90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

tara2
13. máj 2009

adamko dietu drzim 2 tyzdne a dala som dole 2 kg...a uz to citim aj na obleceni 🙂 hned mam lepsi pocit a to som este nezacala ani cvicit 😅 knizku mam doma, len som ju este nestihla precitat...malemu ide teraz zubok tak nestiham...trapna vyhovorka, ze? 😀 😎

...to za chvilu budes vidiet len kocik a taky tien to bude zuzanat 😀 😀 😀

tara2
13. máj 2009

mysti ja chcem dat dole 10 kg 😅 som este lepsia ako ty 😀 a kila zacali padat hned...teda u mna po par dnoch to uz islo dole 😉 . A vazit by si sa mala na jednej vahe aby to nebolo skreslene...

adamko05
13. máj 2009

.. no dobre, ranajky mám.. idem nakrmiť krpatého a idem von "páliť" kalorie... aspon kočíkovaním... to je také príjemné... lepšie ako brušáky... 😀 😀

zatiaľ sa majte.... a držme sa spolu nech sme MODELKY 😉

tara2
13. máj 2009

adamko caaaaaaaau, mne maly spi, musim pockat kym sa zobudi

mysti
13. máj 2009

ahojte kočky, viem, ze zuzka nepotrebuje nic schudnut, videla som jej foto, ja som sa len preto pytala, ze ci to nevadi, ked vynechava ovocny den. Ja ked som ju drzala prvykrat som za mesiac dala dole 4 kg, takze teraz vydrzat apson 2 mesiace, aby som tych 8 dala dole. Snazim sa doma aj trochu cvicit, takze uvidim ake budu vysledky. Len ked sa mi tazko drzi dietka pri mojom muzickovi, pretoze ked on si vytiahne nejake dobrotky...ale inak nemozem povedat, on ma podporuje v diete. Je vacsinou to co ja, akurat ze k zemiackom a ryzi si da aj masko, ale cestovinky je so mnou. 😀

adamko05
13. máj 2009

no, sme doma.... náš Alex ani vonku už tuším nebude spať... 😠 😠 .... spal mi tam 45 min... 😠 😠 😠 ... to čo máááám za dieťaááááá..... 😀 ???... šak ono cez den potrebuje minimu spánku....

tara, dufam, že aj u nás nastane čas, ked pospí dnu aspon hodinku a pol.... no lebo teraz.. tak 30-45 minutovky dnu... /no a dnes tak aj vonku/... prvý spal jak poleno aj cez den... 😀

takže som už aj po obede... nakoniec bola iba ryža... šak čo som mohla vyvárať si, ked nespal... 😅 ... aspon pre chlapov som stihla, kým bol v dobrej nálade, urobiť franc. zemiaky... 😝 .. joj, tie by som si dala... no tak ale inokedy, tak o 90 dní 😀

mysti.. to poznám, ja varím a pečiem mojim chlapom (teda skôr tatinovi, Adam sem-tam preberá).... a iba slintáááám..... v nedeľu lekvárové buchty... ale veru, na večeru som si dala dve, šak som mala UH..

zajtra ideme našim, mám zasa UH, nechcem cestoviny zasa... včera som robila pizzu, šupla som do mrazáka... ale to je taká aj syr, aj šunka... tak zajtra si ešte urobím asi ten posúch, iba tak s cesnakom a neskôr "šahnem" do mrazáka aj po klasickú pizzu.... ale až bude viac vidieť výsledy... teda, píšem, že viac.... šak ono ich ešte nie je vidno vôbec.... 😒 .. ale asponže váha ich vidí... 😀

claudee
13. máj 2009

ahojte 🙂
adamko05, ved práve, ked ich vidí váha, uvidíš ich o chvíločku aj ty 🙂 len to chce trpezlivosť, aj ked akurát ja mám čo hovoriť o trpezlivosti.. včera večer som zase porušila 😖 viete aká som na seba nasr....nahnevanáá??!!! fuu
ešteže mám dnes ovocný deň a chcem konečne papať len to, čo mám..

adamko05
13. máj 2009

claudee.... prehrešok?? akýý?? 😉

koľko fržis dietu ty?... a kolko treba dat dolu?

pýtam sa, nechce sa mi čitat dozadu 😎

delta35
13. máj 2009

ráno som sa hneď hnala na váhu a kilečko je dole! a to stále niečo sladké ujedám. jupíííííííííííííííííííííííííííííí 🙂

adamko05 - ako si robievaš tie jablká s kokosom?

