90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lydka84
10. jan 2014

@nika185 ty si den predomnou ja rozmyslam co si urobim na zajtra ,,,,, rozhodujem sa medzi sosovicovym perklom a zemiakmi .....ale pozriem este do nasej kucharskej knihy, mozno ma nieco zaujme a skusim nieco noveeeee 😉

walen
10. jan 2014

ahojte, dnes vitamínky, celkom sa držím akosi ani hlad neni zatial ale už som vyzbrojená keby niečo, mám tu tekvičné jadierka na lúskanie 🙂

lydka84
10. jan 2014

@zazulkaa no je to prekladom .... mam starsiu knihu mam vacsiu volnost 😝 😝 😝 😝 😝 😝
ako ja som si dala aj pizzu v lete a aj tak som schudla 7 kil za mesiac takze vobec nerieism ten kusok drozdia alebo sody bicarbony v ceste sak ostatne suroviny su rovnake ....... a ten vyvar .... ak si das v bielkovinovy den z polievky slepacej, tak sa snad nic nestane....len je diskutabilne ci sa to neberie za miesanie bielkovin ..... 😖 😖 😖 😖 😖 😖 sme si moc asi nepomohli ze 😉

lydka84
10. jan 2014

@walen a co dobre si dnes mala? aj si nieco ukuchtila ci len ovocie mas cely den?

zazulkaa
10. jan 2014

@lydka84 No veru máš väčšiu voľnosť, ale tak keď budeme mať chuť určite sa k tebe pridáme 🙂 Veď aj tu je v knihe recept na posúch a dáva sa tam prášok do pečiva, tak to budem robiť z toho a mám čisté svedomie 🙂 Ja som vývar po jedle ešte nepila, takže som to nejak neriešila, ale nemyslím si, že tým človek spraví nejaký veľký prehrešok 🙂

walen
10. jan 2014

@lydka84 dnes som veru nekuchtila, ovocie jem celý deň a celkom sa teším na tekvičné jadierka tie ma vedia zasýtiť 🙂
pridala som recepty aj na to cesto na pizzu od Jamieho Olivera a aj na ten paradajkový základ čo si zvyknem robiť doma 🙂

lydka84
10. jan 2014

@zazulkaa
pozerala som teraz tu slovensku co som stiahla a je tam ze k UH patria vsetky fruhy vlociek a v tej ceskej to nie je ....takze si asi idem nastudovat este slovensky preklad a doplnim si do mojej knihy co tam nie je 🙂
ja si vyvar davam vtedy ked mam na obed salat a potrebujem nieco teplee pre dobry pocit ...alebo pecene zemiaky...tak sa mi vyvar ziada tiez 😝
klude, je to v knihe dovolene takze pohodaaaaaaaaaaa

lydka84
10. jan 2014

@walen skveleeeee hned idem kuk uz sa tesimna tu nedelnajsiu pizzu 😝 😝 😝 😝 😝 😝

nika185
10. jan 2014

@lydka84 ja som chcela dnes šošovicu so zemiakmi, ale prišla som na to, že šošovicu nemám, tak som si dala tie zemiačky s kapustou, normálne mi vôbec nechýba mäso 🙂 Ja mám zajtra UH, rozmýšlam, že si urobím tu tvoju pizzu, čo máš v kuchárskej alebo som tam videla taký osúch so zeleninou. Dnes som si aj kúpila škoricu lebo mi došla, a tie jablka, keď si ráno dám, normálne mi tam tá škorica chýba. Táto diétka, čo si tu založila je lepšia. Ja som predtým skúšala tú Dekanovú diétu, ale to bolo trápenie a bola som velmi hladná. Tu je to rozdiel, páči sa mi to, len treba asi na začiatku rozmýšľať, čo si dať a tak, ale keď prejde mesiac, tak to už bude hádam lepšie-myslím tie nápady z jedlom, tak hádam to vydržím tých 90 dní 😝

andrea1516
10. jan 2014

ahojte takze dneska len teraz lebo som mala tasky den...zvladla som bielkoviny na jednotku len rano len jedna mandarinka nestihala som ani jest ani pit...obed o pol druhej dusena zelenia a kuracie prsicko na prirodno u nnas v praci v restike večera kuracie prsia dusene zamiesane do zeleninoveho salatu paprika paradakja kapusta tiez kupene v bagetke ale mnamka bez polevi trosku tekvicoveho oleja a večera na jedotku teraz si idem dat cajik a utekam na pas.co varite zajtra?

lydka84
10. jan 2014

@nika185
ta pizza nie je odomna ale od kociek, ja som ju este neskusala ale urcite vyskusam obe ...walen teraz pridala podla Jamieha Olivera a super ze sa cesto da zamrazit na dalsie pouzitie to sa mi paci .....no skorica je podla mna zazrak nad vsetky zazraky .... ja som nikdy nejedla fazuloves truky, ale fazulove struky so skoricou su proste skveleeeeee
inak ja som ju nezalozila ....toto forum tu niekto zalozil v roku 2008,ja som sa dostala nahodou v lete minuleho roka ked som drzala 30 dni do dovolenky .... inak som ju drzala uz v 2007 roku ale podla knihy ..... a tie tabulky a kucharka a tak sme sa zhodli 3 kocky co sme sa pred vianocami bavili ze v januari zacneme tak som sa trosku len pohrala s tabulkami a sem tam to tu prilepim do fora nech tie co nakuknu sa mozu pridat a maju infosky ako to bezi ...... aj ked teraz som v pomykove z toho ze kazdy link na knihu podava ine informacie.....hmmmmm.....
a je skvela drzala som aj macingovu ....ale toto mi pride lepsie nakolko sa smie vsetko okrem alkoholu tak je jednoduchsie ju dodrzat ..... povies si ze si kolac nedam dnes ale o dva dni ked mozem a tolko clovek vydrziiiiii takze pohodaaaaaaa a jasne ze vydrziiiiiime 😉 😉 😉 😉

lydka84
10. jan 2014

@andrea1516
ahoj no hladam inspiraciu na zajtra ....neviem asi skoncim pri sosovici ....

