90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

claudee
9. jún 2010

bea, aj ja pozerám, že baby pomenej píšu 😨 asi nestíhajú, dúfam, že iné v tom neni 😕
práveže ja musím už riadne zabrať, lebo minulý týždeň bol prehrešok za prehreškom 😝 😝 na váhu ani nejdem...
ale už sa polepšujem, menej chutí, sú brutálne teplááá 😖

lubikaf
9. jún 2010

claudee tiez mam pocit, ze mi menej chuti jest v tych horkach. dnes som este nejedla a vobec som neni hladna. a to uz je skoro obed 😲
baby mozno travia cas vonku, treba vyuzit, ze je krasne. ja sa tiez chystam za chvilu s malym von, ved hadam nebudem doma zavreta 😉

yanni
9. jún 2010

Aaaaaahojte kostlivky 😀 ,

no ja nestiham pisat. citat ako tak preletim, ale s pisanim je to horsie. Straaaasne vela roboty. A tu je tiez strasne teplo. 35 stupnov hlasia zatial do konca tyzdna, som zvedava ako bude na buduci tyzden.

Inak ja mam dnes ovocnickov. ale este som skoro nic nezjedla. Len banan a jabko. Caj som rano vypila a chlascem vodu ako keby od zajtra nebolo.Vcera som na UH len trocha salatu na obed, jedno jablko, banan rano a este kolac. Ten tvarohovy co som uz pred par tyzdnami piekla som vytiahla z mraziaka. Ten je uz aj zlikvidovany. No dobry bol. Som sa celkom dobre cely den drzala a ja blba potom este vecer som si musela 2 Ferrero Küsschen hodit. No nejak ma to lakalo na tom jedalenskom stole. No uz som trocha popripravovala pre navstevu co pride v piatok a ked som isla okolo stola tak uz mi sliny tiekli 🙄

Poviem vam, je to vsetko nejako na dve slova. Ako som sa prve tyzdne drzala na 100 % tak to teraz flakam. Tiez nic nevarim a ked tak to mam vzdy na 2 razy a to tiez nie je bohvie co. Ovocia tiez uz tak vela nekupujem, to ja tie ranajky riadne flakam. Ja si dam tak jeden kus okolo 9 a staci. A neviem ako vy ale bielkoviny ja casto miesam. trebars v robote akoze obed mam jogurt alebo syr a vecer si dam trebars mäso so zeleninou. Alebo opacne. Alebo vobec nic len salat. no ja to fakt strasne flakam. Vaha sice ide dole ale strasne pomalicky, mam dnes 40. den a len 4 kg dole. Vazila som sa v nedelu. Tento tyzden sa ani nejdem vazit, budem s navstevou zrat asi ako utrhnuta z retaze. No neviem neviem ci sa mi podari aspon z casti dodrziavat. Ale o ca. 2 tyzdne je druha voda, tak asi sa az potom odvazim. no uvidime, vodu mam zase na spln, stale mi to tak teraz vychadza. ale nejaka som uz unavena z tejto diety. Stale vymyslat co zjest.

lubikaf
9. jún 2010

yanni a to si este iba v polke, ani nie celkom. hmm no co uz, 90 dni je predsa len dost. treba mat asi iba pevnu volu, ktoru ja zial nemam, no ale aspon sa snazim 😀 ja od zaciatku stale iba 3kg dole. dufam, ze po vode to bude aspon dalsie kilo.

bea44
9. jún 2010

yani - klidek 😕 nemozes chciet schudnut vela, ked ani velmi nie je z coho 🤐 . a este k tomu sport !!!
ak by si chudla z takej 90 tky, to by boli ubytky 😉 . hlavne ze ide dole. treba vydrzat 😵
opakovanie - matka mudrosti, moj nazor / uz som ho tu viackrat napisala/ je to , ze pri tejto diete nejde len o schudnutie, ale o celkovu zmenu stravovania. /asi preto 90 dni/ aby si organizmus zvykol, ze mu staci menej papkat a vela vela zeleniny a ovocia.
ved, kazda to priznala, ze nikdy tolko zeleniny / hocakej/ nejedla, ako teraz 😉 a asi by bola hlupost po skonceni nabehnut na stravovanie ako pred dietou 😠 . / mozem potvrdit z vlastnej skusenosti ze to je potom jojo ale superjojo / 😲

