90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

yanni
30. júl 2010

@nikanika28 ty si ako moj otec. mame nosievam belgicke pralinky, take morske potvorky, ze na "podplacanie" 😀 . no pekne bonbonieri a fajnotka je to. A ma vzdy doma v barovom aspon 3 balenia. No a otec chodi stale okolo a vravi, ze nech jedny otvori, ze sa zosmradia. A mamu ani netrklo. O par dni zase otec chodi akolo baroveho a vravi, ze nech uz konecne jedny otvori, ze uz sa zosmradeli, ze aj cez dvierka citi 😀 😀 😀 A mama mu na to, ze co chce, ved ked uz su zosmradene, tak mu ich hadam neda zjest, este sa otravy. A otec, ze oni su urcite dobre aj zosmradene 😀 😀 😀 😀 😀 Not ak mu konecne dala a mala za cas pokoj.

Ja sa cudujem pri takych "sladkych" rodicoch, ze ja vobec nie som az tak na sladke. My ked uz sme doma nic nemali, tak otec aj varovu cokoladu otvoril. a ked ani ta nebola, tak si dal za lyzicku krystaloveho cukru 😀 😀 😀 No to by som ja urcite nejedla bleeeeeeeeeeee Ale coko na varenie je mnaaaaaaaaaaaaaaaam

bea44
30. júl 2010

ahojte, mne včera doma nešiel net, akasi porucha či čo 😅
@chamuda . teraz kukam, že si tu - tak sa drž a nepopust 😉 ved ty si už zabehnuta. a ten tvo j chlop - je to vobec muž?? a slovak?? takeho nepozam. ja mam stale štastie na rovnakych 😕 alebo ich zle vycvičim 😅 ako tu bolo pisane 😨

@yanni - rehocem sa na tvojom otcovi až mi slzi teču a nevidim na kaves 😀 😀 😀 . totižto mi to pripomina mna , presne tie situacie, že ked už ine neni aj varova čoko / taka kocka z ktorej sa odrezuje/ bola mnam a ked uz ani to nebolo tak praškovy cukor rozmiešaš s kakaom a troška vody, taku hustu masu urobíš- no to ti je dobrotka 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale to sme s bratom robili ako deti, a mama ked piekla stale hladala čokoladu, že už zas nemam 😕

augustovamonika
30. júl 2010

Bre rano vospolok
Yanni ze ta huba neboli, hned zacnes o belgickych pralinkach!!! Ano potvrdzujem, bohuzial, belgicka cokolada a pralinky su najlepsie na svete 😀
Vcera prve ovocie-zelenina. Vdaka dvom kilam varenej zelenine a dva mechy orechy som to nejako zvladla. Dnes sa uz vytesujem ako mala na kuraaatko, to sa bude na obed pucit!!!
A poslusne hlasim ze po prvych styroch dnoch je 1.2 kg dole 😠
Nove chudnutiachtive zeny tymto v mene slovakov v zahranici vrelo vitam 😀
Yanni clovece a nevypisuj ake slovenske zasoby mas, skoro som oslintala obrazovku!! Nerobi mi to v praci dobre meno 🙄

augustovamonika
30. júl 2010

Mnaaaaaaaaaaaaaaaaaaam ta kocka varovej cokolady!!! To bol najlepsi komunisticky produkt!!

evita68
30. júl 2010

Ahojte žienky,
som sa sem dnes prihlásila, včera som tu čo to prečitala, tak reku aj ja sem prispejem, šak ste tu veselá kopa..Ja som sa dala na toto čudo od pondelka, dneska som sa odvážila a že 4 kg dole.. no paráda, len určite to nepôjde takto stále, tak sa psychicky pripravujem aj na to... včera prvý ovocný deň, no dalo sa to v pohode, len mi išlo hlavu urvať, to asi z toho počasia.. som skoro vraždila z tej bolesti, ešteže muchy ma otravovali, som sa na tých odbavila.. 😠 inak nechápem /zatiaľ/ tie vaše chute na sladké, aj keď teda na sladké som riadne.. to ovocie je také sladké, že veru som si lizla soli včera.. dneska sa teším na obed konečne riadny, mám lososa dneska s karfiolom.. dúfam pevne, že to vydržím a že ma tu budete ťahať k úspešnému vytrvaniu...

