90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

ketrinn
9. jan 2014

@zuzka3 dakujem budem sa snažit 🙂 zajtra začinam bielkoviny ,rano pojdem do školky z malou a dojdem idem kuk do chladničky čo mam kupit a zajtra začinam tešim sa 🙂 tu tabulku som nenašla zatial🙂

ketrinn
9. jan 2014

@andrea1516 prosim ta kde patria krabie tyčinky? pod bielkoviny však? potrebovala by som niečo kde si preštudujem tuto dietku,čo patri pod ake dni už my to vypadlo z pamete kedže mam slabšiu pamet ak vieš budem rada,čo si to troška prejdem🙂

andrea1516
9. jan 2014

@ketrinn ano bielkoviny a hned poslem link

andrea1516
9. jan 2014
ketrinn
9. jan 2014

@andrea1516 dakujem pekne musim si to zas naštudovat xiix ja som schudla 10-11 kg za mesiac s tovto dietkov a nič nezaberalo nijake diety a tato zabrala musela som schudnut pred operaciou štitnej žlazy tak som dietila len mesiac 🙂ale velmi uspešne dufam že to pojde aj teraz zajtar rano sa zapišem do tabulky zvažim sa hned ako vstanem 🙂

andrea1516
9. jan 2014

@ketrinn aj ja som uz robila tuto dietu a tiez my isli super kila dole traz je to slabota sice mam len druhy vitaminovy den ale aj tak slabota som zvedava ked sa odvazim ci nieco slo lebo zatial kolisem a uz sa bojim aj vazit ...zajtra si das tie krabie tycinky*?aj ja mam zajtra bielkoviny hura aj ked ani teraz nie som hladna ...rano dve mandarinky obed jedna vyživa decka večera rozvarena zelenina brokolica karfiol mrkva roztlacene s uhorkamy a teraz popijam caj a ak by bolo zle mam oriesky nesolene na pozdejsie ale myslim ze do rana vydrzim 🙂

misena741
9. jan 2014

caute nestiham.prvy tyzden v novej praci,ale ide mi to ok.pomaly uz dalsie kilecko dole.tiez mi to ide pomaly, ale aj tak som happy 🙂 🙂 🙂 .vcera bielkovina, na ranajky mandarinka, na obed pecene kuracie stehno so salatom, vecera,3 lyzice kukurice. Dnes skroby, ranajky mandarinka ,obed fazulov kasa s ryzou a uhorkou, vecera 3 lyzice kukurice. zajtra uh, neviem ci si mozem na obed kupit tie minikolaciky pizzove,sezamove?co lydka,andrea?co vy na to?dik na vecer si dam asi cesnakovy uzol

andrea1516
9. jan 2014

@misena741juj ja ty velmi neporadim teoreticky ano ale ja by som si nedala lebo neviem to pizzove co znamena ....ale ak si das dake dve tri kusky to ty neubliži ...aj ked ja by som asi nie pizzove ale ine vybrala napr sladke a na veceru by som si uz sladke nedala ale to je moj nazor ...ak si das sa ty nic nestane hlavne aby si nieco zjedla

misena741
9. jan 2014

@lydka84 ahoj ako sa dari?nestiham.mozem si kupit tie mini pecivka ,nemožem si spomenut na nazov. pizzove,sezamove?vies co predavaju vsade marhulove,cokoladove?chcela by som to na uh den ,na obed.dik

ketrinn
9. jan 2014

@andrea1516 chcela som tie krabie tyčinky ale tam ide biely jogurt tak asi nie dam zajtra 2 jablčka 1l čaju bez cukru,do obeda len vodu a na obed kolo 12.30 2 vajička natvrdo+varena brokolica a z pol kocky vyvaru zeleninoveho si dam k tomu do 3dl šalky chlieb vysadim ako pri prvej aj ked viem že nemusim 🙂 a zas len vodu a čaj aj kavu vysadim aj tak mam problemy zo žlčnikom tak sa aspon prečistim🙂 a vna večer o 4.30-5.00 večera 1 vajce + brokolica v pripade velkeho hladu dam ladovy šalat ale len v pripade nudze viem ked zaspavam o 21.00 a škvrkaju mi žaby dodržala som super to bola aj moja zasada pri prvej dietke uvidim čo teraz či sa premožem xixi alle budem sa snažit🙂 zle sa mi bude lebo mam alergiu: paradajka,paprika ,zemiaky,med,sosovica,pepš,kukurica,hovedzie ,syry:(takže posud sama bude to riadne tažke juuuuj až mam stoho strach xixi mam sice tabletky na alergiu ale nechcem ich brat lebo chcela by som este babo a nemali by sa brat ak chcem mat babo takže snaha rok a nič ale možno ked schudnem samo pride.xixi