nooo ale co uz, ja vacsinu veci robim poriadne az na 2 x. 🤐 " učte sa na mojich chybach" nie ako ja na vlastných 😒

aj ked...... na vlastných je to ucinnejsie 😀 😀 😝 😝

nikanika28
9. jún 2010

Ahojte, ja dnes skroby ....ranajky som dnes akosi nestihla 😅 😕 ..a na obed som robila vyprazany karfiol s varenymi novymi zemiakmi s jarnou cibulkou..ja som si teda dala zemiaky a vareny karfio s brokolicou, mnamky 😵 . Od zaciatku diety mam na pase 5cm a na hrudniku 6cm dole ... 😕 ..mohlo byt aj viacej 😅 ..keby nebolo tych vikendov a obcasnych najazdov na inu papanicu 😝

pavlina333
9. jún 2010

ahojte mohol by mi niekto poslat na email tu 90 dnovu dietu?dakujem

yanni
9. jún 2010

ze vraj "chudla z 90tky". No to by bolo...

No ja som ani pre dietou nejak do seba nepchala. Som sa sneázila zdravo stravovat. Ziadna pizza alebo hotove jedla. Len asi v com je problem, ze som to miesala. T.j. mäso+zemiaky a podobne. Asi telo na toto nie je stavane. Zeleniny som vzdy vela jedla, milujem salaty ale oocia som tolko do seba nepchala. A uz to zase trocha obmedzijem., lebo moje travenie pri tolkom ovoci strajkuje. Ale zaujimave je, ze zeleniny mozem vela a nic sa nedeje.

No ja by som este dake tri kilecka chcela dolu, lepsie by bolo 5. Ale ked sa podaria tie 3 este a budem sa same sebe pacit, tak nebudem experimentovat.

A ja sa strasne toho joja bojim. A ostanem asi navzdy na delenej strave. JA si myslim, ze ze to asi ani to poradie tych dni nie je dolezite, skor to delenie. Ved ak si kuknete tu klasicku delenu stravu, to je skoro take iste. No ved uvidime ako bude. Ci vobez dozijem toho 90teho dna 🙄

ivella
9. jún 2010

ahojte,veruze nestihacky pisat,rano pre novy OP,cestou mi maly gr.al v aute,ani som nemala na jedlo chut,nakoniec som len tak nasucho osmahla syr,bola z toho riadna mňamka,s uhorkou...dam aj na veceru
nika,peknucke centimetriky,len tak dalej 😅

bea44
10. jún 2010

ahojte. 😉
nika - aj u mna je to tak, nebyt tych prehreskov, mohlo byt viac dole 😠 . ale zas sa nestresujem, lebo pomaly ide aj tak 😝
len pomalsie 😒
yani - ja cely zivot musim davat pozor co dam do huby 🙄 . ale mam take obdobia, ze mi je to jedno 🤐 a potom skoncim tak, ze sa musim na..s .. rat a pustit sa do obmedzovania. a vlastne mne ta delena strava vyhovuje 😎 . citim sa lepsie, nemam bolesti zaludka . 😎 lebo pred tym ano 😖

ja dnes skroby - zeleninove rizoto a zeleninka k tomu . 😝

ivela - drz sa , ved ty si pred tym kazdeho startovala..... 😵 a motivovala , tak sa nakopni a ides cica 😀

yanni
10. jún 2010

Ahojte,

tak baby, vcera som sa prekonala. Ovocnickovia na 100 % 🙂 🙂 🙂 Normalka som na seba hrda. No ale bola som cely den z domu, tak to asi preto. Do kanclu som si brala len dovolene a vecer som mala sport do pol 9 takze sa to vyriesilo samo a nebolo niejake vymyslanie. Ale do chladnicky som kukuckovala co by som zozrala 😕

Dnes budu vecer kuracie cecky so zeleninou z minula co mi ostalo a na obed jogurt. No ja to miesam, nemiesat sa da len ked mi bielkoviny vychadzaju na taky den ked som doma.

