90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

adamko05
28. feb 2013

@zuzanat ja som sa vážila prvý mesiac iba raz za týždeň, raz za 5 dní.. a teraz mi hrablo a ob den a teda nič nevidím, tak dnes som povedala dosť, po vode... a potom iba raz za týždeň... bude to ťažké vydržať... ale skus aj ty... vidíš, že tie čísla na váhe su nejaké klamlivé... stačí sa postaviť inak lieta to kilo sem-kilo tam 😠 😠 😠

adamko05
28. feb 2013

@klemberka ak veľmi robia problém dni, čítala som, že baby túto dietu držia aj tak, že 3 bielkovinové, potom škroby, UH a vitamíny.... a zasa... mne to príde celkom rozumné, lebo takto ak už "zhrešíš", je to iba každý 6 deň, nie 4 😉 ... už som veru o tom aj ja uvažovala, že ovocie vynechám... a le zatiaľ vždy zaradím...
ale ja to lepím tou zeleninou, kapustou, polievkami... to môžem

zuzx
28. feb 2013

@adamko05 no vidis, ved uplne super ked citis na obleceni. Tiez lutujem ze som sa nemerala.
Co je to ta presnidavka? Detska vyziva? A dakujem 🙂

adamko05
28. feb 2013

@zuzx áno, detská výživa - z Jednoty 😀 😀 😀
šak hovorím, z váhy asi vyberiem baterky a postavím sa na nu 7.4., či kedy to mám koniec 😀

klemberka
28. feb 2013

@adamko05 vďaka za radu, pouvažujem, ale skôr zavedieť v tie ovocné dni hlavne tú zeleninu, kašlať na to, hlavne teplá polievka aby bola na obed a večeru, viac mi netreba... 🙂

adamko05
28. feb 2013

@klemberka ja som taká istá, dnes som bez teplého a teda, nie som celkom OK... dokonca som mala pocit, že vo fitku mi nejak chýbala energia... cvičilo sa mi super, chcelo sa mi... ale nejak som fučala na strojoch viac, jak inokedy 😀

adamko05
28. feb 2013

@klemberka ono tie 3 B dni je možno OK po diete, v tej pokračovacej... 😉

zajtra na ráno sa už na mna smeju jahooodkýýý 😵 😵

idem aj čosi na ten obed zajtrajší pozrieť.... 😉

zuzka3
28. feb 2013

Ale ved to je original vitaminovy den. Ja tiez ovocie cely den nemozem ani vidiet. Ale tak da sa hocico ine jest. Ta zeleninova polievka je zachrana, alebo brokolica varena, karfiol, mrkva struhana. A tak 😉 ja ani neviem kolky mam den, neratam to. Mala som aj porusenia napr teraz cez vikend. Boli u nas moji rodicia na navsteve a nedaj si segedinsky na obed... Ale odvtedy zas treti den pekne idem. Chcem si takto delit dni stale. A ked porusim, tak co uz, idem dalej.

zuzka3
28. feb 2013

@klemberka zabudla som ta oznacit. Takze odpoved vid vyssie 😉

dzantica
28. feb 2013

@klemberka ahoj... ja mávam tiež čisto len ovocné dni, bez zeleniny...stáááááále už od toho 20.augusta... a tieto dni boli pre mňa tiež vždy z tých ostatných najkritickejšie...a veľakrát som sa pristihla že som len chodila po kuchyni a zobkala všade..už teraz čo boli tieto posledné dva mesiace, tak cez ovocné dni som asi najčastejšie porušovala.. ale opäť som si to nejak v hlave usporiadala a sama seba presvedčila že už nebudem, nesmiem porušovať 😀 zatiaľ sa mi to darí, teda ak nerátam tú trošku pukancov včera v tom kine... 🙂 ale ak ti to vyhovuje a bude to pre teba lepšie, tak si zaraď v tieto ovocné dni aj zeleninku ako ti aj baby radia..ja mám preto od začiatku takto jedálniček, lebo ja som z tých, ktorí majú radšej ovocie.. zeleninku pridávam k jedlám v iné dni... ale neboj, pôjde to, len sa nevzdávaj a poriadne sa zatni.. 🙂