ketrinn
10. jan 2014

@nika185 už sa stalo pridala som dcerka to jedla na večeru a velmi jej chutilo 🙂 budem davat často receptiky podla seba 🙂este som sa nerozhodla čo zajtra uvarim ale budem rozmyšlat ked sa uložim spat🙂rano určite napišem mam zajtra sacharidy takže určite niečo z ryže🙂už nepametam kde patria huby?

lydka84
10. jan 2014

@ketrinn huby vsade 🙂 a ku vsetkemu 🙂

andrea1516
10. jan 2014

@lydka84 ja budem mat basami ryzu prvikrat ale citala som same chvali a zeleninu si spravim ako perkelt mozno kusok hrybou uvidim 🙂

lydka84
10. jan 2014

@andrea1516
ja velmi rozmyslam ze si uvarim ryzu v ryzovom mlieku 😝

andrea1516
10. jan 2014

@lydka84 ja nemusim ani to any sojove mlieko takze premna to nie je mnamka ja sa tesim na tuto rizu 🙂

mamami3
10. jan 2014

@klobucik
@lydka84
Ahojte k tomu vyvaru... ja som to pochopila tak, ze ked je bielko.den, tak davame masovy vyvar a ked je skrob. den davame zeleninovy vyvar. Tak zle?

lydka84
10. jan 2014

@mamami3
no co kniha to inak napisane ....
takze asi sme sa nakoniec dostali k zaveru ze zeleninovy mozes aj v bielkovinovy aj skrobovy den, respektive v bielkovinovy mozes aj vyvar bud z masa alebo slepaci ........

lydka84
10. jan 2014

@andrea1516
no ja som ryzove este nikdy nemala a k nicomu nepouila takze to bude zase nejaky pokus len 😀 😀 😀 😀
inak som dnes prvy krat vypila cistu kavu ....uvidim do kedy mi to vydrziiiii

mamami3
10. jan 2014

Takze dnes som mala spenat s vajickom, to iste na veceru. Vypila som asi 3,5 litra vody a 2 caje, ale neskutocne ma uz asi hodinu boli hlava ☹ zajtra budem mat ryzu a prilohu kyslu kapustu, mnam, to je moje oblubene 🙂

lydka84
10. jan 2014

@mamami3 nezabrala ani kava a ani vela vody?

mamami3
10. jan 2014

@lydka84 kavu som nemala, ale ja pijem aj tak taku raznu, co asi na bolest hlavy nema velky ucinok... a tej vody ozaj vela, tak neviem co to ☹ asi pojdem cim skor spat, nech ta bolest prejde

lydka84
10. jan 2014

@mamami3 moze to byt pocasim .... ja mam sem tam tiez take dni z enakoniec skoncim na tabletke a skoro v posteli kedze je to na nevydrzanie ...tak prajem nech prestane boliet co najskor

ketrinn
10. jan 2014

@lydka84 skus na sojovom mlieku je to mnamka len musiš kupit modre zo zajacom čo sa rozraba alebo zemiakovu kašu rozmixuj pridaj mlieko sojove ale to z krabice čo sa rozraba ine nie osttne hnusne chutia udus na oleji cibulku z hubamy,sol ,pepš ,troska bazalky, /ja dusim na zeleninovom vyvare kym sa nevydusi a je to hustejšie potom zamiešam do kaše a ktomu uhorka kysla mnam mnam .už to umna jedli aj ludia čo neznašaju sojove mlieko a strašne im chutilo🙂

ketrinn
10. jan 2014
lydka84
10. jan 2014

@ketrinn
sojove mlieko susene mam doma, zajac ale zelene nie modre. (skusala osm uz rozne znacky ale jedine toto mi chuti a hlavne do kavy alebo s pohankovymi vlockami )..... a nemam rada ani cibulu a ani huby 😖 😖 😖 😖 😖 v tom to mam komlikovanee

ketrinn
10. jan 2014

@lydka84 jaj tak si urob na sojovom mliečku tu ryžu je tiež fajn,oslad medikom pridaj škoricu a maš to🙂

2momo2
10. jan 2014

@andrea1516 basmati ryža je super - už keď ju varí, má výbornú voňu a aj inak chutí. Môj priateľ moc ryžu nemusí, ale basmati má rád. A čo sa týka dietovania, ryža basmati má ako jediná nízky glykemický index , má menej škrobu, takže je vhodná na diety .

lydka84
10. jan 2014

@ketrinn no rozmyslala som aj nad tym ale mam doma aj ryzove v prasku tak skusim z toho ked to nebude jedle tak narychlo upeciem zemiaky 😉 😉 😉 😉 😉