90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

ketrinn
27. jan 2014

@2momo2 kari ryža z hraškom(ale nabuduce tam hrašok nedam nesadol mi tam ,ale kari je super)a hubova omačka zahustena sojovym mliekom a škrobom (može byt aj kukuričny aj zemiakovy)akurat som dopapala bola to mnamka

2momo2
27. jan 2014

@ketrinn mňam, tá hubová omáčka vyzerala super, nabudúce tiež niečo také spravím - budem sa tebou inšpirovať

ketrinn
27. jan 2014

@2momo2 potom nezabudni ked budeš podlievat huby tak si rozrob 1/4 bujonu zelenin a tym podlievaj ma to super chut a nesol nič až ked dovariš až potom dochut alebo behom varu chutnaj určite budeš spokojna ja večinou vymyšlam ale to tiež podla nalady aku mam🙂niekedy sa mi nechce .tak z mrazaku vitiahnem ako dnes to som mala minule .

andrea1516
27. jan 2014

tak ja baby dneska hororo nestihala som jest na ranajky kava desiata jablko a obed dve sojove tycinky lebo som bola hladna a sice som dumala co si richlo kupit v takomto pripade na škroby ale na nic som nepreisla tkak soja tycinka istila teraz som nedavno dosla domov a som si chcela spravi aspon varee zemiaky ale prisla som na to ze vobec nemam chut na nic tak kaslem na to pojdem do obchodu lebo chcem na zajtra ten kolac vyskusat a potom nieco uvarim aj na veceru a hotovo

2momo2
27. jan 2014

uff, dnes mám vitamínový deň a za 20 dní mám prvý krát chuť na všetko ostatné než na ovocie. Dnes ma to nejak chytilo - mlsala by som 😠

ketrinn
27. jan 2014

@2momo2 ja sa nemožem dočkat zajtrajška dostala som a mam taku chut na sladke joooooooooooj,už rozmyšlam čo na večeru zajtra ale určite čokolada ,mam šlahačku rastlinnu a piškoty ktomu a bude mnamka🙂starši ma v chladničke lebo som robila malej ale musim vysržat🙂!!!!

zazulkaa
27. jan 2014

@2momo2 no ja som na tom veru podobne..mne osobne tento deň najmenej vyhovuje..neviem čo by som od radosti jedla, môžem jesť síce každé dve hodiny..nepáči sa mi to ☹

2momo2
27. jan 2014

@zazulkaa ja až taký problém s týmto dňom nemám, ale dnes mám asi krízu 😀

lydka84
27. jan 2014

ahojteeee ja dnes skroby a úúúúžastnýýýýýý šošovicový perkelt..... neskutočná mňamka pre mňa a zajtra UH, idem si urobiť slovensku ryžu a k tomu mrkvovy perkelt 😝

1veroncek1
27. jan 2014

ja dnes na ranajky banan, desiata pomaranc na obed hrstkova polievka...od ktorej mi je strasne tazko tak neviem ci ju mam aj na veceru jest ale ic ine doma nemam....hm no neva uz to nejak dam troska lebo som nafucana z obeda stale...a idem si spravit kuskus na zajtra s sampionmi hraskom a cerstvou zeleninou 🙂

andrea1516
27. jan 2014

ja si spravim zajtra cestoviny s paradajkamy a olivami 🙂a na veceru som upekla te kolac a priznavam aj dneska som ho mala na veceru /pretoto nevarim den dopredu nebolo neodolam /je fantasticky trosku som ho zmenila ale je to mnamka odlozila som si aj na zajtra 🙂aj malej chutil a pritom ona dietne veci nelubi zila 4roky so svokrou a ta ju naucila len na taske jedla ale tot spapala a chavlila 🙂

ketrinn
27. jan 2014

@andrea1516 moja aky kolačik si piekla je v receptoch?

