90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

yanni
19. máj 2010

nepytal sa tu nahodou niekto ako varime tu "kapustnicu"? No uz neviem, nenasla som to ale ja som to robila takto:

cibulku nakrajat na drobno a poprazila som ju do sklena na repkovom oleji, hodila do toho kyslu kapustu (sice nie z dozy ale zo sacku-ale to je to iste 😀 ) to vsetko som este trochu poprazila a zaliala rozrobenym bujonom (bujon mam nie v kocke ale v prasku tak sa to dobre rozpusti aj v studenej vode) no a povarila, potom hodila zemiaky do to a varila vsetko pokym grule neboli mäkke. Este som tam svihla korenie, soli nie lebo bujon je uz tak ci tak slany.

bea44
19. máj 2010

yani - no ja ja uz tiez cestoviny - ee ee bleee 😢 😢 . ale ja to riešim tak, že ved cesto 😔 - tak si dam celozrny rozok a šalatik 😝
alebo som kupila tie placky čo sa do nich bali gyros/ neviem spravne nazov asi torteli/ a to sa da len prihriat a do toho uz davam co sa moze. podusenu zeleninu, a naposledy som ju natrela len tak paradaj. omačkou so šampionmi.

ale prejde tyzden dva a cestoviny su tu zas 😀 😀
ja dnes bielkoviny - ale do obeda som to nevydržala 😠 dala som si ku kave tvarohovu buchtu 😖 . normalne som si ju rano nabalila, aj ked som vedela ze nesmiem 😠 ale chutilaaaa. mnam. 😝
takze obed posuvam na neskor, kedze este nie som hladná. a na veceru asi bude len zeleninka. alebo zeby som to skusila ako claude : že nic 😕 😕 . ako odnemu za tu buchtu 😀 😀
ale ja to neberiem az tak tragicky. ten prehrešok myslim 😝 . hlavne ze chutilo 🤐

claudee
19. máj 2010

no ja som si dnes dala nohavice také elegantné a fakt boli o dosť volnejšie, na bokoch aj bruchu..a aj v bluzke som sa citila lepšie..tak snad to funguje, nevážila som sa 😕 uvidím, možno v nedelu sa odvážim...

zuuzka
19. máj 2010

Ahojte bambule...ja dnes ryza s hraskom...ale sa mi to nejako zastavilo a nie a nie chudnut dalej 😖 no a s oblecenm som na tom tak, ze rifle, ktore som nosila su mi velke a tie mensie s chudsich obdobi zase neobleciem 🙄

lubikaf
19. máj 2010

tak ja uz mam po obede, pizza bola. ja by som mohla pizzu aj cestoviny kazdy den 😉 a tiez tesim na vecer na keksiky 😉

ja sa vmestim uz do dvoch rifli z pred tehu, takze tiez parada.
zuzi, tak si v blbom obdobi, treba kupit nejake rifle pokym schudnes do nohavic z chudsich obdobi 😉

adamko05
19. máj 2010

ja som tiež po obede... mnááámka boli tie zemiaky.. si take iste aj večer urobím... 😝

zuuzka
19. máj 2010

no asi budem musiet...o chvilu uz budem vyzbrojena oblecenim na kazdu vahu, nic ma nezaskoci 😀

gudulo
19. máj 2010

ahojte, ja prave obedujem - anasik, mnam 🙂
zajtra voda, ach ako to vydrzim 😝
ale sa mi pacilo ako ste vcera radili mary s tym posunutim, ja mam tiez koniec diety pocas jednej stretavky a presne posledny vodovy mi vychadza 😖 tak to asi tiez takto pekne posuniem, tam sa budem krotit a ked sa vratime, tak si dam bielkoviny a takto to potiahnem aj s vodou

gudulo
19. máj 2010

moj obed je ananas 😀 😀 😀
uz ani nevidim co pisem 😀

yanni
19. máj 2010

Zuzka to je fakt blbe s tymi nohavicami. No musis kupit nejake lacne lebo na tych par dni/tyzdnov co ich budes nostit sa drahoty neoplati. No mne zatial az tak stare nepadaju. Opaskom pritiahnem. Do tych "chudych" sa sice zmestim ale zial nezapne 😠 No neviem, ja som od nedele asi nic neschudla. Vcera som sa citila straaaasne tucna. Mala som pocit ako keby som pribrala.