zuzanda
13. máj 2009

ahojte, aj my sme boli doobeda vonku, trošku sa prejsť, a popritom nakúpiť zeleninku, zamiačky sa pečú 😝 a krpec mi nechce spať 😠 ... začal vstávať o 9 a cez obed ho nemôžem nahnať do postele... ale zo škôlky pôjdeme k našim, hádam v kočíku si pospí ☹

adamko... veď pekne ti to ide dole 🙂 ... to aj ja sa teším, keď budem mať pod 70 😅 , zatiaľ je to 74,5 a akosi to nechce klesať, ale mne stačí tých 65 kg, ja som pod 60 vážila dakedy ako 10ročná 😀 😀 😀

claudee
13. máj 2009

adamko05, hmm tak to je ťažko odpovedať koľko dní ju držím 😀 lebo furt prehreškujem..tak asi týždeň iba, ale vravím, že aj včera som porušila.. no naposledy ked som stála na váhe som mala 71kg, ale po tých prehreškov sa budem čudovať, ked nič nešlo hore..teda čudovať a veľmi veľmi tešiť 😅
chcela by som mať aspoň 65kg..musím zamakať !! 😠

zuzanda
13. máj 2009

claudee, sme na tom podobne 🙂 ... ja som mala cez víkend pauzu s diétou, jedla som všetko a tiež som sa v pondelok s malou dušičkou postavila na váhu a nič 😲 ani deko hore, taká som bola rada, ale od pondelka držím poctivo, akosi to stále stojí, tak tiež musím zabrať, ale vidím to na dlhšie ako len na tých 90 dní 😒

mysti
13. máj 2009

baby, ja sa snazimneporusovat, aj ked s to neda a hlavne v praci je to tazke. Sedim za PC a stale by som nieco zobala, ale ked mam toho dost, idem do vyroby aspon na hodinu sa pomotat.
Doma je to trochu lepsie, lebo sa viem zamestnat. Takze sa to cekom da! 😉 som naozaj velmi zvedava, do kedy vydrzim, asi do prveho vikendu a prvej grilovacky. 😀

silvia123
13. máj 2009

Bože tu je teda tých príspevkov, nemôže mi niekto napísať na ktorej strane je rozpis tej 90-dňovej diéty? Mne sa to nechce všetko čítať. Diky baby vopred

adamko05
13. máj 2009

delta.... v troške vody si uvarím dve jablká, ktoré nakrajam na väčšie kusky.... štvrtky dám na polovicu zväčša... potom rozmyxujem a dám do toho, dve, tri lyž. kokosu... mne to veľmi chutí... a hlavne vo vit. den... lebo ja veľmi potrebujem dačo teplé... mne iba tak že suché ovocie alebo zelenina nejde na obed... ja si aj ked iba takú planú mrkvovú polievku musím urobiť...

ako čítam, sme tu približne rovnaká "váhová kategoria" 😀 😀 😀 (len či aj výšková...??.. ja mám iba 168 cm) ...

silvia.... oj, netuším, na ktorej strane je rozpis 90dnovky...

idem upratať potr. skrinu, upratujem ju už od neviem kedy, vždy dačo iné som ale začala alebo krpatý sa zobudil.... bežím, lebo spííííí.... konečne... ale isto zas na chvíľku iba, ako ho poznám... 😠 😠 ... Pajtáš môj malý krásny... aj tak ho lubim 😵 😵 😵

delta35
13. máj 2009

adamko - tak to znie super. zbožňujem výživu a keď si predstavím teplé jabĺčka s kokosom, no mňam! dík za nápad, ešte ma niečo nauč 😉 🙂

adamko05
13. máj 2009

uff... dnes som nemožnááá.... dieťa sa už vyspalo... ale skrinu sa podarilo upratať, aj ked s revom na konci už... už sme aj v škôlke stihli byť... som dnes KO... myslím, že ma aj alergia v spojení s Alexom dosť morí 😀 😀

delta... nemám ťa čo naučiť... neviem... ale na zajtra uvažujem miesto posúcha o rajčinovej polievke s mrveničkou.... to je nááááápad, žeeee?? 😝

ahojte, ideme pre tatina do práce a do Tesca na ovocko 🙂

claudee
13. máj 2009

ahojky 😉
viete čo by ma zaujímalo, že ked máte ovocný deň, tak naraz zjete aj viac kuskov ovocia, že?napríklad na obed aj tri kúsky, nie? lebo teraz som zostala v pomykove, v knihe je písané, že cez ovocný den sa môže jesť aj každé dve hodiny.. a neviem, či to myslia každé dve hodiny len 1 kus ovocia alebo aj viac kusov, kým nie sme sýte každé dve hodiny..hmm?
ako to je?? kto mi to ozrejmí? 😀

inak, ja meriam 173cm 🙂

tara2
13. máj 2009

ja meriam 166 cm 😅

adamko05
13. máj 2009

claudee.... chcem tvoju výšku a kilá zuzanat 😀 😀 😀 😀 😀 to by som bola inááá hééérečka....

