90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

kacenka1983007
20. feb 2012

TAK MERIAM 160CM,váha 63 kg zase som pribrala kilo 😠 od januára su to 3kg ☹

kacenka1983007
20. feb 2012

chcela by som schudnut na tych 55 najviac....kde ste???tak ja idem do chudnutie,a držte sa.
🙂 😉 😎

1lubika
20. feb 2012

@kacenka1983007 tak smelo do chudnutia. 🙂 🙂 Ale podľa tvojej váhy,výšky ty ani nemáš z čoho chudnúť. Vieš, my čo máme nad 80 - my určite skôr schudneme, lebo napr. aj mne by bolo dobré mať takých 65, ale čo narobím. 😢 😢 Pomaly mi to ide dola - a som nesmierne rada 🙂 🙂 😅 😅 Takže držím palec a nemáš sa čoho obávať. Ja som si tiež pomaly zvykala, sem-tam som aj jedlá zle skombinovala, ale teraz na základe rád týchto mojích kočiek na tejto stránke, som sa naučila veľa. 😅 😅 Tak sa teším. A z toho pribratia si nerob až takú ťažkú hlavu. Aj nám sa to stáva - priberieme, schudneme.

1lubika
20. feb 2012

@mijadave gratulujem k peknému výkonu 😅 😅

mijadave
20. feb 2012

@1lubika dakujem 😉 ved aj Ty ides dole pekne 😉

sisanka
20. feb 2012

@kacenka1983007 to aj moj mm,prestal fajcit pred dvoma rokmi a zacal priberat,viac mu chutilo ale potom sa to ustalilo a teraz tak nejako kolise,par dni menej zje a uz hned schudne 😀 budem musiet ho viac vykrmovat az nevyzeram pri nom ako taka gulka 😀

mariannaz
20. feb 2012

@awooojky ty si taká cukrárka? klobúk dole...máš tu aj nejaké fotečky? musia ti veriť a byť spokjné ak sa na teba tak spoľahli 😉 držím palce, potom tu hod foto, že jak sa ti vydarili 🙂

mariannaz
20. feb 2012

@awooojky takže koľko máš už dole?

mariannaz
20. feb 2012

ach baby, ja mám dnes vodový deň, tak držte palce.... ☹ zatiaľ to zvládam, ale kde do večera 😒

mijadave
20. feb 2012

@mariannaz drzim pasticky, ja som rada, ze uz mam 1 za sebou a pred sebou uz len dva 😉

mariannaz
20. feb 2012

ale musela som si dať aspoň 2poháre džúsu 😒 ale to je riedený

awooojky
20. feb 2012

@mariannaz ja viem ci cukrárka som zacala piect asi pred troma styrmi rokmi ale to len rodine na narodeniny a tak..a to som skusala vselijaké plnky zdobenia.. marcipán a nakoniec som skoncila pri potahovani MMF a som spokojná. no nemam album lebo som ziadne torty nefotila nejak mi to nenapadlo bola som hlupa... ☹ mam len dve tri co som skusala zdobit.. a teraz som uz povedala ze kazdu odfotím a mam poslednú co som robila svokrovi.. a ta ich asi tak ocarila..:D 🙂 jasne potom pridam foto svadba az v maji.. tak sa mozem patricne pripravit na to..:D 🙂 skusim pridat foto tej poslednej...
ja mam dokopi dole 7 kil mne sa stalo ze ako som nabrala vahu pocas svojich dni tak nechcela klesnut.. a po vodnom dni mi vaha dokonca stupla.. a teraz dufajme ze to pojde dole znova.. ale citim sa super a aj je vidiet ze sli nejaké kilacka dole

zanulienka
20. feb 2012

cafte,tak ja od soboty chora,horucky a hrdlo...cize chut do jedla ziadna,v sobotu som bola len na vode a v nedelu trosku dva hlty z masa,dneska len trosicku sosovice..mam nieco aj zo zaludkom,nemozem jest,ale som sa odvazila a zo 63 kg mam 60,8 kg..za necely tyzden,tak choroba i pomaha zhodit kila 😖 ..

awooojky
20. feb 2012
mariannaz
20. feb 2012

@awooojky vau, super 😉

mijadave
20. feb 2012

@awooojky tak ta je suprova.... 😀 perfektna je.... 😉 sikulka si... aj ja by som chcela tak vediet piect 😉