ninimini
30. júl 2010

Dobré ránko! ja si tu kocku tiež ešte trochen pamatám 😀 😀 ale z iného dovodu my sme 4 súrodenci a ja som najladšia a najstrarší brácho túto čokoládu hrozne milovat tak vždy sežral polku a mna zavolal už ked nechcel a vžda som bola zbuzerovaná ja za to že ju vyjedám 😀 😀 nikdy som nechápala ako na mna prišli a ako vie mama že som to bola ja.bola som malá mala som asi 6 rokov až raz ma to trklo totiž ja jediná som mala dierku medzi zubami a preto mi brat dovolil odhrýznut až na konci zahladila som tým stopu a na čoke ostal odtlačok mojich zúbkov a samozrejme v strede ostal pásik takže hned vedeli že som to bola ja ved všetci mali zuby spolu ale ja nie 😀 😀 😀 takže ja som sa jej neobžala ale viem ako chutila a bola super.a to kakao s cukrom som jedávala aj ja fuj ale teraz by som to už eeee 😅 júúúj už aby bol obedík ja sa tak tešímmm už mi to ovocie lezie ušami 😀 a yanni: ja som presne taká istá ako tvoj tato tiež radšej všetko zjem ako by sa to malo pokazit 😀 😀

ninimini
30. júl 2010

ahoj evita a ty kolko potrebuješ dat fuč? 😀

evita68
30. júl 2010

Budem vďačná za každé kilo, keby aj 20, ale uspokojím sa aj s 15.. pred troma rokmi som dala dole 33 za rok, ale 15 som zase pribrala.. je to môj večný problém, bojujem s tým roky.. ale čo už, taký je osud môj 😖

augustovamonika
30. júl 2010

@ninimini eeheheheheheheheheheeeee ze odtlacok zubov!!! fantasticke! my sme s brasim boli len dvaja a veru cokorady v chladnicke ubudalo a ked mamka chcela s nou nieco robit tak sme sa skryvali aby nas nenasla. no a samozrejme klasika kakao s cukrom to vzdy istilo, ja som tiez rada vyzierala granko 😅 to bola vec. o salku ani nehovorim!!!
@evita68 clovece 4 kg za 4 dni???? fantasticky! kolko by si chcela zhodit?
@ninimini a ty? ja by som steu takych 20 kilacof

nikanika28
30. júl 2010

AAAchojtee....no pekne sme zacali den...cokolaaadka ... 😀 😀 ...nebezpecna tema popri mrche 🙄 ...
@augustovamonika preco, ved taka oslintana obrazovka .... 😀 😀 😀
@evita68 vitaj, vitaaaj....no je nam tu veselo 😀 ..no a ja nechapem, preco nechapes, ze mame chut na sladke 😕 😅 😀 . Ja som do prvej vody bola total bez prehresku, do druhej vody to uz bolo o cosi horsie...no a vcul..len znuram, co by som si dala, zvlast, ked mam mrchu 😝 😝 😝
Inak baby, ja este dake dva tyzdne a finiiiito 😕 😕 😕 a co paaak 😅 ..kedy to ideme na druhe kolo? 😀 😀 😀

augustovamonika
30. júl 2010

@evita68 evus to poznam velmi dobre, clovek sa poti aby co to zhodil a potom sa na nieco len krivo pozrie a uz to ma naspat, tisko zavidim vsetkym stihlym zenam, ktore nevedia co to je dietovat a davat si pozor na to co daju do ust

evita68
30. júl 2010

Preto to nechápem, lebo to ovocie je strááášne sladné, včera som ani obed nedojedla, čo ma striasalo..dneska ešte len mandarinku, ale idem si rýchlo umyť jablko, nech to mám za sebou.. Inak, zatiaľ všetko dodržujem, skôr uberám, robím podľa receptov z knižky.. Tá pizza s rajčinami.. mňááám 🙂

nikanika28
30. júl 2010

@evita68 No to je fakt...mne uz ide to ovocie tiez pekne krkom 😝 😝 😝 . Ja som zo zaciatku tiez robila podla receptov...nuz ale teraz sa mi veruze uz nechce ani trochu, tak to platam, ako sa da 😅 😅

evita68
30. júl 2010

nikanika a koľko si dala dole.. bože že máš ešte dva týždne.. gratulujem.. ja som mala v pondelok 88 kg, teraz 84.. keď tak rátam, ak každý deň bude kilo dole, na konci diéty budem mať mínus dve kg... bože, čo si bezomňa počnú... 😀 😀

ninimini
30. júl 2010

ja by som chcela aspon 12 ale tiež by som nepovedala nič keby sa dalo aj 20 ale to by mi už vychádzala BMI štíhla 😀 a to zase hádam nie 😀 😀 ale nie to by ma potrešilo no dávam si zatial ciel tých 12-15 a potom sa uvidí.Ja som včera tiež mala dost ovocia a túžila som po mojich mnam mnam chipsoch 😀 😀 ja radšej to ako čokoládku ale nepohrdnem ani tým vlastne ja sežeru všetko čo neutečie 😀 😀.Evita ja som tiež prvýkrát išla podla knižky len som prestala lebo som nestíhala varit 3 jedlá malá mala vtedy len masko a zeleninku drahému poriadny obed a ešte ja 😀 😀 tak to nie čo som šéfkuchárka v grand hoteli 😀 a ja už mám za sebou tiež 2 jablká blooo

ninimini
30. júl 2010

ja som tiež prvýkrát začínala na 85 a skončila pri 75 a teraz to bolo 79 fuuu škaredé číslo ale to mám koli dovolenke tam som dala 2 kg hore.tak dúfam že to pojde a hlavne že vydržíííííím 😀 a tieto baby ktoré už končia to sú také finfítka 😀 😀 ktoré si potrebovali možno trošku vylepšit centimetre a dat 5 kg fujda preč 😀 😀

evita68
30. júl 2010

@augustovamonika to máš pravdu, toto je môj probém celý život.. keď som chudla pred tými troma rokmi, tak to nebolo chudnute, ale hladovka, týždeň som mala na stole jablko a rozmýšlala, či si ho môžem dať.. je to fakt hnusné, že niektorí doslova žerú a sú jak palice..