no ja cez vitamínový den jem tak pod chvíľkou stále oriešky, sušené hrozienka.... a na obed dáčo teda ako "varené", ako som písala.... aspon tá jablk. kaša, zeleninová polievka, varený karfiol, alebo kapusta, ktorú teraz nemôžem... takže tak.... ale ráno kľudne aj 3 kusy ovocia... to je v poho.... (keby sme iné prehrešky nemali 😀 😀 )
ja som dnes zjedla Adamovi jedného čokoládového malého zajačiky... prišla slabá chvíľka.. hanbím sa... ale IDEM dáááál 😉 🙂

adamko05
13. máj 2009

... a práve idem večera... na obed bola ryža... dojedla som ju, teraz si robím zemiaky, iba také opečené.... 😝 zemiaky ja môôôôžeeeeem... na všetky spôsoby... aj grilované... ked ste spomínali tu grilovačku, u našich som si ju v časoch diety "organizovala" na dni bielkovinové a škrobové... to bolo fajn, to sa dalo.... aj grilovaný krajíček chleba je super.... 😝

oj, na sobotu by sa mohla dáka zorganizovať, mám bielkoviny 😀 😝

zajo79
13. máj 2009

ahojtee.

hlasim vahu - 62,5kg..este tak 3kg, nech mam psychologicky efekt vahu - pod 60.
Ja mam zajtra ovocny den, musim ist hned rano kupit nejake ovocie, lebo doma nieje nic okrem bananov.
a tesim sa na piatok, bude pecene kuriatko - aj ked bez ryze, ale Pan Boh zaplat za kura. xixi.

o tyzden aj nieco mam vodovy den - tak po vodovom dni to dufam zabalim.

I ked by som chcela pokracovat v takomto stravovani - aspon co sa bude dat, dobre sa citim a mozno este co-to odide aj potom. Lebo ide leto, budu melony a to ja prudko mooozem..a broskynky...a ceresne a visne...mnaaam mnaaaam.

Sem tam sa mi sniva o pastekovom ci maslovom chlebe s rajcinou - no hadam bude aj take co nevidiet 😝

claudee
13. máj 2009

fuu zajo79, čo by som ja dala za tvoje kilečkááá 😅 😅 😅 veľa, veľa 😅

ja som mala na večeru kyslú kapustu 😎 neznie to vábne, ale v podstate mi to chutí 🙂 ja jem kapustu takmer ku všetkým jedlám, je to veľmi zdravé 🙂

zajtra mám bielkoviny a premýšľam, čo by som si tak dala.. na mäso nemám chuť, tak pravdepodobne vajíčka alebo jogurty?neviem..ale asi si spravím vajíčka, aj tak som ich dávno nemala 🙂

zajo79
13. máj 2009

juuj, kapustaaa...ja kojim, tak nemozem.... to mi chyba moc moc moc.

no, snazim sa nezrat, tak to ide...po porode som mala ze 74....uf, ked si predstavim ze chceme este jedno babo...zase to absolvovat znova 😅

mysti
14. máj 2009

Ahojte baby, ja som si vcera riadila skrinu-konecne som si poprekladala zimne a letne veci a s hrozou som zistila, ze neobleciem ani jedne kratasy an leto, ani jednu suknu a tak som si povedala-DOST.
Na novy satnik peniazky nemam, tak musim dietovat. Ale cekom sa to da, dnes mam ten ovocny den, zjedla som zatial len 1 banan a par kuskov suseneho ananasu, doma si asi dam nejaku zeleninku, nech to nemam tak velmi ovocne...tesim sa. Aj vcera som si urobila salat z uhorky a paradajky, ma to celkom zasytilo, takze fajn. A zajtra si idem dat asi syrik, masko (kuracinku) som mala v pondelok, tak asi syrik-spravim si nejaky salat z neho. Alebo este uvidim co. Ale tesim sa na cierny chlebik-mam ho doma odlozeny, z toho sa najem najviac! 😀

