90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lydka84
21. feb 2014

@momamo uvarim zeleninu roztlacim ju vydlickou, zmiesam so syrom a upeciem v rure v nejakej nadobe (silikonovych kosickoch ja robim) alebo urobim z nich fasirky a uprazim na oleji alebo ich zapeciem na plechu s papierom 😉 a ak nemas rada syr tak tam das vajicko ....a nakolko v bielkovinovy den sa moze chlebik tak tam mozes dat 1 hrst struhanky a nic tym nepokazis

momamo
21. feb 2014

@lydka84 tak daj recept ne nejaku bielkovinovu fasirku 😉 😝

lydka84
21. feb 2014

@momamo len pozor bielkoviny sa nesmu miesat takze bud vajicko, bud syr, bud maso, bud ryby..... miesat s a v tento den mozu len mliecne vyrobky napr zeleninovy salat + syr + zalievka z jogurtu.....
ostetne dni mozes povolene potraviny miesat v jednom jedle 😉

momamo
21. feb 2014

@lydka84 fiha som zvedava ci by moj chlap s mojou dcerou nieco take zjedli, skusim, mozno ani nezistia ze tam chyba zemiak 😀 Dakujem ti velmi pekne za rady, isto sa este ohlasim ked budem nieco potrebovat, idem dobru noc 😉 🙂

lydka84
21. feb 2014

@momamo ale zjedia len neprezrad co tam davas...dobruuuuuu

estachova
21. feb 2014

pomôžte mi, už týždeň porušujem jedna radosť, najskôr lyžovačka, a dnes kamošova oslava, nemôžem sa zas naštartovať, zajtra by som mala mať UH, dúfam, že sa mi to už podarí aj s vodou, 2l som vypila naposledy v piatok pred týždňom 😖

lydka84
21. feb 2014

@estachova no toto??? a ja ze uz ides na plno .... musis sa zatat vydrzat dva dni a tvrdo si povedat nemozem...a na stol dzban s vodou a popijat a pojde to neboj sa 😉

majkushka
22. feb 2014

@lydka84 aj ja som porušila už druhy den vrrrrrrrrrrrr ☹

lydka84
22. feb 2014

@majkushka nevadi hlavu horea atreba ist dalej ...... netreba sa tym trappit stalo sa, co sa stalo sa neodstane takze to nema zmysel riesit 😉
aky mas dnes den ?

majkushka
22. feb 2014

@lydka84 ovocny ufffffffff to bude tažky

keikasik
22. feb 2014

Aj ja mam dnes ovocny🙂 dnes presne -9kg

lydka84
22. feb 2014

@majkushka na obed si sprav zeleninovu polievku 😉 😉 😉 😉

kaciatkom
22. feb 2014

Dievčatá ahojte.
Vám tie kg hádam samé idu dole 😉 všetky máte takmer 10 kg dole..... Ja mám mat dnes vodu. Tu vždy vynechám. Nezvládla by som ju. Preto rozmýšľalm, že si vazenie a meranie dám až o týždeň neskôr.

lydka84
22. feb 2014

@keikasik
super pekne ti to ideeee

lydka84
22. feb 2014

@kaciatkom
ak pockas tyzden, tak sa budeme vazit 1.3. spoluuuuuu 😀 😀 😀
my mame vodu 28.2.

misena741
22. feb 2014

@1veroncek1 ahoj ano,drzim od leta.najprv len obmedzeni ,vecere,sladkosti,chlieb.potom atkinsonova,tera uz len tuto .ide mi to ale uz pomalicky.chcela by som drzat z lydkou asi 1,5 mes.potom uvidime,ci pojdeme na udrziavacu,alebo natiahneme este nejaky mesiac 🙂

lydka84
22. feb 2014

@misena741 ze atkinsom vidis a ja som myslela ze dukan to bol...ale pamatala som si ze nejaky chlap urcite 😀 😀 😀 😀 ako sa mame?

1veroncek1
22. feb 2014

baby cele zle , neviem co sa mi stalo , vcera som zjedla na obed grilovany hermelin s jog.dresingom a salatom a na veceru mozzarelu s rajcinami a trocha goudy a okolo 4 v noci som zacala mat take neskutocne krce ze az...nespala som celu nocpotom nic nepomahalo, az rano som behla do lekarne tak mi nieco dali ...tak trochu sa ukludnilo uz tak som si dala ryzu a zeleninu trocha ale no masaker...nechapem ved som nic takenezjedla...asi chuda zaludok nezniesol take mnozstvo syra....uff

miskakyska
22. feb 2014

@1veroncek1 alebo drezing..nebol sprdkaveny?

1veroncek1
22. feb 2014

@miskakyska nie nebol a este priatel ten jogurt dojedol a nic mu neni ....

miskakyska
22. feb 2014

@1veroncek1 potom nejaky ten syr Ti nesadol 😕
ja som syrováá nenormálne,tiež koľko krát čakám,že mi bude ťažko,ale zatiaľ v pohode
klop-klop 😎

yasmin88
22. feb 2014

čaute babenky, mohla by som sa k vám pridat???sledujem tuto vašu diskusiu a je to hrozne motivujúce!!!začala som s touto dietkou v stredu 19teho...dnes štvrtý den...uvidíme , zatial sa držím

lydka84
22. feb 2014

@yasmin88 ahoj, jasne ze mozes, budeme len radi ak sa k nam pridas a pojdes v tom s nami 🙂

lydka84
22. feb 2014

@yasmin88 ak chces zapis sa aj do nasich tabuliek, linky kde ich najdes su na strane 1600, prvy prispevok odomna.... snad sa v nom nieco zaujimave docitas 😀 😀 😀

1veroncek1
22. feb 2014

@miskakyska no sak prave ze aj ja ale ako to tak vidim na nejaky cas aspon na dva tyzdne si dam so syrmi pokoj...uz som jedla znova rizoto zeleninove na veceru a uz je ok ..sice mam v brusku stale nejake divne pohyby ale uz je lepsie 🙂 dufam ze do zajtra budem fit chcem si totiz pizzu upiect 🙂

miskakyska
22. feb 2014

@1veroncek1 si ho možno z chuti zjedla 🙂

yasmin88
22. feb 2014

@lydka84 dakujeeem, som zapísananá v tabulkách, takze už len pevnú vôlu........ 😉 , na moje vlastné prekvapenie som sa celkom uspešne popasovala s vitamínovým dňom, myslela som že si budem varit polievku ked bude najhoršie ale nebolo treba, tak sa teším

lydka84
22. feb 2014

@yasmin88 supeeeer, takze prve 4 dni mas uspesne za sebou blahozelaaam 😉

andrea1516
23. feb 2014

ahojky ako sa dari?u mma horor :(

lydka84
23. feb 2014

@andrea1516 ahoj adi ja super pocvito denne cvicim a bez prehresku asi 2 tyzdne som spokojna ..... a s tebou sa co deje?