1lubika
20. feb 2012

@awooojky no niečo perfektné. Si naozaj macherka. 🙂 🙂 Musí byť aj taká dobrá, ako dobre vyzerá. 😝 😝 Hned by som okúsila. 😝 😝

pojezdalova
20. feb 2012

Ahojte kocky, nenasli by sa niake receptiky na dietku?? nemozem nic najst.........dakujem vam 🙂 😉

kacenka1983007
20. feb 2012

@awooojky pekná tortička,si šikulkaaa 😎 😉

kacenka1983007
20. feb 2012

chudilky chcem sa spítat,cez deň papáte iba hlavné jedla ako raňajky,obed a večera alebo papáte aj medzi nimi?
🙂

kacenka1983007
20. feb 2012

a ked pijete čajík a kaféé dávate do neho niečo?ja bez nesky neviem existovat a len tak viem vypit ak doň dám mliečko a cukor.
no 1 deň mám za sebou uspešne 😎 dnes som mala na raňajky 1 banán,na obed kuracie stehienko na vodičke a čínsku kapustu na večeru to isté len mi malynky polovičku spapal,tak trošku mám prázdno v žaludku ale ak tak ,pojdem skor do postielky 🙂 aspoň sa vyspinkám do ružova,dost ma boly hlava,aj vy ste to mali babenky? ale vyšla som vonku s malym na prechádzku ked tak pekne bolo vonku 🙂

kacenka1983007
20. feb 2012

no neviem čo si navarím zajtra,nemáte nejaké nápady?
🙂

kacenka1983007
20. feb 2012

neam na vas štastie,tak nič idem študovat predošlé príspevky,možno tam najdem odpovede 😒

79zuzana
20. feb 2012

@kacenka1983007 ahoj. vitaj v chudnuti 🙂 odpoviem ti aspon na niektore otazky 🙂 Ja jem len trikrat, teda snazim sa len ranajky (semtam ovocie, sem tam chlieb), obed a potom veceru okolo 17.tej. Caj a kavu pijem s mliekom, lebo inak mi to nechuti. Necukrujem, ale to som nerobila ani predtym. Prve dni su naozaj tazke, ale potom si uz telo zvykne a uvidis, ze ti aj bude stacit to co zjes. V podstate nepotrebujes vela schudnut, takze uvidis, ked to budes dodrziavat, tak pomalicky to pojde dole 🙂 Hlavne pozor na zobkanie medzi jedlom a vecer 🙂

@awooojky peknu torticku si upiekla 🙂 Ale zato si odvazna, piect na svadbu naraz tolko toriet 🙂 Ja som minuly tyzden piekla trojposchodovu a to je vlastne akoby si piekla 3 torty naraz 😅 Ale drzim ti palce a potom sa pochval svojimi dielkami 🙂 Nech sa isnspirujeme 🙂

@mariannaz no ako ide vodny den? U mna celkom dobre. Od rana pijem len cistu teplu vodu, kavu a caj. Akurat ze som si dala do kavy mlieko, snad to nebude az take zle 😝 Okolo obedu na mna dosla kriza, ale preslo to po tej teplej vode a kave, ale prichadza to znovu. Asi si dam dalsiu, uz stvrtu kavu 😀 a pohar teplej vody a ulozim deti skor, aby som sla spat skor aj ja 😀 A zajtra rano vazenie a meranie. Uz som velmi zvedava.

zanulienka
20. feb 2012

@kacenka1983007 sme skoro na tom rovnako.meriam 164 cm a vazila som 63 kg,po tyzdni vazim 60,8...tiez by som chcela schudnit na 55 kg,ale staci mi aj 57 kg,ked uz viac sa mi nepodari 😅

kacenka1983007
20. feb 2012

@zanulienka si šikulka,držim ti palce a aj všetkym babám,lebo si to zaslúžime 🙂 kočky a ked mám chut jest cez deň a neviem vydržat možem jest ovocie alebo zeleninu,čo robíte ak to nezvladate?
😒

zanulienka
20. feb 2012

@kacenka1983007 ja som vydrzala,aj ked to bolo o dusu...nevedela som co z rukami 😅 ,predtym som vzdy len dobala do niecoho a zrazu NIC!vies aky velky sok to bol pre moje telo!asi preto som aj ochorela...abstaky 😀 teraz uz v pohode,vsetcia jedia okolo mna a mna to uz nedrazdi

mariannaz
20. feb 2012

@79zuzana tak , konečne je večer a ja až na dva poháre džúsu som to zvládla ten hnusný vodový deň 😀 hurááá a zajtra sa už teším na fajne kuracie krídelká pečené na kyslej kapuste ... 😵 to bude hostina a zajtra sa len pomerám, ale nevážim sa, lebo mám ms a to mi vždy skesľuje váhu, tak sa radšej odvážim až po, pre istotu 😒

mariannaz
20. feb 2012

@kacenka1983007 medzi obedom a večerou by si už nemala nič jesť, jedine že si veľmi hladná, tak si daj nejake ovocie, ale inak nič.ne ostane kapusta od zajtra tak si potom navarím k nej už len zemiačky 😀 nechodíš si pozerať recepty na tú stránku? http://chudnime.kiga.sk/viewforum.php?f=21 tam si chodím aj ja na inšpirácie ak ma už nič nenapadá a potom ma vždy niečo napadne 😉

lucka011
20. feb 2012

Ahojte. Ako vám ide chudnutie? Veď ja ani nemám kedy sem prísť, strašné toto. Tá moja zlostnica, to je ako 24-hodinová šichta 🙂)) Ja som dnes mala ovocný deň, zvládla som. Aj keď sa okolo mňa podávali rezne, ale aspoň že to núkanie má na mňa opačný účinok. Čím viac mi človek ponúka, tým viac sa to vo mne zapiera, že nechcem...