Bei ja som si nemusela davat pozor co zhltnem. Do takych 27 rokov potom sa too nejak zvrtlo a ani som nezbadala ako som 10 kg do mojej ca. 30tky pribrala. A mam ich doteraz. Vlastne teraz uz 4 kg menej 😉 Mne sa v nemecku posral metabolizmus, travenie je v r..i. Prvych par rokov bolo OK, ale teraz je to fakt na dve slova. Ale delena strava som zistila ze aj mne dobre robi. Ja ked som normalny obed zjedla, ani nie nejak velku porciu, som sa strasne plna citila. Taka tazoba na zaludok. Ono to preslo ale niekedy mi bolo tak zle ze som bozkavala zachodovu misu. A teraz je to fakt super (okrem tej orieskovej akcie 🙄 ). No uvidim ako po tych 90 dnoch. Ak schudnem este dakych 4 kg. tak si dam do oktobra pausu (3 mesiace) - no dovolenka a tak - a ak nepriberiem na normalnej strave (podotykam ze budem delit ale podla Summovej a nie az tak prisne) tak to budem uz stale praktizovat. No uvidime ako teraz po diete. Uz mi aj kolegyna v perkarni povedala ze ci som schudla. Ze vraj som nejaka stihla. A vcera na sporte som sa zase vykukala v zrkadle, tak sa sama sebe celkom pacim. Ale este to nie je ono. Trochu z tych suniek musim este dat dole a brucho spevnit. Tucne nie je,. ale take nejake mäkke.

A este otazocka na vsetky. No neviem ako vy ale mne sa zda, ze ako som schudla, aj z ruk a ramien tak mam teraz take mlandrave tricepsy, alebo lepsie povedane ziadne svyly len mlandrave asi sadlo co ja viem. Ako sa da toto spenit? To som ja take nemala, to asi teraz len po schudnuti. Pilates nejko nepomaha. Uz ho robim rok ale to sa len teraz objavilo. Podotykam ze do normalneho fitka nikdy nepojdem. Mne to je tm strasne hnusne ked sa tam 50 ludi poti. Nejake cviky na doma neviete?

bea44
10. jún 2010

yani - aj ja to mam s rukami tak , su chudsie, lebo islo dole aj tam,ale akesi mlandrave 😲 a ja som uz dobrych 5 rokov nebola v telocvicni 😠 predtym 3 x do tyzdna 😅 .
mne sa najviac osvedcila kalanetika 😉 . aj tu na konovi som videla ze kocky o nej kecaju 😕
dokonca tam bol aj link na zakladne cviky
tam sa da spevnit svalstvo a mozes cvicit aj s gumami na posilovanie 😉

ivella
10. jún 2010

ahojte,kalanetika je super,kedysi ma to bavilo,no teraz som taka leniva,alebo skor z deti unavena,ze ked zaspia,som rada ze sadnem k pc s kavickou vedla mna...do kelu,jeden by povedal ze pri detoch sa nezastavim,chudnutie musi byt radost,,ale smola,uz som rok po porode a stale 17kil navyse.nechapem,po prvom som mala do mesiaca vsetko dole.
bea,neviem co je so mnou,ako sme sa odstahovali,nikto ma tu nepozna,nikto ma nenakopava,akoby mi to bolo fuuuk.
rano si v posteli premyslam ako spapam jablko a pridem do kuchyne,automaticky natriem chlieb-obycajny,makkucky,suncicka,syr(k tomu ani kusok zeleniny)a idem.hned ako dojem,zacnem si nadavat,no zaroven si poviem,ze ked som takto porusila hned zrana,nema cenu sa mordovat. som ja ale kravaaaaaa 😠 😠

bea44
10. jún 2010

ivela - toto obdobie mam sem tam aj ja 😖 snad 1000 x som si povedal, preco ja ? sa nemozem normalne najest 😠 ale vlastne co to je normalne ? 😕 😕
a dobre vies ze chudnutie zacina v hlave 😔 / ale hlavne v nakupnom voziku v potravinach/ co nedas do vozika, to nezjes. 😅
a este aj usetris 😝 😀 😀
takze ak sa nenastartujes , tak to nema zmysel trapit sa este aj vycitkami ze co som zjedla a kolko. 😖
ale ma to cenu mordovat sa !!!!!!!!

