90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

misinn
12. okt 2010

yanni ty si riadne vybavena na dnesny den 😀

misinn
12. okt 2010

@juli71 aj ja mam dnes skroby a co budes obedovat? 🙂

juli71
12. okt 2010

@misinn vcera som si urobila zemiaky zo zeleninou mrazenou trocha som to spolu podusila 😵 ranoi som mal kivi. ale uz ma chyta hlad

kubkovka
12. okt 2010

@juli71 ahoj, dnes máš škroby? ja som myslela, že to máme narovnako......ja mám UH

kubkovka
12. okt 2010

@yanni ahoj, dostala, dakujem pekne.....budem studovat, vyzera to lepsie ako tato drasticka dieta, uz neviem, co nove vymysliet

marianca
12. okt 2010

čafte 😉
@magimary Ďakujem 😵
@gudulo no, ja som na tom nápodobne začala som druhé kolo, ale neviem či som mala deň bez prehrešku 😝 som nenažraná, fuj 😝 A inak mne začal Kubčo behať ako 15 mesačný, síce liezol jak vojak a štvornožkoval jak profesionál, ale behať ani obovi 😝 😉
@yanni no ja tiež to ovocko že ee tudy cesta nevede, takže ja som ovocie vyradila, lebo na ovocko som vždy zožrala to čo za predošlé tri dni 😝
@monkula nó tak tvoja dcérenka má iné chúťky....čo bude jesť keď bude tehotná 😲 😀
@eyya dobrá, že si ovocko zvládla 😵
...no idem žehliť, lebo sa mi to nejak kopí a muž mi pani na upratovanie nekúpil 😝 😝 😝

misinn
12. okt 2010

@juli71 ja som si tiez spravila dusenu zeleninu s ryzou 🙂 najlepsie je ze som si to zabudla doma a som v praci..no budem musiet po nu skocit 😀 a na ranajky som mala jedno jablko
ale radsej by som si dala zemiaky no na buduce si urobim

juli71
12. okt 2010

@kubkovka hej boli sme na tom rovnako ale ja som to cez vykend pohnojila tak som isla nanovo od pondelka, preto takto

juli71
12. okt 2010

@misinn ja mam tiez radsej zemiaky ako ryzu 😵

maca21
12. okt 2010

caute baby mohli by ste mi poslat na mail dieetu jozsova@centrum.sk dakujem
chcela by som to vyskusat len neviem ci vydrzim, a taaaak chceem schudnut 😀

yanni
12. okt 2010

@maca21 vitaj medzi nami anorektickami 😀 😀

Mas mail 😉

yanni
12. okt 2010

baby mne sa uz taaaaaaaaaaaaaak nechce robit. A dnes je toho volako vela. Robim vsetko mozne len nie to co by som mala. A vkuse myslim na zradlo. Uz si normalne predstavujem ake to bude zajtra labuzo ten johurtik. Mne tie mliecaky strasne chybaju.

maca21
12. okt 2010

dakujem uz studujem 😀

kubkovka
12. okt 2010

@yanni no ja som doma s tymito mojimi dvoma drobcami a musim sa prinutit ist varit, ale nejako sa nedari....keby mi tak niekto dal pred nos uz hotove....

kubkovka
12. okt 2010

baby v nedelu som si obliekla uz jedny rifle, bolo to fajn, netlacili ma, nic.....vcera sme sli do obchodu, obliekla som si ich znova, a tlacili, ominali....reku vsak som nemala zravy den......a dnes rano mi prisla mrcha...tak som si vydychla, ze je to len v tom, uz som sa zlakla, ze to odriekanie je naprd

chanel5
12. okt 2010

ahojte, pls posle mi niekto tuto dietu.Zostalo mi po porode asi 15 kil navyse, tie rychlovky ako kapustova polievka atd zaberajun ale zial jojo sa dostavilo. Dakujem

anka72
12. okt 2010

Ahojte chuduľky, ja teda neviem, ale podľa mňa sa na 4-tý vitamínový deň môže kľudne jesť aj zelenina, nielen ovocie 😝 . Ja som si bežne robila zeleninové šaláty a na večeru dusenú mrazenú zeleninu 😵 alebo kyslú kapustu 😀 😀 😀 . Tak sa netrápte iba ovocím, to lezie krkom 🙄 . Veľa zdaru 😅

lubikaf
12. okt 2010

baby tak ja uz obedujem, ja som bola taaaak strasne hladna, ze som to uz nevydrzala. dala som si na ranajky jablko, a to asi preto, ja z jablka vzdy strasne vyhladnem. asi ho budem musiet vyhodit z mojho jedalnicka 😀

@marianca tak ty si iba na troch dnoch? bez vitaminoveho?

monkula
12. okt 2010

@lubikaf dobrú chuť...
Ja varím rizoto, taak to tu vonia, ale MUSÍM odolať... načo varím také mňamky? ☹ 😀

lubikaf
12. okt 2010

@monkula dakujem 😉 ja rozmyslam, ze si spravim rizoto zajtra, ale len take zeleninove. alebo americke zemiaky. uvidim, na co budem mat chut 😉

monkula
12. okt 2010

@lubikaf zeleninové rizoto nie je rizoto 😀 ale zajtra ryžu nemôžeme, zajtra sú len bielkoviny 😝 alebo ty máš iný deň?

monkula
12. okt 2010

Už tu aj Chiara chodí a nasáva, že čo to tu tak krásne voní? Zase si na to natrepe pol kila parmezánu, spapá len to, kde bude ten parmezán, potom mäso a hrášo ka mrkvu nemiluje, tak to nechá tak... 😝 😀

misinn
12. okt 2010

ja som uz napapana konecme som spokojna a najedena 😀 ked je clovek hladny nevie sa poriadne na nic ine sustredit... 🙄

yanni
12. okt 2010

tak babule aj ja som uz doobedovala. som nevedela ze zo zeleniny sa da tak obzrat. juuuuuj normalne ma to tlaci. Este si odgrgnut a mozem sa ist aj vykydnut. Juuuuj to by bolo fajn takeho slofika si hodit.

kubkovka
12. okt 2010

@yanni no veru, ja v nedelu a svokrovcov som sa tak napchala zeleninou, ze uz mi ani ich obed nesiel na chut

kubkovka
12. okt 2010

mne sa pizza iba pecie, uz aby bola

magimary
12. okt 2010

dnes: UTOROK-16-ty deň- 12.10.2010 VIT
---------------------

🙂 s úsmevom už tiež poobede 🙂
rajčinková polievka mi pochutila 🙂
za dve hoďky si šupnem ten môj "vitamín G" (gaštany-na ktoré sa mi tu chystá už nálet od ostatných stravníkov 😅 )...

dobrú chuť ostatným! 🙂

agika1982
12. okt 2010

@misinn niekedy hej...ale ja mam uzsiu tvar, teda vela ludi to vravi...ale zato saaadielka mam habadej 🙂 🙂 🙂 🙂

yanni
12. okt 2010

@kubkovka no ved to je fajn. aspon si nezhresila nejakou svokrinou dobrotkou 😀

Inak mne je az na grc. Nie len z toho obeda ale aj z celeho dnesneho dna. Este ma zacala aj podprda ominat 😠 Este ze kolegyna je na dovolenke tento tyzden, tak stale napravam ale nejak stale omina.

A neviem neviem ci sa ja dnes na tu plavaren dokopem. Nejako sa mi nic nechce. A na spanie ma taha.

lubikaf
12. okt 2010

@monkula ja mam iny den, ja som nezacala s vami ale o tyzden neskor. ja mam dnes deviaty den. (tusim)