zazulkaa
9. jan 2014

Chcela som sa spýtať na vitamínový deň, v knihe sa píše o ovocí, zelenine, prípadne ovocné polievky, kaše..Ale tu v receptoch máte aj zeleninové polievky. Je to tak v poriadku, môže sa to? Myslím, že by bolo fajn si dať aj nejaké teplé jedlo. My sme s priateľom dnes mali škrobový deň, mali sme zeleninové rizoto, ešte nás čaká na večeru. Tento deň sa zvládnuť dal už zostáva iba 88 :D

andrea1516
9. jan 2014

@ketrinn no nic lahke ta necaka ale ak mozes kuskus cicer ?tak mas nieco vyriesene ...ja by som si dala tie kraby aj so salatom a miesto jogurtu by som tam dala len trochu olivoveho oleja aj ja mam este kraby uvazujem ze vyberem s chladnicky na zajtra ....syr to nevadi ak mozes tofu das si ten tiez mnamka...vsetko sa da vyskusaj nove chute ja si chcem teraz pšen kupit a kuskus *🙂u mna je to podobne som po transplantacii pecene a berem imunosupresiva aby telo pecen nevyhodilo a musim schudnut aby sa mi zlepsili vysledky a velmi by som chcela babetko takze ja preto chudnem 🙂neboj je nas tu vela zien kazda pomaha da napad poradi podrzi a ked mas pevnu volu ak to das 🙂ja sa tesim ze si tu

andrea1516
9. jan 2014

@zazulkaa ahoj ja som si minule spravila takto brokolicu mrkvu karfiol mrazeny som si uvarila z bujonom ako polievka to som mala...teraz som si spravila tak ze som si uvarila rozvarila prichutila a rozmackala a vznikla taka kasa ktomu uhorky 🙂ja si na veceru stale davam zeleninu ovocie opsahuje vela cukru

ketrinn
9. jan 2014

@andrea1516 tak to nemaš tiež lahke určite sa prijme🙂 musi!!!! 🙂 zajtra rano papa idem of mala chce neake malovanky postahovat🙂zajtra 😀

vevericka2002
9. jan 2014

ahojte, moj dnesny vit. den sa pomaly konci, som rada, ze som ho prezila, teda dufam, ze uz nezhresim, musim si ist skoro lahnut. 🙂 rano jablko, potom dve mandarinky, potom zeleninova polienka, par orieskov a cvikla a nakoniec salat z kyslej kapusty. len tych tekutin nebolo ktovieco, la ezaratala som si aj polievku. 🙂 vazit sa chcem az po dvoch tyzdnoch od zaciatku. 🙂

vevericka2002
9. jan 2014

@misena741 ahoj, ked som ju drzala prvykrat tak som si kupovala semtam a islo to dolu. 🙂 myslela si fornetti??? 🙂

mamami3
9. jan 2014

@ketrinn ahoj, infosky su na strane 1515 🙂

misena741
9. jan 2014

@vevericka2002 ano,nemohla som si spomenut ako sa volaju 😎

lydka84
9. jan 2014

@misena741 ahoj pecivo mozes ale nesmie byt posypane syrom a nesmie tam byt zapecena sunka ani iny masovy vyrobok ....aspon u nas existuje take ze potrete paradajkovou nejakou omackou a posypane korenim...velmi dobre toto mozes 😝 albo lidl ma take pizzove tasticky a tam tiez nie je ziadna bielkovina