yanni
10. jún 2010

No baby, tak som aj googlovala a zistila som ze ta kalanetika je vlastne to iste co moj pilates. Pokukala som trochu fotecky a tam take cviky ako aj mi robime. takze neviem ale ono to sice ucinkuje, alebo ja neviem ci len ta dieta ale asi oboje trosku, ale mne sa zda ze moja postava uz nie je taka rozkysnuta. Ja som typicka zena, hore chuducka, prsia tiez nic moc (ale nemam po kom, mama je tiez plocha, ale od bokov sa to zacina. Nie az tak velmi ale predsa sa mi to vzdy na zadku a stehnach usalasi. No ja mam 2x do tyzdna na postavu a este plavanie na kondicku. Rozmyslam ze na buduci rok este nieco ine zacnem co si zaplatim dopredu a tym som prinutena tam ist. Plavanie to je tak, kupim si 10tkovy listok a mozem tam ist kedy chcem. A ked nepojdem tak nic nestracam. Kamoska chce na buduci rok zacat s golfom, ja som golf uz hrala ale som to potom z nedostatku casu a partnera prerusila ale to golf nie je az tak velmi na kondicku. Nachodis sa sice ale nemusi za loptickou behat. Tak som premyslala o tenise. My mame pilatets/kalanetiku v tenisovom klube a vzdy tak okukujem ako trenuju. Ja by som chcela nieco co sa vonku robi. Aspon cez leto. No a tato "gymnastika je v telocvicni a to je na prd, ja sa fakticky cely den nedostanem na cerstvy vzduch. Len do a z roboty a vecer trocha na terase.

No Bei ja to tazke. Ci sa tie ruky budu dat obec spevnit.ZEby ked svalstvo narastie? Ale ja nechcem byt ako zapasnik.

Ivella. no ja by som si tiez dala taky fakny cerstvy chlebik s maslom a cibulkou *mnaaaaaaaaaaaaam* No to ta pevna vola. Ja takmer vobec nehresim. Ale ani 100 % nedosdrziavam. Ranajky 2 ks nehrozi a obed uz mam dakedy aj pred 12 a vecera rovnaka ako obed tiez nehrozi. A tiez ako som uz niekde hore spominala, bielkovinovy miesam rozne bielkoviny.
A mne sa lahsie dietuje, ja nemam deti a nemusim vyvarat. A tiez som si vsugerovala ze rok bez chlapa staci a treba nejakeho zbalit 😀 a pokym budem ako buchta tak sa ziadny za mnou neobzrie 🙄 Ono je aj statisticky dokazane, ze ked mas rodiinu, partnera a tak, nemusis sa uz nikomu pacit, lebo partner ta berie taku aka si. Cize ked sa po case aj rozkysnes, väcsinou sa nic nestane. Ale ked sa rozkysnuty clovek snazi najst partnera (hlavne ked on je stihly a pekny) tak chce mat aj svoju polovicku pohladnu. No co uz...

yanni
10. jún 2010

No baby tu poslkednu vedu som nejak skomolila:

takze

rozkysnuty clovek chce partnera = male sance
pohladny a stihly clovek chce partner =velke casnce a velky vyber. Tento clovek si ale takmer bez rozdielu nevyberie tucku.

