90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

magimary
1. jún 2010

ďakujem ... 😔 😵
ale ja len robím to, čo ma napĺňa...
a to, po čom som snívala asi od svojich 13 rokov...

zuuzka
1. jún 2010

tak to je potom vsetko tak ako ma byt 🙂

yanni
1. jún 2010

Juj magi to je pekne 😉

Lubi drzim palceky, nech uz mas pokoj a mozes vegetit.

Inak ja sa dnes celkom dobre drzim, zatial 2 jablka a na obed salat. Prcham uz domov, no nemam uz na nic chut. Tolko roboty bolo dnes, do teraz som sa s tym vsetkym zabavala. Ani len cez obed som nemala nejaky estra klud.

No tak balim a bezim. Uz sa tesim na oriesky 😀 😀 😀 😀

claudee
1. jún 2010

fúúú, baby...dlhšie som tu nemohla byť..takže si najskôr idem všetko prečíťať, a potom sa snád aj vyjadriť 😀 😉

zuuzka
2. jún 2010

Caute baby...tak ako vcera? Yanni ty si mala ovocie? No ja som uz obliekla jedny kratke rifle....sice este trosku slaninka previsa, ale zapneeem. No a na druhych mi chybaju este take styri centi do zapnutia. Inak vsetky stare vyzleciem aj bez rozopnutia gombikov. Tak dufam, ze aspon toto leto budem vyzerat normalne. Dnes uz mam za sebou polovicu jablka, pol litra chudnuceho caju a na obed si dam asi ryzu....no a osvedcili sa mi vecere z melonu. Tak kocky pekny den...ved uz sa zvikendieva 🙂

claudee
2. jún 2010

ahojte, je tu nejaké tíško 😕
ja už mám za sebou raňajky, dosť skoro na mňa, takže aj obed bude zrejme o dosť skôr ako inokedy..

bea44
2. jún 2010

kuk na vas 😕 claude 😉
driemete 🙄 ja som dnes zas meskala do roboty 😠 neviem v takom pocasi sa rozhybat 😲 ale uz konecne aj vykukuje slniecko 😉
ja som vcera troska zhresila 😖 dala som si vecer po veceri keksik a susienku 😢 😢 / a to som sa vyhrazala , ze tento tyzden na 101%/ 🙄
dnes mam UH a neuvarila som si nic 😔 tak som to riesila potravinami : kupila som si jeden celozrny rozok , a croassant, tiez len taky neplneny ☹ nie uplne ako ma byt, ale snazim sa 😀

zuzi - aj ja stale skusam, ci uz vojdem do tych mensich nohavic 😀 tie co nosim teraz stiahnem bez rozopnutia , ale tie cielove ... tam mi este take 3-4 cm chybaju 😲 ale este ma mesiac do konca. tak snad sa aspon priblizim 😕

zuuzka
2. jún 2010

no bei ja tiez tak....len neviem, ta dovolenka, to bude boj ☹

yanni
2. jún 2010

Ahojte,

no tak ja vcera ovocnickov asi tak na 99,999999 % lebo som si dala vecer asi o nieco viac orieskov ako som mala. Ale ja uz ked tie vlasske vyzieram tak sa neviem zastavit 😠

Zuzka ja som si tu vodu koli splnu dala o den skor, tak sa mi to teraz trocha posunulo.

No dnes bielkoviny ale ziadne mäso, som sa vcera dusovala ze budem varit. No myslite ze sa mi chcelo? Tak vyzieram mliecaky, mam uz jogurt v sebe, uz perd 12stou, neva, som hladna. Dnes to aj tak vyzera na hresenie az az, syr a praclik, no co. Zajtra ma ma navstivit cervena kamaratka tak uz by som aj kona zozrala. Boooze ako ja tieto dni neznasa. To len clovek chodi a zhana. Aspon ze je zajtra sviatok a sme doma. To pol dna prespim a s tou druhou polovicou este uvidim. Pocasie je na dve slova, neprestajne prsi.

Baby no vy ste dobre s tymi nohavicami. Tak ja som si jedni v nedelu vyskusala, sice som ich aj pred dietou obleikla aj zapla ale boli velmi na fest, ze sa clovek ani hybat nemohol a teraz su super ani do zadku sa uz nerypu 😀 Ale este trosku pockam aby este lepsie sedeli. No dufam ze sa dockam.