dzantica
28. feb 2013

@adamko05 juuuuj, jak ti závidím, že už máš posilku za sebou.. 🙂 ja ešte bojujem na trenažéri..teda teraz mám pauzu, ale o 5 minút pokračujem... :-P uff ale dnes sa mi nejak nechce... ☹

adamko05
28. feb 2013

@dzantica hod link, ako vyzerá tvoj trenažer prosím 😉
no, už pôjdem až v pondelok.... zajtra budem športovať inak 😀 😀 😀 ..... a šak možno aj dnes 😀

klemberka
28. feb 2013

@zuzka3 ja si ich tiež chcem stále deliť takto, ako som písala, mne táto strava vyhovuje, akurát raz do mesiaca mám kritický týždeň, hlavne v tie ovocné dni, preto kašlem na to, pridávam teda aj tú zeleninu, šak to je jedno, si myslím, podstatné je, aby sme v ten štvrtý deň nedali do seba niečo z tých prvých troch dní, asi ide iba o to...

klemberka
28. feb 2013

@adamko05 teplé jedlo vždy urobí zázrak ako aj na žalúdok, tak aj na dušu 🙂 ja keď si dám aspoň trochu teplej polievky, tak ma viac zasýti, ako keby som zjedla tonu studeného... niečo na tom bude... 😉

klemberka
28. feb 2013

@dzantica zatnem sa, určite, musím sa prekonať 🙂 ale tie ovocné dni teda nadobro ruším a menujem ich na vitamínové 😀 ovocie celý deň žuvať nebudem 🙄 hauk! 😀

adamko05
28. feb 2013

tak, na zajtra som nabalená, doslova 😀 .. 3 dozy som si do práce ešte neniesla.. ale šak, všetko treba raz skúsiť 😀
v jednej nachystaných 7 jahôdok, v druhej paprika s redkvičkou a do tretej som navrstvila oštiepok a hermelín... 😝 😝 .. kupim rožok a obed parádny ...

adamko05
28. feb 2013

baby, kedy môžem ovsené vločky??? UH?

klemberka
28. feb 2013

@adamko05 ja by som si ich dala v UH... a nerob chute!!! 😀 podaktorí sa tu potrebujeme dostať zo žracej krízy 😀

dzantica
28. feb 2013

@adamko05 hahaha 😀 aj tak treba 😀 toto je presne ten trenažér : http://www.kettlersk.sk/fitness/elipticke-trena...

ale to nie je bohužiaľ môj.. chodím k otcovej sestre cvičievať.. keby ho mám doma, tak som na nom aj každý deň :D samozrejme nie denne tých 90 minút ako cvičievam, ale takú pol hodinku - trištvrte by som si denne vedela predstaviť v pohode.. 😀
dnes som chcela cvičiť len 45 minút, ale potiahla som to na hodinku.. nemám nejak naponáhľo domov..už mi chýba len 20 minút odcvičiť a finito 😝
a zajtra znova, ale to už normálne opäť tých 90 minút a v nedeľu taktiež...
ona robí tak, že týždeň je v robote a týždeň doma.. teraz je v robote tento týždeň, tak preto chodím častejšie.. budúci týždeň pôjdem len 2 krát..

adamko05
28. feb 2013

@klemberka dnes som kupila a rada by som si ich urobila... asi v UH na večeru, ale uvarím ich vo vode uvažujem 😉

klemberka
28. feb 2013

@adamko05 prečo vo vode? zalej horúcim mliekom a dochuť si ich, čím chceš... pokiaľ to bude na večeru, tak si tam pridaj už do takej kaše (po tom mlieku) pár kociek čokolády a rozmiešaj také horúce... alebo pridaj nadrobno nakrájané akékoľvek ovocie, najlepšie jahody 😉

adamko05
28. feb 2013

@klemberka no lebo UH a mlieko.. predsa len, by to nebolo pol deci... 😉 ... ešte uvidím, to len uvažujem 😉