2momo2
9. jan 2014

@zazulkaa aj my sme na tom podobne - už len 88 dní 🙂 tiež už rozmýšlam nad vitamínovým dňom, ktorý nás čaká v sobotu a priateľ by zvládal celý deň na ovocí iba ťažko, takže uvažujem nad brokolicovou polievkou . Ako to zvláda zatiaľ priateľ? Môj vymýšla - aj včera večer stále niečo hľadal, ale dovolila som mu naviac iba mrkvu 😵

lydka84
9. jan 2014

@misena741 tie male Fornetti myslis, mozes len bacha aby bielkoviny nemali na sebe alebo v sebe 😉

andrea1516
9. jan 2014

@2momo2 super sa my pacia tvoje komenty a drzim palce manželovi im to ide dole lachsie maju to v tomto lachsie...moj otec vysadil chleba a chudne ...ja chleba nejem uz davno a nic ale ake pomale travenie ako mam ja nema nykto na svete...drzim palce a zelelninu moze kludne ja ked mam facu si narežem paradajky papriku uhorku a mrkvu a to druzgam

zazulkaa
9. jan 2014

@2momo2 Keď si predstavím čo nás ešte čaká..Ale keď budeme vidieť výsledky určite to pôjde lepšie 🙂 No u nás sa tiež stále niečo hľadá 🙂 Prekvapivo to priateľ zvláda, ešte sme neriešili desiatu a olovrant - dávame väčšiu porciu zeleniny k obedu aj k večeri tak to zasýti. Nad brokolicovou rozmýšľam aj ja veru, priateľ je veľmi na sladké tak keď zbadal rôzne ovocné kaše, zapečené ovocie už mal jasno čo by si dal 🙂

andrea1516
9. jan 2014

@lydka84 ako citam vi jete riadne listkove cesto???mne to napr lekar medzi prvimy zakazal je to taske mastne tasko sa to da stravit a pecen a zlcnik to nevie spracovat ...ja to nejem max raz za rok ..sa cudujem ze vy aj pocas dieti tak ale kazdy ma ine rozhodnutia a travenie ja to urcite vynecham

lydka84
9. jan 2014

@andrea1516
bavili sme sa ze ci sa mozu z neho urobit pizzove kolaciky alebo nie .......ale u mna vyhralo to cesto na pizzu bez mlieka co som ti vcera posielala 😉
ono vies je v nom tuk ale tuk je aj v tch kolacoch na veceru co sa mozu a ked ide na kremes zo slahackou tiez zjes tuku az az ..... myslim ze je to na zvazenie kazdej ale taka co chce schudnut 5-10 kil ak si raz za 90 dni da, tak sa jej podla mna nic nestane

walen
9. jan 2014

ahojte, dnes som mala uh deň mala som zeleninkovú pizzu so šampionmi , deň som v pohode zvládla, čas na iné chute nebol tak dúfam že už ani nebude 🙂

lydka84
9. jan 2014

@nika185 ahoj mne stale nie je jasne ako tie jablka naplnite ved ked sa vyberie jadrovnik von tak to vytecie na plech ci ???? ja som z toho jelen 😖 😖 😖
kysla kapusta sa moze kazdy den je to zelenina a kysla smotana sa moze v bielkovinovy den ale nesmies potom ziadnu inu bielkovinu, tak si to s nou radsej rozmysli 😉

andrea1516
9. jan 2014

@lydka84 ako to sedi kto chce menej tomu je to pochopitelne ...no ja si nedavam ani veternik ani kremes vcera kusok cokoladi to ja berem ako zbitocne tuky a horka cokolada alebo nad 70percent ty pomozu tiez zabit sladke a aj si cistis pecen ked si das kusok ..aj ja si spravim taku pizzu co si my poslala recept je to tiez zle ale lepsie ako listkove cesto 🙂 ale u mna je to ine ako u dievcat ja musim kukat aj pecen aby som jej neublizila cize u mna listkove a kolace nie u ineho kludne

lydka84
9. jan 2014

@walen
ahoj a co si dala kao paradajkovy zaklad?? ci si len potrela kecupom??
a daj typ na zelninku, ja budem robit v nedelu uz teraz sa mi slinky zbiehajuuuuuuu 😝 😝