A s tou dovolenkou a dietou vam nezavidim. Ja by som asi dodietovala 😠 Ja mam az v septembri a to uz budem mat po diete. Vdaka bohu. lebo by ma asi svihlo.

zuuzka
2. jún 2010

noo ja uz po obede a uz ma caka len melon....

natsa
2. jún 2010

Ahojte,tak ja som si včera konečne kupila melon na dnešný vit.den.Tak som ho rozrezala celý mi vytiekol bol starý tak som ho vyhodila.teraz neviem čo budem papat asi umriem od hladu.Je mám dole 3 kg

bea44
2. jún 2010

natsa 😀 😀 😀 😀 . skodoradost ? nie 😨 len som si predstavila seba, ako by so sa modlila 🤐

ja terat este melony nekupujem 😖 a ak tak len rozkrojene 😠
ked si totiz predstavim, tu cestu, co musia zvladnut v aute. 😕 z maroka alebo grecka 😨 tak si treba davat pozor.

daco doma najdes. 😎 a ak nie pridas dalsie dkg do minusu 😵

natsa
2. jún 2010

no ja som sa už nemohla dočkat ja ich zbožnujem.na dala som si rajčinovu.chlapom som spravila palacinky z nutelou no nedalo mi a lizla som si.hádam som tak strašne nezhrešila

yanni
2. jún 2010

Natsa to nic nie je. Tu sa inak hresi 😀 Inak by som si aj ja dala daku coko. Hladna nie com, ale nie tak, co by mi same do zadku vbehlo ba som si dala. Baby ja to uz nevydrziiiiim. Pocuvajte, mate aj vy pred jahodovymi dnami taketo chutky? JA vlastne ani tak nie, ale ako drzim dietu tak to so mnou vykruca. Asi com uz podvyzivena co sa cukru tyka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 No neviem neviem ci sa na ten kolac od minula nehodim 😠 No idem ja ale najskor na trening. Mozno ma to prejde...

bea44
2. jún 2010

ja som si dnes na veceru dala dva pagace a jednu parenu buchtu posypanu kakaom 😝
aj ja mam teraz svoje dni a asi preto tie chute . ale dnes ako tak 😉 akoze mozem 😝
a este aj kusok povinnej cokolady som zjedla 😝
a mam vystarano 🤐 na 4 dni. 😲

som zvedava ako zvladnem zajtra vitaminy 😕 po tom dnesku 😅

nikanika28
2. jún 2010

Cafteee baby....nejako som nemala casu, ale citala som vas 😉 . V diete pokracujem...aj ked ten vikend ma nakopol akosi blbym smerom, vsetky mozne chute ma prenasleduju 😝 😝 . Dnes som mala UH, na obed som spravila cestoviny so sampionmi a cesnakom, bazalkou a cibulkou...dokonca aj mm sa zalizoval 😀 😀 ...len ja truba som si k tomu este suchla cesnakovy posuch 😖 🤐 . A na veceru som si dala Magnuuuuuuum...mnaaaamky 😵 😵 . Zajtra ma caka ovocko, mam nachystany melon, hrozno, banan, jablka..tak uvidim, co zdlabnem 😅

zuuzka
3. jún 2010

Ahojte. Tak ako dnesne rano, vychadza slniecko....Ja uz mam v sebe pomarancovy dzusik a na obed asi salat s bielym jogurtom, na maso nemam chut. No musim sa setrit, caka na vikendova grilovacka a to si urcite nieco dam. Tak kocky pekny den 🙂

yanni
3. jún 2010

Baby vy mate slniecko???? Ticho zavidim. Tu len "prsi, prsi, len sa leje...Stara zavri konecte tie dvere, kos ide dnu" 😀 😀 😀 😀 Baby tu je 8 stupnov 😠 Dnes sviatok a clovek musi doma tvrdnut, Boooze to bude zase den, budem len zhanat co zdlabat.

Le vcera som sa drzala. Nehodila som sa na ten kolac. Takze prehresok sa nekonal 🙂 Ale mala som na male.

Dnes bude zemiakovy salat s cibulkou a mozno aj nejaky hrasok a mrkvicku do neho nahadzem.

claudee
3. jún 2010

čaute 🙂 konečne nepršíííí, už mám v tej vody v našich 2 pivniciach akurát dosť 😠
práve sa chystám skočiť na raňajky, lenže potooom, plánujem robiť palacinky, lebo som ich nerobila už asi pol roka a som na ne dostala takúúú chuť 😅 😅 viem, že poriadne zhreším, ale raz za čas..no a čo.. aj to telo potrebuje..
a včera som si objednala ten eliptický trenažér, takže ked mi ho doručia už si nebudem môcť dovoliť takéto prehrešky 😀 musím to teda stihnúť ešte dnes 😎

nikanika28
3. jún 2010

claudee, ja mam tiez doma ten elipticky trenazer....ale akosi sa nemozem dokopat nan...som rada, ze mam chvilu klud, ked hviezda spi...ale uz sa asi tyzden odhodlavam, ze zacnem konecne, len akosi nevydalo 😅 . A palacinky by som si dalaaaaaaaa...mnaaaam 😵
Ozaj, moze sa na bielkoviny Niva?????