andrea1516
27. jan 2014

@ketrinn http://bashaland.blogspot.de/2013/05/vlockovy-k... kukni si ho len som mala len 150g cucoriedok tak som dala len to a este som nastuhala jablko so skoricou ako plnku a do cesta som dala aj banan aj jablko ...voobec nebol sladky je fajnovy a aj som z neho najedena

ketrinn
27. jan 2014

@andrea1516 ti maškrtnica jedna🙂 neodolala si 😉 i?idem kuk nan ,ja som dnes kukala kuskus a to pšeno no je to riadne drahe 😨

matchgame
27. jan 2014

baby, neviete poradiť ako si recepty z kuchárskej čo ste tu založili efektne vytlačiť?
nemáte to niekto v nejakom súbore?
ďakujem za radu a všetkým držím palce!!!

ketrinn
27. jan 2014

@andrea1516 kukla som až mi slinky teču xixi musim skusit aj ja dakedy ja to ovocie nemusim musim niečo vymisliet alebo ho urobim len z jablkami mohol by byt tiež fajn 😉

andrea1516
27. jan 2014

@ketrinn je to drahe ale ja som uz so pšea jedla trikrat a to raz aj mala a este s neho mam stale vela cca polu nepotrebujes toho vela lebo tu napuchne ...aj ja si chcem kus kus kupit deska som tu muku kupovala 🙂a taky sirup v bio do kavi som zvedava ake to bude je to nieco bio zdrave ...chcem zacat pit len cieru kavu tak pomali sa odvikam od všetkeho...ja neviem ci od vody ci od coho nemam chute uz druhy den my nechuti skoro nic a ledva pocitujem hlad ..len potom nejem co je zle :(a tie recepty su supis kukam ich

ketrinn
27. jan 2014

@andrea1516 si akasi nanič možno tym časom to ide ja som dnes nasadila imunor a bola som ak opita xiixxi ,skusi to na buduce kupit to pšeno uvidim čo to za zazrak🙂a čo si kupila do kavy? javorovy sirup či? ved aj medik by si mohla alebo kupiš aj v jednote tablety zo stevie,ja si sladim kavu rano doobeda poobede už nie plujem pri nej možno aj ja si odvyknem .

andrea1516
27. jan 2014

@ketrinn jacmenovy sirup to my poradili vyskusame uvidime inac davam med aj ja do kavi a kavu pijem len rano 🙂

andrea1516
27. jan 2014

@ketrinn pšeno skus ja ho velmi lubim

lydka84
27. jan 2014

@matchgame prekopirovat do WORD-du, skopirovat aj obrazok a vytlacis to 😉

matchgame
27. jan 2014

@lydka84 ďakujem! idem to hneď vyskúšať 😉

ketrinn
27. jan 2014

@andrea1516 určite vyskušam.idem už lahnut lebo som akasi nanič unava prišla na mna🙂zas zajtra papa

lydka84
27. jan 2014

@rajci nevadiii po vode urcite bude ubytok v porovnani s prvym dnom...... netreba sa casto vazit aby nas to nedeprimovalo moze byt ze si len zavodnena...ja po zajtrajsej mrkve budem tiez 😉

lydka84
27. jan 2014

@ketrinn aj moja vaha by sa mohla pokazit aby ma nelakala 😎

lydka84
27. jan 2014

@mirkapramukova podla toho k a kym plackam z coho su .... a do akeho dna ,,,,ale zeleninka to isti stale

lydka84
27. jan 2014

@2momo2 ked su chute na ine treba papat zeleninu alebo ovocie posypat skoricou , urcite to zaberie proti chutiam kedze to upravuje hladinu cukru v krvi a tlmi navaly vlcieho hladu 😉

lydka84
27. jan 2014

@andrea1516 ahoj tak prosim nafot kolacik daj do nasej kucharskej knihy a k tomu napis recept alebo pridaj link kde najdeme recept..... 😉 ze dakujeeem 😎 😎

lydka84
27. jan 2014

@ketrinn ono pseno aj kuskus je drahy aj pohankove vlocky ale tam ti staci 50g na porciu to ti napucneje vodou takze z jedneho sacku ti vyjde 5 porcii takze to nie je take strasneeeee 😉 opalti sa zainvestovat

lydka84
27. jan 2014

babenky, dnes je tu nejako mrtvo....kdeze ste,,, vari vsetky cvicite?