klemberka
28. feb 2013

@adamko05 áále čoby, šak keď si ich dáš na večeru, tak si ich dáš len trochu do misky a zaleješ možno tým deci mlieka, to by malo stačiť, aby z toho bola tá kaša... aspoň ja som si to tak robila... a to deci mlieka by som v UH na večeru moc neriešila, keďže je napísané, že "na večeru si dajte jeden kus torty..." 😕 šak a čo je v torte? taká plná maslových krémov a bohviečoho ešte 😀

ivka2903
28. feb 2013

čaute kočky.. ja som tu zopár dní nebola, ale to neznamená, že som na vás nemyslela 🙂
v skratke, vitamínový a aj bielkovinový deň som dala na 100% a dnešné škroby boli v pohode až do večera, to som rizoto zajedla koláčom 🙂 ale iba kuskom, takže nemám výčitky.. zajtra UH.. vôbec neviem, čo si urobím, ale niečo vymyslím 🙂 stále sa cítim nejaká nafuknutá, ale čo je pozitívne, dnes som vytiahla rifle, ktoré som predtým neobliekla ani cez boky, a teraz som ich mala normálne zapnuté.. síce, to moje brucho - no na zaplakanie - ale som zase o krôčik bližšie, aby som sa do nich vošla.. ešte ich síce nemôžem nosiť, lebo som jak jelito v nich, ale dávam tomu ešte tak tento mesiac a už ich nosím.. 🙂 takže ženy, hor sa do chudnutia 🙂 leto sa blíži..

zuzx
1. mar 2013

Ahojte dievky, krasne dobre rano. Tak ja som uz v praci, hotelove ranajky som si uzila, ale myslim si ze dalsie tri mesiace uz ich netuzim mat 😀 Obycajne som zjedla aj tri zemle a este za tym vlocky ci ovocie, dnes som si dala na tanier dve zemle a po prvej som uz nevladala, vlastne aj s tou prvou som mala co robit a teraz tu odfukujem.
A tesim sa domov.

z.k
1. mar 2013

Ahojte ja by by som sa chcela opýtať dala som sa na túto diétku od minulého utorka po týždňovom vážení -3kg som sa potešila a dnes som nevydržala a odvážila sa a mala som o 0,4 kg viac ako naposledy.Neviem vážite si jedlo,ja si ho nevážim,ale jem len to čo je povolené v ten deň akurát ešte s tým že si nedávam chleba,ani to sladké i keď je povolené v niektorých dňoch.Po akom čase ste videli na sebe výsledky hoci ja potrebujem schudnúť veľa asi 25 kg.ďakujem 🙂

marakoli
1. mar 2013

babiky moje.....aj ja potrebujem schudnuť, už sa hanbím sama seba, horor.............ako začať? čo papať??

nikolka2
1. mar 2013

@marakoli http://www.nova-90-dnova-rozlisovacia-dieta.php... Skus tu pozriet su tu recepty vcera som vecer to citala ..podla mna ta dieta nie je az taka tazka 🙂

lucky14
1. mar 2013

aj jaaaaaaaaaaaa!!!! Potrebujem sa z nej dostat. Z tej zracej krizy. Ako???? Aj si hovorim ze sa budim citit v lete zle vonku s Jakubkom a o kupaliskach ani nehovorim ale akosi si to v tej mojej hlave nedokazem udrzat na viac ako par dni. Viem ze je to na mne ale prosim kocky ako to robite aby vam to naozaj doslo. Na ranajky a obed nemam nikdy problem vtedy dodrziavam vzdy na 100% ale akoby mna ubudajucimi hodinami dna opustala pevna vola a vecer akoby odisla k susedom uplne. A ta je ako prutik ta ju nepotrebuje. Kazda rada and zlato!!!!

lucky14
1. mar 2013

@adamko05 ahojky. Tak ja som sa odvazila dnes po asi 2 tyzdnoch a vaha absolutne rovnaka. No tak ale ja aj porusujem tak zazraky necakam ale aspon trosicku???? Prosim Ta kde Ty citas rady o 90DD na akych strankach???? Napr. o tom inom striedani dni? 🙂