claudee
3. jún 2010

nika, a aké to je na ňom cvičiť?? ja som si naň skočila párkrát u sesternici a celkom sa mi to páčilo 🙂 a navyše, ona pred rokom s pomocou elipticalu pekne schudla, tak dúfam aj ja, že mi helfne 🙂
niva sa určite môže, syr ako syr, len si daj 😉

nikanika28
3. jún 2010

claudee, je to fajn, ale nakolko mam este po porode kondicku v prd..... , tak tam dlho nevydrzim 😖 ...tak ked budes mat doma, tak napis, pojdeme "spolu" makat 😀 ...ja som nan bola zvyknuta, pred tehu som chodila pravidelne cvicit a pred cvicenim som vzdy behala aspon 15-20 min....teraz som rada 10-tim minutam 😠

matynuska
3. jún 2010

Mz v Dansku mame tiez slniecko :P a vcera bolo tieez. A jam mam vycitky, bo ma ukecali na zmrzlinuuuuu. Hamba miiii. No a ak sa mam priznat tak vecer som vypila 0,75l dzusuuu strasne vycitky mam. Mala som bielkoviny. No dnes skob, tak asi buude len zeleninovy salatik za trest.

zuuzka
3. jún 2010

Mati a vsak dzus nie je take strasne porusenie nie? Ja uz mam salat za sebou, poobede ma este cakaju korcule a klasicky melon na veceru. Ale uz sa nemozem dockat sobotnajsej grilovacky 😉

magimary
4. jún 2010

ahooojte! 😉
moja operácia zubov sa opäť odkladá,
ARO-lekári rozhodli, že najprv musím ísť na alergologické testy na narkotiká, analgetiká, aby vedeli, čím ma môžu uspať a čím mi môžu tlmiť bolesti a až keď budú výsledky z tohto, opäť budú konzultovať, či, ako a kedy bude operácia... 😝
včerajší deň som tedy celý strávila v nemocnici a behala som po tisícich lekároch... 🙄

ale ráno som sa vážila (lebo som vedela, že to jedna z vecí, ktorá ARI-stov zaujíma a bola som milo prekvapená (že už som prekonala svoju prvú veľkú métu a idem k druhej), lebo už mám 12kíl dolu 😨 😵 😵 😵 😎 😵 tak som sa hneď ráno tešila ako malé deco (najmä keď som si predstavila, moje zemiakové orgie z predošlého dňa, myslela som si, že budem mať aj o kilo viac a ono takto 😨 😅 , ešte o dve menej 😵 , ja som si totiž na sacharidový deň dala zemiaky-sucho pečené v trúbe o 12 na obed, o tretej na "večeru" a ešte zopár na "druhú večeru" o 18-tej 😅 , boli to síce také tie minizemiačky, veľkosoťu asi ako gaštany, ale aj tak som si myslela, že sa mi niekde "nalepia" a zvýšia váha 😕 😅 )
dnes mám vitamíny, takže sa de facto postím 😝
ale raňajky (jahôdky) už mám za sebou 😉
a nemám žiadne orechy...neviem, ako to dnes bez nich "dokopem"... 😝 😅

prajem pekný deň 🙂

nikanika28
4. jún 2010

Cafte, vcerajsie ovocko v pohode, teda az na vecerne vyjedanie Back rolls ...ale nebolo ich vela 😅 ..objavila som novy druh, ze sampionove...no neochutnaj to 😀 😀 😀 Ja milujem tieto suchariky, no a neodolala som 😅 🤐 . Dnes bielkoviny...a kedze som mala odobrenu nivu, tak dnes budem mat zapekany baklazan, plneny nivou, sampionmi, vydlabanym vnutorm baklazana a samozrejme cesnaaaak...joj, tak sa na to tesiiim 😵 😵 .. Velmi mi chyba syr a mliecne produkty ☹ Tak to dnes dobehnem, maso mi ani tak nechyba, to som ani predtym az tak moc nejedla. Ale zajtra zaseky mame velku akciu, dvojoslava 30-tky...a bude pecena svina...no tak neviem, neviem 🤐 🤐
Magi, ty mas teda patalie s tymi zubami 😨 ...drzim palce, nech to mas rychlo za sebou 😉

zuuzka
4. jún 2010

Ahojte. No ja uz poskulujem po obede, ranajky bol len caj a uz som hladna...No baby tak moja vaha pred zatazkavajucim obdobim je minus 7 kg. Som fakt happy, vyzera, ze ak sa prilis neutrhnem z retaze, prezijem leto v normalnej vahe...po dlhom case. Este 7 a budem spokojna uplne. Tak sa vsetky drzte 🙂

nikanika28
4. jún 2010

Zuzi, tak to je super 😵 😵 😵 ...kolky den mas?

zuuzka
4. jún 2010

asi siesty tyzden 🙂 Ale mala som aj pauzu v zmysle, ze ked sa vaha nehybala dala som si vikend s ranajkami a vsetkym na co som mala chut a potom opat tyzden podla pravidiel ale bez sladkosti.

zuuzka
4. jún 2010

jeej Nika, mate Klarku...krasne meno, aj my by sme chceli Klarku 🙂