90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lydka84
23. mar 2014

@lovacka mne za vodovy den zislo 1,5 kila dole 🙂

lydka84
23. mar 2014

@lovacka sa cudujes? sa ti roztapa tuk a nema ta co hriat 😀 😀 😀 😀

lovacka
23. mar 2014

@lydka84 no moja tuku mam az az to zas neboj 😝
ci to by bolo super keby tam zajtra bolo ze 79 😵 😵

lydka84
23. mar 2014

@lovacka no to by bol veru super 😉 len mne sa potom ta voda do 4 dni vratila takze potom sa radsej nevaz 😀 😀 😀 😀

lovacka
23. mar 2014

@lydka84 cize sa len odstrani z tela voda ze sa odvodnim?

lydka84
23. mar 2014

@lovacka no u mna je vacsina voda ....mozno tebe pojde viac tuku 😉

lydka84
23. mar 2014
brusnatanecnica
23. mar 2014

ahojte, pukance sa kedy mozu? dakujem.

lydka84
23. mar 2014

@brusnatanecnica UH ale bez masla 😉

brusnatanecnica
23. mar 2014

@lydka84
super, tak zajtra. tie z lidla do mikrovlnky su ok?

lydka84
23. mar 2014

@brusnatanecnica ja nie som pukancova moc takze netusim ak su v lidli ..... ale pokial nie su s maslom tak by mali byt ok 🙂 ... len pukance su same o sebe dost kaloricke tak neodporucam jest kazdy UH den 😉

matamisi
23. mar 2014

@lydka84 tu knihu o matabolizme od jillien ti mozem poslat na mail mam ju v pdf...ak budes chciet a tu druhu knihu by som si chcela kupit...
A u mna vcera vaha ukazala magicke cislo 5 😵 stastna prestastna som,ale dnes som piate cez deviate jedla takze neviem ci sa mi zajtra vaha bude pacit 🙂 inac som sa rozhodla ze do maja potiahnem dietku a potom pojdem na udrziavacku 😵

lydka84
23. mar 2014

@matamisi ahoj no ak posles budem ti povdacna ...... do maja??? ja zatial do velkej noci, na velky piatok si dam miesto vitaminov vodu a co bude po velkej noci sa uvidiiiii 😉 😉 😉

matamisi
23. mar 2014

@lydka84 do 10.5 by som chcela este vydrzat,to bude dcerka prvy rocik oslavovat a aj krst bude mat a potom pojdem na udrziavacku 😉 posli mi tvoju mail adresu a zajtra ked budem mat pc zapnuty tak ti to poslem 😉

lydka84
23. mar 2014

@matamisi lydka84@centrum.sk dakujeeeem .a ano krstiny si spominala no ja osm sama zvedava co budem robit dfalej ....inak dnes uspesne a 100% docviceny shred a od utorka hura na ripped 😀 😀 😀

lovacka
23. mar 2014

ahojte, tak hlasim ze voda 100% zatial u mna ale vela som toho teda nepopila :(
ale ziaden prehresok nebol tak som rada a to som aj jest davala mm bryndzaky a do roboty som mu chystala jedlo a losos ma caka v chladnicke ale odolala som a celkom v pohode len ma uz hlava zacina boliet
a aj odcvicene uz mam dnes

zazulkaa
23. mar 2014

@lydka84 Ahoj, akurát som pozerala tabuľku a niekto ma záhadne vymazal, neviem či omylom alebo čo..a všimla som si, že podľa čísiel tam chýba viac dievčat :-/

themazda
23. mar 2014

Ahojte, prepáčte, že nepíšem k tém ale chcela by som vám poproosiť o pomoc k Diplomovej práci. Prosím vyplnte mi dotazník a zieľajte tento link:

https://docs.google.com/forms/d/1A5WGNcwEvT_uWD...

Dakujem.

lydka84
23. mar 2014

@lovacka sikovna ln vydrza ked nie tak chod spat :D

lydka84
23. mar 2014

@zazulkaa ja som si to vsimla vcera ze asi 10 nikov je vymazanych ...... a nechapem ale neviem ako by som to mohla zablokovat......☹ ☹ ☹ ☹

zazulkaa
23. mar 2014

@lydka84 no tomu nezabrániš, nakoľko to je online verzia.. no nič nevadí 🙂

lydka84
23. mar 2014

@zazulkaa ale pride mi to divne ze zrazu sa 10 ludi v jeden den rozhodne ze sa vymaze a pomaze inych este gratis... ☹ ☹ ☹

zazulkaa
23. mar 2014

@lydka84 TAk som sa tam rozhodla pridať znova, len som skúšala pozrieť to nastavenie a bol tam nastavený nejaký filter a keď som ho odklikla zobrazila sa znovu celá tabuľka ako predtým, skús pozrieť.

lydka84
23. mar 2014

@zazulkaa nasla som povodnu tabulku vidim ju v historii ako uzivatel uctu pre vymazanim .... len teraz neviem ci tam baby dohadzat spat - aspon tie co viem ze chudnu a su po 2 vode alebo to uz nechat tak ...... 😖 😖 😖

zazulkaa
23. mar 2014

@lydka84 Mne to už ukazuje normálne všetky 🙂

lydka84
23. mar 2014

@zazulkaa uz aj mne ...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zazulkaa
23. mar 2014

@lydka84 to bolo tým filtrom, nejak to tam niekto nastavil a ukazovalo len niektoré, po odkliknutí už ukazuje normálne 🙂 tak všetko v poriadku potom 🙂 už to tu jedna kočka spomínala, že sa našla vymazaná, tak teraz už je späť aj ona 🙂

lydka84
23. mar 2014

@zazulkaa hej pisala vtedy som na to pozerala ze chyba ona a este jedno cislo a vcera pozeram ze dalsich 15 cisel je fuc 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ale aspon ze je to spat som rada ze to nebol zaiden zaskodnik 😀 😀 😀 😀 😀

lovacka
23. mar 2014

@lydka84 no veru uz ked bude najhorsie pojdem spat ale ani nemam pocit hladu len ta hlava ma boli.
a neuverite ale kurime v kozube mne vam taka zima bola ze by som asi zamrzla keby som nezakurila 😅
urobila som danovepriznania este mi treba mob 😅 ly poplatit a avon objednavku urobit ale to uz necham na zajtra asi sa mi teda vobec nechce...

lydka84
23. mar 2014

@zazulkaa a tak zo srandy som tam pridala sucet hore vyslo mi ze za prvy vodovy den sme spolu schudli 87,6 kg 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 to je jake skveleeeeeeee, schudli sme jedneho cloveka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