No ja prave obedujem, namiesto cestoovin len salatik.

Adamko, no ja som zatial len raz sladke v tento den. Prve dva ci tri razx som to odignorovala, potom som si dala a minule som kolacik prepasla lebo som si podvecer lahla a zobudila sa az o 9 vecer ☹ Ale dnes si dam. Ved vecer to hadam vypotim a zajtra mam tiez vecer sport, takze hadam to mozem nejak vykompenzovat.

yanni
19. máj 2010

Baby boze ani nespominajte tu vodu. Moja sa aj nebezpecne rychlo blizi. Uz o 10 dni. Este ze to je sobota. Doobeda moja druha robota a poobede hadam dakych par hodin vydrzim a pojdem skoro spat a vodu prespim 😀 😀 😀 😀

bea44
19. máj 2010

zuzi - 😀 😀 - ja taky tak 😝
ale pozri a na to z tej druhej stranky. kedy si naposledy nosila take volne nohavky ! 😀 ja sa v tom zatial vyžívam 😝
opasok to istíí 😉 . akurat si po nich aj sliapem, lebo ako keby klesli 😕

yani - neboj tu vodu zvladnes 😉 mysis mysliet na ten pocit na druhy den, ked sa odvazis 😎

gudulo - drzim palce zajtra 😉

sivocka
19. máj 2010

Ahojte, dnes som zacala prvy den, dovolte mi sa medzi vas vsunut..... 😉 . Mam par otazok, budem vam povdacna, ak mi pomozete:
- napr. dnes, bielkovinovy den, urobila som si kapra, ale vecer by som si napr dala vajicko natvrdo so salatom.....poda knihy to nieje mozne....nemate skusenosti? nemozem to porusit v tom zmysle, ze dodrzim bielkoviny, ale nebude to to iste co na obed?
asi dost blbe, ked to hcem hned v prvy den porusit, ze? ale snad sa este presvedcim na toho kapra.....chyba mu sol....inak bol celkom fajn...len co mi nato povie zvysok rodiny, 😒
- dalej kava..pijete kavu, ja teda take 3-4 salky denne, je to mozen, a mozem hocikedy? ked sa pohar dzusu berie ako jedno jedlo, tak kava je mozna kedykolkvek a viackrat denne?
- ranajky: musi to byt dva kusy rovnakeho ovocia...napr. pomaranc, nemozem to pomiesat, ze jablko a pomaranc, alebo banan a hrozno? a moze byt vobec banan? niekde sa mi zda, ze som zazrela, ze banan vraj nie....
- a co vinko? ja som bola zvyknuta vecer po cviceni, aby som uz nevyjedala hluposti si naliat dva deci vinka a cuckala som to cely vecer...teraz vraj nie....hmmmm?
zatial ma viac nenapada....dakujem vam za odpovede a rada sa sem medzi vas vratim, najma ak vase odpovede dokazu povzbudit...

yanni
19. máj 2010

Sivocka ahoj medzi nami.

Tak ja som tie bielkoviny uz aj pomiesala. Na obed prazenicu a na vecer jogurt. A nic sa nedeje. chudnem dalej 😉

Kavickarka nie som, pijem len rano a to mi staci. Ale myslim ze su tu baby co piju aj viackrat za den a tiez chudnu dalej 😉

Ranajky-ja pomiesam. Dva jabka by som so seba asi nevtlacila. Napr dnes som mala za cele doobedie 1 jablko, jednu hrusku a par jahod. Banan si tiez dam ale nie na ranajky, to skor tak niekdey cez den ked som velmi hladna aby som nahodou neprisla na taky napad ze kodit si nejaku sladkost tak radsej banan. Ale banan s mierov, obsahuje vela cukru.