ivella
10. jún 2010

yanni 😀 😀 no ja mam teraz o 22kil viac nez pred 5rokmi co som spoznala muza---sice ani vtedy som nebola chuda-to ja nikdy,ale vraj zaposobila charizma a hlas 😀 😀 😀 (my sme sa zalubili cez telefon a sms,kym sme sa prvykrat videli)
ale je mi ho popravde luto,taky pekny chlap a take tucko ma doma ☹
tak som sa teraz poriade nas*ala na seba a ide sa chudnut 🤐

claudee
10. jún 2010

ahojte, no vidím, že dnes sa to tu už začína robiehať 🙂 🙂
ja som raňajkovala už o 9, ale ešte stále nie som hladná, nalievam sa vodou...inak mám spravené fajnové rizoto s kopou zeleninky, takže niekedy neskôr sa "naobedujem" 🙂

inak, mi dnes kuriér priniesol eliptical 😵 len neviem kedy sa dostanem k tomu, že ho poskladám a vyskúšam, kedže tu budeme mať teraz do konca týždňa frmol, meníme staré okná na plastové....

sivocka
10. jún 2010

ahojte, citam, ako sa stazujete, ze Vas dieta nebavi....baby, ani mna....a to ja mam iba 23 den. Schudla som sice 3 kila, ale to za prve dva tyzdne, co som dodrziavala na 100 % a potom som to na grilovacke pokazila a odvtedy stojim na vahe...asi by som sa nemala vazit aspon dva tyzdne....od pondelka uz zasa dodrziavam, ale mam pocit, ze som strasne nafuknuta, take mam velke brusisko, ze az...pocas tych prvych dvoch tyzdnov som sa aj sama sebe zdala tensia a to ploche brusko. Teraz neviem ci by som mala zjest menej, alebo cim to je.....
Chcela by som este aspon do tej prvej vody vydrzat a uvidim, aky bude vysledok.
U mna jee problem, ze ja varim pre rodinu kazdy den a pre malinkeho sa snazim pestro a to je dost velky problem vydrzat. Taktiez som zlenivela, nechce sa mi pre seba pripravovat jedlo, potom to hadzem do seba len tak ledabolo a to co je hned hotove, vcera som zozrala celu konzervu fazule, taktiez mi odpadli od chuti cerstve zeleninove salaty, asi som to prehnala zozaciatku...

Yanni, ty spominas delenu stravu podla Summovej.....ake su tam pravidla.....skuste mi hodit kocky nejaky link, dakujem
mne by viac bodlo keby sa dalo kombinovat pocas bielkovinoveho viac druhov....napr. sunka so syrom a jogurtom a pod....

Bea, jemine, toho som sa obavala, ze sa docitam, ze ak prestanem skor a nabehnem na ormalnu stravu, prebehnem aj svoju povodnu najvyssiu vahu.... cize brutalny jojo efekt......fakt mas take negativne skusenosti? 😕
A si si vedoma, ze by si to s jedlom prehanala, ci ani nie?
Dufam, ze si nebudem vycitat, ze som vobec s dietou zacala......babulky, pomoc...potrebujem riadnu davku pevnej vole....dik 😵

ejbyk
10. jún 2010

cafte konecny...tak som sa tu zas dlho neukazala, no a hresila som samosko!! no ale dnes ked som uz nezapla svoje oblubene biele letne kratasky, co som este minuly rok v pohodke nosila...som sa nas... ☹ ☹ ☹ hovorim, ze teda to snad nie toto!! ja som zufala! dnes mi aspon chuti viac pit ked je taka palava.
yanni...ja mam taku skusenost s chlapmi a chudnutim ze ked som prvy krat drzala tuto dietku, pekne sa mi darilo...pekne zisli 4 kg tak za cca mesiac, potom som si nasla frajera a bac tie kg mam spat...a asi aj vacsiu rit! no hrozne! a este ked mi povie ten moj "ja ta tak rad"! ho stale nabadam nech sem tam splechne ze s takou vyklobaskovanou zit nebude, ale kdeze kdeze! takze doma vyvaram a papkame stale 😒 !
babeny...chodievate pravidelne civicit?? ako sa viete prinutit....Nemam deti, rodinu a tak...ale v praci som cele dni a obcas vymackana tak ze ledva dojdem domov...a uz na ziaden sport nemam kuska sil.

yanni
10. jún 2010

Ivella ty si ale davas, ze vraj tucko 😕 Ale ved to je teraz dobra motivacia, ci nie? Pekny chlap, pekna zenska. Ale verim, ze s rodinou je to tazke.