tara2
14. máj 2009

Caute moja dnesna vaha 61,8kg 😵 😵 😵 takze -2,5 kg 🙂 🙂 🙂 sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim

ja mam dnes UH, na obed budu cestoviny ale idem dnes s malym plavat tak bude neskory obed a snad aj trocha pohybu 😀

mysti - no ja som dopadla presne tak isto, tiez mam kopec handier ktore neobleciem 😅 a novy satnik si kupovat teda nemienim takze jedina moja alternativa je schudnuuuuuuuuuuuuuuut 😀 a tiez ma uz nebavi zakryvat to tucne brucho ked idem von 😝

zajo - a ked tu kapustu podusis ani tak nemozes? Ja uz dusenu v pohode a maleho tiez len kojim...uz mu to nic nerobi 🙂

adamko co mas dnes na obed? My sme tusim s dnami rovnako, vsak?

mysti
14. máj 2009

tara, ja dnes ficim na ovoci, ale zjedla som uz 1 banan a 2 hrusky. V robote mame obed a kolegovci tu jedia vselijake dobrotky a ja ovocie. Nemam rada ovocny den, lebo sa citim stale hladna...rychlo mi pretrovi. ked pridem z roboty domov-dam si nejaku zeleninku, na premiesanie. A zajtra nan bielkoviny, tak si dam syrik, sa tesim. Spravim si zapeceny toast v toastovaci-celozrnny chlebik so syrikom, joj sa tesim, na to paradajocku a kecupik k tomu, joj mnam sa tesim a vyvarik si dam, som ako male decko. Dnes sa musim zamestnat niecim ked pridem domov, lebo budem hladna! 😠

adamko05
14. máj 2009

ahojte....

zas mi nešiel net 😠 😠 😠

... ale aj tak som mala prácu.. robili sme doobeda s Alexom perník (bude na večeru)... a potom sme troška popratala, povešali prádlo, pohrali sa, poplakali 😀 😀 a boli sme aj vonku, v lekárni vedľa v dedine, len nás zahnal dážd... tak malý vonku síce zaspal.... ale šak budil sa mi aj vonku v kočíku a teraz dnu som ho už 3krát utišovala.... ešteže som ho nechala v kočíku, som ho troška povozila a teda na 3krát snád zaspal aspon na hodinku....

mám dnes UH, presne ako ty, tara.... som si (popri tíšení dieťata, aj telocvik som pri varení mala 😀 ) urobil rajčinovú polievku s mrveničkou.... mnááám 😝 😝 😝 ... troška mi tam "absentoval" syr... ale chutila a zasýtila ma....

ráno som mala banán s orechami... 😝 😝 😝 juuuj, to mám rada a tiež zasýtilo 🙂

a na večeru si dám z perníka, chlapi budú mať na ranajky a ja na večeru 😉 ... len nemám vár. čokoládu, tak dúfam,že počasie sa umudri a skočím si kupiť... ved na tú sa vždy teším 4 dní 😀 😀

ja tiež nemôžem kapustu.... ani strukoviny.... závidím, ked kojíte a môžete... veľmi mi to chýba... ale som povedala, že skúsim cez škroby šošovicu... čo už... nech si zvyká... pri prvom som v jeho 2 mes. už jedla VSETKO a nič mu to nerobilo.. Alexa bolelo bruško aj z karfiolu... a ten je super na vit. den... ale čo uz... pre deti a krásu vydržííím 😀

zuzanda
14. máj 2009

ahojte, aj ja mám dnes UH, ale od rána porušujem, mám chuť to zabaliť 😠 😠 , som naštvaná, lebo som sa ráno vážila a od pondelka, čo som poctivo držala, mám o pol kila viac 😖 😖 , tak mám nervy a prestáva ma to baviť ☹ ☹ ☹

adamko05
14. máj 2009

zuzanda.... ako dlho držíš dietu??

ja ked som držala prvýkrát, tak cca v polovici diety som mala tiež také obdobie, nič nešlo dolu.... vôbec.... a tiež som mala chuť zabaliť... ale nakoniec sa to pohlo.. tak vydrržžžž... koľko ti ešte treba zhodiť?... teda ak vôbec dačo treba... lebo ako tu čítam, že 62 kg a tak... tak neviem, kde chcú babeny chudnúť.... 😠