evita68
30. júl 2010

@nikanika28 Len ja som taká ,,krava,, že musím ísť podľa receptov, lebo ked sa nebudem držať predpísaného, tak zase to poserkám..

evita68
30. júl 2010

@ninimini vidím, že tiež nemáš problém kývať s kilami.. dve kilá hore za pár dní, tak s týmto nemám ani ja problém 😠 no čo už, musíme len bojovať, ked sme sa také narodili... 😀

nikanika28
30. júl 2010

@evita68 😀 😀 😀 ze -2kila ...si ma pobavila 😀 😀 😀 ..no ja som zacinala, ked som mala nieco cez 80 😕 🙄 🤐 🤐 🤐, teraz sa blizim k tomu, ze bude prve cislo 6....uz som mohla mat davno pod 70, len ja mudra som sa na dovolenke ozaj dovolenkovalla a dieta sa nekonala ani obklukou 😅 😠..takze ma to pekne zabrzdilo a hned bolo cez kilo hore 😠 😠 😠...tak ale po na vrate som pokracovala a ide to zas trosku dolu...tak duuuufam, ze do konca diety sa dockam aspon tej 6-tky 🙄. NO je fakt, keby som dodrziavala vsetko na 100%, uz som mohla byt za vodou 😀 😀 😀 😀
@ninimini no ja teda akoze pomaly finisujem, ale ani zdaleka som neni ..ako pises..finfitka 🙄 😅 😀 ...

evita68
30. júl 2010

@nikanika28 som zabudla, máš prekrásne bábatko... ja to len srandujem s tým -2, mne je jasné, že teraz to ide dole len zmenou stravy, že sa to zachvílu sekne a pôjde to jak v lete na saňoch.. ja tiež túžim mať 6 na začiatku, len asi moje vrásky budú hrozné, vzhľadom na to, že mládí v perdeli... 😅

ninimini
30. júl 2010

nikanika ja len dúfam že sa dostanem aspon tam kde si už ty myslela som že ty si tiež potrebovala len pár šupiek ale vidím že aj ty si sa natrápila 😀 😀 tak to ti vzdával hold 😔

evita68
30. júl 2010

sa chcem spýtať, dá sa to nejako nastaviť, aby mi nové príspevky okamžite naskočili?

nikanika28
30. júl 2010

@evita68 no ved ja som to pochopila, ale krasne si to napisala 😀 ...a dakujem....len ked to moje babtko uz neni tak celkom babatko ☹ ...preco to tak letiiiiiiii 😨 ...a prave sa zobudila herecka moja 😠 ...inak albumy som zrusila, ked tu bola ta afera kradnutia fotiek a tak....ale skusim s tym cosi porobit, aby ste videli moje detuchy certikove 😀

evita68
30. júl 2010

@nikanika28 a koľko má teraz? sestra má teraz 16 mesačnú krásku, moje krsniatko, je to moja lááááska najvääääčsia.. 🙂

nikanika28
30. júl 2010

@evita68 neda sa nadstavit, jedine ked si budes refreshovat stranku (mne sa da aj tlacidlami CTRL R ). A ked pises mladi v perdeli...smiem vediet, kolko mas rockov? 😅 Ak nechces zverejnit, samozrejme ti to nebudem vycitat 😅 😉
@ninimini par supkova tu je yanni 😀 ..ja patrim do vyssej kategorie 😀 😀 😀 😀 😀 🙄 🤐 .
No, a inak sa chystam robit dnes bryndzaky....tak zeby v ramci UH by som si uderila aj ja 😀 😀 😀 😀 ...aaaach...ale to flakam 😅 ..ale zase to beriem tak, ze ked skoncim, tak to nebude pre telo taky sok a nepride ujo jojo 😀 😀 😀 😀

evita68
30. júl 2010

@nikanika28 jasné, že môžeš vedieť, evita68, čiže rok narodenia..ale vraj vyzerám na menej 😀 😀 😀 😀

nikanika28
30. júl 2010

@evita68 ked prejdes mysou na na niekoho fotku, tak tam vidis aj mena aj vek dietata 😉

nikanika28
30. júl 2010

@evita68 a vies, ze som si to aj myslela 😀 ... no ja som to vymyslela lepsie, ja mam stale 28 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nikanika28
30. júl 2010

NO, baby, tak som zverejnila o5 moj fotoblok, mozte kuknut mojich certikov 😵 ..aj ked aktualne fotky momentalne nincen...ale popracujem aj na tom neskor 😀