90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

aduss
18. apr 2013

@mousinka uz som to nasla 🙂 a ty z coho chces prosim ta chudnut..teraz sa citim zahanbene,lebo ja idem z vahy 86,6 kg..chcela by som mat mojich vytuzenych 65, ale stacilo by aj 68 😀 ale ja meriam 180 cm....inac chcem zacat cvicit tu jillian tych 30 shared plus brusaky na fitlopte 🙂

mousinka
18. apr 2013

Teraz drzim treti den. vyska 170 a vaha 63,7 kg. ale minuly rok som uz 90 dd drzala, vydrzala som mesiac a pol, dala som dole 7 kg. Vtedy som isla zo 69 - 70. konecna vaha bola teda 62 kg. s drzanim som skoncila cca v polovici septembra a odvtedy som sa nejako neobmedzovala. za celu dobu co som nedrzala som teda pribrala 1,7 kg, co neni az taka velka katastrofa. teraz by som chcela ist na mojich vytuzenych 60 kg a tam aj prestat.

mousinka
18. apr 2013

@aduss no a ty ked merias 180 tak so sa chces pri vahe 65 kg stratit? 😀 😀 to mi vsetci hovoria, ze z coho ja chcem chudnut ale ked ja ti veru neviem....ja si vzdy nieco najdem. nemas sa citit preco zahanbene, ved vsetky sme tu na jednej lodi. 😉

vandijan
18. apr 2013

ahojte, sa smejem, po M dňoch sa mi to rozbehlo dolu a k dnešnému dňu -4 kg, a navyše sa ku mne idú pridať ďalšie 3 kolegyne, že aká som reklama 😀 ,
inak je nádherne, konečnen slnko 😀
tak ešte raz pekný dník

dzantica
18. apr 2013

Ahojte..Dnes máme krásny slnečný dník..S priateľom sme si boli sadnúť na kofolku, teda len on si dal kofolu..ja som mala minerálku..Ale musím sa vám priznať..To dnešné slniečko..neodolala som a dala som si jeden nanuk.. 🙂 Ale neberiem to nejak tragicky.. 🙂 a za hodinku ma už čaká večera a potom pôjdem asi na korčule..alebo zajtra poobede, ešte sa rozhodnem 😀
@aduss Ďakujem..Konečne mi to niekto po lopate vysvetlil 😀
@vandijan Super ti to ide..Len tak ďalej.. 🙂

aduss
18. apr 2013

@mousinka no citila by som sa super pri takej vahe..ze vies aka kocka :D...mna najviac trapia tie boky nad nohavicami, to je taka moja zla partia..netrapi ma, ze mam vacsi zadok :D ale tie boky, je to otras

adamko05
18. apr 2013

ahojte
uf, zisťujem, že v tej posilnovni to bude čím dalej ťažšie, kedže je dosť teplo už... po 15 min. behu zo mna tieklo viac, ako inokedy po 35 😝 ..ale zmákla som hodinku a dačo makať... už ma to potom lákalo von, domov... aj ked ma teda teraz čaká varenie a chlapci chcú aj koláčik, tak idem aj piecť... oni šli von... ale nemohla som isť aj ja, lebo to by som zasa do 21 stála v kuchyni pri sporáku... MM má dnes dovolenku, tak nech sa im venuje....
zajtra posilku vynechávam, aspon jeden den chcem prísť v normálnom čase domov, zacvičím si doma
@zuzanat videli sme rovnaké zadky, že 😀 😀 😀 ? a nebooooj, nestratím sa, tak ľahko sa ma zas nezbavíš 😉 ... ja terza tiež jem častejšie...vlastne aj ranajky, aj nejaká desiata... obed, olovrant ako kedy stihnem.... a večera... som zvedavá, koľko budem vážiť v pondelok 😝
@dzantica ja to číslovanie beriem s rezrvou, ale veľmi to mnešie číslo teší, aj keby tam je našité omylom, no nie 😀 ... je fakt, že gate s č. 40 som už uplne vyradila ... a sukne nápadobne, tie sú mi niektoré aj 38 volné 😝
a dnes som s kolegynou uzavrela "obchod"... máme rovnaké červené šaty, ja 38 a ona 36, lenže mne sú tie moje teraz obrovské, ani stiahnutie opasko nepomáha.... tak že ich predám... a dnes som to len tak povedala..... že už nebudeme mať rovnaké... a ona mi vraví, že či nevymením, lebo jej sú tie jej zasa malé, lebo že pribrala... 😀 😀 ... no tak čoby nie... lebo som ich rada nosila...