Vinko eeeee, z alkoholu sa pribera 😢

zuuzka
19. máj 2010

Sivocka ahoj...no ja nedodrzujem tiez niektore pravidla a ide to. Nepapam to co na obed aj na vecer, ale zase vecer jem uz menej...takze ked mam bielkoviny, na obed masko a vecer si dam jogurt alebo acidko alebo len zeleninu. Ovocie sa na ranajky podla mna moze miesat, ja jem teda vacsinou banan a mam aj kavu. No a kavu pijem ja dvakrat za den, raz so sojovym mliekom a normalne s cukrom a raz normalne latte alebo capuccino. A vinko, ja raz za cas pohar bieleho. Myslim, ze ked sa to aj trochu porusi je to aj tak zmena stravovania a ide to dolu. Ja drzim asi mesiac a mam dolu zhruba 5 kg...a vodny den som vynechala, planujem si ho zaradit ked mi to bude viac vyhovovat.

gudulo
19. máj 2010

bea vdaka, dufam ze to zvladnem, a to este musim rano na rehabku s malou, som sa vytesovala ze budem iba doma polehavat, ale takto, este ze je to hned rano 😒

Sivocka vitaj, ja som pila vela kavy pred dietou, ale s mliekom bez cukru, teraz som to obmedzila, bez toho mlieka mi to volajako nejde, ale kavu si dam, len uz nie tak casto, no najradsej mam teraz kavu pocas UH ku sladkosti vecer 😀 😀 😀
ja si banan davam aj na ranajky, ale iba jeden a jem ho po malych kuskoch, no a co sa tyka ranajok, tak to som este do seba nedostala 2 kusy ovocia, stale iba jeden, iba ked mam hrozno, tak je to strapec 🙂
zuzka, ja tiez teraz nosim opasok v rifliach, po rokoch mam opasok a tak sa vytesujem 😀 a dala som si zavazok, ze skusat veci budem az po uspesnom zvladnuti vody

magimary
19. máj 2010

ahooojte!
som po obede (iné na papanie som doteraz nestihla zabsolvovať, lebo od rána behám po doktoroch 😝 )-banán s nasekanými orechmi a už len dúfam, že mi nebude ťažko, lebo som si už musela dať aj prvú dávku takých ťažších antibiotík,lebo sa mi nejak komplikuje stav... 😝 😔
začalo to ušami, potom ma boleli zuby až v kosti a teraz už aj hrdlo maximálne zapálené, uzliny bolestivé a zdúrené...tak doktorka povedala, že bez ATB to nepôjde 😔 🙄 a to mám byť do pondelka ako-tak fit...
lebo idem na zubársky zákrok do nemocky...
neviem, či sa im to podarí ambulantne, ale ak nie, tak tam budem musieť ostať a o.i.papať tzú "ich" stravu... 🙄 🙄 😔 😝
no, ale z tej snáď nepriberiem 😝
inak, dnes som sa vážila a na váhe mám konečne krajšie číslo... 😵
a dolu -10kíl (!!!) 😵 😵 😵

a, poviem vám, nech už vytiahnem čokoľvek zo skrine (čo som naposledy bežne nosievala, keď som niekde išla, lebo inak doma fungujem v teplákoch, tak to až tak nevidím 😅), VŠETKO je mi široké (!!!)... 😵 😎 😵
júj, tak sa tešíííím...
akurát že ja to stále na sebe v zrkadle nejako nevidím... 😕
no, ale široký pás na nohaviciach (ktoré už vyvlečiem bez odopnutia aj cez boky! 😲 😅) snáď neklame... 😉

nechže sa nám darí aj naďalej...
gugu, obzvlášť zajtra Tebe 🙂

adamko05
19. máj 2010

sivocka... ahooooj
ja pijem kávu dvakrát za den, troška mlieka, troška cukru 🙂
na ranajky často banán, ale iba jeden, viac nezvládam... dne som mala dve jablká, ale uvarené, rozmixovene, s lyžičkou kokosu.. mnamkáááá ...
na večeru tiež nie vždy v bielkoviny mám to iste, aj ked sa snažím... občas mám iny druh bielkoviny... myslím, že sa to dá...

magimary.. odpadáááávam... krásne uspechy.... supeeeer 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

mna chytila zas sladká chut, maly opištany, maximálne, nespal ani hodinu, tlačí sa stolička, asi dost bolí, tak som normálne dala jeden bompar si 😒 ☹ ...