Ejbyk, ved vravim, pokym je clovek sam tak sa drzi a potom s chlapom len pribera 🙄

A k tomu sportu. Tak ja tiez nemam rodinu. Deti a tak myslim. Tiez robim cele dni, idem o 5:30 z domu a pridem domov ak vsetko ide po masle najskor o piatej. Tiez vystavena a unavena. Ale ja sa nejako donutim. Ved ja to zaplatene. Tak ja m,am raz do tyzdna pilates a raz taky ze vraj Six-Pack-Kurs a este raz plava. Ale plavaren v poslednom case dost flakam. Pred dvoma mesiacmi som sa stahovala a od vtedy to ide s plavarnou dole vodou. no bolo treba stale nieco pokukat, dokupit a tak a nebol cas. No a kazdy piatok chodim este na brigadu a tam este ca. 5-6 hodin "stepujem" no nabeham sa ako kon, takze to je tiez trocha sportu. Ale doma nerobim nic. Neviem sa prinutit.

Sivocka no ja mam od Summovej knihu. Kupenu este niekedy v 90tych rokoch, ked to prislo do mody. Aj som to dost dlho dodrziavala, to je celkom fajn. Tie pravidla nie su az take prisne. Ale v compe zial nemam nic. Skus pogooglovat, mozno nieco najdes.

jankabo
10. jún 2010

Ahojte, mozem sa k vám pridat???? Aj ja som začala tu dietu a dnes som 11 deň, 🙂

ejco
10. jún 2010

aj ja by som chcela schudnuuuuuuuuuuuuut kurnik.Idem do toho,len mi poradte ako na to.

jankabo
10. jún 2010

Ejco a aku dietu chces drzat , tu 90-dňovu???

magimary
10. jún 2010

Ahojte! 🙂
Hlásim príchod zo služobky 😉 ,
diétku som až tak veľmi neporušila, každý deň len trošku ( 😕 😅 😉 ) a zajtra si dám vodu, ktorá mala byť v stredu, (radšej až) potom sa odvážim odvážiť... 🙂
ale všetci, čo tam boli si všimli, že som strašne schudla (už sme spolu boli na služobke -školení vo ferbuári) a denne mi to povedalo asi 5 ľudí...
😵
bola som happy ako blcha 😅 😵 🙂
prajem pekný večer...

lubikaf
10. jún 2010

baby ahojte, tak ja sa hlasim po dni plnom vody 😀 😀 😀 uz mi lezie krkom. ale dalo sa, to horko mi hralo do karat 😉 a este aj to, ze maly ma sople a idu mu zuby, takze je total mrzuty a vyzaduje moju plnu pozornost. co je sice dost na prasky, ale neni kedy popri tom mysliet na jedlo. no a bola som s nim aj tak skoro cele poobedie vonku, lebo v kociku cusal.

no ale to by bolo moc podozrive, keby som ja vydrzala cely den len na vode. takze rano som si dala hned dve kavy, po prebdenej noci som to potrebovala a este som si dala aj trochu chleba, lebo som bola mooooc a mooooc hladna. ale potom som si s malym dve a pol hodiny pospala a uz bolo dobre 😉

tak som zvedava na zajtrajsiu vahu, ked nebude aspon daco dole, asi sa pekne hahnevam 😠

baby ale som rada, ze tak vela pisete, to ma potom bavi viac chudnut, lebo viem, ze v tom nie som sama 😉

ejco
10. jún 2010

jankabo ano 90 dnovu.Ved uz som jak sud.

kofa
11. jún 2010

@ejco - aj ja som jak sud. Pôjdeme do toho spolu????????
No len ja tiež neviem ako na to..... 😲