no nič, idem robiť... rodinke francúzske a sebe idem urobiť ten baklažán.. opečiem a potom zapečiem asi so syrom a smotanou, možno šupnem aj vajíčko.... hádam to bude jedlé

a dnes na večeru si urobím tvaroh, rozmixujem si s medom, jedným žltkom a troškou mlieka a bude ako "pribináčik"... 😝 ... a teraz ku káve som zas neodolala dvom kinderčokoládkam 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ... títo moji pokušitelia doma, to je strašné 😀

@zuzanat daj vedieť, ako sa darí so stravovaním 5krát za den... a ješ všetko, mix? normálka? čo ostatní doma?

zdenkaxyz
18. apr 2013

tak ja sa dnes od obeda len trápim, hlava bolí, slabá som, unavená...dala som si na obed z vytúženej pizzi, čakala som, že sa budem lepšie cítiť, ale nič. Išla som si rovno lahnúť a len som spala, kým som nešla po malého do škôlky. Dala som si čokoládu, celkom mi pomohla, ale len na chvílku 😒 už som zase tam, kde som bola behom dňa 😒 čo sa mi to deje...

mousinka
18. apr 2013

@zdenkaxyz aj mna dnes boli hlava ako kona, neviem cim to bude....asi tou dietou. no musim vydrzat a potom o par dni uz to bude len a len dobre. ja som dnes jedla menej a castejsie a aj tak to nepomohlo. musela som si dat az tabletku.

adamko05
18. apr 2013

@zdenkaxyz ja som ale myslela ako dlho, že ako dlho denne, že 20 min., 30, hodinu?

zdenkaxyz
18. apr 2013

Začínala som som od 15 minút, potom som pridávala denne po 5 minút. Ked už fungujem naplno, tak tých 45 minút stepujem 😉 ale dnes môžem zabudnúť

zdenkaxyz
18. apr 2013

@mousinka už aj ja som dala tabletku, už sa teším do postele 😀

mousinka
18. apr 2013

@zdenkaxyz ja idem dnes este cvicit. kupila som body trimmer a spominala som aj stepper, tak ked dam moje dvojrocne zive striebro spat, tak idem na vec.uz sa tesim 😀

zdenkaxyz
18. apr 2013

@mousinka ja ak cvičím, tak ráno. Celý deň mi to zlepší 😉 krpca zaniesiem do škôlky, zapnem radio a už stepujem. Potom sprcha a môžem začať robiť 🙂

mousinka
18. apr 2013

@zdenkaxyz ale moja mala vstava o piatej rano, niekedy o siestej 😀 aby som si stihla zacvicit, to by som musela neviem kedy vstavat a to nevladzem 😀 na druhej strane, ked uz mam vecer doma porobene a poriadok, tak sa mi dobre cvici, lebo uz ma nic nerozptyluje.takto furt musim volaco upratovat 😀

denulka9
18. apr 2013

ahojte baby... zvyknete porušiť túto dietu??