adamko05
19. máj 2010

inak, s tym alkoholom je to aká somarina... 😀 😀 ja poznám takych, čo viac piju (alkohol!) ako jedia a maju sotva 60 kg, a to su chlapi 😠 😠 😠

sivocka
19. máj 2010

daaakujem vam za privitanie a za rady....uvidim, ako sa mi bude darit, vidim, ze aj malicke prehresky funguju....uz a tesim, ked aj ja na obleceni zistim, ze to malo zmysel.....ale to si asi este pockam, ze?
za kolko ste zistili ubytok na vahe, alebo na obleceni? je to mozne spozorovat uz po prvom tyzdni? to by bola skvela motivacia.
ja tiez nedostanem do seba rano toho vela, vacsinou doteraz som natlacila jeden jogurt a sem tam pre nedostatok casu ten banan, lebo je hned hotovy, teply, nachystany...(skoro ako materske mliecko..hihi) ale nikdy som nemala chut na jablko...to sa mi akosi hned po prebudeni nepozdava...
-a este ma napadla jedna otazocka...zacinate den poharom vody? vody samotnej, ci s nejakym octom? ci citronom?
ZUUZKa...super vykon...kolko by si chcela zhodit? mna by potesilo tych 5 kg aj ako konecny ubytok...no keby bolo viac, moooze byt, ale zasa budem realistka, mam navyse asi 7-9kg, co mi zostali po detoch.
Ozaj dievcata a adamko,,,je to v mojom pripade vobec mozne, ze dosiahnem ubytok tych dajme tomu 7 kg, ked meriam 158 cm a vazim 59 kg. Pred prvym tehotenstvom som mala 53 kil a pred druhym 58 . Vratila som sa skoro na povodnu vahu po druhom dietati, ale som neformna, previsa mi brucho...nenavidim berdove rifle...to je hotova katastrofa a nohy mam ako v najvyssej faze tehotenstva...stehniska ako kulturista, akurat len objemovo, nie svalovou hmotou... 😢 . Tak ak mate niekto podobnu postavu a skusenost s touto dietou....islo vam to? este raz dakujem, paapa

sivocka
19. máj 2010

a este jedna..predsa... 😎 , vynechal este niekto z vas vodovy den, ako zuuzka ? mne osobne tiez nahana tento den hrozu....niekedy velmi davno, este za slobodna som skusala vodove pondelky....ked som aj vydrzala na dalsi den som zjedla, co predomnou neuslo...takze ...eee ☹

yanni
19. máj 2010

Adamko to nie je somarina. To je zial pravda ze alkohol ma vela kalorii. Ale zase je pravda ze ti co chlascu su chudi. Ale oni len chlascu a nic nejedia. Jeden moj tryko je alkoholik a jed som ho po par rokoch videla skoro som odpadla. Ako trieska. a otec mi vravel ze ved on nic neje len "zerie" (chlast).
Ale taky normlo co normalka je a ku kazdemu jedlu si da vinecko a este aj vecer zo dva a sa nehybe (myslim teraz sport a tak) tak to sa hned ulozi na rebrach. Ale tak za cas nejaky ten alkohol nevadi. A pri chudnuti sa alko uz vobec neodporuca. Vo vine, aj suchom, je cukor, v tvrdom tiez a uz nehovorim o sladkych koktajloch. Zial bohu. A ja mam tak rada koktajly. Ale alku s vyhybam.

yanni
19. máj 2010

No sivocka, mne jeden znamy ,lekar, povedal ze ked taky clovek co je este v tej normalnej vahe ale nie vo svojej idealnej t.j. ked sa najlepsie citi a je aj ako-tak so svojou vahou spokojny, ale chcel by par kileciekna tu svoju idealnu vahu schudnut, tak to tak rychlo a tak vela naraz nepojde ako clovek co ma pri vyske 160 cm 100 kg. Tam na zaciatku vidis velke ubytky ale potom cim dalej tym pomalsie. A je to vraj vcelku normalne. Ja som sa pri vyske 169 cm citila najlepsie pri takych 52-53 kg. Je to malo a bola som fkt velmi stihla ale ziadny chudas, lebo som velmi sportovala. Takych 57 by vraj bolo ok. no ja by som na takych 55 chcela. Ale s 57 by som tiez bola spokojna. Chcela som chudnut len takch 5-6 kg ale teraz to potiahnem na tych 55 ak sa bude dat. cize este ca. 4-5 kg. Mam dnes 19.den, ako som uz pisala vyssie, dietu az tak poctivo nedodrzujem, miesam bielkoviny ako mam chut, sasto "vyhodim" cestoviny alebo skroby a dam si len salat, na ovocny den jem viacej suseneho ovocia ako cerstveho a obcas to prezeniem s orieskami 😠 Ale zase na druhej strane doteraz som si len raz dala kolaca aj to len taky "suchy" bez plnky alebo podobne. zmrzlinu ja nemusim a taktiez cokoladu pisu ze sa musi ale ja som ju este ani raz nemala. Tak isto ten vyvar a tento tyzden som prvy krat od zaciatku mala chlieb. Niekedy staci ak vyhodis z jedalnicka chlieb a hned nieco zhodis. Prvy tyzden som sa nepozorovala, vazila som sa prvy krat az dtkmer po dvoch tyzdnoch a mala som ca. 1,5 kg dole. Minulu nedelu, cize na 16. den som mala 3 kg dolu. A citim to na rifliach. Okolo zadku sa mi "krutia" a tiez som opasok posunulao jednu dierku na tesnejsie a tiez na stehnach to citim, nemam tak obtiahnute. ale inak sa velmi nepozorujem a vazit som si dala podmienku sa budem len kazdu nedelu aby som nebola sklamana, lebo vaha sa kolise nie len zo dna na den ale aj v priebehu dna.

