9. máj 2010

yanni.............nič si z toho nerob......ľudia sú ľudia.....ale ty sa musíš prekonať a dať jej najavo,že teba vôbec nepoloží,že ty si odolná.....poznám takéto prípady,ale netreba dať najavo, že si z toho zúfalá, to len jej nahrávaš.... 😖 ja mám tiež teraz stresy,štátnice o tri týždne, to by nebolo nič, keby nám ich nepresunuli o dva týždne skôr.....to fakt poteší.....ale tak sa mi nechce učiť ☹ ☹ ☹ ☹ , furt to len dokola čítam a nič z toho.......na nervy a k tomu diéta,to by mi ani nevadilo,lenže ja sa učím dlho do noci, až keď malá pôjde spať, tak potom je to horšie...dnes síce na večeru sladké-mamkine štrúdle,tak aspoň nejaké tie kalórie na prísun energie 🙂
no ale najhoršie sa mi varí pre manžela,včera som urobila segedínsky guláš, tak ešte taký zlý sa mi v živote nepodaril, nechcelo sa mi veľmi chutnať, tak len tak od oka, a a dnes mi povedal, že nie veľmi chutný je... a doteraz som len chváli na ňho počula, lebo svokrin segedínsky doteraz nejedol, až môj 😢
inak na obed som si dala cestovinky s tým prehreškom, brokolica zahustená smotankou..... 🤐 🤐
no a zajtra ovocie....tak asi nejakú zeleninku mrazenú kúpim a urobím niečo ako polievočku zeleninkovú....asi by sa to mohlo,nie,keď je povolená zelenina 😝
prajem pekný večer