vandijan
19. apr 2013

ahojte, pekné ránko, svalovka u mňa trvá, ale cvičím tú jill 1 level, váha je momentálne bez zmeny, ale v pohode, dnes mám na obedík zemiaky s pórom upečené v rúre, urobila som si dva balíčky na obed aj na večeru a k tomu paradajkový šalát.
@dzantica ďakujem za povzbudenie, mala si pravdu s tou Jill, len čakám kedy prejde tá svalovka, ale cvičím aj tak, akurát že chodím ako mimozemšťan
@zdenkaxyz aj ja mám doma steper, po akej dobe si si začala pridávať po 5 minútach ?
@mousinka aj ja cvičím až poobede, lebo kým sa vychystáme do školy a nachystám rodine desiatu je to LTT (len tak tak)

lubinka26
19. apr 2013

Ahojte. V pondelok som zacala s vahou 76,1kg a dnes som sa po vcerajsom vitaminovom dni odvazila a mam 72,9kg. je to vobec mozne?

vandijan
19. apr 2013

@lubinka26 áno, je to voda, ktorú si zadržiavala, ale aj tak gratulujem 🙂 supeer

lubinka26
19. apr 2013

@vandijan dakujem, hned sa bude lepsie chudnut 🙂 Merat sa budem az po prvej vode, to bude aj tak najdolezitejsie

vandijan
19. apr 2013

@lubinka26 vidíš ja som sa ani neodmerala, dnes to musím napraviť, ale je to super také povzbudivé, 🙂 , aj mňa teší každý garm v mínuse. 😀 ako málo nám stačí ku šťastiu 🙂

lubinka26
19. apr 2013

@vandijan no ale kebyze sa odvazim zajtra, tak mam urcite omnoho viac, to tie vitaminy robia zazraky 😀 vcera som toho vela nedala. dobeda len voda a pobede ananasovy dzus :/

alique
19. apr 2013

Brééé ránko, máme tu piatoček... 😎
Dnes škroby a neviem sa rozhodnúť, či pôjdem na rizoto, abo na pečené zemiaky s cibuľkou, abo strapačky? Hmmm... 😀

alique
19. apr 2013

Ozaj, dievčatá, rada by som sa opýtala, čo spraviť, keď sa dostanem na svoju vytúženú váhu skôr, ako uplynie 90 dní? 😨

vandijan
19. apr 2013

@lubinka26 no, ja som si tiež myslela, že po bielkovinách to nahodím nazad, lebo ja sa vážim každé ráno, ale ostala som na mínus 4 kg. Neviem či je to tým že cvičím, možno, ale je pravda, že po vitamínoch idem rýchlejšie na mínus, a dnes len tak ako včera, len Mdni ma asi zabrzdia alebo možno pôjdem hore, zadržiavam vtedy vodu, ale to je ešte za dlho.

lubinka26
19. apr 2013

@vandijan no ty sa mas 🙂 len tak dalej. inak aj ja mam dostat dnes M., som nafuknuta, je zaujimave, ze bolo take cislo na vahe. a minuly rok, som mala vzdy vodovy den na prvy den mrchy, to bola zabava 😀

vandijan
19. apr 2013

@lubinka26 ja som začala a na 4 deň som mala M dni a zastala som , ani pohyb hore ani dolu, a potom sa to rozbehlo, dúfam že aj ja budme mať pred tými mojim dňami ešte váhu nasmerovanú na mínus. do leta by som chcela dať - 15 kg, ak sa zadarí, ak viac nenahnevám sa 🙂

vandijan
19. apr 2013

@alique ja som si dala zemiaky s pórom. tiež mám škroby

lubinka26
19. apr 2013

@vandijan to das urcite 🙂 ja som minuly rok schudla 21kg, ale isla som z vysokej vahy.

ja na skroby jedavama pecene zemiaky s koreninami, cibulou, niekedy tam supnem mrazenu zeleninu, niekedy fazulu z konzervy, kukuricu.a k tomu ladovy salat. strasne to milujem, toto mozem furt 😀

vandijan
19. apr 2013

@lubinka26 no ja idem z 83 kg, takže tiež nie malé číslo, a zemiaky mám aj ja veľmi rada, ja som si ich dala do alobalu a tak upiekla, včera to bola taká úžasné vôňa, že keď si na ňu spomeniem hneď som hlasná 🙂 , ale s tou zeleninou to vyskúšam 🙂