adamko05
19. máj 2010

yanni... viem, že to je pravda o alkohole... 😉

adamko05
19. máj 2010

yanni.. ty si tak vysoká ako ja, ešte o cm vyššia a chceš ist na 55 kg... no ja by som sa aj 59 kg potešila 😅 ... lebo ked som mala 57 kg, tak to vraj som bola už veľmi chudá... neviem.... ale teraz mám ciel tych 59 kg..., bodaj by som už bola tam... 😉, ale to mám ešte dalekoooo
ale šak, snažím sa... teraz som bojovala, že dám keksík, nedám... a dala som len kávu.... ja mám problém hlavne so sladkym... strašné.. musím ist kupit orbitky... nech mám dačo v ustach a potom ma to tak nemáta...

krpec zaspal teraz, ked treba po veľkého krpca do 16tej ist do škôlky... no dnes fakt den na porazenie 😠 😠 😠 😠

yanni
19. máj 2010

Adamko ani mi nevrav, fakt den na zahrabanie sa do postele. Mne sa v kancli vsetko kazi, vonlu je zima ako v novembri, este zacne aj snezit, este hodinu musim sediet v kancli, bo som isla dnes o hodinu neskor do roboty 😠 (nechcelo sa mi vstavat) a vecer sport(no taaaak sa mi nechce)....

No ja mam teraz 60, 57 by vlastne stacilo ale radsej 55 ak by som nahodou to dake kilecko po nabehnuti na "normalnu" stravu znova pribrala. Ale pravdupovediac ja sa teraz, ked to delim, citim lepsie. Ziadne zaludocne potiaze ani pocit tazoby, obcas mam take nauknute brucho ale to viem ze to je z ovocia(jablka a hrusky by som nemala v takom mnozstve) a za takmer tri tyzdne ma si tak 1 alebo dvakrat bolela hlava co predtym byvalo takmer na dennom poriadku a ked nie denne tak urciote kazdy vikend ☹

sivocka
19. máj 2010

yanni, ved prave to je to, coho sa ja obavam, ze mne to pojde v pomalsom tempe, ako ostatnym, prave kvoli tomu, ze ja menam nadvahu nad 10 kg a viac a stratim motivaciu a nevydrzim....tak mi babenky pomahajte

yanni
19. máj 2010

Sivocka, ani ja nemam nadvahu a sa mi zda ze to tiez ide velmi pomaly ale kazdy gramm dolu ma potesi. A pomaly dalej zajdes 😉 A na to sme tu aby sme sa navzajom podporovali, ci nie kocky, ved povedzte 🙂

julca23
19. máj 2010

supééééééééééééér baby, voda za mnou....ešte pohár čaju a idem ešte trošku pošprtať a spať......inak 99% dodržaných,akurát som mm varila pečeň,tak som jednu ochutnala,či je mäkká....inak nič,len voda s citrónom,čaje a káva.....som na seba tak hrdá,že až 😀
sivočka vitaj.....neboj sa ničoho...tu sa navzájom držíme a pomáhame si vydržať,zvládneš to s nami 🙂
pekný večer

gudulo
19. máj 2010

julca, to je parada ze to mas za sebou, mna to caka zajtra,
no a zajtra cakame nejake tie ubytky 😉